Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2019-08-31 |
Miejsce : | Zespół Rekreacyjny Polana Sosny - Niedzica |
Dystans : | 77 km |
Zgłoszonych : | 191 |
Wystartowało : | 151 |
Nie ukończyło : | 15 |
Ukończyło : | 136 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open K | Open M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Zdziar 19km | Kacwin 37km | Dursztyn 63km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUCHARSKI Paweł | 8083 | Planeta Nisko | NISKO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | ||||
2 | WALISKO Przemek | 8169 | LUBLINIEC | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 03:09:57 | 05:59:57 | 10:06:31 | ||
3 | JACHYMIAK Robert | 8052 | NOWY TARG | Master Mężczyzn | 00:00:01 | 02:52:59 | 05:28:45 | 09:25:00 | ||
4 | KONOPKA Bartosz | 8071 | ZwiedzaniePrzezBieganie/BiegamBoLubię | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:01 | 03:26:25 | 06:35:09 | 11:04:48 | |
5 | WOWER Bartłomiej | 8177 | CSC Adventure Academy | CHORZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:01 | 02:28:30 | 04:25:49 | 07:38:01 | |
6 | STROINSKI Daniel | 8192 | RYDUŁTOWY | Master Mężczyzn | 00:00:01 | 02:26:34 | 04:18:10 | 07:18:12 | ||
7 | GRZELKA Tomasz | 8047 | ŚREM | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 04:11:06 | 07:36:44 | 12:15:34 | ||
8 | SADOWSKI Łukasz | 8134 | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 03:33:40 | 07:07:45 | 12:01:17 | ||
9 | SZCZEPANKIEWICZ Marcin | 8154 | PCC Ultrarunners | WROCŁAW | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 03:29:00 | 06:37:13 | 11:15:15 | |
10 | GĄSIENIEC Marcin | 8041 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 03:43:17 | 07:11:31 | 11:40:49 | ||
11 | JAKUSZEK Krzysztof | 8054 | Cegielnia Piaski | PIASKI | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 04:10:45 | 07:36:46 | 12:15:35 | |
12 | KRZESIŃSKI Dariusz | 8080 | Orange polska S.A. | WROCŁAW | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 03:02:05 | 05:27:59 | 09:27:30 | |
13 | SOFUL Tomasz | 8144 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 03:38:18 | 06:20:11 | 10:35:10 | ||
14 | SZOPA Łukasz | 8156 | KB LUPUS OLEŚNICA | DOBROSZYCE | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 02:40:09 | 04:31:10 | 07:52:00 | |
15 | BŁOCH Paweł | 8017 | SZYMAMOWO | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 04:11:03 | 07:36:48 | 12:15:35 | ||
16 | DAJEK Łukasz | 8029 | jedzibiegaj.pl | CHROBOTY | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 02:32:19 | 04:34:33 | 08:06:31 | |
17 | BUK Sławomir | 8020 | Lesz No Limits Runners | ŚRODA WIELKOPOLSKA | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 03:08:36 | 06:09:30 | 10:27:24 | |
18 | BERGEL Piotr | 8014 | DUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 02:58:24 | 05:11:08 | 08:42:43 | ||
19 | CHOJNACKI Wiktor | 8023 | LUTOWISKA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 02:39:37 | 04:53:17 | 08:41:53 | ||
20 | JUCHA Michał | 8061 | Biegiem po piwo | ŁÓDŹ | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 03:03:41 | 06:04:22 | 10:06:24 | |
21 | MARCINIAK Maciej | 8091 | POZNAŃ | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 02:48:54 | 05:21:28 | 09:17:34 | ||
22 | HAUPA Maciej | 8049 | KS Debiut Wieleń | WIELEŃ | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 03:04:36 | 06:02:20 | 09:42:46 | |
23 | KONKEL Marcin | 8070 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 04:00:05 | 07:38:18 | 12:15:29 | ||
24 | DARCHUK Oleksandr | 8030 | WĘGRZCE | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 02:53:29 | 05:03:27 | 09:08:40 | ||
25 | BĄCZKOWSKI Miłosz | 8012 | Augusteam | STRZENIÓWKA | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 03:03:59 | 05:51:30 | 10:24:56 | |
26 | JAMRÓZ Łukasz | 8055 | Auuuuu | WADOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 03:01:42 | 05:26:49 | 09:23:28 | |
27 | JEZIORCZAK Wojtek | 8059 | Dzikie Życie RunTeam | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 03:13:42 | 06:09:00 | 10:18:10 | |
28 | KOMOROWSKI Adam | 8068 | Zabiegani Reykjavik | REYKJAVIK | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 03:43:28 | 06:17:04 | 10:15:48 | |
29 | ROZNER Artur | 8131 | PIASECZNO | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 03:45:39 | 06:45:37 | 11:29:39 | ||
30 | KASPERSKI Grzegorz | 8064 | Antonteam | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 03:01:56 | 05:32:46 | 09:41:04 | |
31 | KRUPA Grzegorz | 8079 | ANWIL TEAM | WŁOCŁAWEK | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 02:52:17 | 05:18:38 | 09:06:56 | |
32 | POLAKOWSKI Tomasz | 8122 | Street Run Radom | RADOM | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 04:03:48 | 06:49:44 | 11:37:25 | |
33 | ROGÓRZ Andrzej | 8130 | WROCŁAW | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 03:56:25 | 07:21:32 | 11:54:17 | ||
34 | KRZYŻAN Jakub | 8081 | KW Kraków | JERZMANOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 03:13:28 | 05:59:40 | 10:05:05 | |
35 | MINIAK Marek | 8191 | Bravehearts Legionowo | JABŁONNA | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 03:53:00 | 07:21:26 | 11:47:59 | |
36 | JOHNA Adam | 8060 | Press-Glass Biegamy i wspieramy | TYCHYHI | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 03:27:48 | 06:34:05 | 11:04:38 | |
37 | PALUCH Daniel | 8112 | DĄBROWA GÓRNICZA | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 03:25:37 | 06:48:13 | 11:17:14 | ||
38 | RAPA Piotr | 8128 | LBL Lubię Biegać Leniwie | BIŁGORAJ | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 03:47:14 | 06:37:08 | 11:04:36 | |
39 | SEWERYN Grzegorz | 8137 | Biegowa kuznia | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 03:13:34 | 06:03:07 | 09:59:43 | |
40 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 8175 | LBL Biłgoraj | BIŁGORAJ | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 03:27:08 | 06:24:37 | 10:36:31 | |
41 | BARTKOWIAK Mariusz | 8011 | INSTRUKTOR BIEGANIA | OPOLE | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 03:01:40 | 05:46:08 | 10:00:29 | |
42 | KARALUS Sebastian | 8063 | KROSINKO | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 03:40:53 | 06:54:32 | 11:31:28 | ||
43 | LITWINEK Marek | 8089 | WW TEAM | LUBARTÓW | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 03:48:08 | 07:26:59 | 12:36:44 | |
Przekroczony limit czasu: 16:00:00 | ||||||||||
44 | BANDO Piotr | 8008 | Go Aptiv | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 04:09:19 | 07:44:24 | 12:52:25 | |
45 | GÓRAJ Maciej | 8045 | YOLO:) | IŁAWA | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 03:40:35 | 06:43:54 | 11:31:02 | |
46 | ROŻKO Krzysztof | 8132 | 4Rożki | BRWINÓW | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 03:47:19 | 07:26:59 | 12:15:58 | |
47 | WÓJTOWICZ Paweł | 8179 | Lublin Biega | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 05:37:51 | 10:00:18 | 16:38:29 | |
48 | GAŁKA Marcin | 8038 | JASIEŃ | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 03:50:24 | 07:24:51 | 11:59:07 | ||
49 | MICHALSKI Mateusz | 8098 | Bieg po zdrój | JAWORZE | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 03:39:33 | 06:33:09 | 11:15:50 | |
50 | MOSZCZYNSKI Bartosz | 8102 | KRAKOW | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 02:58:35 | 05:32:39 | 09:40:52 | ||
51 | ILKIEWICZ Michał | 8050 | Trenujzcyganem | STARE BABICE | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 03:58:18 | 07:16:34 | 11:54:42 | |
52 | POKROPIŃSKI Rafał | 8121 | Tmobule | TARNOWSKIE GÓRY | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 04:12:48 | 07:34:51 | 12:33:49 | |
53 | MIKOŁAJCZYK Tomasz | 8100 | explorador | DOPIEWIEC | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 03:20:26 | 05:58:32 | 10:17:56 | |
54 | NOWAK Wojtek | 8109 | EXPLORADOR | POZNAŃ | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 03:01:15 | 05:28:58 | 09:20:41 | |
55 | SZABLA Marcin | 8152 | Saint-Gobain SQUAD | GRABOWA | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 04:10:13 | 07:21:36 | 12:15:18 | |
56 | WIĄCEK Marcin | 8170 | Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów | JASŁO | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 03:20:23 | 05:56:32 | 10:05:35 | |
57 | BARAN Roman | 8009 | Wikoss Sport Team | DĄBROWA GÓRNICZA | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 04:12:45 | 07:34:50 | 12:33:47 | |
58 | DĄBKOWSKI Wojciech | 8031 | SOLEC KUJAWSKI | Master Mężczyzn | 00:00:20 | 02:58:10 | 05:10:19 | 08:52:00 | ||
59 | NOWAK Rafał | 8108 | Bridgestone Poznań Sport Team | TARCE | Master Mężczyzn | 00:00:21 | 03:24:25 | 06:18:24 | 10:27:59 | |
60 | AL-JEABORY Mahdi | 8005 | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:22 | 03:30:32 | 06:48:38 | 11:27:25 | ||
61 | KOZIELEC Tomasz | 8077 | Pędzące Misie | KLESZCZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:22 | 04:05:17 | 07:17:57 | 11:55:27 | |
62 | WIEJAK Adam | 8171 | BiegSzlakTrafi.pl. | KOŃSKOWOLA | Master Mężczyzn | 00:00:24 | 04:56:37 | 08:58:38 | 15:25:51 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||
JASINSKI Marcin | 8057 | BBL Częstochowa | LGOTA | Master Mężczyzn | 02:01:43 | |||||
BALUTA Paweł | 8007 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | DNF | 03:46:48 DNF | 07:41:55 DNF | DNF | |||
GAWRON Konrad | 8040 | Harpagan Sosnowiec | SOSNOWIEC | Master Mężczyzn | DNF | 03:47:55 DNF | 07:33:06 DNF | DNF | ||
GĄSIOROWSKI Michał | 8042 | Ogary Dolores | BŁONIE | Master Mężczyzn | DNF | 03:44:17 DNF | 07:37:26 DNF | DNF | ||
KOREK Michał | 8073 | Harpagan Sosnowiec/ MarcinŚwiercTeam | SOSNOWIEC | Master Mężczyzn | DNF | 02:20:00 DNF | 04:36:13 DNF | DNF | ||
MIARA Fabian | 8097 | Przeworska Grupa Biegowa | PRZEWORSK | Master Mężczyzn | DNF | 03:13:37 DNF | 06:28:13 DNF | DNF | ||
MROCZKIEWICZ Krzysztof | 8104 | rootsrunner | POZNAŃ | Master Mężczyzn | DNF | 03:49:50 DNF | 07:06:45 DNF | DNF | ||
MRÓWCZYŃSKI Tomasz | 8105 | ks sokół gąsawa | SARBINOWO | Master Mężczyzn | DNF | 03:52:15 DNF | 07:50:44 DNF | DNF | ||
SITAK Adam | 8139 | CZĘSTOCHOWA | Master Mężczyzn | DNF | 03:15:57 DNF | DNF | DNF | |||
SKWARSKI Darek | 8142 | POZNAŃ | Master Mężczyzn | DNF | 02:41:57 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 72 wynik(ów)