Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2019-08-31 |
Miejsce : | Zespół Rekreacyjny Polana Sosny - Niedzica |
Dystans : | 55 km |
Zgłoszonych : | 302 |
Wystartowało : | 250 |
Nie ukończyło : | 12 |
Ukończyło : | 238 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open K | Open M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Kacwin 11km | Dursztyn 38km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NICIEJA Krzysztof | 5171 | Auuuuu | WYSOKA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | |||
2 | TRZETRZELEWSKI Maciej | 5256 | KRAKOW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 07:06:56 | |||
3 | BANIAK Marcin | 5010 | G.O.A.T. Team Michałowice | MICHAŁOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:01 | 01:12:41 | 04:16:34 | |
4 | JANIK Rafał | 5092 | Gmina Strzelce Opolskie | STRZELCE OPOLSKIE | Master Mężczyzn | 00:00:01 | 01:21:18 | 04:48:39 | |
5 | ZALEWSKI Karol | 5285 | JAtrenuje | RUMIA | Master Mężczyzn | 00:00:01 | 01:14:21 | 04:23:48 | |
6 | BARSZCZ Bartosz | 5012 | Gamblers Running | RADOM | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:37:47 | 05:26:53 | |
7 | GOŁĄB Marek | 5078 | STAY INSANE | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:15:34 | 04:28:32 | |
8 | KLASA Łukasz | 5108 | GDAŃSK | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:14:18 | 04:21:15 | ||
9 | KOLASA Bartłomiej | 5115 | Obidowa Głuszec | NOWY TARG | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:30:50 | 05:19:05 | |
10 | RYCERSKI Rafał | 5218 | CZAPLINEK | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:24:01 | 05:20:17 | ||
11 | ŻUREK-KRÓL Żaneta | 5292 | Poznań CityZen | POZNAŃ | Master Kobiet | 00:00:02 | 01:32:44 | 04:50:50 | |
12 | ETMAŃSKI Piotr | 5061 | Bunga Bunga Team | CHWASZCZYNO | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 01:49:59 | 06:10:56 | |
13 | FOGT Monika | 5064 | GDYNIA | Master Kobiet | 00:00:03 | 01:49:59 | 06:10:56 | ||
14 | GOLEC Tomasz | 5076 | Bart Team | GDAŃSK | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:37:04 | 05:28:30 | |
15 | SAŁAS Krzysztof | 5222 | Tiger Faja Faja | RADOM | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:37:46 | 05:26:46 | |
16 | STAŃKO Paweł | 5305 | Biesy i Czorty | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:17:00 | 04:40:20 | ||
17 | PACHO Sylwester | 5307 | papiki | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 01:26:12 | 04:53:28 | ||
18 | FURMAŃSKI Jakub | 5070 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:29:28 | 05:03:43 | ||
19 | GIERADA Mateusz | 5074 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:37:11 | 05:20:50 | |
20 | JAMRÓZ Ryszard | 5090 | Auuuuu | WADOWICE | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:04 | 01:45:58 | 05:55:07 | |
21 | KAJRUKSZTO Maciej | 5098 | arturkurek.pro CAS | ŻYRARDÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:41:47 | 05:26:09 | |
22 | KĘPKA Adrian | 5105 | Decathlon Koszalin | DARŁOWO | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:14:56 | 04:08:43 | |
23 | SZAFRAŃSKA Aleksandra | 5243 | wkurw_team | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:04 | 01:30:33 | 04:53:27 | |
24 | SZKOŁUDA Miłosz | 5246 | Decathlon Koszalin | POLANÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:16:28 | 04:34:42 | |
25 | WALASIK Jarosław | 5259 | JAWORZNO | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 01:17:12 | 04:30:25 | ||
26 | BELKIEWICZ Rafał | 5014 | Kabaty Ultra | WARSZAWA (URSYNÓW) | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:32:49 | 05:10:44 | |
27 | BISOWSKI Mariusz | 5019 | Kozy w uchu | KOBYŁKA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:26:32 | 04:47:24 | |
28 | GRONDYS Paweł | 5081 | WROCŁAW | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:17:20 | 04:12:02 | ||
29 | PIĄTEK Rafał | 5195 | Obleśni biegacze | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:53:09 | 06:11:06 | |
30 | POCHROŃ Marcin | 5205 | WIELUŃ | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 01:19:54 | 04:24:34 | ||
31 | TAJCHMAN Jarosław | 5251 | Stajnia Balona | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:28:36 | 04:43:26 | |
32 | ZDUNEK Michał | 5289 | EuroSoft Team / wkurw_team | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:31:50 | 05:09:34 | |
33 | GRZELAK Kamila | 5304 | #MĘCINAPANY | MĘCINA | Senior Kobiet | 00:00:05 | 01:18:37 | 04:12:33 | |
34 | GOLON Marlena | 5077 | Run Pasja | SICIENKO | Master Kobiet | 00:00:06 | 01:48:45 | 05:57:19 | |
35 | GURBIEL Mateusz | 5082 | niskobudżetowy biegacz | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 01:45:39 | 06:21:23 | |
36 | HOŁUJ Andrzej | 5085 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:06 | 01:44:53 | 06:21:33 | ||
37 | MAJNUSZ Tomasz | 5151 | MODLNICA | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 01:22:17 | 04:49:48 | ||
38 | NISZCZOT Dariusz | 5174 | GORLICE | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 01:28:49 | 05:05:12 | ||
39 | SZULTK Magdalena | 5248 | GDAŃSK | Senior Kobiet | 00:00:06 | 01:21:10 | 04:27:50 | ||
40 | ZAWADZKI Karol | 5287 | Radlinioki w biegu | RADLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 01:18:59 | 05:16:05 | |
41 | BARAN Stanisław | 5011 | Saint-Gobain SQUAD | CIEŚLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 01:41:19 | 05:50:52 | |
42 | CIEŚLIK Sławomir | 5039 | KNURÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 01:21:09 | |||
43 | KASPRZAK Damian | 5103 | ZŁOTNIKI | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 01:45:59 | 06:18:14 | ||
43 | KASPRZAK Jacek | 5104 | Drużyna Szpiku | ZŁOTNIKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 01:44:26 | 06:19:04 | |
45 | KOWALCZYK Marcin | 5119 | IWINY | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:30:44 | 05:20:28 | ||
46 | PRZEWŁOKA Wojciech | 5208 | Saint-Gobain SQUAD | KOLBARK | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:41:18 | 05:50:51 | |
47 | SZNAJDER Jarosław | 5247 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 01:46:03 | 05:56:40 | ||
48 | TATARCZYK Patrycja | 5252 | Sklep Biegacza | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:07 | 01:50:48 | 05:49:56 | |
49 | BRYŁA Krzysztof | 5030 | For-Rest-Run Koszalin | KOSZALIN | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:48:57 | 06:20:23 | |
50 | DWORAK Adam | 5058 | Tajfun | BĘDZIN | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:49:13 | 06:31:39 | |
51 | GESSLER Łukasz | 5073 | BIESY | GOŚCICINO | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:37:42 | 05:12:56 | |
52 | LASKO Łukasz | 5131 | BIESY | GDYNIA | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:37:39 | 05:12:55 | |
53 | ŁODZIANA Andrzej | 5143 | Crossfit Południe | SOSNOWIEC | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:36:26 | 06:04:25 | |
54 | MICHALIK Krzysztof | 5157 | Tg Sokol Zakopane | ZAKOPANE | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:29:24 | ||
55 | PAWELEC Przemysław | 5188 | TARNOWSKIE GÓRY | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:27:51 | 05:19:17 | ||
56 | SKRZYŃSKI Mirosław | 5229 | SUCHA KOSZALIŃSKA | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:27:32 | 05:22:46 | ||
57 | WOŁOSZYN Piotr | 5278 | pioRUN | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:44:43 | 05:35:32 | |
58 | ARMATA Adam | 5006 | BIELINY | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:20:13 | 04:36:43 | ||
59 | AGRES Paweł | 5002 | KW Kotłownia | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:24:36 | 04:40:55 | |
60 | CZYCZERSKI Jacek | 5045 | GRUPA BIEGOWA BEZ GRANIC | ROGOŹNICA | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 01:28:02 | 05:29:27 | |
61 | DUBIŃSKI Jarosław | 5055 | BBL Zduńska Wola | ZDUŃSKA WOLA | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 01:41:05 | 05:44:55 | |
62 | KOWALSKI Daniel | 5122 | Biegający Świdnik | ŚWIDNIK | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:31:51 | 05:11:06 | |
63 | MUSZYŃSKI Krzysztof | 5168 | BUKOWNO | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:21:04 | 04:20:33 | ||
64 | WINIARSKA Monika | 5271 | Biegiem Przez Góry | ŻORY | Master Kobiet | 00:00:09 | 01:41:01 | 05:32:46 | |
65 | BRUZDA Joanna | 5028 | Biegowa Kuźnia | BĘDZIN | Master Kobiet | 00:00:10 | 01:46:46 | 06:05:07 | |
65 | BRUZDA Piotr | 5029 | Biegowa Kuźnia | BĘDZIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 01:46:46 | 06:05:07 | |
67 | DZIEDZIC Witold | 5059 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:22:14 | 04:30:44 | |
68 | JASIŃSKI Krzysztof | 5094 | Grube Korzenie | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:32:02 | 05:33:35 | |
69 | LITWIŃSKI Krzysztof | 5142 | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 01:51:47 | 06:38:00 | ||
70 | MIELNICZEK Ewa | 5160 | ROPCZYCE | Master Kobiet | 00:00:10 | 01:54:02 | 06:06:49 | ||
71 | SADOWSKA Jagoda | 5220 | #YOLOTEAMKRK | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:10 | 01:40:33 | 05:57:13 | |
72 | TRĘDOTA-NIEPSUJ Iwona | 5255 | Szczypiorki | LISIA GÓRA | Master Kobiet | 00:00:10 | 02:02:32 | 06:25:27 | |
73 | WALCZYK Anna | 5260 | Dębickie Gepardy | DĘBICA | Senior Kobiet | 00:00:10 | 02:06:06 | 06:43:25 | |
74 | ADAMSKI Łukasz | 5001 | Biegam Bo Nie Lubię | ŚREM | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:56:29 | 06:20:40 | |
75 | JANAS Kasia | 5091 | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:11 | 01:47:36 | 05:37:19 | ||
76 | PASTUŁA Łukasz | 5185 | KOLBUSZOWA | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:35:51 | 05:16:07 | ||
77 | STACHURSKI Paweł | 5236 | SŁOMNIKI | Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 01:47:36 | 05:37:19 | ||
78 | WRĘCZYCKI Łukasz | 5281 | 5 Pułk Chemiczny Tarnowskie Góry | LUBLINIEC | Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 01:49:13 | 06:23:00 | |
79 | CZERNYSZ Grzegorz | 5044 | SZWAGIERKOLASKA | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:44:40 | 06:21:23 | |
80 | KASIŃSKI Maciej | 5101 | WROCŁAW | Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 01:19:25 | 04:08:08 | ||
81 | KOCIK Maciej | 5111 | TARNÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 01:41:29 | 05:28:34 | ||
82 | SEKMAN Tomasz | 5223 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 01:30:55 | 05:20:13 | ||
83 | ŻYNDA Jan | 5302 | fundacja kierunek ultra | SUWAŁKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:12 | 01:44:46 | 05:53:52 | |
84 | KASIŃSKI Wojciech | 5102 | Ultrapless | PSZCZYNA | Weteran Mężczyzn | 00:00:13 | 01:38:09 | 05:17:50 | |
85 | MAGIERA Paweł | 5149 | SKAWINA | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 01:44:14 | 06:00:48 | ||
86 | PÔBIŠ Ivan | 5204 | 2Thetop | ZVOLEN | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 01:34:01 | 05:38:56 | |
87 | SŁABOŃ Mariusz | 5231 | KIWK-a biega | WOLBROM | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 01:32:09 | 05:16:34 | |
88 | SZYMCZAK Katarzyna | 5249 | KALISZ | Weteran Kobiet | 00:00:13 | 01:58:09 | 06:37:56 | ||
89 | WASIELEWSKI Oskar | 5262 | DOPIEWIEC | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 01:38:20 | 05:26:00 | ||
90 | KMITA Krzysztof | 5295 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 01:26:03 | 05:18:51 | ||
91 | PÔBIŠ Marek | 5298 | BRATISLAVA | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 01:34:01 | 05:48:37 | ||
92 | BRENER Maciej | 5026 | Kuźnia Triathlonu | JAZGARZEWSZCZYZNA | Senior Mężczyzn | 00:00:14 | 01:48:51 | 06:04:55 | |
93 | DĄBROWSKI Adrian | 5049 | Power Training | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:14 | 02:16:31 | 07:22:12 | |
94 | DRAŃKO Piotr | 5054 | OTWOCK | Senior Mężczyzn | 00:00:14 | 01:28:45 | 04:52:25 | ||
95 | MORITZ Karol | 5164 | Biegiem dla Magdy | MOKRE | Weteran Mężczyzn | 00:00:14 | 02:02:39 | 06:56:41 | |
96 | SOBEL Adrian | 5234 | Biegiem Przez Góry | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:41:34 | 06:00:47 | |
97 | SZELĄGIEWICZ Arek | 5244 | SZCZECIN | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 02:01:45 | 06:41:14 | ||
98 | WILK Krzysztof | 5269 | KATOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:14 | 01:48:41 | 06:20:34 | ||
99 | PRZYBYŁOWICZ Łukasz | 5209 | GOPR Krynica | MACIEJOWA | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 01:47:33 | 05:47:18 | |
100 | PSZONAK Tomasz | 5211 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:15 | 01:38:54 | 05:52:16 | ||
101 | QUINN Andy | 5212 | GDYNIA | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 01:42:48 | 05:44:07 | ||
102 | SNARSKI Piotr | 5233 | Reebok Run Crew | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 01:21:50 | 04:34:32 | |
103 | STARZYŃSKI Stefan | 5237 | Perfect Runner Lublin | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:15 | 01:53:48 | 06:20:35 | |
104 | CHOJNACKA Karolina | 5035 | TORUŃ | Master Kobiet | 00:00:16 | 01:39:24 | 05:28:04 | ||
105 | DUDEK Kamila | 5057 | Power Training | PIASECZNO | Senior Kobiet | 00:00:16 | 02:03:36 | 06:25:25 | |
106 | FIGURSKA Honorata | 5063 | Markowi Biegacze | MARKI | Weteran Kobiet | 00:00:16 | 02:03:58 | 06:21:18 | |
107 | KŁODZIŃSKI Karol | 5109 | TORUŃ | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:39:23 | 05:28:04 | ||
108 | NOWAKOWSKI Lukasz | 5177 | LOTOS TEAM - Sobczak Team | GDYNIA | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:47:32 | 05:50:24 | |
109 | RAMOTOWSKI Marcin | 5214 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:31:45 | 05:14:39 | ||
110 | WOROBIEWA Jekatierina | 5279 | Power Training | WRSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:16 | 02:03:36 | 06:25:24 | |
111 | NADULSKI Piotr | 5297 | Good Space | PIŁA | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:46:42 | 06:14:18 | |
112 | DANIEL Łukasz | 5046 | Gdów Proud Runners | GDÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:17 | 01:31:02 | 04:58:14 | |
113 | KOCZUR Tomasz | 5114 | BOSS Team | OŚWIĘCIM | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 01:51:49 | 06:18:48 | |
114 | MARSZAŁEK Jan | 5155 | DZIKI TIM | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:17 | 01:37:40 | 05:40:48 | |
115 | PIELAK Marcin | 5196 | MARKOWI BIEGACZE | ZĄBKI | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 02:01:33 | 07:28:34 | |
116 | PIETRZAK Mateusz | 5199 | OLEŚNICA | Senior Mężczyzn | 00:00:17 | 01:28:08 | 05:40:15 | ||
117 | KISIEL Jolanta | 5107 | LBL Lubię Biegać Leniwie | BIŁGORAJ | Master Kobiet | 00:00:18 | 01:49:52 | 06:21:09 | |
Przekroczony limit czasu: 11:00:00 | |||||||||
118 | MIELCAREK Anna | 5159 | NO EXCUSES TEAM | POZNAŃ | Master Kobiet | 00:00:18 | 02:44:17 | 07:59:06 | |
119 | PATRO Jacek | 5186 | LBL Lubię Biegać Leniwie | BIŁGORAJ | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 01:49:51 | 06:21:19 | |
120 | PAWLIK Łukasz | 5190 | Gdów Proud Runners | WIELICZKA | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 01:31:01 | 04:58:12 | |
121 | PAWLIK Ula | 5191 | #AdamCzerwińskiTeam | WIELICZKA | Master Kobiet | 00:00:18 | 01:50:00 | 06:05:49 | |
122 | PIĄTEK Tomasz | 5194 | WILDBUCHAYS | PISARZOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 01:51:02 | 06:20:09 | |
123 | RATAJCZAK Anna | 5215 | HERNIK TEAM | DOLSK | Master Kobiet | 00:00:18 | 02:44:16 | 08:11:20 | |
124 | WOLSKA Agata | 5276 | WIELICZKA | Master Kobiet | 00:00:18 | 01:47:59 | 05:51:33 | ||
125 | BYRSKI Henryk | 5306 | WILDBUCHAYS | ŁODYGOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 01:51:02 | 06:20:07 | |
126 | KULCZYŃSKI Michał | 5127 | GDAŃSK | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 01:54:38 | 06:06:35 | ||
127 | LEMIESZ Marcin | 5133 | PIASTÓW | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 02:10:39 | 07:23:56 | ||
128 | MAREK Jacek | 5154 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 01:56:01 | 06:47:07 | ||
129 | PLISZCZYŃSKA Justyna | 5202 | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:19 | 01:50:57 | 06:19:06 | ||
130 | SIEDLACZEK Zbigniew | 5225 | Sklep Biegacza Lublin Team | LUBLIN | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:19 | 01:57:08 | 07:12:10 | |
131 | STASIOWSKI Rafał | 5238 | Freelancer | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 01:41:16 | ||
132 | CEBRAT Ewa | 5031 | Pozytywnie Zabiegani Sanok | SOSNOWIEC | Master Kobiet | 00:00:20 | 01:47:30 | 05:36:28 | |
133 | JAMROZIAK Grzegorz | 5089 | KB Kamień Pomorski | KAMIEŃ POMORSKI | Master Mężczyzn | 00:00:20 | 01:33:39 | 04:58:46 | |
134 | STELMASZCZYK Bartłomiej | 5239 | CZĘSTOCHOWA | Master Mężczyzn | 00:00:20 | 01:39:29 | 05:36:29 | ||
135 | WAJCOWICZ Witold | 5258 | Kilometry Oddechów | SANOK | Master Mężczyzn | 00:00:20 | 01:47:32 | 05:49:38 | |
136 | BROŻNOWICZ Nataniel | 5027 | MIELEC | Senior Mężczyzn | 00:00:21 | 01:44:35 | 05:42:27 | ||
137 | CZARNOMSKI Aleksander | 5043 | TORUŃ | Senior Mężczyzn | 00:00:21 | 01:52:52 | 06:31:27 | ||
138 | FRANCUZ Mariusz | 5065 | VegeRunners | KRAKOW | Weteran Mężczyzn | 00:00:21 | 01:37:48 | 05:08:30 | |
139 | GNACY Agnieszka | 5075 | GOSTYŃ | Senior Kobiet | 00:00:21 | 02:02:16 | 06:21:13 | ||
140 | GÓRKA Piotr | 5080 | 1982 | ZASAŃ | Master Mężczyzn | 00:00:21 | 01:40:56 | 05:28:51 | |
141 | MIELNICZEK Grzegorz | 5161 | B.RUNNER | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:21 | 01:35:17 | 05:32:34 | |
142 | MILARSKI Andrzej | 5162 | Skawina Biega | SKAWINA | Weteran Mężczyzn | 00:00:21 | 01:53:33 | 06:41:06 | |
143 | MURAK Robert | 5167 | ŁĘCZNA | Master Mężczyzn | 00:00:21 | 01:20:58 | 04:39:07 | ||
144 | PIETRASZEWSKI Witold | 5197 | Gostyń Easy Trail | GOSTYŃ | Senior Mężczyzn | 00:00:21 | 01:36:44 | 05:36:37 | |
145 | WARWAS Radosław | 5261 | BISKUPICE | Master Mężczyzn | 00:00:21 | 01:20:59 | 04:17:16 | ||
146 | GAŚ Piotr | 5071 | KAWIK RUNNING TEAM | SKOCZÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:22 | 01:27:11 | 04:54:02 | |
147 | HERMAN Michał | 5084 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:22 | 01:31:35 | 05:02:17 | ||
148 | FRANICA Krystian | 5066 | KS Forma Wodzislaw | PSZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:23 | 01:47:42 | 06:16:44 | |
149 | ŁUKOWIAK Karol | 5145 | MUKS SZOK BOJANOWO | BOJANOWO | Master Mężczyzn | 00:00:23 | 01:33:58 | 05:00:59 | |
150 | MILEWSKI Michał | 5163 | Życie Częstochowy Team | CZĘSTOCHOWA | Senior Mężczyzn | 00:00:23 | 01:54:48 | 06:22:19 | |
151 | PANEK Aleksandra | 5184 | DĘBOGÓRA | Weteran Kobiet | 00:00:23 | 01:54:33 | 06:04:01 | ||
152 | POPRAWSKI Mateusz | 5207 | MUKS SZOK Bojanowo | BOJANOWO | Senior Mężczyzn | 00:00:23 | 01:33:58 | 05:01:00 | |
153 | SZEWCZYK Krzysztof | 5245 | Czewarun TiM | CZĘSTOCHOWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:23 | 01:54:48 | 05:20:22 | |
154 | KOZŁOWSKI Tomasz | 5123 | Lesz No Limits Runners | LESZNO | Weteran Mężczyzn | 00:00:24 | 01:33:58 | 05:28:31 | |
155 | PERZ Marzenna | 5193 | BUKOWIEC | Weteran Kobiet | 00:00:24 | 01:46:05 | 05:34:28 | ||
156 | BAGIŃSKA Paulina | 5007 | KACZKOWO | Master Kobiet | 00:00:25 | 01:52:50 | 06:11:03 | ||
157 | FRIEZE Krzysztof | 5068 | ŁÓDŹ | Master Mężczyzn | 00:00:25 | 01:56:18 | 06:22:17 | ||
158 | FRIEZE Tatiana | 5069 | ŁÓDŹ | Master Kobiet | 00:00:25 | 01:56:17 | 06:22:19 | ||
159 | TRZEŹWIŃSKA Anna | 5257 | LBL | KAJETANÓWKA | Master Kobiet | 00:00:25 | 01:40:38 | 04:56:00 | |
160 | WAŚCIŃSKA Edyta | 5263 | Pędzi - Para | GOŁASZYN | Weteran Kobiet | 00:00:25 | 02:00:49 | 06:44:55 | |
161 | WAŚCIŃSKI Roman | 5264 | Pędzi - Para | GOŁASZYN | Weteran Mężczyzn | 00:00:25 | 02:00:20 | 06:46:12 | |
162 | HORDZIEJEWICZ-KARASIŃSKA Ewa | 5086 | Strefa Byków | BYTOM | Weteran Kobiet | 00:00:26 | 01:39:40 | 05:47:01 | |
163 | NIEWIADA Maciej | 5173 | eXplorador | DOPIEWO | Master Mężczyzn | 00:00:26 | 01:52:48 | 05:56:57 | |
164 | SIMO Peter | 5227 | KRAPKOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:26 | 01:48:52 | 05:55:31 | ||
165 | WITKOWSKA Maria | 5273 | Klub Królika Stefana | KATOWICE | Dinozaur Kobiet | 00:00:26 | 02:05:24 | 06:40:42 | |
166 | WODYŃSKI Jacek | 5274 | EQUIDO | NOWY SĄCZ | Weteran Mężczyzn | 00:00:26 | 01:44:10 | 05:58:37 | |
167 | KRAWCZYK Dawid | 5296 | Biegaj z Bananem | WIESIÓŁKA | Senior Mężczyzn | 00:00:26 | 01:51:47 | 06:07:53 | |
168 | ANTOŃCZAK Marek | 5005 | Krasnystaw Biega | ŻÓŁKIEWKA | Master Mężczyzn | 00:00:27 | 01:59:06 | 06:12:49 | |
169 | RZENNO Dagmara | 5219 | Miechowicka Grupa Biegowa | BYTOM | Weteran Kobiet | 00:00:27 | 02:10:30 | 07:32:54 | |
170 | WENCEL Jarek | 5265 | eXplorador | DOPIEWIEC | Master Mężczyzn | 00:00:27 | 01:52:48 | 05:56:57 | |
171 | ZARAŃSKA Izabela | 5286 | Miechowicka Grupa Biegowa | BYTOM | Weteran Kobiet | 00:00:27 | 02:10:30 | 07:32:10 | |
172 | ANTOŃCZAK Justyna | 5004 | Krasnystaw Biega | ŻÓŁKIEWKA | Senior Kobiet | 00:00:28 | 01:59:03 | 06:12:48 | |
173 | BANATOWSKI Maciej | 5009 | Zabiegany Skaryszew | SKARYSZEW | Senior Mężczyzn | 00:00:28 | 01:46:28 | 05:54:42 | |
174 | ANTOŃCZAK Damian | 5003 | Krasnystaw Biega | ŻÓŁKIEWKA | Senior Mężczyzn | 00:00:28 | 01:59:04 | 06:12:47 | |
175 | SUŁKOWSKI Paweł | 5241 | Visegrad Maraton Rytro/ SRH 1 PSP AK | LIMANOWA | Master Mężczyzn | 00:00:28 | 02:04:28 | 06:41:01 | |
176 | WIECZOREK Agata | 5267 | TeBeG Runners Team | TARNOBRZEG | Master Kobiet | 00:00:28 | 01:27:23 | 04:49:25 | |
177 | ŚLEPIAK Adam | 5300 | Stajnia Balona | NOWY SĄCZ | Senior Mężczyzn | 00:00:28 | 01:50:16 | 05:49:12 | |
178 | CHODZIŃSKI Piotr | 5034 | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:29 | 01:46:06 | 06:12:33 | ||
179 | MALECKA-LEŃ Patrycja | 5153 | SantanderRunnersTeam | RZESZÓW | Master Kobiet | 00:00:29 | 01:30:48 | 04:54:59 | |
180 | WILMAN Andrzej | 5270 | WSL | ŁÓDŹ | Senior Mężczyzn | 00:00:29 | 01:56:43 | 06:02:27 | |
181 | ZABURKO Mateusz | 5284 | TOMASZÓW LUBELSKI | Senior Mężczyzn | 00:00:29 | 02:04:03 | 07:03:50 | ||
182 | ZDROJKOWSKI Ireneusz | 5288 | RADOM | Master Mężczyzn | 00:00:29 | 02:16:16 | 07:21:57 | ||
183 | CUDZIŁO Joanna | 5041 | PKO Bank Polski | RZESZÓW | Weteran Kobiet | 00:00:30 | 01:54:47 | 06:47:18 | |
184 | KRAWCZYK Karol | 5125 | JAWORZNO | Senior Mężczyzn | 00:00:30 | 01:26:55 | 05:10:17 | ||
185 | NOWAK Michał | 5175 | DW KINGA | KACWIN | Master Mężczyzn | 00:00:30 | 01:37:20 | 05:02:39 | |
186 | NOWAK Piotr | 5176 | Spartacus | CHRZANÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:30 | 01:37:21 | 05:20:27 | |
187 | PLACHA Piotr | 5201 | Kopalnia Mocy Tarnobrzeg | TARNOBRZEG | Master Mężczyzn | 00:00:30 | 01:50:21 | 06:11:24 | |
188 | BINEK Katarzyna | 5018 | Night Runners | POZNAŃ | Senior Kobiet | 00:00:31 | 02:05:30 | 06:55:29 | |
189 | KURZYDLAK Jakub | 5129 | EDC Expert | 97-300 PIOTRKÓW TRYB. | Senior Mężczyzn | 00:00:31 | 01:35:40 | 05:07:12 | |
190 | LEWANDOWSKI Marek | 5136 | Hopiki | KOSZALIN | Senior Mężczyzn | 00:00:31 | 01:38:29 | 05:26:22 | |
191 | MYTNIK Katarzyna | 5169 | Obiboki | KATOWICE | Master Kobiet | 00:00:31 | 01:54:19 | 06:22:22 | |
192 | JURGA Piotr | 5303 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Senior Mężczyzn | 00:00:31 | 01:43:15 | 05:38:41 | ||
193 | ERENBERG Rafał | 5060 | EDC Expert | PIOTRKÓW TRYB. | Master Mężczyzn | 00:00:32 | 01:37:01 | 05:17:30 | |
194 | MICHOŃ Kacper | 5158 | NIGHT RUNNERS | KONIN | Senior Mężczyzn | 00:00:32 | 01:42:56 | 05:52:39 | |
195 | MYTNIK Wojciech | 5170 | Obiboki | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:32 | 01:54:18 | 06:22:23 | |
196 | SADOWSKI Mariusz | 5221 | EDC Expert | PIOTRKÓW TRYB. | Master Mężczyzn | 00:00:32 | 01:36:08 | 05:07:12 | |
197 | ŻABKO Aleksandra | 5291 | Night Runners Poznań | POZNAŃ | Senior Kobiet | 00:00:32 | 02:05:27 | 06:55:22 | |
198 | KOCIOŁEK Krzysztof | 5112 | Lubrykant Mafia | PIOTRKÓW TRYB. | Master Mężczyzn | 00:00:33 | 01:41:56 | 05:37:22 | |
199 | NYKIEL Mariusz | 5179 | SOCIOS SILESIA | MYSŁOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:33 | 01:25:13 | 04:46:05 | |
200 | OLSZEWSKI Jarosław | 5181 | Night Runners | POZNAŃ | Weteran Mężczyzn | 00:00:33 | 01:42:55 | 05:44:43 | |
201 | RUDZKI Tomasz | 5216 | KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:33 | 02:05:28 | 07:36:15 | ||
202 | SUSKI Józef | 5242 | AGB TORFY | ŁÓDŹ | Master Mężczyzn | 00:00:33 | 02:05:29 | 06:37:02 | |
203 | BOHUCKI Piotr | 5023 | REDA | Master Mężczyzn | 00:00:34 | 01:34:23 | 05:04:29 | ||
204 | IWANICKI Władysław | 5088 | Lubelski Węgiel Bogdanka | ŁĘCZNA | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:34 | 01:47:37 | 06:04:25 | |
205 | KALIŃSKA Dorota Lidia | 5099 | NieMaNie | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:34 | 01:57:30 | 06:25:05 | |
206 | PAWLAK Artur | 5189 | MEBLE WŁOSKIE SZAJNOCHY BYDGOSZCZ | SOLEC KUJAWSKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:34 | 01:51:46 | 05:50:31 | |
207 | TOBERA Alicja | 5253 | BORZECIN DUZY | Senior Kobiet | 00:00:34 | 02:10:37 | 06:52:30 | ||
208 | CIEPAK Krystian | 5038 | GIT-EKIPA | POREBA | Senior Mężczyzn | 00:00:35 | 01:48:47 | 06:29:54 | |
209 | DOMIŃCZYK Rafał | 5053 | Ultras z Łaz | DĄBROWA GÓRNICZA | Master Mężczyzn | 00:00:35 | 02:06:51 | 07:13:14 | |
210 | KNURA Grzegorz | 5110 | MSZANA | Master Mężczyzn | 00:00:35 | 02:05:33 | 06:55:19 | ||
211 | CIEPAK Adam | 5037 | GIT-EKIPA | POREBA | Weteran Mężczyzn | 00:00:36 | 01:48:44 | 06:29:51 | |
212 | CYLC Agnieszka | 5042 | Yny | YNO ULTRA | Master Kobiet | 00:00:36 | 02:14:19 | 07:32:45 | |
213 | DOMAGAŁA Agnieszka | 5052 | GRUPA JURA. PL | ZAWIERCIE | Master Kobiet | 00:00:36 | 02:28:57 | 08:00:40 | |
214 | KACZMAREK Agata | 5097 | GRUPA JURA'PL | ZAWIERCIE | Master Kobiet | 00:00:37 | 02:03:01 | 06:27:52 | |
215 | MACIĄG Monika | 5148 | ZAWIERCIE | Master Kobiet | 00:00:37 | 02:06:50 | 07:13:11 | ||
216 | PANEK Agata | 5183 | Grupa JURA.PL | ZAWIERCIE | Master Kobiet | 00:00:37 | 02:03:02 | 06:27:50 | |
217 | ŚCISŁY Darek | 5250 | PŁAWNO | Master Mężczyzn | 00:00:37 | 02:04:00 | 06:53:01 | ||
218 | CHUDYBA Michał | 5036 | GDAŃSK | Master Mężczyzn | 00:00:38 | 01:52:44 | 06:01:17 | ||
219 | KARPIŁOWSKA Maria | 5100 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:38 | 01:35:54 | 05:42:07 | ||
220 | BŁACHNO Marcin | 5020 | Aniołki Charliego | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:39 | 01:46:22 | 06:01:39 | |
221 | FRANKIEWICZ Jakub | 5067 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:39 | 01:46:22 | 06:03:49 | ||
222 | KIEŁEK Przemysław | 5106 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | SZCZĘSNE | Master Mężczyzn | 00:00:39 | 01:46:15 | 05:49:01 | |
223 | BOCHNAK Jan | 5021 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:40 | 02:06:11 | 07:08:01 | ||
224 | DĄBROWSKA Natalia | 5048 | Vege Runners | OPOLE | Senior Kobiet | 00:00:40 | 01:36:20 | 05:00:43 | |
225 | KRÓL Mieczysław | 5126 | Bieg Opolski / Ultratata | OPOLE | Master Mężczyzn | 00:00:40 | 01:56:34 | 06:08:34 | |
226 | MAJER Damian | 5150 | YNO Ultra | KRUSZWICA | Master Mężczyzn | 00:00:40 | 01:36:51 | 06:13:50 | |
227 | HOŁYSZ Daniel | 5294 | JAWORZNO | Weteran Mężczyzn | 00:00:40 | 02:16:23 | 06:51:35 | ||
228 | BANACH Sebastian | 5008 | YNO ULTRA | PSZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:41 | 01:53:53 | 06:22:55 | |
229 | LISOWSKA Kamila | 5141 | Yno ultra / Leśne Run | ZABRZE | Senior Kobiet | 00:00:41 | 01:54:10 | 06:03:26 | |
230 | PLUTA Marta | 5203 | Dzikie Mustangi | BRZEŹNICA | Master Kobiet | 00:00:42 | 02:10:23 | 06:48:27 | |
231 | DUBIŃSKI Przemysław | 5056 | Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiat | CZĘSTOCHOWA | Master Mężczyzn | 00:00:43 | 01:55:54 | 06:22:00 | |
232 | PODODEMSKA-ZABDYR Izabela | 5206 | KS Pegaz | CHYLICE | Weteran Kobiet | 00:00:43 | 01:46:39 | 05:35:56 | |
233 | SŁONAWSKI Łukasz | 5232 | UltraJanusze | PIASECZNO | Master Mężczyzn | 00:00:43 | 01:41:59 | 05:33:08 | |
234 | WRÓBLEWSKA Joanna | 5282 | Festiwal Biegowy | WARSZAWA | Dinozaur Kobiet | 00:00:43 | 02:40:43 | 08:23:46 | |
235 | ZABDYR Marcin | 5283 | KS Pegaz | CHYLICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:43 | 01:41:59 | 05:28:32 | |
236 | STANGIERSKI Adam | 5299 | POZNAN | Master Mężczyzn | 00:00:43 | 01:39:33 | 05:19:59 | ||
237 | MACIĄG Grzegorz | 5147 | ZAWIERCIE | Master Mężczyzn | 00:00:45 | 02:06:42 | 07:13:12 | ||
238 | KOWALSKI Aleksander | 5121 | WOLA RADZISZOWSKA | Senior Mężczyzn | 00:23:47 | 01:26:07 | 04:32:38 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
BILSKI Piotr | 5017 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | DNF | 02:05:44 DNF | DNF | |||
GEMZIK Jacek | 5072 | J U V E R U N | KRAKÓW | Master Mężczyzn | DNF | DNF | DNF | ||
KUPIJAJ Marcin | 5128 | SOCIOS SILESIA | KNURÓW | Senior Mężczyzn | DNF | DNF | DNF | ||
LEŚNIAK Ireneusz | 5134 | DW Kinga | NOWY SĄCZ | Senior Mężczyzn | DNF | DNF | DNF | ||
MOSIŃSKI Michał | 5165 | Hawajskie Rekiny / AkademiaDuathlonu.pl | SZCZECIN | Senior Mężczyzn | DNF | 01:16:16 DNF | 04:50:44 DNF | ||
MRÓZ-SICZYŃSKA Katarzyna | 5166 | KEJT.LAJF | DRZONEK | Senior Kobiet | DNF | 02:14:44 DNF | DNF | ||
PAWELCZYK Adriana | 5187 | Biegam Bo Nie Lubię | ŚREM | Master Kobiet | DNF | 01:56:29 DNF | DNF | ||
SOCHA Piotr | 5235 | STANISZÒW | Senior Mężczyzn | DNF | 01:22:27 DNF | DNF | |||
TOMCZAK Mariusz | 5254 | MOSINA | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:36:42 DNF | DNF | |||
WOJNO Małgorzata | 5275 | Droga Do Ultra | ŁÓDŹ | Senior Kobiet | DNF | 01:48:48 DNF | DNF | ||
GAŁDYN Kamil | 5293 | Gorący Potok | SZAFLARY | Senior Mężczyzn | DNF | 01:25:48 DNF | DNF | ||
ŚWIERKOSZ-HOŁYSZ Małgorzata | 5301 | JAWORZNO | Master Kobiet | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 250 wynik(ów)