ULTRAKOTLINA 140
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 140 km
Zgłoszonych : 129
Wystartowało : 116
Nie ukończyło : 37
Ukończyło : 79
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 126km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 32km | 43km | 61km | 76km | 88km | 101km | 115km | 126km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPrzeł. Karkonowska
20km
Kapracz
32km
P.Kowarska
43km
Janowice
61km
Komarno
76km
Góra Szybowcowa
88km
Goduszyn
101km
Górzyniec
115km
Kopalnia
126km
           
1JUREK Michał 404RMT TEAM PROWROCŁAWOPEN00:00:0202:06:5903:19:2604:28:4506:24:1008:02:5909:26:2510:58:0912:33:4814:07:12
2GORZELAŃCZYK Jakub 381MKS SIECHNICEGOLĘCZEWOOPEN00:00:0202:12:1203:29:2404:41:1006:34:3108:16:3209:39:3711:14:4113:05:0614:52:06
3KIELASZEWSKI Karol 408LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOOPEN00:00:0502:10:0803:28:1804:45:1406:49:4508:37:3510:08:1911:50:4413:47:1815:34:07
4BARTOSZEWSKI Grzegorz 339LITWIN SPORTDŁUGOŁĘKAOPEN00:00:1702:16:0003:34:4204:50:5306:52:3308:44:4510:17:0311:58:5613:53:4515:40:18
5WŁOCHAL Robert 378***** ***WAŁBRZYCHOPEN00:00:0502:28:0604:00:0105:15:4307:24:0709:12:0210:44:0812:36:0714:30:2216:25:41
6DUDZIŃSKI Przemysław 333LECE PENDZESULECHÓWOPEN00:00:0302:22:0703:46:4305:07:0607:14:2209:12:0510:44:0212:34:3014:45:5816:36:42
7WIECZOREK Tomasz 323PIERUNSKIE CANGÓRYROGÓWOPEN00:00:0402:25:0703:47:1505:08:1007:20:1209:23:4011:06:3212:56:0415:03:1116:55:41
8OLCZYK Grzegorz 400JELENIA GÓRAOPEN00:00:0302:36:2304:06:5205:35:1907:54:0209:50:5511:25:3013:13:4715:09:4217:03:48
9WIECZORKIEWICZ Zbigniew 319JELENIA GÓRAOPEN00:00:0202:36:1604:06:4905:35:1507:54:0509:51:0511:25:3813:13:5315:09:4117:03:54
10DOSTAL Jan 421BEZECKY KLUB NACHODNÁCHODOPEN00:00:0302:24:3203:47:2005:04:5907:21:0209:29:3011:13:1913:10:1915:21:5317:22:14
11DANAK Przemek 386KGBKOSTRZYN NAD ODRĄOPEN00:00:2702:42:4804:14:1605:47:0408:04:1810:14:4311:49:1013:37:0515:53:1417:46:12
12ŚLANDA Maciej 369KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEOPEN00:00:1402:38:2104:14:3305:47:0208:07:5910:23:1912:07:2213:59:1616:08:3518:14:28
13GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 405OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEOPEN00:00:0402:34:3204:08:3205:40:3208:04:3810:08:0511:50:2413:40:5815:58:1718:15:36
14STYPEREK Jakub 348VEGE RUNNERSPSARSKIEOPEN00:02:5902:38:5804:13:1305:46:0408:17:4810:30:2912:09:0714:06:5216:23:2618:33:52
15GRUSZKA Aleksandra 394BOGUSZÓW-GORCEOPEN00:00:0902:42:3204:20:5605:52:3908:30:2910:30:4212:11:2614:01:0316:15:2218:39:08
16ZIELIŃSKI Przemysław 343RADOMSKOOPEN00:00:2002:38:0804:12:1205:47:0608:17:4210:31:0712:18:2014:23:4116:47:0518:59:31
17BUK Sławomir 387GOSTYŃOPEN00:00:0502:39:3904:14:2705:49:1808:20:4610:39:0012:29:0014:34:1216:58:2619:12:18
17BIERNACKA Edyta 413GOSTYŃOPEN00:00:0502:40:0604:16:2305:49:1508:20:5110:39:0312:29:1314:34:0516:58:3219:12:23
19RYCERSKI Rafał 300DOMINIK GRZĄDZIEL TEAMCZAPLINEKOPEN00:00:1802:45:4004:23:5605:58:3008:35:3210:55:0112:38:0214:44:3817:18:3119:21:15
20CYGAN Piotr 303RUN4FUN ULTRA #MARCIN ŚWIERC TEAMBIELANY WROCŁAWSKIEOPEN00:00:0402:31:1804:08:5905:42:4908:17:1110:39:2312:26:2314:33:0717:11:3319:37:03
21KŁOSOWSKI Seweryn 416SZCZECINOPEN00:00:0602:42:4004:16:5405:52:2208:27:5010:50:4612:35:4814:48:3417:17:2319:44:34
22TRZCIŃSKI Paweł 417LUBAŃOPEN00:00:1602:51:0504:33:5806:12:0108:49:1811:08:4412:55:0814:58:2317:28:0619:45:53
23MARUKIEWICZ Marek 422BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAOPEN00:00:2002:39:3804:19:4006:06:3108:50:3111:06:2912:55:0014:57:5417:26:3219:45:55
24LOREK Adam 415BIEGAM DLA SIEBIE / BIEGAJ LESZNOLESZNOOPEN00:00:1302:39:3504:23:2705:59:3408:36:5011:01:3012:53:2915:09:3317:45:4220:02:18
25SIWOŃ Ewa 399DO PRZODU I W GÓRĘ/VELO ŁOSIE/SMASHING PĄPKINSWARSZAWAOPEN00:00:1202:56:1404:42:0806:20:4709:00:4711:10:4913:03:2715:14:0217:42:0620:02:22
26KULCZYK Marcin 374ULTRA WAY TEAMGDYNIAOPEN00:00:1102:35:2504:08:5805:52:5908:41:5811:02:1015:15:4117:46:2020:02:27
Niesklasyfikowani
LISIECKI Tomasz 419TRZYNASTKA PLUSLUBOŃOPENDNF02:35:32 DNF04:13:46 DNF05:47:31 DNF08:27:08 DNF10:58:43 DNF13:00:50 DNF15:13:51 DNF17:41:48 DNF20:02:41 DNF
28MALISZEWSKA Malwina 376ULTRA WAY TEAMGDYNIAOPEN00:00:2102:51:1004:38:4306:19:5509:03:2711:15:5213:04:0515:18:2317:52:3520:07:54
29GOŁĘBIOWSKI Piotr 388STRASZYNOPEN00:00:1502:45:3704:59:3906:53:1609:29:5411:45:0113:38:1915:51:3618:33:3421:02:44
30DUDEK Remigiusz 317ZIĘBICEOPEN00:00:1902:45:4204:32:4406:11:4209:08:2311:47:5714:00:2016:15:2218:52:4121:07:31
31IDOWIAK Łukasz 362OSIR PONIECPONIECOPEN00:00:0802:45:5604:32:5806:11:1809:08:2511:47:5513:58:4816:15:1618:52:1821:07:38
32GREGOR Błażej 344SPWL POZNAŃPIECHCINOPEN00:00:1503:04:4905:11:5106:59:1009:55:4412:25:3114:26:1116:44:1219:09:0521:09:23
33POPŁAWSKI Krzysztof 345SWARZĘDZOPEN00:00:1303:04:4605:11:5006:59:2709:55:3912:25:2414:26:0316:44:0819:09:0321:09:29
34CHRZUSZCZ Anna 380GORZÓW WLKPOPEN00:00:1402:55:5704:43:2806:22:5809:16:0211:47:3713:43:4416:05:4518:49:1821:17:46
35KAMIŃSKI Daniel 356KS GRUCHAOZORKÓWOPEN00:00:1002:47:1804:31:0206:15:5809:03:4411:47:3413:43:4116:06:0818:49:2621:19:33
36RZUCIDŁO Jakub 371LEGNICAOPEN00:00:2803:04:1304:59:4606:38:5609:29:5612:08:2314:02:4816:21:4519:04:3421:25:35
37WIKTOROWICZ Tomasz 363WARSZAWAOPEN00:00:1502:50:5704:31:2406:10:2508:49:1411:30:1613:29:4415:47:1318:45:4021:25:59
38KOSZAREK Maciej 379POZNAŃOPEN00:01:2002:41:1204:13:4005:47:0108:30:4411:09:3713:20:2116:05:0618:48:0521:28:21
39MORAŃSKI Paweł 330BOLESŁAWIECOPEN00:00:1402:58:4004:37:1106:17:3609:14:0212:00:2013:46:5616:01:3318:53:0521:31:56
40KOWALSKI Andrzej 411WROCŁAWOPEN00:00:2302:55:4504:44:4806:31:2309:15:5911:54:5513:48:2216:17:5619:07:4421:52:09
41ANDRUSZKO Mariusz 328DRAWSKO POMORSKIEOPEN00:00:1902:52:3204:50:4606:38:3009:34:0812:00:0813:59:4616:24:1219:24:5421:59:06
42ZIMNIEWICZ Jacek 306SZCZYTNIKIOPEN00:00:0903:03:2305:03:1806:47:5609:44:3512:25:4414:27:2016:44:4019:31:2422:03:31
43GIBAŁA Marcin 361BIEGAM I POMAGAMMIELECOPEN00:00:0802:45:3204:33:5206:17:4109:13:3111:49:1013:58:5316:30:3319:25:3322:03:47
44LECH Agnieszka 334#WAWRZYNTEAMŚWIEBODZICEOPEN00:00:0502:54:0004:38:0306:25:1609:18:4211:46:3013:49:1916:15:0119:09:3122:05:20
45MODLISZEWSKI Dariusz 321ORANGE POLSKASUCHY LASOPEN00:00:1303:01:0604:57:1606:43:1509:36:0212:17:5714:24:1516:44:5319:32:1222:06:00
46KMIEĆ Wojciech 370KRAKÓWOPEN00:00:0003:02:0704:49:1706:36:4509:38:1012:20:2714:24:1716:44:5819:41:1622:06:17
47JĘDRASZEK Alicja 392PABIANICEOPEN00:00:2203:15:5005:15:3406:59:2209:48:2912:23:0214:30:1316:44:5119:34:4122:07:25
48BERNACKI Eugeniusz 367POLSKI KLUB ALPEJSKIGLIWICEOPEN00:00:1603:08:2304:57:4206:40:3609:35:0312:10:0714:15:5816:53:5819:42:1222:09:15
49GAPIŃSKI Marcin 409UMYSŁ ULTRASAPIŁAOPEN00:00:2402:58:2504:53:0706:41:0309:35:4812:09:5314:15:3916:44:3719:31:1422:10:07
50WĘGŁOWSKI Maciej 346#BIEGIEMWLASŚRODA WIELKOPOLSKAOPEN00:00:1202:45:2404:33:5206:10:3209:06:3811:45:2513:59:3616:44:2119:54:4422:17:39
51ZALEWSKA Kamila 407STRASZYN ULTRA TEAMPSZCZÓŁKIOPEN00:00:1803:14:0705:05:3806:46:5909:31:4112:03:5814:15:0916:39:0719:42:3322:26:38
52KULGAJUK Michał 402STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIOPEN00:00:1803:14:0305:05:4206:47:0109:31:4312:04:0114:14:5216:39:0219:42:3922:26:42
53MUZOLF Dorota 302STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIOPEN00:00:1903:13:5705:05:3206:46:5609:31:3412:04:0614:15:0216:39:1119:42:3522:26:44
54KROCZYŃSKI Sławomir 350KOŁOBRZEGOPEN00:00:1202:55:1404:43:1406:24:4809:20:3311:54:2714:04:4716:42:0919:54:4922:36:25
55ŻAK Krzysztof 389IWINYOPEN00:00:1202:55:5304:43:0406:29:5009:31:1112:20:1714:37:4017:11:5920:05:2922:45:38
56MIELNIK Krzysztof 403LESZ NO LIMITS RUNNERSLIPNOOPEN00:00:2602:53:2304:49:0706:37:1509:27:4112:10:5314:27:3216:56:1120:02:4922:48:49
57MAĆKOWIAK Łukasz 331WROCŁAWOPEN00:00:2303:02:5904:48:5606:28:5409:13:2112:14:2914:15:2016:46:1819:50:3122:52:07
58KWAŚNIK Błażej 382DLA OLUNI I NINUNI :*WROCŁAWOPEN00:00:0802:57:4204:46:0006:33:3709:28:5712:28:3414:41:4717:21:3420:31:2923:29:14
59SĘK Maciej 383#DWAZOMBIAKIWROCŁAWOPEN00:00:0802:57:4504:46:0206:33:3909:28:5912:28:3114:41:5717:21:3820:31:2423:29:16
60WIŚNIEWSKI Artur 349POZNAŃOPEN00:00:3903:06:4404:53:5206:45:1309:44:1512:25:3214:43:3417:26:4420:38:0923:31:10
61KULCZYK Marek 352ZIELONA GÓRAOPEN00:00:1902:45:2404:45:1406:33:4009:36:1412:33:3914:43:0417:33:0920:28:4523:33:56
62SZCZEPAŃSKI Jakub 395KRAKÓWOPEN00:00:0803:03:3604:51:0006:45:2510:02:0612:43:2814:58:3417:39:3120:54:4823:38:22
63PRZYWARTY Przemyslaw 366SIDOR TEAMKONINOPEN00:01:0203:08:4305:06:4807:04:0310:11:5713:02:5515:11:2417:41:5820:57:5723:51:46
64PIASECKA Monika 397WILD ULTRA WARRIORSWARSZAWAOPEN00:00:1203:17:1905:19:1707:10:2710:16:1013:14:2615:31:3318:22:0521:15:0423:52:33
65KOZICZAK Katarzyna 357WROCŁAWOPEN00:00:1803:09:1605:00:5206:43:0709:38:3512:32:0114:47:5617:35:1220:57:4023:53:11
66OCHOTA Rafał 377STARGARDOPEN00:00:3603:17:0605:19:2507:11:0810:09:4412:54:0915:03:1717:42:0420:58:3223:55:44
MILEWICZ Marek 393GDAŃSKOPENDNF02:45:38 DNF04:37:13 DNF06:22:08 DNF09:16:09 DNF12:04:17 DNF14:15:25 DNF16:46:15 DNF20:34:07 DNF23:58:34 DNF
68MOLENDA Michał 368DORAN WROCŁAWWROCŁAWOPEN00:00:2103:14:5905:19:2507:13:4410:34:3413:27:2915:38:5518:09:4521:06:3623:59:04
69GNIADY Krzysztof 359ICT POLANDNAMYŚLINOPEN00:00:2702:59:2904:54:3406:44:3109:54:2112:32:5014:34:1517:53:3921:07:1924:25:34
70BUDNICKI Andrzej 310BIAŁYSTOKOPEN00:00:0803:17:2705:21:2507:14:0310:25:0013:08:2215:31:2218:22:1321:49:1324:27:59
71OLSZEWSKI Rafał 308WARSZAWAOPEN00:00:0903:17:3905:19:4507:13:3510:25:0913:08:3115:31:2518:22:5221:48:4624:47:18
72PAWŁOWSKI Jacek 401ŻUKOWOOPEN00:00:1303:14:5505:20:0007:24:1810:41:0513:48:2615:58:2618:45:5121:59:4224:49:08
73RACZYŃSKI Bogusz 420ZEMAT TECHNOLOGY GROUPALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOPEN00:00:0203:01:3204:55:4706:44:1310:01:4112:42:2015:09:3618:09:1921:45:1524:49:32
74SERKOWSKI Marcin 396BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAOPEN00:00:1303:16:0605:19:4607:17:0410:34:1813:43:3016:14:2219:08:4522:16:2225:03:49
75WOJTASZEK Marcin 410MUCHY NA ZĘBACHTORUŃOPEN00:00:2403:20:1705:19:4007:15:1710:43:2714:03:1616:28:1219:22:2022:46:0125:49:05
76DEKIERT Agnieszka 351LUBINOPEN00:00:1203:15:5405:19:0807:14:0410:38:3313:46:4516:19:5319:23:3222:49:3025:53:23
77ZDANOWICZ Elżbieta 322VEGE RUNNERSWROCŁAWOPEN00:00:1703:29:3605:33:4107:25:2110:38:2513:46:2016:19:3519:23:3222:49:1925:53:26
78POLIWKA Mariusz 338FITNES PIEKARYSPALONAOPEN00:00:3003:09:2205:16:0007:06:2810:22:4713:02:2215:12:3818:12:0522:48:4825:53:28
79CZUBA Robert 347ORANGE POLSKAPUSZCZYKOWOOPEN00:00:1203:29:1805:44:5307:46:4711:10:5814:15:3916:39:5619:46:4623:10:5625:54:19
80KOCOT Sebastian 336SOSNOWIECOPEN00:00:0903:15:1605:25:1607:14:3110:38:2813:40:5216:04:5019:08:2822:57:1925:54:30
Przekroczony limit czasu: 30:00:00
81OLESZCZAK Piotr 391BIEGAM BO SĄ TACY CO NIE MOGĄPOZNAŃOPEN00:00:2503:20:1105:33:2807:34:5210:52:5313:48:3316:17:1019:21:1822:56:0026:03:36
SZOTOWICZ Sebastian 358SKL STARGARDSZCZECINOPENDNF02:41:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KOCHMAŃSKI Jakub 373KŁODZKOOPENDNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KUCHARSKI Waldemar 342TT SZCZECINSZCZECINOPENDNF03:04:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 423SALCO GARMIN TEAMDĄBCZEOPENDNF02:09:53 DNF03:27:43 DNF04:44:39 DNF07:04:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
OBARSKI Norbert 304KIELCEOPENDNF03:57:08 DNF06:42:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KRÓLEWICZ Michał 425SIECHNICEOPENDNF02:33:48 DNF04:00:27 DNF05:26:25 DNF07:49:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
NERLO Krzysztof 372GŁUSZYCAOPENDNF03:09:29 DNF04:57:40 DNF06:36:26 DNF09:38:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KŁOS Julian 354RYKOWISKO TEAMPŁOCKOPENDNF03:06:07 DNF04:57:41 DNF06:36:39 DNF09:24:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
ZABŁOCKI Maciej 427ROSNÓWKOOPENDNF02:44:13 DNF04:19:26 DNF05:47:47 DNF08:17:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KACZMAREK Jędrzej 355KP PSP MILICZPLESZEWOPENDNF02:53:16 DNF04:43:40 DNF06:31:53 DNF10:09:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
PIOTROWSKI Michał 301#ŻEBERKATEAMWROCŁAWOPENDNF02:58:24 DNF04:45:18 DNF06:30:11 DNF09:26:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SOLC Vitezslav 426BK NACHODMACHOVOPENDNF02:24:17 DNF03:46:30 DNF05:04:46 DNF07:27:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
WASIAK Grzegorz 314WWW.BIEGAM-I-MYSLE.PLZIELONA GÓRAOPENDNF03:45:35 DNF06:02:14 DNF DNF DNF DNF12:54:06 DNF DNF DNF DNF
LICHOTA Tomasz 335DEKORIAŚWDNICAOPENDNF02:27:57 DNF03:57:56 DNF05:27:27 DNF07:51:12 DNF10:01:06 DNF11:41:10 DNF13:41:05 DNF DNF DNF
TASZAREK Jakub 332MROWINOOPENDNF02:47:13 DNF04:34:26 DNF06:15:34 DNF09:02:56 DNF11:35:07 DNF13:49:22 DNF DNF DNF DNF
ZAKRZEWSKI Maciej 384ULTRA WAY TEAMRUMIAOPENDNF02:35:14 DNF04:07:49 DNF05:53:01 DNF08:41:54 DNF11:02:04 DNF12:53:56 DNF DNF DNF DNF
STRAMOWSKI Rafał 406KĘPNOOPENDNF02:35:04 DNF04:15:25 DNF06:00:52 DNF09:01:37 DNF11:39:21 DNF DNF DNF DNF DNF
BŁESNOWSKI Krzysztof 385LESNE DZIKI PGBŚMIGIELOPENDNF02:52:09 DNF04:43:33 DNF06:40:11 DNF DNF12:19:16 DNF14:12:46 DNF DNF DNF DNF
ZYGNER Sławomir 307LEŚNE DZIKI PGBRYDZYNA / TWORZANICEOPENDNF02:52:12 DNF04:43:36 DNF06:40:25 DNF DNF12:19:29 DNF14:49:49 DNF DNF DNF DNF
KUIK Bartosz 414RUNNER'S POWERŚREMOPENDNF02:59:15 DNF04:54:30 DNF06:46:38 DNF09:50:45 DNF12:44:52 DNF15:02:45 DNF DNF DNF DNF
STATECZYŃSKI Błażej 364RABOWICEOPENDNF02:53:24 DNF04:33:56 DNF06:18:31 DNF08:59:38 DNF11:19:57 DNF13:11:56 DNF15:34:00 DNF DNF DNF
BRZEZIŃSKI Cezary 365PAŃSTWOWA UCZELNIA IM. STEFANA BATOREGO W SKIERNIEWICACHZGIERZOPENDNF03:01:26 DNF05:03:23 DNF06:56:39 DNF10:12:50 DNF13:08:39 DNF15:31:44 DNF DNF DNF DNF
NEUFELD Marcin 337INTEL RUNNERS / RUNPASSION.PL TEAMGDYNIAOPENDNF02:37:54 DNF04:14:45 DNF05:47:37 DNF08:20:11 DNF10:51:34 DNF12:55:42 DNF15:16:56 DNF DNF DNF
KOPACKA Edyta 360KB SOBÓTKAWROCŁAWOPENDNF03:07:35 DNF05:00:20 DNF06:44:05 DNF09:37:56 DNF12:03:38 DNF14:08:51 DNF DNF DNF DNF
BABULA Sebastian 341IZERY BOGATYNIABOGATYNIAOPENDNF02:38:31 DNF04:22:10 DNF06:11:23 DNF09:08:44 DNF11:47:21 DNF13:58:38 DNF DNF DNF DNF
PASLAVSKÝ Bohumil 428ROZBĚHÁMEČESKOVEJPRNICEOPENDNF03:04:01 DNF05:01:37 DNF06:54:09 DNF10:00:04 DNF12:54:29 DNF15:09:19 DNF17:57:32 DNF DNF DNF
GRONOSTAJSKI Tomasz 424OLSZTYNOPENDNF02:53:06 DNF04:47:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SŁOMSKI Michał 325BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAOPENDNF03:26:42 DNF05:43:32 DNF07:46:48 DNF11:22:53 DNF14:55:03 DNF18:02:16 DNF DNF DNF DNF
MARCZYK Tomasz 324BIEGAMDLAZDROWIA.PLJANOWICE WIELKIEOPENDNF03:26:49 DNF05:43:30 DNF07:46:45 DNF11:22:50 DNF14:54:59 DNF18:02:07 DNF DNF DNF DNF
REWOLIŃSKA-RUDNICKA Anna 312MOSINAOPENDNF03:11:15 DNF05:15:42 DNF07:00:55 DNF10:20:17 DNF13:02:56 DNF15:20:17 DNF18:19:14 DNF DNF DNF
PRZERWA-BECH Jolanta 313MOSINAOPENDNF03:11:11 DNF05:00:18 DNF06:58:11 DNF09:53:24 DNF13:02:51 DNF15:20:06 DNF18:19:18 DNF DNF DNF
KUROWSKI Michał 353BANDA Z POŁUDNIA / WKURW_TEAMGLIWICEOPENDNF03:14:56 DNF05:15:26 DNF07:01:42 DNF10:12:54 DNF13:27:06 DNF15:56:34 DNF19:25:25 DNF DNF DNF
MIELCZAREK Przemysław 390KMP KOOPWARSZAWAOPENDNF03:14:50 DNF05:16:30 DNF07:06:45 DNF10:24:18 DNF13:34:34 DNF16:18:46 DNF20:23:56 DNF DNF DNF
PIŃKOWSKA Patrycja 316SZCZECINOPENDNF03:09:27 DNF05:07:20 DNF06:58:57 DNF10:15:36 DNF13:23:34 DNF15:57:15 DNF19:18:40 DNF DNF DNF
POLIWKA Adam 329RUDNAOPENDNF03:10:01 DNF05:05:36 DNF06:58:40 DNF10:14:03 DNF13:23:27 DNF15:56:52 DNF19:18:31 DNF DNF DNF
Znaleziono 116 wynik(ów)