Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2022-08-27 |
Miejsce : | Przełęcz nad Łapszanką |
Dystans : | 37 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 103 |
Wystartowało : | 87 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 85 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open K | Open M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Dursztyn 0.5km | Wioska Indiańska Kacwin 15km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PARIS Nicola | 3048 | TRUDA BOYS | KRAKOW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:30 | 01:22:04 | |
2 | ZBOZIEŃ Jarosław | 37 | ŁĄCKO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:39 | 01:22:39 | ||
3 | HARRIS Douglas | 3040 | TRUDA BOYS 91 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:30 | 01:22:58 | |
4 | GRUND Marek | 3003 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | STRZEBIŃ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:38 | 01:27:48 | |
5 | NOWOCIN Radowsław | 26 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:51 | 01:29:19 | ||
6 | JONEK Bartłomiej | 38 | Wartkie Zbóje | ZAKOPANE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:43 | 01:29:22 | |
7 | MOŻEJKO Artur | 3080 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:25 | 01:37:14 | |
8 | STAŃCZYK Kamil | 3093 | SKARBKA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:32 | 01:37:31 | ||
9 | SALWA Aleksander | 3047 | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:42 | 01:41:05 | ||
10 | KOZA Janusz | 19 | SOK Z GÓR | ŁĄCKO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:01 | 01:42:22 | |
11 | ORTYL Magdalena | 31 | MIELEC | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:06:31 | 01:42:39 | ||
12 | HAJDA Justyna | 3006 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | RADZIONKÓW | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:06:30 | 01:43:36 | |
13 | ZOŁA Piotr | 3082 | PIODZO XTREME | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:52 | 01:44:15 | |
14 | MARUT Artur | 3059 | FITNESS FREAKS | STALOWA WOLA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:22 | 01:45:39 | |
15 | RAJTAR Zbigniew | 3096 | KRAKOW | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:33 | 01:45:46 | ||
16 | BODZIOCH Grzegorz | 3045 | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | GORLICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:32 | 01:45:52 | |
17 | ZIELIŃSKI Mateusz | 3053 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:32 | 01:45:58 | ||
18 | BUDZANOWSKI Mikołaj | 3081 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:23 | 01:46:05 | ||
19 | WIATER Marcin | 3028 | BIERUTÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:00 | 01:49:01 | ||
20 | WILKOS Kamil | 3030 | NIEMCE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:23 | 01:49:42 | ||
21 | GALEWICZ Tomasz | 35 | SANOK | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:36 | 01:50:41 | ||
22 | GAWLEWICZ Krystyna | 34 | SANOK | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:06:36 | 01:50:59 | ||
23 | SOWIŃSKA-JANECZEK Joanna | 3052 | KB MARATON TUREK | TUREK | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:06:26 | 01:52:45 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||
BĄK Piotr | 18 | FUNDACJA TĘCZA BRZEZIA ŁĄKA | BRZEZIA ŁĄKA | Master Mężczyzn | DNF | 00:06:32 DNF | 01:53:15 DNF | ||
25 | SZYMALA-LIPKA Magdalena | 3051 | MIELEC | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:06:47 | 01:55:52 | ||
26 | ZIÓŁEK Marcin | 3086 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:27 | 01:56:06 | ||
27 | ZAPIÓR Maciej | 3084 | ZET | BYTOM | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:17 | 01:56:52 | |
28 | ŁUGOWSKA Aneta | 3038 | KS KANDAHAR | RYBNIK | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:07:09 | 01:57:25 | |
29 | ŁUCKA Artur | 3020 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:20 | 01:57:35 | ||
30 | KUBACKA Marta | 3087 | STAJNIA BALONA | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:06:56 | 01:58:21 | |
31 | DZIERŻEŃSKA Monika | 3076 | STAJNIA BALONA | GDAŃSK | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:06:56 | 01:58:26 | |
32 | PERENC Michał | 3039 | CARPATHIAN RUNNERS | RZESZÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:06 | 01:59:58 | |
33 | LISAK Tomasz | 3073 | KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA | RYGLICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:59 | 02:00:05 | |
34 | GĘSIAREK Grzegorz | 3001 | KROTOSZYN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:49 | 02:00:17 | ||
35 | KUCH Paweł | 3069 | SZAŁSZA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:35 | 02:00:53 | ||
36 | ZUŃ Mariusz | 3075 | PŁOCK | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:57 | 02:01:33 | ||
37 | PILCH Patryk | 3042 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:55 | 02:01:58 | ||
38 | MIŁKOWSKI Dawid | 3072 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:55 | 02:02:08 | ||
39 | DRYGLAK VEL DRYGLAK Piotr | 3011 | RUDKA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:52 | 02:05:02 | ||
40 | LITWIŃSKI Krzysztof | 3050 | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:30 | 02:05:44 | ||
41 | CISAK Maciej | 3092 | TEAM KACWIN | LIMANOWA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:56 | 02:06:35 | |
42 | PACHUT Krzysztof | 3065 | RZYM | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:56 | 02:06:44 | ||
WILCZYŃSKI Marcin | 3041 | RESHAPE RUNNERS | ZABRZE | Weteran Mężczyzn | DNF | 00:07:43 DNF | 02:06:47 DNF | ||
44 | ABRAMOWICZ Daniel | 3032 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:51 | 02:07:24 | |
45 | WOJCIECHOWSKI Maciej | 3056 | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:08:07 | 02:07:28 | ||
46 | RYCHARSKI Michał | 3066 | TAŃCZĄCY Z WILKAMI | ZŁOTORIA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:31 | 02:07:31 | |
47 | ŚLIWA Agnieszka | 3024 | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:07:09 | 02:08:03 | |
48 | PIEKARCZYK Bartek | 3025 | WROCŁAW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:47 | 02:08:17 | ||
49 | DORCZUK Agata | 5081 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:08:11 | 02:08:30 | ||
50 | RORAT Lena | 3029 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:07:39 | 02:11:33 | |
51 | KOWALSKI Krzysztof | 3018 | HRMAXCROSSTEAM | SOPOT | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:57 | 02:11:36 | |
52 | KRĘPACKA Monika | 3002 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:07:59 | 02:13:00 | |
53 | KIERUZALSKA Małgorzata | 3009 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:07:59 | 02:13:04 | |
54 | KRACZKOWSKI Krzysztof | 3021 | 8 BALL CROSS GYM CHEŁM | CHEŁM | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:51 | 02:14:15 | |
55 | ADAMCZYK Jacek | 3037 | CHEŁM | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:50 | 02:15:12 | ||
56 | BOJUR Renata | 3012 | CZĘSTOCHOWA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:08:01 | 02:15:25 | ||
57 | ŁYCZBA Bogusław | 3083 | CZĘSTOCHOWA | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:51 | 02:16:30 | ||
58 | WOŹNIAK Katarzyna | 3015 | AKM PROMILEK | LUBLIN | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:06:49 | 02:18:46 | |
59 | WOŹNIAK Marek | 3013 | AKM PROMILEK | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:49 | 02:18:52 | |
60 | CHODZIŃSKI Piotr | 3068 | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:08:26 | 02:20:07 | ||
61 | BIDAS Pawel | 3036 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:34 | 02:20:15 | |
62 | RUSIN Łukasz | 3054 | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:59 | 02:20:22 | ||
63 | PREISS Radek | 3085 | REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE | GDAŃSK | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:42 | 02:21:04 | |
64 | LICHOŃ Jacek | 3089 | INFINITY | GRYBÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:09:24 | 02:21:26 | |
65 | LICHOŃ Wojciech | 3090 | INFINITY | GRYBÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:09:24 | 02:21:29 | |
66 | KORZENIOWSKI Damian | 3026 | PAWŁÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:06:48 | 02:21:38 | ||
67 | TALAROWSKA Agnieszka | 3007 | KRASNYSTAW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:07:58 | 02:25:40 | ||
Przekroczony limit czasu: 07:00:00 | |||||||||
68 | KURZYDŁO Bartosz | 3022 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:44 | 02:26:14 | ||
69 | JÓZEFIAK Krystian | 3064 | TEODOZEWO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:08:39 | 02:26:20 | ||
70 | KONIECZNY Jakub | 3074 | KONIECZNY TEAM | POZNAŃ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:08:39 | 02:26:24 | |
71 | KONIECZNY Andrzej | 3078 | GOSTYŃ | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:08:03 | 02:27:23 | ||
72 | PIENIOWSKA Karolina | 3010 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:09:26 | 02:28:25 | ||
73 | KUC Kinga | 17 | JERZMANOWICE | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:08:25 | 02:28:58 | ||
74 | ŻURAWIŃSKI Bogumił | 3063 | BIENIEWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:55 | 02:33:05 | ||
75 | MŁYNARSKI Paweł | 3049 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:55 | 02:33:24 | ||
76 | CEBRAT Tomasz | 3079 | KAMPEROWI BIEGACZE | SOSNOWIEC | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:58 | 02:34:50 | |
77 | CZARNOMSKI Aleksander | 3091 | GDYNIA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:07:42 | 02:36:07 | ||
78 | JAZUKIEWICZ Ewa | 3095 | EAZYMUT.PL | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:08:40 | 02:36:58 | |
79 | KOS Paweł | 3094 | EAZYMUT.PL | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:08:43 | 02:37:02 | |
80 | NOWAK Roman | 3005 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:09:52 | 02:43:05 | ||
81 | ZAWÓŁ Paweł | 3031 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | STALOWA WOLA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:08:45 | 02:46:10 | |
82 | WIERCHOŁA Joanna | 3062 | LUBLIN | Dinozaur Kobiet | 00:00:00 | 00:08:41 | 02:48:25 | ||
83 | MACIĄG Alina | 3008 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:08:46 | 02:48:40 | |
84 | NOWOSAD Kamil | 3070 | CHEŁM | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:08:38 | 02:48:59 | ||
85 | DOMARADZKA Ewa | 3055 | EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIE | PYSKOWICE | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:09:55 | 03:06:41 | |
86 | POKROPIŃSKI Kazimierz | 3004 | TARNOWSKIE GÓRY | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:00 | 00:10:10 | 03:25:56 | ||
87 | POKROPIŃSKA Elżbieta | 3016 | TARNOWSKIE GÓRY | Dinozaur Kobiet | 00:00:00 | 00:10:10 | 03:26:03 |
Znaleziono 87 wynik(ów)