Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2019-08-31 |
Miejsce : | Zespół Rekreacyjny Polana Sosny - Niedzica |
Dystans : | 110 km |
Zgłoszonych : | 203 |
Wystartowało : | 166 |
Nie ukończyło : | 65 |
Ukończyło : | 101 |
Na trasie : | 1 |
Wyniki PDF 66km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open K | Open M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Zdziar 49km | Kacwin 66km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TOMIK Małgorzata | 1172 | Senior Kobiet | 00:00:02 | 09:40:13 | 12:42:02 | |||
2 | BELLUŠOVÁ Martina | 1007 | LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | Senior Kobiet | 00:00:00 | 12:42:35 | |||
3 | MUCHA Monika | 1115 | CZĘSTOCHOWA | Senior Kobiet | 00:00:09 | 10:51:12 | 13:28:53 | ||
4 | MARCHEWKA Joanna | 1099 | CZERNICHÓW | Master Kobiet | 00:00:01 | 10:51:41 | 13:42:43 | ||
5 | ŁĘCKA Agnieszka | 1094 | GOLUB-DOBRZYŃ | Senior Kobiet | 00:00:16 | 11:04:20 | 13:49:03 | ||
6 | DYDUŁA Renata | 1028 | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:04 | 11:26:33 | 14:17:50 | ||
7 | SZWAJKA Aneta | 1169 | Weteran Kobiet | 00:00:02 | 11:40:28 | 14:38:27 | |||
8 | PUDEŁEK Agnieszka | 1144 | BRZESKO | Master Kobiet | 00:00:13 | 11:34:29 | 14:39:41 | ||
9 | FIDELUS Joanna | 1032 | BRZESKO | Master Kobiet | 00:00:12 | 11:34:31 | 14:39:43 | ||
10 | PIWOWARCZYK Magdalena | 1138 | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:11 | 11:24:18 | 15:08:02 | ||
11 | SZLENDAK Anna | 1167 | Master Kobiet | 00:00:01 | 11:53:50 | 15:12:42 | |||
12 | CZERNIAK Wioleta | 1019 | SOSNÓWKA | Senior Kobiet | 00:00:10 | 12:14:55 | 15:19:41 | ||
13 | DZIUBAŁA Karolina | 1030 | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:07 | 12:11:09 | 15:19:43 | ||
Przekroczony limit czasu: 24:00:00 | |||||||||
14 | DZIERŻEŃSKA Monika | 1029 | GDAŃSK | Master Kobiet | 00:00:01 | 12:27:13 | 16:12:12 | ||
15 | OSTAPINSKA Magda | 1125 | PIASECZNO | Master Kobiet | 00:00:12 | 12:50:55 | 16:25:53 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna | 1202 | Ekstremalne OTK na Relaksie | GLIWICE | Master Kobiet | DNF | 13:13:21 DNF | 17:04:34 DNF | ||
KITA Ewa | 1061 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Weteran Kobiet | DNF | DNF | DNF | |||
GAWLEWICZ Krystyna | 1037 | SANOK | Master Kobiet | DNF | 11:24:43 DNF | DNF | |||
WINNIK Elżbieta | 1184 | Senior Kobiet | DNF | 12:27:00 DNF | DNF | ||||
SYPNIEWSKA Hanna | 1164 | Dinozaur Kobiet | DNF | DNF | DNF | ||||
MIKOŁAJCZYK Agnieszka | 1108 | ŁÓDŹ | Master Kobiet | DNF | DNF | DNF | |||
MOSKALETS Mariia | 1112 | KYIV | Senior Kobiet | DNF | DNF | DNF | |||
WIADERNA Nina | 1131 | WARSZAWA | Senior Kobiet | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 23 wynik(ów)