Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2019-08-31 |
Miejsce : | Zespół Rekreacyjny Polana Sosny - Niedzica |
Dystans : | 77 km |
Zgłoszonych : | 191 |
Wystartowało : | 151 |
Nie ukończyło : | 15 |
Ukończyło : | 136 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 37km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open K | Open M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Zdziar 19km | Kacwin 37km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŚWIERZOWSKA Magdalena | 8161 | Natural Born Runners | POZNAŃ | Master Kobiet | 00:00:11 | 03:21:26 | 05:52:44 | |
2 | BORUSZEWSKA Beata | 8018 | BYTOM | Master Kobiet | 00:00:02 | 03:16:13 | 05:54:12 | ||
3 | ODOMIRSKA Katarzyna | 8110 | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:07 | 03:13:16 | 06:03:15 | ||
4 | ZIELIŃSKA Iwona | 8186 | Kujawscy S7 Runners | GDAŃSK | Master Kobiet | 00:00:08 | 03:26:13 | 06:12:42 | |
5 | LECH Agnieszka | 8087 | ŚWIEBODZICE | Master Kobiet | 00:00:04 | 03:48:07 | 06:34:59 | ||
6 | PIASECKA Monika | 8117 | Dream Run | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:06 | 03:55:35 | 06:39:02 | |
7 | EFEMBERG Joanna | 8034 | SZCZECIN | Master Kobiet | 00:00:11 | 03:40:31 | 06:42:10 | ||
8 | GARNCARCZYK Aneta | 8039 | Team Rysianka | ŻYWIEC | Master Kobiet | 00:00:08 | 03:53:01 | 06:47:51 | |
9 | DOŁĘGA Anna | 8033 | Zabiegana mama | BIAŁYSTOK | Master Kobiet | 00:00:05 | 04:03:07 | 07:05:22 | |
10 | STANEK Marzena | 8146 | Wkurw_team | GÓRSKO | Master Kobiet | 00:00:20 | 03:52:46 | 07:10:59 | |
11 | SAKOWSKA Aneta | 8135 | Maratonka Grajewo | DROZDOWO | Master Kobiet | 00:00:12 | 04:05:40 | 07:16:57 | |
12 | WIERUSZEWSKA Agata | 8172 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:11 | 04:05:37 | 07:16:58 | ||
13 | MINIAK Lidia | 8190 | Wybiegaj Siebie | JABŁONNA | Master Kobiet | 00:00:12 | 03:52:58 | 07:21:27 | |
14 | BUGAJSKA Agnieszka | 8019 | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:11 | 04:10:28 | 07:31:24 | ||
Przekroczony limit czasu: 16:00:00 | |||||||||
15 | PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka | 8115 | Evil Team | OSIECZANY | Master Kobiet | 00:00:21 | 03:59:52 | 07:34:48 | |
16 | CZERNICKA Madzia | 8026 | Yno Ultra | ZWONOWICE | Master Kobiet | 00:00:19 | 04:22:31 | 07:50:22 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||
KOCH Marta | 8066 | ORNONTOWICE | Master Kobiet | DNF | 04:50:23 DNF | 08:22:06 DNF | |||
18 | TYRANKIEWICZ Kamila | 8166 | JUMP&FLY, Kabaty | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:14 | 05:06:44 | 08:53:59 | |
19 | JANIGA Beata | 8056 | SOSNOWIEC | Master Kobiet | 00:00:23 | 04:56:36 | 08:58:41 |
Znaleziono 19 wynik(ów)