ULTRAKOTLINA 140
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 140 km
Zgłoszonych : 129
Wystartowało : 116
Nie ukończyło : 37
Ukończyło : 79
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 32km | 43km | 61km | 76km | 88km | 101km | 115km | 126km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPrzeł. Karkonowska
20km
Kapracz
32km
P.Kowarska
43km
Janowice
61km
Komarno
76km
Góra Szybowcowa
88km
Goduszyn
101km
Górzyniec
115km
Kopalnia
126km
Czas
netto
140km
Czas
brutto
140km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 405OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEOPEN12K 100:00:0402:34:3204:08:3205:40:3208:04:3810:08:0511:50:2413:40:5815:58:1718:15:3620:20:30.9520:20:35.75 8:436,9
2GRUSZKA Aleksandra 394BOGUSZÓW-GORCEOPEN16K 200:00:0902:42:3204:20:5605:52:3908:30:2910:30:4212:11:2614:01:0316:15:2218:39:0821:26:37.8521:26:47.10+01:06:119:116,5
3BIERNACKA Edyta 413GOSTYŃOPEN17K 300:00:0502:40:0604:16:2305:49:1508:20:5110:39:0312:29:1314:34:0516:58:3219:12:2321:26:47.8021:26:53.35+01:06:179:116,5
4SIWOŃ Ewa 399DO PRZODU I W GÓRĘ/VELO ŁOSIE/SMASHING PĄPKINSWARSZAWAOPEN25K 400:00:1202:56:1404:42:0806:20:4709:00:4711:10:4913:03:2715:14:0217:42:0620:02:2222:33:18.1022:33:30.30+02:12:549:396,2
5MALISZEWSKA Malwina 376ULTRA WAY TEAMGDYNIAOPEN27K 500:00:2102:51:1004:38:4306:19:5509:03:2711:15:5213:04:0515:18:2317:52:3520:07:5423:09:24.2023:09:45.25+02:49:099:556,0
6CHRZUSZCZ Anna 380GORZÓW WLKPOPEN33K 600:00:1402:55:5704:43:2806:22:5809:16:0211:47:3713:43:4416:05:4518:49:1821:17:4623:48:24.3023:48:39.05+03:28:0310:125,9
7JĘDRASZEK Alicja 392PABIANICEOPEN47K 700:00:2203:15:5005:15:3406:59:2209:48:2912:23:0214:30:1316:44:5119:34:4122:07:2525:17:55.5525:18:18.15+04:57:4210:505,5
8MUZOLF Dorota 302STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIOPEN48K 800:00:1903:13:5705:05:3206:46:5609:31:3412:04:0614:15:0216:39:1119:42:3522:26:4425:18:38.4025:18:57.45+04:58:2110:505,5
9ZALEWSKA Kamila 407STRASZYN ULTRA TEAMPSZCZÓŁKIOPEN49K 900:00:1803:14:0705:05:3806:46:5909:31:4112:03:5814:15:0916:39:0719:42:3322:26:3825:18:39.1025:18:57.95+04:58:2210:505,5
10LECH Agnieszka 334#WAWRZYNTEAMŚWIEBODZICEOPEN52K 1000:00:0502:54:0004:38:0306:25:1609:18:4211:46:3013:49:1916:15:0119:09:3122:05:2025:37:08.6525:37:14.60+05:16:3810:585,5
11PIASECKA Monika 397WILD ULTRA WARRIORSWARSZAWAOPEN59K 1100:00:1203:17:1905:19:1707:10:2710:16:1013:14:2615:31:3318:22:0521:15:0423:52:3326:23:11.9526:23:24.75+06:02:4911:185,3
12KOZICZAK Katarzyna 357WROCŁAWOPEN66K 1200:00:1803:09:1605:00:5206:43:0709:38:3512:32:0114:47:5617:35:1220:57:4023:53:1127:19:55.9027:20:13.90+06:59:3811:425,1
13DEKIERT Agnieszka 351LUBINOPEN77K 1300:00:1203:15:5405:19:0807:14:0410:38:3313:46:4516:19:5319:23:3222:49:3025:53:2328:56:23.5528:56:36.45+08:36:0012:244,8
14ZDANOWICZ Elżbieta 322VEGE RUNNERSWROCŁAWOPEN78K 1400:00:1703:29:3605:33:4107:25:2110:38:2513:46:2016:19:3519:23:3222:49:1925:53:2628:56:18.7528:56:36.55+08:36:0012:244,8
Niesklasyfikowani
REWOLIŃSKA-RUDNICKA Anna 312MOSINAOPENDNF03:11:15 DNF05:15:42 DNF07:00:55 DNF10:20:17 DNF13:02:56 DNF15:20:17 DNF18:19:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
PRZERWA-BECH Jolanta 313MOSINAOPENDNF03:11:11 DNF05:00:18 DNF06:58:11 DNF09:53:24 DNF13:02:51 DNF15:20:06 DNF18:19:18 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIŃKOWSKA Patrycja 316SZCZECINOPENDNF03:09:27 DNF05:07:20 DNF06:58:57 DNF10:15:36 DNF13:23:34 DNF15:57:15 DNF19:18:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOPACKA Edyta 360KB SOBÓTKAWROCŁAWOPENDNF03:07:35 DNF05:00:20 DNF06:44:05 DNF09:37:56 DNF12:03:38 DNF14:08:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 18 wynik(ów)