Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2022-08-27 |
Miejsce : | Przełęcz nad Łapszanką |
Dystans : | 53 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 183 |
Wystartowało : | 164 |
Nie ukończyło : | 10 |
Ukończyło : | 154 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open K | Open M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Trybsz 10km | Dursztyn 16km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HUZIOR Piotr | 11 | ATTIQ/SALMING | NOWY TARG | Weteran Mężczyzn | 00:00:02 | 00:49:23 | 01:14:43 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||
BOROWSKI Kamil | 5032 | CHEŁM BIEGA | ŻÓŁTAŃCE KOLONIA | Senior Mężczyzn | DNF | DNF | 01:14:44 DNF | ||
3 | BRYSZ Michał | 5169 | SBG PODBIEG | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 00:43:30 | 01:15:16 | |
4 | KURZAWSKI Tomasz | 5148 | ULTRA PSZCZÓŁKI | HORYSZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 00:44:59 | 01:23:06 | |
5 | SZAROWAR Bartosz | 5128 | NOWA SÓL | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 00:47:21 | 01:28:08 | ||
6 | BESPOIASKO Yevhenii | 5095 | LVIV | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 00:46:27 | 01:28:59 | ||
7 | CHOŁOTA Marek | 5109 | BIEGOWY ŚWIAT | PIŁA | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 00:48:44 | 01:29:18 | |
8 | HIBNER Jacek | 5055 | ŁÓDŹ | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 00:48:33 | 01:30:02 | ||
9 | GAWRON Janusz | 32 | MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz | LIMANOWA | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 00:51:14 | 01:30:12 | |
10 | WALASIK Jarosław | 5133 | 42K PRO TEAM | JAWORZNO | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 00:48:51 | 01:31:01 | |
11 | SZPINDA Sebastian | 5146 | BIŁGORAJ ULTRA TRAIL | BIŁGORAJ | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 00:49:17 | 01:31:37 | |
12 | SKRZYPCZYK Paulina | 5132 | 42K PRO TEAM | TYCHY | Senior Kobiet | 00:00:03 | 00:49:33 | 01:32:08 | |
13 | JÓZEF Tomasz | 5125 | DĄBROWA GÓRNICZA | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 00:49:38 | 01:33:07 | ||
14 | STOLARSKI Maciej | 5154 | STANISŁAWÓW PIERWSZY | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 00:48:01 | 01:33:41 | ||
15 | KOZYRA Paweł | 12 | UME LUB RUNNERPAWCISLAW | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 00:50:28 | 01:34:32 | |
NAPARTY Zbigniew | 5045 | KĘSY TEAM | OBORNIKI | Weteran Mężczyzn | DNF | 00:49:24 DNF | 01:35:28 DNF | ||
17 | RUDNICKI Michał | 5130 | ASSECO ACTIVE TEAM | NOWA WIEŚ WIELKA | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 00:51:35 | 01:35:45 | |
18 | ZAJĄC Marcin | 5144 | 77CATS | JÓZEFOSŁAW | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 00:51:26 | 01:37:12 | |
19 | KORECKI Andrzej | 5140 | MUROWANIEC | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 00:51:21 | 01:37:13 | ||
20 | MAJEK Krzysztof | 5090 | AUGUSTEAM | KATOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 00:49:58 | 01:37:14 | |
21 | JUSTYNA Janus | 5127 | GOHARDORGOHOME | RZESZÓW | Senior Kobiet | 00:00:03 | 00:51:48 | 01:37:35 | |
22 | DZIADOWIEC Łukasz | 5172 | TYCHY | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 00:52:20 | 01:37:44 | ||
23 | DZIADOWIEC Joanna | 5173 | TYCHY | Senior Kobiet | 00:00:04 | 00:52:00 | 01:38:00 | ||
24 | MATUSZEWSKI Arkadiusz | 5135 | ZAMOŚĆ | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 00:52:25 | 01:38:02 | ||
25 | STANIEK Sławomir | 5066 | BLACKSHEEP TEAM | RYBNIK | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 00:53:28 | 01:39:15 | |
26 | KAMIŃSKI Marcin | 5098 | ZAWADÓWKA | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 00:53:28 | 01:39:32 | ||
27 | PALUCH Daniel | 5156 | STAJNIA BALONA | DĄBROWA GÓRNICZA | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 00:54:37 | 01:39:40 | |
28 | STAROBRAT Arkadiusz | 5101 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 00:53:07 | 01:42:12 | ||
29 | PABIS Szymon | 5162 | KARNIOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 00:53:43 | 01:42:15 | ||
30 | KACZMARCZYK Paweł | 5167 | BIEGNĘ ZA WODZEM | TARNOWSKIE GÓRY | Senior Mężczyzn | 00:00:19 | 00:54:00 | 01:42:20 | |
31 | SUSZYNA Tomasz | 5074 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:21 | 00:56:08 | 01:42:23 | ||
32 | MAJEWSKI Andrzej | 5030 | OPOLEREKLAMA.PL | STRZELCE OPOLSKIE | Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 00:55:52 | 01:42:42 | |
33 | KUS Gregor | 5021 | OSOBA PRYWATNA | OLKUSZ | Weteran Mężczyzn | 00:00:21 | 00:54:25 | 01:43:02 | |
34 | LEWANDOWSKI Rafał | 5094 | SPC | TORUŃ | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 00:53:05 | 01:43:27 | |
35 | SULIK Maciej | 5115 | OŻARÓW MAZOWIECKI | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 00:54:23 | 01:43:27 | ||
36 | KORAL Jakub | 5057 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 00:53:23 | 01:43:28 | ||
37 | WINIARSKI Kamil | 5159 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 00:54:26 | 01:43:29 | ||
38 | PŁAZA Bartłomiej | 5160 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:09 | 00:55:58 | 01:43:30 | ||
39 | TALAROWSKI Paweł | 5013 | HRT | KRASNYSTAW | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 00:55:50 | 01:43:44 | |
40 | SZPORAK Bartłomiej | 5093 | POŚWIĘTNE | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 00:53:12 | 01:43:48 | ||
41 | WACH Michał | 5107 | JÓZEFÓW | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 00:56:55 | 01:43:51 | ||
42 | OCHNIK Przemek | 5018 | V MAX ADAMÓW | ADAMÓW | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 00:52:48 | 01:44:13 | |
43 | PODODEMSKA-ZABDYR Izabela | 5105 | KS PEGAZ | CHYLICE | Weteran Kobiet | 00:00:16 | 00:57:19 | 01:44:27 | |
44 | GAWROŃSKI Adrian | 5020 | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 00:58:19 | 01:44:27 | |
45 | HRONOWSKI Jakub | 5031 | MYŚLENICE | Senior Mężczyzn | 00:00:18 | 00:58:34 | 01:44:41 | ||
46 | KONOPKA Sylwia | 27 | ŚWINIARSKO | Weteran Kobiet | 00:00:03 | 00:57:10 | 01:44:42 | ||
47 | CHMURKO Michał | 5067 | BLACKSHEEPTEAM | ŻERNICA | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 00:54:28 | 01:45:31 | |
48 | P-CHA Jarecki | 5100 | ZABIEGANY WOŁOMIN | WOŁOMIN | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 00:56:26 | 01:46:10 | |
49 | CEBRAT Ewa | 5150 | KAMPEROWI BIEGACZE | SOSNOWIEC | Weteran Kobiet | 00:00:05 | 00:56:05 | 01:47:54 | |
50 | JUSIAK Krzysztof | 5129 | NAŁĘCZÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:20 | 00:59:28 | 01:47:55 | ||
51 | ŁUKOWICZ Elzbieta | 10 | GDYNIA | Weteran Kobiet | 00:00:06 | 00:59:33 | 01:48:05 | ||
52 | KIELAR Maciej | 5063 | SON OF JUPITER | TOPOROWICE | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:48:05 | ||
53 | DAŃSKA Małgorzata | 5051 | LUCEK TEAM | RADOM | Master Kobiet | 00:00:07 | 00:57:51 | 01:48:19 | |
54 | GESSLER Łukasz | 5076 | BIESY | GOŚCICINO | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 00:57:10 | 01:48:21 | |
55 | PTASZNIK Szymon | 5092 | WIELICZKA | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 00:56:04 | 01:48:22 | ||
56 | BOROWCZYK Sonia | 5091 | ZALASEWO | Senior Kobiet | 00:00:07 | 00:57:33 | 01:48:25 | ||
57 | ANDRZEJEWSKI Paweł | 5163 | NOWA WIEŚ WIELKA | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 00:56:39 | 01:48:42 | ||
58 | RZEPIŃSKI Łukasz | 5054 | GRONOWO | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 01:01:06 | 01:49:09 | ||
59 | HILLER Artur | 5028 | WIELICZKA | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 00:57:18 | 01:49:23 | ||
60 | WYSOCKA Agnieszka | 5170 | BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW | CZECHOWICE-DZIEDZICE | Master Kobiet | 00:00:12 | 00:58:10 | 01:49:40 | |
61 | WYSOCKI Tomasz | 5174 | BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW | CZECHOWICE-DZIEDZICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:12 | 00:58:16 | 01:49:40 | |
62 | TOKARZ Marcin | 5070 | LIBERTÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 00:56:54 | 01:49:43 | ||
63 | LITWINEK Marek | 5168 | AKM PROMILEK | LUBARTÓW | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 00:58:58 | 01:49:47 | |
64 | GOMÓŁKA Agata | 5175 | INPOST TEAM | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:03 | 00:53:39 | 01:50:38 | |
65 | FRANKIEWICZ Grzesiek | 5112 | SZCZECIN | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 00:59:15 | 01:51:06 | ||
66 | CZAPLIŃSKI Michał | 5152 | OSTROŁĘKA | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 00:59:43 | 01:51:16 | ||
67 | SAWCZAK Kamil | 5106 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:14 | 01:02:17 | 01:51:44 | ||
68 | ŻMIJEWSKI Dariusz | 5083 | EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIE | GLIWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:24 | 01:01:38 | 01:51:50 | |
69 | MAŁKOWSKI Bogdan | 5061 | SPARTANIE DZIECIOM | MURÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:02 | 00:56:52 | 01:52:36 | |
70 | INDRASZAK Adam | 5102 | SILESIA MARATON CLUB | KATOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 01:01:36 | 01:52:47 | |
MOLASY Dorota | 5027 | AKTYWNIE Z MOLKAMI | MALBORK | Senior Kobiet | DNF | 00:58:44 DNF | 01:52:54 DNF | ||
72 | SZCZUKA Adrian | 5037 | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | BYTOM | Weteran Mężczyzn | 00:00:23 | 01:03:32 | 01:55:59 | |
73 | ŁUKASZEWICZ Dawid | 5153 | Z GÓRKI I POD GÓRKĘ | BYDGOSZCZ | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:00:04 | 01:56:28 | |
74 | PIETRASZKO Barbara | 5041 | TEAM ZABIEGANEDNI | WIĄZOWNA | Master Kobiet | 00:00:17 | 01:03:33 | 01:56:31 | |
75 | ARENDARCZYK Kamil | 5047 | NIEDZICA | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 01:00:59 | 01:56:36 | ||
76 | WILGAT Adam | 5073 | WARSAW RUN CLUB | ZĄBKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 00:59:35 | 01:56:39 | |
77 | NASTAZIAK Andrzej | 5097 | ZABIEGANY WOŁOMIN | KOBYŁKA | Weteran Mężczyzn | 00:01:42 | 01:02:21 | 01:57:22 | |
78 | ŁUSZCZYNA Agata | 5035 | GMINA STRZELCE OPOLSKIE | STRZELCE OPOLSKIE | Master Kobiet | 00:00:11 | 01:01:15 | 01:57:23 | |
SZYPROWSKI Jarek | 5118 | SOCHACZEW | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:01:26 DNF | 01:58:03 DNF | |||
WOLENTARSKI Przemysław | 5124 | ZABIEGANY WOŁOMIN | KOBYŁKA | Master Mężczyzn | DNF | 01:02:30 DNF | 01:58:41 DNF | ||
81 | KACZÓWKA Dariusz | 5058 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:12 | 01:04:57 | 01:58:55 | ||
82 | KACZÓWKA Teresa | 5056 | KRAKÓW | Weteran Kobiet | 00:00:12 | 01:04:54 | 01:58:56 | ||
83 | JASICKI Krzysztof | 5123 | RUNHOGS TYCHY | TYCHY | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 01:05:31 | 01:59:09 | |
84 | WILDNER Witold | 5165 | BYTOM | Weteran Mężczyzn | 00:00:11 | 01:04:42 | 01:59:30 | ||
85 | TYLUS Rafał | 5087 | ULTRA BIEGAJĄCY MORS | POZNAŃ | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 01:04:02 | 01:59:34 | |
86 | BAKUN Mariusz | 5008 | CHEŁM | CHEŁM | Weteran Mężczyzn | 00:00:14 | 01:05:05 | 02:00:18 | |
87 | BAKUN Jolanta | 5005 | CHEŁM | CHEŁM | Weteran Kobiet | 00:00:14 | 01:05:09 | 02:00:19 | |
88 | KOZIOŁ Krzysztof | 5014 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 01:03:34 | 02:00:20 | ||
89 | BIK Andrzej | 5138 | ZABRZE | Weteran Mężczyzn | 00:00:11 | 01:01:57 | 02:00:26 | ||
90 | JELONEK-WICHTOWSKA Aleksandra | 5078 | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:50 | 01:05:08 | 02:00:29 | ||
91 | ARCISZEWSKI Michał | 5012 | SPRÓCHNIALI HERKULESI | ŚWIERZOWA POLSKA | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:03:43 | 02:00:35 | |
92 | BLICHARZ Artur | 5147 | OŁPINY | Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 01:05:52 | 02:01:16 | ||
93 | MIAZEK Łukasz | 5149 | KUZNOCIN | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:05:37 | 02:01:18 | ||
94 | HADAM Przemek | 5131 | TYCHY | Master Mężczyzn | 00:00:23 | 01:06:21 | 02:01:32 | ||
95 | KAWA Michał | 5111 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:03:24 | 02:01:53 | ||
96 | POCIĘGIEL Michał | 5114 | SKAWINA BIEGA | RADZISZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:20 | 01:03:15 | 02:02:05 | |
97 | MARĆ Artur | 5113 | PTT TARNÓW | DĘBICA | Weteran Mężczyzn | 00:00:12 | 01:02:08 | 02:02:09 | |
98 | GAWLINA Lesław | 5002 | RUDA ŚLĄSKA | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 01:06:19 | 02:02:11 | ||
99 | BIEGOWY Amator | 5026 | TYCZYN | Weteran Mężczyzn | 00:00:26 | 01:04:04 | 02:02:17 | ||
99 | BUDA Barbara | 5071 | BRATKOWICE | Master Kobiet | 00:00:24 | 01:04:14 | 02:02:19 | ||
101 | TARNOWSKI Michał | 5022 | TURKA | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:05:25 | 02:02:24 | ||
102 | BEDNARZ Paweł | 5048 | LENIWIE DO PRZODU | ZAMOŚĆ | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 01:06:31 | 02:03:48 | |
103 | DAŃSKI Rafał | 5052 | LUCEK TEAM | RADOM | Weteran Mężczyzn | 00:00:06 | 01:03:08 | 02:03:51 | |
104 | ROSIK Piotr | 5077 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 01:06:32 | 02:04:34 | ||
105 | ZYWERT Agnieszka | 5099 | BORÓWKO 6 | Master Kobiet | 00:00:16 | 01:05:11 | 02:04:53 | ||
106 | ZABŁOCKA Małgorzata | 5079 | NATIONALE NEDERLANDEN | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:12 | 01:06:41 | 02:04:55 | |
107 | MAJ Magdalena | 5145 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:12 | 01:07:27 | 02:04:57 | ||
108 | JÓZEFIAK Jakub | 5040 | NOWY SĄCZ | Weteran Mężczyzn | 00:00:17 | 01:03:22 | 02:04:57 | ||
109 | CHWAŁA Artur | 5141 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:06:10 | 02:05:00 | ||
110 | GAJDA Mateusz | 5033 | SPRÓCHNIALI HERKULESI | BŁAŻKOWA | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 01:05:46 | 02:05:26 | |
111 | OCHNIK Barbara | 5016 | V MAX ADAMÓW | ADAMÓW | Master Kobiet | 00:00:09 | 01:02:35 | 02:05:39 | |
112 | ŁOWICKA Maja | 5046 | AKTYWNI RAZEM | KOZIEGŁOWY | Senior Kobiet | 00:00:15 | 01:07:32 | 02:06:04 | |
113 | WRIGHT Chris | 5151 | TRAIL BUS | MELBOURNE | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:04:38 | 02:06:51 | |
114 | AFROUZ Afy | 5143 | BRAMHALL RUNNERS | POYNTON | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:04:48 | 02:06:59 | |
115 | KĘDZIORA Marta | 5126 | ŻUBRY RACE TEAM | WOLA BATORSKA | Senior Kobiet | 00:00:09 | 01:06:05 | 02:07:09 | |
116 | LIGENZA Natalia | 5059 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:13 | 01:04:12 | 02:07:09 | ||
117 | ŚWIETLIK Paweł | 5139 | ŁBISKA | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 01:05:52 | 02:07:21 | ||
118 | SZYSZKOWSKI Włodzimierz | 5049 | DUKE NUKEM PRINCE OF WARSAW | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:18 | 01:07:15 | 02:07:44 | |
119 | KASPROWICZ Grzegorz | 5062 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:18 | 01:08:21 | 02:07:55 | ||
120 | MROZIŃSKI Albert | 5043 | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:13 | 01:07:38 | 02:08:16 | ||
121 | MROZIŃSKA Renata | 5044 | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | Master Kobiet | 00:00:13 | 01:07:41 | 02:08:17 | ||
122 | KNAP Tomasz | 5158 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:06:29 | 02:08:23 | ||
123 | KUC Adam | 5134 | THE OFFICE | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:06:25 | 02:08:24 | |
124 | CIUBA Paweł | 5060 | SPRÓCHNIALI HERKULESI | KROSNO | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:05:11 | 02:08:41 | |
POLAKÓW Sławomir | 5096 | Z GÓRKI I POD GÓRKĘ | NAKŁO NAD NOTECIĄ | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:07:50 DNF | 02:09:35 DNF | ||
126 | KOWALIK Anna | 5010 | UMCS BIEGA | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:14 | 01:08:17 | 02:09:53 | |
127 | KORZENIOWSKA Joanna | 5007 | UMCS BIEGA/ AKM PROMILEK | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:14 | 01:08:21 | 02:09:53 | |
128 | PISAREK Michał | 5120 | KIELCE | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 01:09:40 | 02:10:06 | ||
129 | PISAREK Karol | 5119 | JB WARSAW | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 01:09:35 | 02:10:06 | |
130 | MALISIEWICZ Anna | 5166 | RZESZÓW | Senior Kobiet | 00:00:26 | 01:11:08 | 02:10:36 | ||
131 | MRACHACZ Dorota | 5042 | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | BYTOM | Weteran Kobiet | 00:00:23 | 01:12:47 | 02:10:37 | |
132 | BARAN Roman | 5023 | DĄBROWA GÓRNICZA | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 01:08:51 | 02:10:38 | ||
GORCZYCA Dariusz | 5142 | KRAKOW | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:07:59 DNF | 02:10:38 DNF | |||
134 | BARAN Joanna | 5024 | DĄBROWA GÓRNICZA | Master Kobiet | 00:00:17 | 01:08:48 | 02:10:39 | ||
135 | PODKÓWKA Zbigniew | 5121 | PODGÓRZ TORUŃ | BYDGOSZCZ | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:06 | 01:10:54 | 02:10:41 | |
136 | REKOWSKI Kacper | 5104 | BYDGOSZCZ/TORUŃ | Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 01:07:31 | 02:10:58 | ||
137 | BALNER Sebastian | 5088 | CZARNA TĘCZA | JAWORZNO | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 01:08:43 | 02:11:35 | |
138 | NOWAK Natalia | 5122 | BIEGOWA KUŹNIA | KATOWICE | Master Kobiet | 00:00:15 | 01:10:20 | 02:11:52 | |
139 | JUKIEWICZ Krzysztof | 5011 | KOZIOROŻEC | LEGIONOWO | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 01:09:25 | 02:13:16 | |
140 | SZCZYPKOWSKI Krzysztof | 5110 | ZABIEGANY WOŁOMIN | WOŁOMIN | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:09:17 | 02:14:39 | |
141 | SZCZYPKOWSKA Kinga | 2071 | ZABIEGANY WOŁOMIN | WOŁOMIN | Master Kobiet | 00:00:07 | 01:09:14 | 02:14:41 | |
142 | NYKIEL Małgorzata | 5019 | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | BYTOM | Weteran Kobiet | 00:00:22 | 01:12:54 | 02:15:11 | |
143 | FRANKOWSKA Dorota | 5017 | ŚWIDNIK | Weteran Kobiet | 00:00:18 | 01:14:38 | 02:15:38 | ||
144 | ZATORSKI Andrzej | 23 | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:16 | 01:14:42 | 02:15:41 | |||
145 | COFALSKI Jakub | 5157 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 01:11:26 | 02:15:45 | ||
146 | SZKAMRUK Alicja | 5086 | EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIE | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:23 | 01:14:41 | 02:16:17 | |
147 | ŻBIKOWSKA Mama Marynarza | 5116 | SPC | TORUŃ | Weteran Kobiet | 00:00:11 | 01:09:04 | 02:16:55 | |
148 | HUNKIEWICZ Ewelina | 5085 | MARKOWI BIEGACZE | MARKI | Weteran Kobiet | 00:00:19 | 01:11:49 | 02:18:29 | |
149 | LIPINSKA Katarzyna | 5084 | MARKOWI BIEGACZE | MARKI | Master Kobiet | 00:00:19 | 01:11:53 | 02:18:29 | |
150 | KLIMASZYK Łukasz | 5155 | KACWIN | Senior Mężczyzn | 00:00:19 | 01:15:06 | 02:18:45 | ||
KWIEK Kacper | 5053 | PLEWISKA | Senior Mężczyzn | DNF | 01:13:45 DNF | 02:20:48 DNF | |||
152 | GWOŹDZIOWSKI Marcin | 5103 | TARNOBRZEG | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 01:12:26 | 02:23:09 | ||
153 | RUTKOWSKA Małgorzata | 5006 | GOLUB-DOBRZYŃ | Weteran Kobiet | 00:00:06 | 01:15:49 | 02:23:13 | ||
JAMRÓZ Ryszard | 5137 | WADOWICE | Dinozaur Mężczyzn | DNF | 01:14:57 DNF | 02:25:42 DNF | |||
155 | WRĘCZYCKA Izabela | 5072 | CIDRY LOTAJOM | RADZIONKÓW | Weteran Kobiet | 00:00:22 | 01:17:14 | 02:26:38 | |
156 | RZENNO Dagmara | 5009 | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | BYTOM | Weteran Kobiet | 00:00:21 | 01:17:02 | 02:26:39 | |
157 | MAZUR-RUBINSKA Milena | 5171 | BYTOM | Master Kobiet | 00:00:20 | 01:17:12 | 02:26:40 | ||
158 | HARASIMIAK Dawid | 5050 | WOŁOMIN | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:17:35 | 02:27:49 | ||
159 | DENKOWSKI Wojciech | 5117 | GLIWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:24 | 01:20:37 | 02:28:33 | ||
160 | JAŁOWIEC Arkadiusz | 5161 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:27 | 01:20:21 | 02:32:58 | ||
161 | SZKAMRUK Małgorzata | 5082 | EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIE | GLIWICE | Master Kobiet | 00:00:24 | 01:20:42 | 02:34:20 | |
162 | WÓJTOWICZ Paweł | 5108 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:20:41 | 02:34:31 | ||
163 | LEWIŃSKI Tomasz | 5003 | JEST LEPIEJ RUN TEAM | CZĘSTOCHOWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:13:57 | ||
KURUC Maria | 25 | ŁAPSZANKA | Senior Kobiet | DNF | 00:59:48 DNF | DNF |
Znaleziono 164 wynik(ów)