ULTRAKOTLINA 140
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 140 km
Zgłoszonych : 129
Wystartowało : 116
Nie ukończyło : 37
Ukończyło : 79
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 32km | 43km | 61km | 76km | 88km | 101km | 115km | 126km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPrzeł. Karkonowska
20km
Kapracz
32km
P.Kowarska
43km
Janowice
61km
Komarno
76km
Góra Szybowcowa
88km
Goduszyn
101km
Górzyniec
115km
Kopalnia
126km
           
1KMIEĆ Wojciech 370KRAKÓWOPEN00:00:0003:02:0704:49:1706:36:4509:38:1012:20:2714:24:1716:44:5819:41:1622:06:17
2JUREK Michał 404RMT TEAM PROWROCŁAWOPEN00:00:0202:06:5903:19:2604:28:4506:24:1008:02:5909:26:2510:58:0912:33:4814:07:12
3GORZELAŃCZYK Jakub 381MKS SIECHNICEGOLĘCZEWOOPEN00:00:0202:12:1203:29:2404:41:1006:34:3108:16:3209:39:3711:14:4113:05:0614:52:06
4WIECZORKIEWICZ Zbigniew 319JELENIA GÓRAOPEN00:00:0202:36:1604:06:4905:35:1507:54:0509:51:0511:25:3813:13:5315:09:4117:03:54
5RACZYŃSKI Bogusz 420ZEMAT TECHNOLOGY GROUPALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOPEN00:00:0203:01:3204:55:4706:44:1310:01:4112:42:2015:09:3618:09:1921:45:1524:49:32
6DUDZIŃSKI Przemysław 333LECE PENDZESULECHÓWOPEN00:00:0302:22:0703:46:4305:07:0607:14:2209:12:0510:44:0212:34:3014:45:5816:36:42
7OLCZYK Grzegorz 400JELENIA GÓRAOPEN00:00:0302:36:2304:06:5205:35:1907:54:0209:50:5511:25:3013:13:4715:09:4217:03:48
8DOSTAL Jan 421BEZECKY KLUB NACHODNÁCHODOPEN00:00:0302:24:3203:47:2005:04:5907:21:0209:29:3011:13:1913:10:1915:21:5317:22:14
9WIECZOREK Tomasz 323PIERUNSKIE CANGÓRYROGÓWOPEN00:00:0402:25:0703:47:1505:08:1007:20:1209:23:4011:06:3212:56:0415:03:1116:55:41
10CYGAN Piotr 303RUN4FUN ULTRA #MARCIN ŚWIERC TEAMBIELANY WROCŁAWSKIEOPEN00:00:0402:31:1804:08:5905:42:4908:17:1110:39:2312:26:2314:33:0717:11:3319:37:03
11KIELASZEWSKI Karol 408LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOOPEN00:00:0502:10:0803:28:1804:45:1406:49:4508:37:3510:08:1911:50:4413:47:1815:34:07
12WŁOCHAL Robert 378***** ***WAŁBRZYCHOPEN00:00:0502:28:0604:00:0105:15:4307:24:0709:12:0210:44:0812:36:0714:30:2216:25:41
13BUK Sławomir 387GOSTYŃOPEN00:00:0502:39:3904:14:2705:49:1808:20:4610:39:0012:29:0014:34:1216:58:2619:12:18
14KŁOSOWSKI Seweryn 416SZCZECINOPEN00:00:0602:42:4004:16:5405:52:2208:27:5010:50:4612:35:4814:48:3417:17:2319:44:34
15IDOWIAK Łukasz 362OSIR PONIECPONIECOPEN00:00:0802:45:5604:32:5806:11:1809:08:2511:47:5513:58:4816:15:1618:52:1821:07:38
16GIBAŁA Marcin 361BIEGAM I POMAGAMMIELECOPEN00:00:0802:45:3204:33:5206:17:4109:13:3111:49:1013:58:5316:30:3319:25:3322:03:47
17SZCZEPAŃSKI Jakub 395KRAKÓWOPEN00:00:0803:03:3604:51:0006:45:2510:02:0612:43:2814:58:3417:39:3120:54:4823:38:22
18BUDNICKI Andrzej 310BIAŁYSTOKOPEN00:00:0803:17:2705:21:2507:14:0310:25:0013:08:2215:31:2218:22:1321:49:1324:27:59
19SĘK Maciej 383#DWAZOMBIAKIWROCŁAWOPEN00:00:0802:57:4504:46:0206:33:3909:28:5912:28:3114:41:5717:21:3820:31:2423:29:16
20KWAŚNIK Błażej 382DLA OLUNI I NINUNI :*WROCŁAWOPEN00:00:0802:57:4204:46:0006:33:3709:28:5712:28:3414:41:4717:21:3420:31:2923:29:14
21ZIMNIEWICZ Jacek 306SZCZYTNIKIOPEN00:00:0903:03:2305:03:1806:47:5609:44:3512:25:4414:27:2016:44:4019:31:2422:03:31
22OLSZEWSKI Rafał 308WARSZAWAOPEN00:00:0903:17:3905:19:4507:13:3510:25:0913:08:3115:31:2518:22:5221:48:4624:47:18
23KOCOT Sebastian 336SOSNOWIECOPEN00:00:0903:15:1605:25:1607:14:3110:38:2813:40:5216:04:5019:08:2822:57:1925:54:30
24KAMIŃSKI Daniel 356KS GRUCHAOZORKÓWOPEN00:00:1002:47:1804:31:0206:15:5809:03:4411:47:3413:43:4116:06:0818:49:2621:19:33
25KULCZYK Marcin 374ULTRA WAY TEAMGDYNIAOPEN00:00:1102:35:2504:08:5805:52:5908:41:5811:02:1015:15:4117:46:2020:02:27
26WĘGŁOWSKI Maciej 346#BIEGIEMWLASŚRODA WIELKOPOLSKAOPEN00:00:1202:45:2404:33:5206:10:3209:06:3811:45:2513:59:3616:44:2119:54:4422:17:39
27KROCZYŃSKI Sławomir 350KOŁOBRZEGOPEN00:00:1202:55:1404:43:1406:24:4809:20:3311:54:2714:04:4716:42:0919:54:4922:36:25
28ŻAK Krzysztof 389IWINYOPEN00:00:1202:55:5304:43:0406:29:5009:31:1112:20:1714:37:4017:11:5920:05:2922:45:38
29CZUBA Robert 347ORANGE POLSKAPUSZCZYKOWOOPEN00:00:1203:29:1805:44:5307:46:4711:10:5814:15:3916:39:5619:46:4623:10:5625:54:19
30LOREK Adam 415BIEGAM DLA SIEBIE / BIEGAJ LESZNOLESZNOOPEN00:00:1302:39:3504:23:2705:59:3408:36:5011:01:3012:53:2915:09:3317:45:4220:02:18
31POPŁAWSKI Krzysztof 345SWARZĘDZOPEN00:00:1303:04:4605:11:5006:59:2709:55:3912:25:2414:26:0316:44:0819:09:0321:09:29
32MODLISZEWSKI Dariusz 321ORANGE POLSKASUCHY LASOPEN00:00:1303:01:0604:57:1606:43:1509:36:0212:17:5714:24:1516:44:5319:32:1222:06:00
33SERKOWSKI Marcin 396BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAOPEN00:00:1303:16:0605:19:4607:17:0410:34:1813:43:3016:14:2219:08:4522:16:2225:03:49
34PAWŁOWSKI Jacek 401ŻUKOWOOPEN00:00:1303:14:5505:20:0007:24:1810:41:0513:48:2615:58:2618:45:5121:59:4224:49:08
35ŚLANDA Maciej 369KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEOPEN00:00:1402:38:2104:14:3305:47:0208:07:5910:23:1912:07:2213:59:1616:08:3518:14:28
36MORAŃSKI Paweł 330BOLESŁAWIECOPEN00:00:1402:58:4004:37:1106:17:3609:14:0212:00:2013:46:5616:01:3318:53:0521:31:56
37GREGOR Błażej 344SPWL POZNAŃPIECHCINOPEN00:00:1503:04:4905:11:5106:59:1009:55:4412:25:3114:26:1116:44:1219:09:0521:09:23
38GOŁĘBIOWSKI Piotr 388STRASZYNOPEN00:00:1502:45:3704:59:3906:53:1609:29:5411:45:0113:38:1915:51:3618:33:3421:02:44
39WIKTOROWICZ Tomasz 363WARSZAWAOPEN00:00:1502:50:5704:31:2406:10:2508:49:1411:30:1613:29:4415:47:1318:45:4021:25:59
40TRZCIŃSKI Paweł 417LUBAŃOPEN00:00:1602:51:0504:33:5806:12:0108:49:1811:08:4412:55:0814:58:2317:28:0619:45:53
41BERNACKI Eugeniusz 367POLSKI KLUB ALPEJSKIGLIWICEOPEN00:00:1603:08:2304:57:4206:40:3609:35:0312:10:0714:15:5816:53:5819:42:1222:09:15
42BARTOSZEWSKI Grzegorz 339LITWIN SPORTDŁUGOŁĘKAOPEN00:00:1702:16:0003:34:4204:50:5306:52:3308:44:4510:17:0311:58:5613:53:4515:40:18
43RYCERSKI Rafał 300DOMINIK GRZĄDZIEL TEAMCZAPLINEKOPEN00:00:1802:45:4004:23:5605:58:3008:35:3210:55:0112:38:0214:44:3817:18:3119:21:15
44KULGAJUK Michał 402STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIOPEN00:00:1803:14:0305:05:4206:47:0109:31:4312:04:0114:14:5216:39:0219:42:3922:26:42
45DUDEK Remigiusz 317ZIĘBICEOPEN00:00:1902:45:4204:32:4406:11:4209:08:2311:47:5714:00:2016:15:2218:52:4121:07:31
46ANDRUSZKO Mariusz 328DRAWSKO POMORSKIEOPEN00:00:1902:52:3204:50:4606:38:3009:34:0812:00:0813:59:4616:24:1219:24:5421:59:06
47KULCZYK Marek 352ZIELONA GÓRAOPEN00:00:1902:45:2404:45:1406:33:4009:36:1412:33:3914:43:0417:33:0920:28:4523:33:56
48ZIELIŃSKI Przemysław 343RADOMSKOOPEN00:00:2002:38:0804:12:1205:47:0608:17:4210:31:0712:18:2014:23:4116:47:0518:59:31
49MARUKIEWICZ Marek 422BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAOPEN00:00:2002:39:3804:19:4006:06:3108:50:3111:06:2912:55:0014:57:5417:26:3219:45:55
50MOLENDA Michał 368DORAN WROCŁAWWROCŁAWOPEN00:00:2103:14:5905:19:2507:13:4410:34:3413:27:2915:38:5518:09:4521:06:3623:59:04
51KOWALSKI Andrzej 411WROCŁAWOPEN00:00:2302:55:4504:44:4806:31:2309:15:5911:54:5513:48:2216:17:5619:07:4421:52:09
52MAĆKOWIAK Łukasz 331WROCŁAWOPEN00:00:2303:02:5904:48:5606:28:5409:13:2112:14:2914:15:2016:46:1819:50:3122:52:07
53GAPIŃSKI Marcin 409UMYSŁ ULTRASAPIŁAOPEN00:00:2402:58:2504:53:0706:41:0309:35:4812:09:5314:15:3916:44:3719:31:1422:10:07
54WOJTASZEK Marcin 410MUCHY NA ZĘBACHTORUŃOPEN00:00:2403:20:1705:19:4007:15:1710:43:2714:03:1616:28:1219:22:2022:46:0125:49:05
Przekroczony limit czasu: 30:00:00
55OLESZCZAK Piotr 391BIEGAM BO SĄ TACY CO NIE MOGĄPOZNAŃOPEN00:00:2503:20:1105:33:2807:34:5210:52:5313:48:3316:17:1019:21:1822:56:0026:03:36
56MIELNIK Krzysztof 403LESZ NO LIMITS RUNNERSLIPNOOPEN00:00:2602:53:2304:49:0706:37:1509:27:4112:10:5314:27:3216:56:1120:02:4922:48:49
57DANAK Przemek 386KGBKOSTRZYN NAD ODRĄOPEN00:00:2702:42:4804:14:1605:47:0408:04:1810:14:4311:49:1013:37:0515:53:1417:46:12
58GNIADY Krzysztof 359ICT POLANDNAMYŚLINOPEN00:00:2702:59:2904:54:3406:44:3109:54:2112:32:5014:34:1517:53:3921:07:1924:25:34
59RZUCIDŁO Jakub 371LEGNICAOPEN00:00:2803:04:1304:59:4606:38:5609:29:5612:08:2314:02:4816:21:4519:04:3421:25:35
60POLIWKA Mariusz 338FITNES PIEKARYSPALONAOPEN00:00:3003:09:2205:16:0007:06:2810:22:4713:02:2215:12:3818:12:0522:48:4825:53:28
61OCHOTA Rafał 377STARGARDOPEN00:00:3603:17:0605:19:2507:11:0810:09:4412:54:0915:03:1717:42:0420:58:3223:55:44
62WIŚNIEWSKI Artur 349POZNAŃOPEN00:00:3903:06:4404:53:5206:45:1309:44:1512:25:3214:43:3417:26:4420:38:0923:31:10
63PRZYWARTY Przemyslaw 366SIDOR TEAMKONINOPEN00:01:0203:08:4305:06:4807:04:0310:11:5713:02:5515:11:2417:41:5820:57:5723:51:46
64KOSZAREK Maciej 379POZNAŃOPEN00:01:2002:41:1204:13:4005:47:0108:30:4411:09:3713:20:2116:05:0618:48:0521:28:21
65STYPEREK Jakub 348VEGE RUNNERSPSARSKIEOPEN00:02:5902:38:5804:13:1305:46:0408:17:4810:30:2912:09:0714:06:5216:23:2618:33:52
Niesklasyfikowani
SZOTOWICZ Sebastian 358SKL STARGARDSZCZECINOPENDNF02:41:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KOCHMAŃSKI Jakub 373KŁODZKOOPENDNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KUCHARSKI Waldemar 342TT SZCZECINSZCZECINOPENDNF03:04:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 423SALCO GARMIN TEAMDĄBCZEOPENDNF02:09:53 DNF03:27:43 DNF04:44:39 DNF07:04:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
OBARSKI Norbert 304KIELCEOPENDNF03:57:08 DNF06:42:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KRÓLEWICZ Michał 425SIECHNICEOPENDNF02:33:48 DNF04:00:27 DNF05:26:25 DNF07:49:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
NERLO Krzysztof 372GŁUSZYCAOPENDNF03:09:29 DNF04:57:40 DNF06:36:26 DNF09:38:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KŁOS Julian 354RYKOWISKO TEAMPŁOCKOPENDNF03:06:07 DNF04:57:41 DNF06:36:39 DNF09:24:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
ZABŁOCKI Maciej 427ROSNÓWKOOPENDNF02:44:13 DNF04:19:26 DNF05:47:47 DNF08:17:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KACZMAREK Jędrzej 355KP PSP MILICZPLESZEWOPENDNF02:53:16 DNF04:43:40 DNF06:31:53 DNF10:09:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
PIOTROWSKI Michał 301#ŻEBERKATEAMWROCŁAWOPENDNF02:58:24 DNF04:45:18 DNF06:30:11 DNF09:26:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SOLC Vitezslav 426BK NACHODMACHOVOPENDNF02:24:17 DNF03:46:30 DNF05:04:46 DNF07:27:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
WASIAK Grzegorz 314WWW.BIEGAM-I-MYSLE.PLZIELONA GÓRAOPENDNF03:45:35 DNF06:02:14 DNF DNF DNF DNF12:54:06 DNF DNF DNF DNF
LICHOTA Tomasz 335DEKORIAŚWDNICAOPENDNF02:27:57 DNF03:57:56 DNF05:27:27 DNF07:51:12 DNF10:01:06 DNF11:41:10 DNF13:41:05 DNF DNF DNF
TASZAREK Jakub 332MROWINOOPENDNF02:47:13 DNF04:34:26 DNF06:15:34 DNF09:02:56 DNF11:35:07 DNF13:49:22 DNF DNF DNF DNF
ZAKRZEWSKI Maciej 384ULTRA WAY TEAMRUMIAOPENDNF02:35:14 DNF04:07:49 DNF05:53:01 DNF08:41:54 DNF11:02:04 DNF12:53:56 DNF DNF DNF DNF
STRAMOWSKI Rafał 406KĘPNOOPENDNF02:35:04 DNF04:15:25 DNF06:00:52 DNF09:01:37 DNF11:39:21 DNF DNF DNF DNF DNF
BŁESNOWSKI Krzysztof 385LESNE DZIKI PGBŚMIGIELOPENDNF02:52:09 DNF04:43:33 DNF06:40:11 DNF DNF12:19:16 DNF14:12:46 DNF DNF DNF DNF
ZYGNER Sławomir 307LEŚNE DZIKI PGBRYDZYNA / TWORZANICEOPENDNF02:52:12 DNF04:43:36 DNF06:40:25 DNF DNF12:19:29 DNF14:49:49 DNF DNF DNF DNF
KUIK Bartosz 414RUNNER'S POWERŚREMOPENDNF02:59:15 DNF04:54:30 DNF06:46:38 DNF09:50:45 DNF12:44:52 DNF15:02:45 DNF DNF DNF DNF
STATECZYŃSKI Błażej 364RABOWICEOPENDNF02:53:24 DNF04:33:56 DNF06:18:31 DNF08:59:38 DNF11:19:57 DNF13:11:56 DNF15:34:00 DNF DNF DNF
BRZEZIŃSKI Cezary 365PAŃSTWOWA UCZELNIA IM. STEFANA BATOREGO W SKIERNIEWICACHZGIERZOPENDNF03:01:26 DNF05:03:23 DNF06:56:39 DNF10:12:50 DNF13:08:39 DNF15:31:44 DNF DNF DNF DNF
NEUFELD Marcin 337INTEL RUNNERS / RUNPASSION.PL TEAMGDYNIAOPENDNF02:37:54 DNF04:14:45 DNF05:47:37 DNF08:20:11 DNF10:51:34 DNF12:55:42 DNF15:16:56 DNF DNF DNF
BABULA Sebastian 341IZERY BOGATYNIABOGATYNIAOPENDNF02:38:31 DNF04:22:10 DNF06:11:23 DNF09:08:44 DNF11:47:21 DNF13:58:38 DNF DNF DNF DNF
PASLAVSKÝ Bohumil 428ROZBĚHÁMEČESKOVEJPRNICEOPENDNF03:04:01 DNF05:01:37 DNF06:54:09 DNF10:00:04 DNF12:54:29 DNF15:09:19 DNF17:57:32 DNF DNF DNF
GRONOSTAJSKI Tomasz 424OLSZTYNOPENDNF02:53:06 DNF04:47:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SŁOMSKI Michał 325BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAOPENDNF03:26:42 DNF05:43:32 DNF07:46:48 DNF11:22:53 DNF14:55:03 DNF18:02:16 DNF DNF DNF DNF
MARCZYK Tomasz 324BIEGAMDLAZDROWIA.PLJANOWICE WIELKIEOPENDNF03:26:49 DNF05:43:30 DNF07:46:45 DNF11:22:50 DNF14:54:59 DNF18:02:07 DNF DNF DNF DNF
KUROWSKI Michał 353BANDA Z POŁUDNIA / WKURW_TEAMGLIWICEOPENDNF03:14:56 DNF05:15:26 DNF07:01:42 DNF10:12:54 DNF13:27:06 DNF15:56:34 DNF19:25:25 DNF DNF DNF
LISIECKI Tomasz 419TRZYNASTKA PLUSLUBOŃOPENDNF02:35:32 DNF04:13:46 DNF05:47:31 DNF08:27:08 DNF10:58:43 DNF13:00:50 DNF15:13:51 DNF17:41:48 DNF20:02:41 DNF
MIELCZAREK Przemysław 390KMP KOOPWARSZAWAOPENDNF03:14:50 DNF05:16:30 DNF07:06:45 DNF10:24:18 DNF13:34:34 DNF16:18:46 DNF20:23:56 DNF DNF DNF
POLIWKA Adam 329RUDNAOPENDNF03:10:01 DNF05:05:36 DNF06:58:40 DNF10:14:03 DNF13:23:27 DNF15:56:52 DNF19:18:31 DNF DNF DNF
MILEWICZ Marek 393GDAŃSKOPENDNF02:45:38 DNF04:37:13 DNF06:22:08 DNF09:16:09 DNF12:04:17 DNF14:15:25 DNF16:46:15 DNF20:34:07 DNF23:58:34 DNF
Znaleziono 98 wynik(ów)