Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2019-08-31 |
Miejsce : | Zespół Rekreacyjny Polana Sosny - Niedzica |
Dystans : | 110 km |
Zgłoszonych : | 203 |
Wystartowało : | 166 |
Nie ukończyło : | 65 |
Ukończyło : | 101 |
Na trasie : | 1 |
Wyniki PDF 49km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open K | Open M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Zdziar 49km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PALIWODA Grzegorz | 1128 | ZABRZE | Senior Mężczyzn | 00:00:01 | 08:13:12 | ||
2 | DĄBROWSKI Kamil | 1023 | WROCŁAW | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 08:18:44 | ||
3 | PRZYBYLSKI Łukasz | 1142 | MOSINA | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 08:22:19 | ||
4 | PAŁKOWSKI Jakub | 1129 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 08:34:37 | ||
5 | ZIMNY Oskar | 1197 | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 08:36:05 | |||
6 | BUJAK Krzysztof | 1013 | KRAKOW | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 08:37:21 | ||
7 | PERYKASZA Paweł | 1132 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 08:37:28 | ||
8 | KOBIERSKI Piotr | 1063 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 08:42:02 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
BRYSZ Michał | 1012 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | DNF | 08:46:16 DNF | |||
10 | GALA Grzegorz | 1036 | SOCHACZEW | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 08:48:34 | ||
11 | MARĆ Marcin | 1101 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:01 | 08:48:42 | ||
12 | WIECZOREK Łukasz | 1182 | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 08:49:06 | |||
13 | CŁAPIŃSKI Janusz | 1018 | ŁÓDŹ | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 09:05:00 | ||
14 | KORAB Robert | 1069 | RZESZÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 09:05:34 | ||
15 | PUDŁO Mateusz | 1145 | ŻABIANKA | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 09:07:46 | ||
16 | WOJNA Jacek | 1187 | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 09:12:30 | |||
17 | MATYJA Adam | 1106 | STARA HUTA | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 09:13:57 | ||
18 | KOCHANOWSKI Michał | 1064 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:17 | 09:32:52 | ||
19 | MAŁEK Andrzej | 1097 | DŁUGIE | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 09:35:55 | ||
20 | SOBORSKI Krzysztof | 1158 | OLKUSZ | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 09:35:59 | ||
21 | PYCIA Adam | 1146 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 09:40:14 | ||
22 | SIKORA Zbigniew | 1157 | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 09:43:57 | ||
WOJNO Arkadiusz | 1188 | Senior Mężczyzn | DNF | 09:44:05 DNF | ||||
24 | KOTARBA Wojciech | 1072 | KIELCE | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 09:47:56 | ||
DYBOL Dawid | 1026 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Master Mężczyzn | DNF | 09:49:43 DNF | |||
PORĘBSKI Rafał | 1141 | ZAWADA | Master Mężczyzn | DNF | 09:59:45 DNF | |||
27 | CIURASZKIEWICZ Andrzej | 1017 | WROCŁAW | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 10:01:37 | ||
28 | MARCZAK Krzysztof | 1100 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:06 | 10:01:38 | ||
29 | BADOWSKI Jerzy | 1003 | PIASECZNO | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 10:02:17 | ||
30 | KORZAŃSKI Krystian | 1071 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 10:06:49 | ||
KOKOT Krzysztof | 1066 | ŻORY | Master Mężczyzn | DNF | 10:21:45 DNF | |||
32 | RUDNIK Tomasz | 1152 | WIELICZKA | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 10:23:03 | ||
32 | MÓJTA Grzegorz | 1113 | KOŁO | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 10:23:33 | ||
34 | ORLOW Kuba | 1123 | TYCHY | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 10:25:57 | ||
35 | KAMINSKI Jacek | 1055 | ŻARKI-LETNISKO | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 10:27:58 | ||
36 | MASNY Dawid | 1102 | GARWOLIN | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 10:28:01 | ||
37 | WOJTCZAK Mariusz | 1189 | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 10:30:20 | |||
38 | DOMIN Tomasz | 1024 | KRAKOW | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 10:33:48 | ||
39 | MATLOK Marek | 1103 | ZABRZE | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 10:33:50 | ||
40 | FLORCZAK Maciej | 1033 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 10:36:32 | ||
41 | CEBULA Mariusz | 1015 | RUDA ŚLĄSKA | Weteran Mężczyzn | 00:00:19 | 10:41:24 | ||
42 | TROCHIMOWICZ Hubert | 1174 | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 10:41:39 | |||
43 | KRZEMIŃSKI Tomasz | 1080 | DZIERŻONIÓW | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 10:45:29 | ||
LESIAK Tomasz | 1090 | ŁÓDŹ | Master Mężczyzn | DNF | 10:46:03 DNF | |||
45 | KRZYSZŁOWSKI Rafał | 1081 | OPOLE | Master Mężczyzn | 00:01:10 | 10:47:40 | ||
46 | KUCIEL Paweł | 1082 | TENCZYNEK | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 10:48:50 | ||
SZCZOTKA Paweł | 1166 | Weteran Mężczyzn | DNF | 10:52:22 DNF | ||||
48 | KOZŁOWSKI Marek | 1075 | JAWOR | Weteran Mężczyzn | 00:00:02 | 10:54:21 | ||
49 | CZAJKA Karol | 1001 | Biegający Świdnik | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 10:55:54 | ||
50 | MILEWSKI Mateusz | 1110 | MIŃSK MAZOWIECKI | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 11:01:48 | ||
GRYNFELDER Rafał | 1044 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | DNF | 11:07:19 DNF | |||
52 | PIOTROWSKI Paweł | 1137 | GOSTYŃ | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 11:07:49 | ||
53 | KARP Pawel | 1058 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 11:08:17 | ||
JÓZEF Tomasz | 1050 | DĄBROWA GÓRNICZA | Master Mężczyzn | DNF | 11:12:22 DNF | |||
55 | KWIATKOWSKI Wojciech | 1088 | SZCZYTNIKI | Master Mężczyzn | 00:00:54 | 11:14:46 | ||
56 | MAZUREK Dariusz | 1107 | STALOWA WOLA | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 11:15:27 | ||
57 | KOCIŃSKI Dominik | 1065 | RASZKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 11:15:28 | ||
58 | KOZACZUK Jacek | 1074 | BRZÓZA KRÓLEWSKA | Weteran Mężczyzn | 00:00:17 | 11:15:49 | ||
ŚLUSARCZYK Paweł | 1170 | Master Mężczyzn | DNF | 11:22:50 DNF | ||||
60 | KRZEMIŃSKI Jacek | 1079 | OPOLE | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 11:23:41 | ||
61 | GERUS Wiesław | 1039 | WROCŁAW | Weteran Mężczyzn | 00:00:14 | 11:24:09 | ||
62 | FRYSIAK Artur | 1035 | WIELUŃ | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 11:24:17 | ||
63 | KROK Jacek | 1076 | LUBARTÓW | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 11:24:31 | ||
GAWLEWICZ Tomasz | 1038 | SANOK | Master Mężczyzn | DNF | 11:24:40 DNF | |||
65 | CHOJNACKI Przemysław | 1016 | OPOLE | Master Mężczyzn | 00:01:10 | 11:27:17 | ||
66 | NOWAKOWSKI Leszek | 1118 | BIAŁOGARD | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 11:28:04 | ||
67 | NOWOROLNIK Paweł | 1120 | GLIWICE | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 11:28:43 | ||
68 | GIBAŁA Marcin | 1040 | BOCHNIA | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 11:28:49 | ||
69 | KOWALCZYK Grzegorz | 1073 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 11:31:17 | ||
70 | PIECH Michał | 1135 | STUDZIENICE | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 11:33:23 | ||
71 | SZAFRANIEC Artur | 1165 | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 11:40:56 | |||
72 | PIOTROWSKI Maciej | 1136 | RZESZOW | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 11:41:14 | ||
73 | OLBERT Ireneusz | 1122 | BRZEG DOLNY | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 11:42:18 | ||
74 | DYDUŁA Łukasz | 1027 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 11:43:50 | ||
75 | KIELAK Daniel | 1060 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 11:47:01 | ||
76 | ŁYSIAK Michał | 1095 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 11:47:02 | ||
77 | BOROWIEC Mariusz | 1011 | STARE OLESZYCE | Master Mężczyzn | 00:00:25 | 11:55:44 | ||
78 | KWIECIŃSKI Norbert | 1089 | SZCZECIN | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 11:57:35 | ||
78 | NOWICKI Zbigniew | 1119 | GALKOW MALY | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 11:58:02 | ||
80 | NAWROT Waldek | 1117 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:06 | 11:58:23 | ||
URACZ Łukasz | 1177 | Master Mężczyzn | DNF | 12:01:53 DNF | ||||
82 | BADURA Wojtek | 1004 | BIELSKO-BIAŁA | Weteran Mężczyzn | 00:00:18 | 12:03:22 | ||
Przekroczony limit czasu: 24:00:00 | ||||||||
83 | ROŚKIEWICZ Jerzy | 1151 | WOLA RADZISZOWSKA | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 12:07:05 | ||
84 | JACHYMSKI Jacek | 1048 | ŁODZ | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:18 | 12:07:45 | ||
85 | ADAMCZYK Janusz | 1002 | GRÓDEK NAD DUNAJCEM | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 12:07:56 | ||
86 | KAMIŃSKI Łukasz | 1056 | WROCŁAW | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 12:10:50 | ||
87 | RAWA Marcin | 1149 | GDAŃSK | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 12:11:03 | ||
88 | WIERZCHOWIAK Jarosław | 1183 | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 12:11:10 | |||
89 | RAKOWSKI Łukasz | 1147 | BRZEG DOLNY | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 12:12:46 | ||
90 | OSOWSKI Wojciech | 1124 | ZACHEŁMIE | Weteran Mężczyzn | 00:00:11 | 12:14:46 | ||
FEODORÓW Wojtek | 1031 | ZABRZE | Weteran Mężczyzn | DNF | 12:15:38 DNF | |||
GONCIARZ Andrzej | 1042 | LGOTA | Dinozaur Mężczyzn | DNF | 12:21:34 DNF | |||
WESOŁOWSKI Krzysztof | 1181 | Master Mężczyzn | DNF | 12:26:59 DNF | ||||
94 | LORANC Paweł | 1092 | KOZY | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 12:27:04 | ||
95 | TERCZYNSKI Pawel | 1171 | Weteran Mężczyzn | 00:00:15 | 12:27:07 | |||
96 | KURZAWA Sławomir | 1085 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:15 | 12:28:25 | ||
97 | SACEWICZ Marek | 1153 | SZCZECIN | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 12:32:11 | ||
98 | TURLEJ Dariusz | 1175 | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:14 | 12:33:23 | |||
99 | MAKAREWICZ Wiktor | 1096 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 12:33:58 | ||
GRZESZAK Rafał | 1045 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | DNF | 12:39:15 DNF | |||
101 | GLISZCZYŃSKI Paweł | 1041 | ZABRZE | Senior Mężczyzn | 00:00:01 | 12:41:12 | ||
SIENKIEWICZ Wojtek | 1156 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | DNF | 12:47:59 DNF | |||
103 | OSTAPIŃSKI Wojtek | 1126 | PIASECZNO | Weteran Mężczyzn | 00:00:12 | 12:50:53 | ||
KASIKOWSKI Tomek | 1059 | TORUŃ | Master Mężczyzn | DNF | 12:52:49 DNF | |||
105 | BOGACKI Sławek | 1010 | BRZOZÓWKA K.TORUNIA | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 12:57:49 | ||
WOLAŃSKI Tomasz | 1190 | Master Mężczyzn | DNF | 13:13:04 DNF | ||||
ZIEMBA Damian | 1196 | Master Mężczyzn | DNF | DNF | ||||
ŻUREK Mariusz | 1198 | Weteran Mężczyzn | DNF | DNF | ||||
MĄCZKA Bronisław | 1201 | Ekstremalne OTK na Relaksie | GLIWICE | Dinozaur Mężczyzn | DNF | DNF | ||
SWĘDZIOŁ Robert | 1162 | Weteran Mężczyzn | DNF | DNF | ||||
BARTOSIEWICZ Adam | 1005 | GRYFINO | Master Mężczyzn | DNF | DNF | |||
MIŚ Waldemar | 1111 | GDAŃSK | Master Mężczyzn | DNF | DNF | |||
MATUSZEWSKI Marek | 1105 | ŚREM | Weteran Mężczyzn | DNF | DNF | |||
KOPACZ Adam | 1068 | WOLSZTYN | Master Mężczyzn | DNF | DNF | |||
KWIATKOWSKI Jarek | 1087 | MALBORK | Master Mężczyzn | DNF | DNF | |||
RATAJCZAK Dariusz | 1148 | DOLSK | Weteran Mężczyzn | DNF | DNF | |||
MARCHEWKA Andrzej | 1098 | CZERNICHÓW | Master Mężczyzn | DNF | DNF | |||
DABULIS Jarosław | 1022 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | DNF | DNF | |||
KACZOR Łukasz | 1052 | BUCZKOWICE | Master Mężczyzn | DNF | DNF | |||
TRACZYK Marek | 1173 | Weteran Mężczyzn | DNF | DNF | ||||
STAWSKI Dariusz | 1161 | Dinozaur Mężczyzn | DNF | DNF | ||||
JESCHKA Jerry | 1049 | KASSEL | Weteran Mężczyzn | DNF | DNF | |||
ZAJĄC Robert | 1193 | Master Mężczyzn | DNF | DNF | ||||
REWERS Dariusz | 1150 | GDYNIA | Master Mężczyzn | DNF | DNF | |||
KULCZYŃSKI Rafał | 1083 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | DNF | DNF | |||
BLADOCHA Andrzej | 1009 | KNURÓW | Weteran Mężczyzn | DNF | DNF | |||
PIEC Tomasz | 1134 | MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIE | Senior Mężczyzn | DNF | DNF | |||
KUPCZYK Rafał | 1084 | RAWICZ | Master Mężczyzn | DNF | DNF | |||
WALCZAK Dariusz | 1178 | Weteran Mężczyzn | DNF | DNF | ||||
ZAWADKA Andrzej | 1195 | Weteran Mężczyzn | DNF | DNF | ||||
KRUK Grzegorz | 1077 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | DNF | DNF | |||
PASZKIEWICZ Maciej | 1130 | MUROWANA GOŚLINA | Weteran Mężczyzn | DNF | DNF | |||
SHCHERBAK Yevhenii | 1155 | BILA TSERKVA | Senior Mężczyzn | DNF | DNF | |||
WYSOKIŃSKI Jerzy | 1192 | Weteran Mężczyzn | DNF | DNF | ||||
WODZIEŃ Andrzej | 1185 | Weteran Mężczyzn | DNF | DNF | ||||
FRESZEL Krzysztof | 1034 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | DNF | DNF | |||
KAWAŁKO Ryszard | 1200 | Wolny Ryś | LEGNICA | Weteran Mężczyzn | DNF | DNF | ||
PIASECKI Piotr | 1133 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Master Mężczyzn | DNF | DNF | |||
DURA Piotr | 1025 | RAKÓW | Weteran Mężczyzn | DNF | DNF | |||
PLUTA Sebastian | 1139 | BRZEŹNICA | Master Mężczyzn | DNF | DNF | |||
ULATOWSKI Andrzej | 1176 | Weteran Mężczyzn | DNF | DNF | ||||
ODOLCZYK Jerzy | 1121 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | DNF | DNF | |||
KOLAŃCZYK Filip | 1067 | POZNAŃ | Master Mężczyzn | DNF | DNF |
Znaleziono 143 wynik(ów)