ULTRAKOTLINA 140
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 140 km
Zgłoszonych : 129
Wystartowało : 116
Nie ukończyło : 37
Ukończyło : 79
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 115km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 32km | 43km | 61km | 76km | 88km | 101km | 115km | 126km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPrzeł. Karkonowska
20km
Kapracz
32km
P.Kowarska
43km
Janowice
61km
Komarno
76km
Góra Szybowcowa
88km
Goduszyn
101km
Górzyniec
115km
          
1JUREK Michał 404RMT TEAM PROWROCŁAWOPEN00:00:0202:06:5903:19:2604:28:4506:24:1008:02:5909:26:2510:58:0912:33:48
2GORZELAŃCZYK Jakub 381MKS SIECHNICEGOLĘCZEWOOPEN00:00:0202:12:1203:29:2404:41:1006:34:3108:16:3209:39:3711:14:4113:05:06
3KIELASZEWSKI Karol 408LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOOPEN00:00:0502:10:0803:28:1804:45:1406:49:4508:37:3510:08:1911:50:4413:47:18
4BARTOSZEWSKI Grzegorz 339LITWIN SPORTDŁUGOŁĘKAOPEN00:00:1702:16:0003:34:4204:50:5306:52:3308:44:4510:17:0311:58:5613:53:45
5WŁOCHAL Robert 378***** ***WAŁBRZYCHOPEN00:00:0502:28:0604:00:0105:15:4307:24:0709:12:0210:44:0812:36:0714:30:22
6DUDZIŃSKI Przemysław 333LECE PENDZESULECHÓWOPEN00:00:0302:22:0703:46:4305:07:0607:14:2209:12:0510:44:0212:34:3014:45:58
7WIECZOREK Tomasz 323PIERUNSKIE CANGÓRYROGÓWOPEN00:00:0402:25:0703:47:1505:08:1007:20:1209:23:4011:06:3212:56:0415:03:11
8WIECZORKIEWICZ Zbigniew 319JELENIA GÓRAOPEN00:00:0202:36:1604:06:4905:35:1507:54:0509:51:0511:25:3813:13:5315:09:41
9OLCZYK Grzegorz 400JELENIA GÓRAOPEN00:00:0302:36:2304:06:5205:35:1907:54:0209:50:5511:25:3013:13:4715:09:42
10DOSTAL Jan 421BEZECKY KLUB NACHODNÁCHODOPEN00:00:0302:24:3203:47:2005:04:5907:21:0209:29:3011:13:1913:10:1915:21:53
11DANAK Przemek 386KGBKOSTRZYN NAD ODRĄOPEN00:00:2702:42:4804:14:1605:47:0408:04:1810:14:4311:49:1013:37:0515:53:14
12GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 405OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEOPEN00:00:0402:34:3204:08:3205:40:3208:04:3810:08:0511:50:2413:40:5815:58:17
13ŚLANDA Maciej 369KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEOPEN00:00:1402:38:2104:14:3305:47:0208:07:5910:23:1912:07:2213:59:1616:08:35
14GRUSZKA Aleksandra 394BOGUSZÓW-GORCEOPEN00:00:0902:42:3204:20:5605:52:3908:30:2910:30:4212:11:2614:01:0316:15:22
15STYPEREK Jakub 348VEGE RUNNERSPSARSKIEOPEN00:02:5902:38:5804:13:1305:46:0408:17:4810:30:2912:09:0714:06:5216:23:26
16ZIELIŃSKI Przemysław 343RADOMSKOOPEN00:00:2002:38:0804:12:1205:47:0608:17:4210:31:0712:18:2014:23:4116:47:05
17BUK Sławomir 387GOSTYŃOPEN00:00:0502:39:3904:14:2705:49:1808:20:4610:39:0012:29:0014:34:1216:58:26
17BIERNACKA Edyta 413GOSTYŃOPEN00:00:0502:40:0604:16:2305:49:1508:20:5110:39:0312:29:1314:34:0516:58:32
19CYGAN Piotr 303RUN4FUN ULTRA #MARCIN ŚWIERC TEAMBIELANY WROCŁAWSKIEOPEN00:00:0402:31:1804:08:5905:42:4908:17:1110:39:2312:26:2314:33:0717:11:33
20KŁOSOWSKI Seweryn 416SZCZECINOPEN00:00:0602:42:4004:16:5405:52:2208:27:5010:50:4612:35:4814:48:3417:17:23
21RYCERSKI Rafał 300DOMINIK GRZĄDZIEL TEAMCZAPLINEKOPEN00:00:1802:45:4004:23:5605:58:3008:35:3210:55:0112:38:0214:44:3817:18:31
22MARUKIEWICZ Marek 422BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAOPEN00:00:2002:39:3804:19:4006:06:3108:50:3111:06:2912:55:0014:57:5417:26:32
23TRZCIŃSKI Paweł 417LUBAŃOPEN00:00:1602:51:0504:33:5806:12:0108:49:1811:08:4412:55:0814:58:2317:28:06
Niesklasyfikowani
LISIECKI Tomasz 419TRZYNASTKA PLUSLUBOŃOPENDNF02:35:32 DNF04:13:46 DNF05:47:31 DNF08:27:08 DNF10:58:43 DNF13:00:50 DNF15:13:51 DNF17:41:48 DNF
25SIWOŃ Ewa 399DO PRZODU I W GÓRĘ/VELO ŁOSIE/SMASHING PĄPKINSWARSZAWAOPEN00:00:1202:56:1404:42:0806:20:4709:00:4711:10:4913:03:2715:14:0217:42:06
26LOREK Adam 415BIEGAM DLA SIEBIE / BIEGAJ LESZNOLESZNOOPEN00:00:1302:39:3504:23:2705:59:3408:36:5011:01:3012:53:2915:09:3317:45:42
27KULCZYK Marcin 374ULTRA WAY TEAMGDYNIAOPEN00:00:1102:35:2504:08:5805:52:5908:41:5811:02:1015:15:4117:46:20
28MALISZEWSKA Malwina 376ULTRA WAY TEAMGDYNIAOPEN00:00:2102:51:1004:38:4306:19:5509:03:2711:15:5213:04:0515:18:2317:52:35
29GOŁĘBIOWSKI Piotr 388STRASZYNOPEN00:00:1502:45:3704:59:3906:53:1609:29:5411:45:0113:38:1915:51:3618:33:34
30WIKTOROWICZ Tomasz 363WARSZAWAOPEN00:00:1502:50:5704:31:2406:10:2508:49:1411:30:1613:29:4415:47:1318:45:40
31KOSZAREK Maciej 379POZNAŃOPEN00:01:2002:41:1204:13:4005:47:0108:30:4411:09:3713:20:2116:05:0618:48:05
32CHRZUSZCZ Anna 380GORZÓW WLKPOPEN00:00:1402:55:5704:43:2806:22:5809:16:0211:47:3713:43:4416:05:4518:49:18
33KAMIŃSKI Daniel 356KS GRUCHAOZORKÓWOPEN00:00:1002:47:1804:31:0206:15:5809:03:4411:47:3413:43:4116:06:0818:49:26
34IDOWIAK Łukasz 362OSIR PONIECPONIECOPEN00:00:0802:45:5604:32:5806:11:1809:08:2511:47:5513:58:4816:15:1618:52:18
35DUDEK Remigiusz 317ZIĘBICEOPEN00:00:1902:45:4204:32:4406:11:4209:08:2311:47:5714:00:2016:15:2218:52:41
36MORAŃSKI Paweł 330BOLESŁAWIECOPEN00:00:1402:58:4004:37:1106:17:3609:14:0212:00:2013:46:5616:01:3318:53:05
37RZUCIDŁO Jakub 371LEGNICAOPEN00:00:2803:04:1304:59:4606:38:5609:29:5612:08:2314:02:4816:21:4519:04:34
38KOWALSKI Andrzej 411WROCŁAWOPEN00:00:2302:55:4504:44:4806:31:2309:15:5911:54:5513:48:2216:17:5619:07:44
39POPŁAWSKI Krzysztof 345SWARZĘDZOPEN00:00:1303:04:4605:11:5006:59:2709:55:3912:25:2414:26:0316:44:0819:09:03
40GREGOR Błażej 344SPWL POZNAŃPIECHCINOPEN00:00:1503:04:4905:11:5106:59:1009:55:4412:25:3114:26:1116:44:1219:09:05
41LECH Agnieszka 334#WAWRZYNTEAMŚWIEBODZICEOPEN00:00:0502:54:0004:38:0306:25:1609:18:4211:46:3013:49:1916:15:0119:09:31
42ANDRUSZKO Mariusz 328DRAWSKO POMORSKIEOPEN00:00:1902:52:3204:50:4606:38:3009:34:0812:00:0813:59:4616:24:1219:24:54
43GIBAŁA Marcin 361BIEGAM I POMAGAMMIELECOPEN00:00:0802:45:3204:33:5206:17:4109:13:3111:49:1013:58:5316:30:3319:25:33
44GAPIŃSKI Marcin 409UMYSŁ ULTRASAPIŁAOPEN00:00:2402:58:2504:53:0706:41:0309:35:4812:09:5314:15:3916:44:3719:31:14
45ZIMNIEWICZ Jacek 306SZCZYTNIKIOPEN00:00:0903:03:2305:03:1806:47:5609:44:3512:25:4414:27:2016:44:4019:31:24
46MODLISZEWSKI Dariusz 321ORANGE POLSKASUCHY LASOPEN00:00:1303:01:0604:57:1606:43:1509:36:0212:17:5714:24:1516:44:5319:32:12
47JĘDRASZEK Alicja 392PABIANICEOPEN00:00:2203:15:5005:15:3406:59:2209:48:2912:23:0214:30:1316:44:5119:34:41
48KMIEĆ Wojciech 370KRAKÓWOPEN00:00:0003:02:0704:49:1706:36:4509:38:1012:20:2714:24:1716:44:5819:41:16
49BERNACKI Eugeniusz 367POLSKI KLUB ALPEJSKIGLIWICEOPEN00:00:1603:08:2304:57:4206:40:3609:35:0312:10:0714:15:5816:53:5819:42:12
50ZALEWSKA Kamila 407STRASZYN ULTRA TEAMPSZCZÓŁKIOPEN00:00:1803:14:0705:05:3806:46:5909:31:4112:03:5814:15:0916:39:0719:42:33
51MUZOLF Dorota 302STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIOPEN00:00:1903:13:5705:05:3206:46:5609:31:3412:04:0614:15:0216:39:1119:42:35
52KULGAJUK Michał 402STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIOPEN00:00:1803:14:0305:05:4206:47:0109:31:4312:04:0114:14:5216:39:0219:42:39
53MAĆKOWIAK Łukasz 331WROCŁAWOPEN00:00:2303:02:5904:48:5606:28:5409:13:2112:14:2914:15:2016:46:1819:50:31
54WĘGŁOWSKI Maciej 346#BIEGIEMWLASŚRODA WIELKOPOLSKAOPEN00:00:1202:45:2404:33:5206:10:3209:06:3811:45:2513:59:3616:44:2119:54:44
55KROCZYŃSKI Sławomir 350KOŁOBRZEGOPEN00:00:1202:55:1404:43:1406:24:4809:20:3311:54:2714:04:4716:42:0919:54:49
56MIELNIK Krzysztof 403LESZ NO LIMITS RUNNERSLIPNOOPEN00:00:2602:53:2304:49:0706:37:1509:27:4112:10:5314:27:3216:56:1120:02:49
57ŻAK Krzysztof 389IWINYOPEN00:00:1202:55:5304:43:0406:29:5009:31:1112:20:1714:37:4017:11:5920:05:29
58KULCZYK Marek 352ZIELONA GÓRAOPEN00:00:1902:45:2404:45:1406:33:4009:36:1412:33:3914:43:0417:33:0920:28:45
59SĘK Maciej 383#DWAZOMBIAKIWROCŁAWOPEN00:00:0802:57:4504:46:0206:33:3909:28:5912:28:3114:41:5717:21:3820:31:24
60KWAŚNIK Błażej 382DLA OLUNI I NINUNI :*WROCŁAWOPEN00:00:0802:57:4204:46:0006:33:3709:28:5712:28:3414:41:4717:21:3420:31:29
MILEWICZ Marek 393GDAŃSKOPENDNF02:45:38 DNF04:37:13 DNF06:22:08 DNF09:16:09 DNF12:04:17 DNF14:15:25 DNF16:46:15 DNF20:34:07 DNF
62WIŚNIEWSKI Artur 349POZNAŃOPEN00:00:3903:06:4404:53:5206:45:1309:44:1512:25:3214:43:3417:26:4420:38:09
63SZCZEPAŃSKI Jakub 395KRAKÓWOPEN00:00:0803:03:3604:51:0006:45:2510:02:0612:43:2814:58:3417:39:3120:54:48
64KOZICZAK Katarzyna 357WROCŁAWOPEN00:00:1803:09:1605:00:5206:43:0709:38:3512:32:0114:47:5617:35:1220:57:40
65PRZYWARTY Przemyslaw 366SIDOR TEAMKONINOPEN00:01:0203:08:4305:06:4807:04:0310:11:5713:02:5515:11:2417:41:5820:57:57
66OCHOTA Rafał 377STARGARDOPEN00:00:3603:17:0605:19:2507:11:0810:09:4412:54:0915:03:1717:42:0420:58:32
67MOLENDA Michał 368DORAN WROCŁAWWROCŁAWOPEN00:00:2103:14:5905:19:2507:13:4410:34:3413:27:2915:38:5518:09:4521:06:36
68GNIADY Krzysztof 359ICT POLANDNAMYŚLINOPEN00:00:2702:59:2904:54:3406:44:3109:54:2112:32:5014:34:1517:53:3921:07:19
69PIASECKA Monika 397WILD ULTRA WARRIORSWARSZAWAOPEN00:00:1203:17:1905:19:1707:10:2710:16:1013:14:2615:31:3318:22:0521:15:04
70RACZYŃSKI Bogusz 420ZEMAT TECHNOLOGY GROUPALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOPEN00:00:0203:01:3204:55:4706:44:1310:01:4112:42:2015:09:3618:09:1921:45:15
71OLSZEWSKI Rafał 308WARSZAWAOPEN00:00:0903:17:3905:19:4507:13:3510:25:0913:08:3115:31:2518:22:5221:48:46
72BUDNICKI Andrzej 310BIAŁYSTOKOPEN00:00:0803:17:2705:21:2507:14:0310:25:0013:08:2215:31:2218:22:1321:49:13
73PAWŁOWSKI Jacek 401ŻUKOWOOPEN00:00:1303:14:5505:20:0007:24:1810:41:0513:48:2615:58:2618:45:5121:59:42
74SERKOWSKI Marcin 396BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAOPEN00:00:1303:16:0605:19:4607:17:0410:34:1813:43:3016:14:2219:08:4522:16:22
75WOJTASZEK Marcin 410MUCHY NA ZĘBACHTORUŃOPEN00:00:2403:20:1705:19:4007:15:1710:43:2714:03:1616:28:1219:22:2022:46:01
76POLIWKA Mariusz 338FITNES PIEKARYSPALONAOPEN00:00:3003:09:2205:16:0007:06:2810:22:4713:02:2215:12:3818:12:0522:48:48
77ZDANOWICZ Elżbieta 322VEGE RUNNERSWROCŁAWOPEN00:00:1703:29:3605:33:4107:25:2110:38:2513:46:2016:19:3519:23:3222:49:19
78DEKIERT Agnieszka 351LUBINOPEN00:00:1203:15:5405:19:0807:14:0410:38:3313:46:4516:19:5319:23:3222:49:30
Przekroczony limit czasu: 30:00:00
79OLESZCZAK Piotr 391BIEGAM BO SĄ TACY CO NIE MOGĄPOZNAŃOPEN00:00:2503:20:1105:33:2807:34:5210:52:5313:48:3316:17:1019:21:1822:56:00
80KOCOT Sebastian 336SOSNOWIECOPEN00:00:0903:15:1605:25:1607:14:3110:38:2813:40:5216:04:5019:08:2822:57:19
81CZUBA Robert 347ORANGE POLSKAPUSZCZYKOWOOPEN00:00:1203:29:1805:44:5307:46:4711:10:5814:15:3916:39:5619:46:4623:10:56
SZOTOWICZ Sebastian 358SKL STARGARDSZCZECINOPENDNF02:41:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KOCHMAŃSKI Jakub 373KŁODZKOOPENDNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KUCHARSKI Waldemar 342TT SZCZECINSZCZECINOPENDNF03:04:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 423SALCO GARMIN TEAMDĄBCZEOPENDNF02:09:53 DNF03:27:43 DNF04:44:39 DNF07:04:36 DNF DNF DNF DNF DNF
OBARSKI Norbert 304KIELCEOPENDNF03:57:08 DNF06:42:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KRÓLEWICZ Michał 425SIECHNICEOPENDNF02:33:48 DNF04:00:27 DNF05:26:25 DNF07:49:55 DNF DNF DNF DNF DNF
NERLO Krzysztof 372GŁUSZYCAOPENDNF03:09:29 DNF04:57:40 DNF06:36:26 DNF09:38:24 DNF DNF DNF DNF DNF
KŁOS Julian 354RYKOWISKO TEAMPŁOCKOPENDNF03:06:07 DNF04:57:41 DNF06:36:39 DNF09:24:52 DNF DNF DNF DNF DNF
ZABŁOCKI Maciej 427ROSNÓWKOOPENDNF02:44:13 DNF04:19:26 DNF05:47:47 DNF08:17:56 DNF DNF DNF DNF DNF
KACZMAREK Jędrzej 355KP PSP MILICZPLESZEWOPENDNF02:53:16 DNF04:43:40 DNF06:31:53 DNF10:09:08 DNF DNF DNF DNF DNF
PIOTROWSKI Michał 301#ŻEBERKATEAMWROCŁAWOPENDNF02:58:24 DNF04:45:18 DNF06:30:11 DNF09:26:07 DNF DNF DNF DNF DNF
SOLC Vitezslav 426BK NACHODMACHOVOPENDNF02:24:17 DNF03:46:30 DNF05:04:46 DNF07:27:59 DNF DNF DNF DNF DNF
WASIAK Grzegorz 314WWW.BIEGAM-I-MYSLE.PLZIELONA GÓRAOPENDNF03:45:35 DNF06:02:14 DNF DNF DNF DNF12:54:06 DNF DNF DNF
LICHOTA Tomasz 335DEKORIAŚWDNICAOPENDNF02:27:57 DNF03:57:56 DNF05:27:27 DNF07:51:12 DNF10:01:06 DNF11:41:10 DNF13:41:05 DNF DNF
TASZAREK Jakub 332MROWINOOPENDNF02:47:13 DNF04:34:26 DNF06:15:34 DNF09:02:56 DNF11:35:07 DNF13:49:22 DNF DNF DNF
ZAKRZEWSKI Maciej 384ULTRA WAY TEAMRUMIAOPENDNF02:35:14 DNF04:07:49 DNF05:53:01 DNF08:41:54 DNF11:02:04 DNF12:53:56 DNF DNF DNF
STRAMOWSKI Rafał 406KĘPNOOPENDNF02:35:04 DNF04:15:25 DNF06:00:52 DNF09:01:37 DNF11:39:21 DNF DNF DNF DNF
BŁESNOWSKI Krzysztof 385LESNE DZIKI PGBŚMIGIELOPENDNF02:52:09 DNF04:43:33 DNF06:40:11 DNF DNF12:19:16 DNF14:12:46 DNF DNF DNF
ZYGNER Sławomir 307LEŚNE DZIKI PGBRYDZYNA / TWORZANICEOPENDNF02:52:12 DNF04:43:36 DNF06:40:25 DNF DNF12:19:29 DNF14:49:49 DNF DNF DNF
KUIK Bartosz 414RUNNER'S POWERŚREMOPENDNF02:59:15 DNF04:54:30 DNF06:46:38 DNF09:50:45 DNF12:44:52 DNF15:02:45 DNF DNF DNF
STATECZYŃSKI Błażej 364RABOWICEOPENDNF02:53:24 DNF04:33:56 DNF06:18:31 DNF08:59:38 DNF11:19:57 DNF13:11:56 DNF15:34:00 DNF DNF
BRZEZIŃSKI Cezary 365PAŃSTWOWA UCZELNIA IM. STEFANA BATOREGO W SKIERNIEWICACHZGIERZOPENDNF03:01:26 DNF05:03:23 DNF06:56:39 DNF10:12:50 DNF13:08:39 DNF15:31:44 DNF DNF DNF
NEUFELD Marcin 337INTEL RUNNERS / RUNPASSION.PL TEAMGDYNIAOPENDNF02:37:54 DNF04:14:45 DNF05:47:37 DNF08:20:11 DNF10:51:34 DNF12:55:42 DNF15:16:56 DNF DNF
KOPACKA Edyta 360KB SOBÓTKAWROCŁAWOPENDNF03:07:35 DNF05:00:20 DNF06:44:05 DNF09:37:56 DNF12:03:38 DNF14:08:51 DNF DNF DNF
BABULA Sebastian 341IZERY BOGATYNIABOGATYNIAOPENDNF02:38:31 DNF04:22:10 DNF06:11:23 DNF09:08:44 DNF11:47:21 DNF13:58:38 DNF DNF DNF
PASLAVSKÝ Bohumil 428ROZBĚHÁMEČESKOVEJPRNICEOPENDNF03:04:01 DNF05:01:37 DNF06:54:09 DNF10:00:04 DNF12:54:29 DNF15:09:19 DNF17:57:32 DNF DNF
GRONOSTAJSKI Tomasz 424OLSZTYNOPENDNF02:53:06 DNF04:47:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SŁOMSKI Michał 325BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAOPENDNF03:26:42 DNF05:43:32 DNF07:46:48 DNF11:22:53 DNF14:55:03 DNF18:02:16 DNF DNF DNF
MARCZYK Tomasz 324BIEGAMDLAZDROWIA.PLJANOWICE WIELKIEOPENDNF03:26:49 DNF05:43:30 DNF07:46:45 DNF11:22:50 DNF14:54:59 DNF18:02:07 DNF DNF DNF
REWOLIŃSKA-RUDNICKA Anna 312MOSINAOPENDNF03:11:15 DNF05:15:42 DNF07:00:55 DNF10:20:17 DNF13:02:56 DNF15:20:17 DNF18:19:14 DNF DNF
PRZERWA-BECH Jolanta 313MOSINAOPENDNF03:11:11 DNF05:00:18 DNF06:58:11 DNF09:53:24 DNF13:02:51 DNF15:20:06 DNF18:19:18 DNF DNF
KUROWSKI Michał 353BANDA Z POŁUDNIA / WKURW_TEAMGLIWICEOPENDNF03:14:56 DNF05:15:26 DNF07:01:42 DNF10:12:54 DNF13:27:06 DNF15:56:34 DNF19:25:25 DNF DNF
MIELCZAREK Przemysław 390KMP KOOPWARSZAWAOPENDNF03:14:50 DNF05:16:30 DNF07:06:45 DNF10:24:18 DNF13:34:34 DNF16:18:46 DNF20:23:56 DNF DNF
PIŃKOWSKA Patrycja 316SZCZECINOPENDNF03:09:27 DNF05:07:20 DNF06:58:57 DNF10:15:36 DNF13:23:34 DNF15:57:15 DNF19:18:40 DNF DNF
POLIWKA Adam 329RUDNAOPENDNF03:10:01 DNF05:05:36 DNF06:58:40 DNF10:14:03 DNF13:23:27 DNF15:56:52 DNF19:18:31 DNF DNF
Znaleziono 116 wynik(ów)