Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2022-08-27 |
Miejsce : | Przełęcz nad Łapszanką |
Dystans : | 37 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 103 |
Wystartowało : | 87 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 85 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open K | Open M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Dursztyn 0.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PARIS Nicola | 3048 | TRUDA BOYS | KRAKOW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:30 | |
2 | HARRIS Douglas | 3040 | TRUDA BOYS 91 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:30 | |
3 | GRUND Marek | 3003 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | STRZEBIŃ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:38 | |
4 | ZBOZIEŃ Jarosław | 37 | ŁĄCKO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:39 | ||
5 | JONEK Bartłomiej | 38 | Wartkie Zbóje | ZAKOPANE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:43 | |
6 | NOWOCIN Radowsław | 26 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:51 | ||
7 | ZUŃ Mariusz | 3075 | PŁOCK | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:57 | ||
8 | MARUT Artur | 3059 | FITNESS FREAKS | STALOWA WOLA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:22 | |
9 | BUDZANOWSKI Mikołaj | 3081 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:23 | ||
10 | WILKOS Kamil | 3030 | NIEMCE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:23 | ||
11 | MOŻEJKO Artur | 3080 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:25 | |
12 | SOWIŃSKA-JANECZEK Joanna | 3052 | KB MARATON TUREK | TUREK | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:06:26 | |
13 | HAJDA Justyna | 3006 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | RADZIONKÓW | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:06:30 | |
14 | ORTYL Magdalena | 31 | MIELEC | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:06:31 | ||
15 | BODZIOCH Grzegorz | 3045 | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | GORLICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:32 | |
16 | STAŃCZYK Kamil | 3093 | SKARBKA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:32 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
BĄK Piotr | 18 | FUNDACJA TĘCZA BRZEZIA ŁĄKA | BRZEZIA ŁĄKA | Master Mężczyzn | DNF | 00:06:32 DNF | ||
18 | RAJTAR Zbigniew | 3096 | KRAKOW | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:33 | ||
19 | KUCH Paweł | 3069 | SZAŁSZA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:35 | ||
20 | GAWLEWICZ Krystyna | 34 | SANOK | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:06:36 | ||
21 | GALEWICZ Tomasz | 35 | SANOK | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:36 | ||
22 | SALWA Aleksander | 3047 | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:42 | ||
23 | SZYMALA-LIPKA Magdalena | 3051 | MIELEC | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:06:47 | ||
24 | KORZENIOWSKI Damian | 3026 | PAWŁÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:48 | ||
25 | GĘSIAREK Grzegorz | 3001 | KROTOSZYN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:49 | ||
26 | WOŹNIAK Marek | 3013 | AKM PROMILEK | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:49 | |
27 | WOŹNIAK Katarzyna | 3015 | AKM PROMILEK | LUBLIN | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:06:49 | |
28 | ADAMCZYK Jacek | 3037 | CHEŁM | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:50 | ||
29 | ABRAMOWICZ Daniel | 3032 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:51 | |
30 | KRACZKOWSKI Krzysztof | 3021 | 8 BALL CROSS GYM CHEŁM | CHEŁM | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:51 | |
31 | DRYGLAK VEL DRYGLAK Piotr | 3011 | RUDKA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:52 | ||
32 | ZOŁA Piotr | 3082 | PIODZO XTREME | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:52 | |
33 | PILCH Patryk | 3042 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:55 | ||
34 | MIŁKOWSKI Dawid | 3072 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:55 | ||
35 | PACHUT Krzysztof | 3065 | RZYM | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:56 | ||
36 | DZIERŻEŃSKA Monika | 3076 | STAJNIA BALONA | GDAŃSK | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:06:56 | |
37 | KUBACKA Marta | 3087 | STAJNIA BALONA | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:06:56 | |
38 | KOWALSKI Krzysztof | 3018 | HRMAXCROSSTEAM | SOPOT | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:57 | |
39 | LISAK Tomasz | 3073 | KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA | RYGLICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:59 | |
40 | WIATER Marcin | 3028 | BIERUTÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:00 | ||
41 | KOZA Janusz | 19 | SOK Z GÓR | ŁĄCKO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:01 | |
42 | PERENC Michał | 3039 | CARPATHIAN RUNNERS | RZESZÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:06 | |
43 | ŁUGOWSKA Aneta | 3038 | KS KANDAHAR | RYBNIK | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:07:09 | |
44 | ŚLIWA Agnieszka | 3024 | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:07:09 | |
45 | ZAPIÓR Maciej | 3084 | ZET | BYTOM | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:17 | |
46 | ŁUCKA Artur | 3020 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:20 | ||
47 | ZIÓŁEK Marcin | 3086 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:27 | ||
48 | LITWIŃSKI Krzysztof | 3050 | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:30 | ||
49 | RYCHARSKI Michał | 3066 | TAŃCZĄCY Z WILKAMI | ZŁOTORIA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:31 | |
50 | ZIELIŃSKI Mateusz | 3053 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:32 | ||
51 | BIDAS Pawel | 3036 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:34 | |
52 | RORAT Lena | 3029 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:07:39 | |
53 | PREISS Radek | 3085 | REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE | GDAŃSK | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:42 | |
Przekroczony limit czasu: 07:00:00 | ||||||||
54 | CZARNOMSKI Aleksander | 3091 | GDYNIA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:42 | ||
WILCZYŃSKI Marcin | 3041 | RESHAPE RUNNERS | ZABRZE | Weteran Mężczyzn | DNF | 00:07:43 DNF | ||
56 | KURZYDŁO Bartosz | 3022 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:44 | ||
57 | PIEKARCZYK Bartek | 3025 | WROCŁAW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:47 | ||
58 | ŁYCZBA Bogusław | 3083 | CZĘSTOCHOWA | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:51 | ||
59 | MŁYNARSKI Paweł | 3049 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:55 | ||
60 | ŻURAWIŃSKI Bogumił | 3063 | BIENIEWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:55 | ||
61 | CISAK Maciej | 3092 | TEAM KACWIN | LIMANOWA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:56 | |
62 | TALAROWSKA Agnieszka | 3007 | KRASNYSTAW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:07:58 | ||
63 | CEBRAT Tomasz | 3079 | KAMPEROWI BIEGACZE | SOSNOWIEC | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:58 | |
64 | KRĘPACKA Monika | 3002 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:07:59 | |
65 | KIERUZALSKA Małgorzata | 3009 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:07:59 | |
66 | RUSIN Łukasz | 3054 | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:59 | ||
67 | BOJUR Renata | 3012 | CZĘSTOCHOWA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:08:01 | ||
68 | KONIECZNY Andrzej | 3078 | GOSTYŃ | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:08:03 | ||
69 | WOJCIECHOWSKI Maciej | 3056 | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:08:07 | ||
70 | DORCZUK Agata | 5081 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:08:11 | ||
71 | KUC Kinga | 17 | JERZMANOWICE | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:08:25 | ||
72 | CHODZIŃSKI Piotr | 3068 | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:08:26 | ||
73 | NOWOSAD Kamil | 3070 | CHEŁM | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:08:38 | ||
74 | KONIECZNY Jakub | 3074 | KONIECZNY TEAM | POZNAŃ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:08:39 | |
75 | JÓZEFIAK Krystian | 3064 | TEODOZEWO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:08:39 | ||
76 | JAZUKIEWICZ Ewa | 3095 | EAZYMUT.PL | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:08:40 | |
77 | WIERCHOŁA Joanna | 3062 | LUBLIN | Dinozaur Kobiet | 00:00:00 | 00:08:41 | ||
78 | KOS Paweł | 3094 | EAZYMUT.PL | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:08:43 | |
79 | ZAWÓŁ Paweł | 3031 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | STALOWA WOLA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:08:45 | |
80 | MACIĄG Alina | 3008 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:08:46 | |
81 | LICHOŃ Wojciech | 3090 | INFINITY | GRYBÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:09:24 | |
82 | LICHOŃ Jacek | 3089 | INFINITY | GRYBÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:09:24 | |
83 | PIENIOWSKA Karolina | 3010 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:09:26 | ||
84 | NOWAK Roman | 3005 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:09:52 | ||
85 | DOMARADZKA Ewa | 3055 | EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIE | PYSKOWICE | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:09:55 | |
86 | POKROPIŃSKI Kazimierz | 3004 | TARNOWSKIE GÓRY | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:00 | 00:10:10 | ||
87 | POKROPIŃSKA Elżbieta | 3016 | TARNOWSKIE GÓRY | Dinozaur Kobiet | 00:00:00 | 00:10:10 |
Znaleziono 87 wynik(ów)