Organiser : | Fundacja Na Ratunek |
Date : | 2019-08-31 |
Place : | Zespół Rekreacyjny Polana Sosny - Niedzica |
Distance : | 35 km |
Registered : | 232 |
Started : | 200 |
Not finished : | 6 |
Finished : | 194 |
On the track : | 0 |
PDF results : | |
List of winners : | Open i wiekowe |
Classifications acc. to categories:
All | Open K | Open M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | Start time | Dursztyn 19km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ANDRZEJEWSKI Drogosz | 3001 | RUNATTACK | LUBIN | Senior Mężczyzn | 00:00:01 | 02:10:22 | |
2 | CZARNY Jaroslaw | 3032 | WROCŁAW | Senior Mężczyzn | 00:00:01 | 01:45:46 | ||
3 | STARZAK Paweł | 3163 | SKAWINA | Master Mężczyzn | 00:00:01 | 01:47:01 | ||
4 | BOROWSKI Kamil | 3018 | Chełmbiega | ŻÓŁTAŃCE KOLONIA | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 02:01:09 | |
5 | BRONISZEWSKI Łukasz | 3019 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 02:02:54 | ||
6 | DŁUGOSZ Dominik | 3036 | Fuksipumy | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 02:07:43 | |
7 | GRABOWSKI Ignacy | 3055 | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 02:40:54 | ||
8 | MINDAK Paweł | 3108 | KB Athletic Zręcin | KROSNO | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:49:04 | |
9 | MYŚLIWIEC Robert | 3114 | wild & free | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:59:54 | |
10 | SAWA Piotr | 3151 | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:50:20 | ||
11 | UMANA Diego | 3186 | Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Sowa | BARILOCHE | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:59:37 | |
12 | URBANEK Patryk | 3187 | MYSŁOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 02:00:21 | ||
13 | GONTAREK Artur | 3229 | Atletica Levante | CARASCO | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 02:07:59 | |
14 | BUCIORA Paweł | 3023 | PRZEMYŚL | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 02:52:05 | ||
15 | DYREK Marcin | 3041 | MSZANA GÓRNA | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 02:38:07 | ||
16 | KUBALA Kamil | 3082 | JAWORZE GÓRNE | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 01:48:26 | ||
17 | MOSKALIK Tomasz | 3110 | TG Sokół Zakopane | SZCZAWNICA | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:48:25 | |
18 | SIKLUCKI Grzegorz | 3158 | One Way Ticket | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 02:27:12 | |
19 | UHRIN Stanislav | 3185 | Prešovske amatére | PREŠOV | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 02:26:59 | |
20 | BIERNAWSKI Piotr | 3213 | NOWY TARG | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:33:16 | ||
21 | WESOŁOWSKI Robert | 3227 | Fundacja Na Ratunek | DĘBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 02:59:56 | |
22 | KOWALIK Mariusz | 3223 | NGB Kłobuck | KŁOBUCK | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 02:00:59 | |
23 | ARCHAMOWICZ Krzysztof | 3002 | SKAWINA | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 02:04:39 | ||
24 | BABIARZ Andrzej | 3003 | ZIELONKA | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 02:26:04 | ||
25 | BRZOZA Adam | 3022 | biegamzaparatem.pl | ZAKOPANE | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 02:01:52 | |
26 | BYRA Piotr | 3025 | Grabowica | KNURÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 02:20:36 | |
27 | KUŚ Grzegorz | 3090 | Osoba Prywatna | OLKUSZ | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 02:04:27 | |
28 | ŁUKOSZ Tomasz | 3098 | xXx | USTROŃ | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 02:20:17 | |
29 | MAZUREK Damian | 3103 | Maratończyk Poznań | POZNAŃ | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 02:56:00 | |
30 | PASZKO Stanisław | 3130 | Dinozaur z Roztocza | GORAJEC - ZAGROBLE | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:04 | 02:34:38 | |
31 | WĘGRZYNEK Tomasz | 3192 | DĘBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:04 | |||
32 | CIUPA Tomasz | 3029 | Lubię Biegać Leniwie | ŚREDNIÓWKA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 02:41:17 | |
33 | KOLASA Konrad | 3069 | Kolak Konrad Kolasa | SZCZECIN | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 02:10:50 | |
34 | KUŚMIERZAK Piotr | 3091 | STAY INSANE | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 02:08:06 | |
35 | ŁUKASZCZYK Kacper | 3097 | RESTAURACJA "U STUDNIARA" S.C., IGOR ŁUKASZCZYK, KACPER ŁUKASZCZYK, | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 02:26:46 | |
36 | MIŁKOWSKI Dawid | 3107 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 02:29:03 | ||
37 | OCHMAN Paweł | 3122 | Future Processing Running Team | GLIWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 02:04:30 | |
38 | PILCH Patryk | 3136 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 02:29:03 | ||
39 | SEREMET Piotr | 3153 | www.s-projekty.pl | TARNÓW | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 02:38:13 | |
40 | KARDACH Kamil | 3217 | Finisz Rymanów / TrailShop.pl | RYMANÓW ZDRÓJ | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 02:24:01 | |
41 | CZARNECKI Piotr | 3031 | TARCHOŚFIRY | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 02:38:54 | |
42 | KURA Piotr | 3088 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 02:19:56 | ||
43 | PLASKOTA Frederic | 3137 | IBM France Paris | MONTEVRAIN | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 02:30:48 | |
44 | SIEDLOK Damian | 3155 | MKS Żory | ŻORY | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 02:27:02 | |
45 | SZCZABEL Krystian | 3175 | ZABRZE | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 02:29:08 | ||
46 | TOPOLNICKI Eugeniusz | 3184 | ZIELONA GÓRA | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:06 | 02:43:25 | ||
47 | DRAGAN Grzegorz | 3215 | Stay Insane | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 02:19:54 | |
48 | BOBA Maciej | 3014 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 02:26:09 | ||
49 | BODZEK Bartłomiej | 3015 | TARNÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 02:26:09 | ||
50 | BOGDAŁ Adam | 3016 | OPOLE | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 02:40:47 | ||
51 | KARAWACKI Grzegorz | 3066 | Kęckie Harpagany | KĘTY | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 02:14:24 | |
52 | MACIEJEWSKI Daniel | 3099 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 02:11:13 | ||
53 | PLEWA Rafał | 3138 | JADOWNIKI | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 02:17:29 | ||
54 | PTAK Krzysztof | 3145 | HRMAX ŻORY | ZORY | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 02:25:49 | |
55 | WENARSKI Grzegorz | 3191 | Stay Insane | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 02:22:44 | |
56 | SOROKA Nazarii-Andrii | 3224 | GutsuRRunning Club | IWANO-FRANKIWSK | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 02:12:08 | |
57 | BĘBEN Robert | 3010 | OstroBiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 02:27:51 | |
58 | KŁODZIŃSKI Klaudiusz | 3067 | Ultramęki | TARNÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 02:38:15 | |
59 | KRASUSKI Piitr | 3081 | Crossfit siedlce | SIEDLCE | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 02:35:44 | |
60 | SWAT Paweł | 3170 | WSCHOWA | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 02:21:02 | ||
61 | SZAFRUGA Michał | 3172 | W pogoni za duchem | DĄBROWA GÓRNICZA | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 02:33:57 | |
62 | SADOWSKI Radomir | 3149 | WIESIÓŁKA | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 03:09:24 | ||
63 | BOROWSKI Damian | 3017 | ŻÓŁTAŃCE-KOLONIA | Senior Mężczyzn | 00:00:09 | 02:26:22 | ||
64 | DĄBROWSKI Karol | 3035 | Crossfit Siedlce | SIEDLCE | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 02:52:35 | |
65 | GÓRKA Radosław | 3054 | Warchoły Radom | PRUSZKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 02:41:01 | |
66 | KORYCIŃSKI Adam | 3073 | Crossfit Siedlce | SIEDLCE | Senior Mężczyzn | 00:00:09 | 02:38:43 | |
67 | PASZKIEWICZ Józef | 3129 | MUROWANA GOŚLINA | Senior Mężczyzn | 00:00:09 | 02:32:56 | ||
68 | SMAGACZ Stanisław | 3159 | LUBACZÓW | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:09 | 03:01:40 | ||
69 | POGORZELSKI Grzegorz | 3140 | BWM Team | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 02:49:11 | |
70 | FAJFER Arkadiusz | 3042 | KKP w Zgierzu | OZORKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 01:57:07 | |
71 | JAKUBOWSKI Marcin | 3061 | gRUNwald Team Poznań | POZNAN | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 02:18:35 | |
72 | OPALA Krzysztof | 3123 | Yerbomaniacy | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 02:22:36 | |
73 | SIEJKOWSKI Krzysztof | 3156 | JEŻÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 02:27:25 | ||
74 | WRONA Wojtek | 3204 | Nie ma letko | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 02:32:33 | |
75 | TALAROWSKI Paweł | 3181 | Husaria race team | KRASNYSTAW | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 03:14:48 | |
76 | GRYZ Jacek | 3058 | Bravehearts Legionowo | JANOWEK PIERWSZY | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 02:22:16 | |
77 | LECH Michał | 3093 | bEZ GRANIc | ŚWIEBODZICE | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 02:18:10 | |
78 | MIKOŁAJSKI Janusz | 3106 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 02:42:52 | ||
79 | NOWICKI Jacek | 3120 | GoReda | REDA | Weteran Mężczyzn | 00:00:11 | 02:55:18 | |
80 | SAJNÓG Łukasz | 3150 | Lemon Team | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 02:42:46 | |
81 | SORY Bartłomiej | 3161 | intive | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 02:26:02 | |
82 | PAWŁOWSKI Tomasz | 3132 | RADOM | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 03:14:51 | ||
83 | BERSZ Tomasz | 3009 | Mr | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 02:07:54 | |
84 | KOŚCIELSKI Mateusz | 3075 | BRAVEHEARTS LEGIONOWO | KĄTY WĘGIERSKIE | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 02:47:56 | |
85 | KULISIEWICZ Kornel | 3086 | KRĘCZKI | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 02:16:23 | ||
86 | MAZURKIEWICZ Michał | 3104 | Kompania Leśna | AUGUSTÓW | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 02:49:24 | |
87 | SUSZYNA Tomasz | 3168 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 02:26:14 | ||
88 | WOJCIECHOWSKI Mariusz | 3199 | Heron | MICHAŁÓW REGINÓW | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 02:38:52 | |
89 | WOŹNIAK Marek | 3202 | Pogoria biega | WOJKOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:12 | 02:38:58 | |
90 | RYBICKI Tomasz | 3148 | Bravehearts Legionowo | LEGIONOWO | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 03:10:35 | |
91 | BIELKOWSKI Wojciech | 3011 | cokerunners | PŁOCK | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 02:31:43 | |
92 | KUS Krzysztof | 3089 | Synthphonia Triathlon Team | KOBIELNIK | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 02:44:25 | |
93 | SROKA Tomasz | 3222 | Zbój Team | BIELSKO - BIAŁA | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 03:13:12 | |
Przekroczony limit czasu: 07:00:00 | ||||||||
94 | PIEKARSKI Paweł | 3135 | Bravehearts Legionowo | LEGIONOWO | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 03:17:01 | |
95 | CZOGAŁA Paweł | 3033 | EasyRun Racibórz | RACIBÓRZ | Senior Mężczyzn | 00:00:14 | 02:54:38 | |
96 | DUDA Sylwester | 3039 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 02:22:10 | ||
97 | KOWOLL Bronek | 3078 | AlkoSquad | TURZE | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 02:54:38 | |
98 | NOWAK Adam | 3119 | EasyRun Racibórz | RACIBÓRZ | Senior Mężczyzn | 00:00:14 | 03:06:45 | |
99 | MYŚLIŃSKI Marcin | 3113 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:15 | 02:39:57 | ||
100 | REKOWSKI Kacper | 3146 | SPC | TORUŃ | Senior Mężczyzn | 00:00:15 | 02:23:17 | |
101 | SUZDORF Adrian | 3169 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:15 | 03:09:18 | ||
102 | NERKOWSKI Paweł | 3115 | GDAŃSK/GRAJEWO | Master Mężczyzn | 00:00:16 | |||
103 | CHMIELEWSKI Marcin | 3026 | DĘBNICA KASZUBSKA | Weteran Mężczyzn | 00:00:17 | |||
104 | FIGURSKI Andrzej | 3043 | MARKI | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 02:41:04 | ||
105 | WOCH Sławomir | 3196 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 02:37:43 | ||
106 | ZOCHNIAK Marek | 3209 | PIASTÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:17 | 02:32:06 | ||
107 | GUZIK Daniel | 3216 | GRABOWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:17 | 02:53:49 | ||
108 | KRASOWSKI Karol | 3080 | Team Kopeć | BRATISLAVA | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 02:22:32 | |
109 | WOŹNIAK Przemysław | 3203 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 02:30:39 | ||
110 | PANCZENKO Kamil | 3128 | Kamil się żeni..! | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:18 | 03:12:29 | |
111 | PRZYCZYNA Marek | 3144 | Tomaszowska Grupa Biegowa | TOMASZÓW LUBELSKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:19 | 02:52:23 | |
112 | ŁOPUCH Robert | 3096 | DZIADY OCR | ŁABOWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:20 | 02:42:49 | |
113 | NOWOTARSKI Wojciech | 3121 | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:20 | 02:16:06 | ||
114 | SZAJEWSKI Arkadiusz | 3173 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:20 | 02:28:15 | ||
115 | JASIKOWSKI Łukasz | 3062 | KONIUCHY OCR | GLIWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:22 | 04:12:07 | |
116 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 1186 | Master Mężczyzn | 00:00:23 | 03:16:00 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
GŁUSZKO Przemysław | 3051 | KILOMETRY ODDECHÓW/ SOLINA TEAM | POLAŃCZYK | Senior Mężczyzn | DNF | DNF | ||
KAIM Antoni | 3064 | MYŚLENICE | Weteran Mężczyzn | DNF | 03:35:29 DNF | |||
SERWADCZAK Piotr | 3154 | P+E | PISARZOWICE | Weteran Mężczyzn | DNF | 02:51:10 DNF | ||
MICHAŁEK Jarosław | 3234 | one way ticket | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | DNF | DNF |
Total 120 results.