ULTRAKOTLINA 140
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 140 km
Zgłoszonych : 129
Wystartowało : 116
Nie ukończyło : 37
Ukończyło : 79
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 20km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 32km | 43km | 61km | 76km | 88km | 101km | 115km | 126km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPrzeł. Karkonowska
20km
   
1JUREK Michał 404RMT TEAM PROWROCŁAWOPEN00:00:0202:06:59
Niesklasyfikowani
SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 423SALCO GARMIN TEAMDĄBCZEOPENDNF02:09:53 DNF
3KIELASZEWSKI Karol 408LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOOPEN00:00:0502:10:08
4GORZELAŃCZYK Jakub 381MKS SIECHNICEGOLĘCZEWOOPEN00:00:0202:12:12
5BARTOSZEWSKI Grzegorz 339LITWIN SPORTDŁUGOŁĘKAOPEN00:00:1702:16:00
6DUDZIŃSKI Przemysław 333LECE PENDZESULECHÓWOPEN00:00:0302:22:07
SOLC Vitezslav 426BK NACHODMACHOVOPENDNF02:24:17 DNF
8DOSTAL Jan 421BEZECKY KLUB NACHODNÁCHODOPEN00:00:0302:24:32
9WIECZOREK Tomasz 323PIERUNSKIE CANGÓRYROGÓWOPEN00:00:0402:25:07
LICHOTA Tomasz 335DEKORIAŚWDNICAOPENDNF02:27:57 DNF
11WŁOCHAL Robert 378***** ***WAŁBRZYCHOPEN00:00:0502:28:06
12CYGAN Piotr 303RUN4FUN ULTRA #MARCIN ŚWIERC TEAMBIELANY WROCŁAWSKIEOPEN00:00:0402:31:18
KRÓLEWICZ Michał 425SIECHNICEOPENDNF02:33:48 DNF
STRAMOWSKI Rafał 406KĘPNOOPENDNF02:35:04 DNF
ZAKRZEWSKI Maciej 384ULTRA WAY TEAMRUMIAOPENDNF02:35:14 DNF
16KULCZYK Marcin 374ULTRA WAY TEAMGDYNIAOPEN00:00:1102:35:25
LISIECKI Tomasz 419TRZYNASTKA PLUSLUBOŃOPENDNF02:35:32 DNF
18WIECZORKIEWICZ Zbigniew 319JELENIA GÓRAOPEN00:00:0202:36:16
19OLCZYK Grzegorz 400JELENIA GÓRAOPEN00:00:0302:36:23
NEUFELD Marcin 337INTEL RUNNERS / RUNPASSION.PL TEAMGDYNIAOPENDNF02:37:54 DNF
21ZIELIŃSKI Przemysław 343RADOMSKOOPEN00:00:2002:38:08
22ŚLANDA Maciej 369KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEOPEN00:00:1402:38:21
BABULA Sebastian 341IZERY BOGATYNIABOGATYNIAOPENDNF02:38:31 DNF
24STYPEREK Jakub 348VEGE RUNNERSPSARSKIEOPEN00:02:5902:38:58
25LOREK Adam 415BIEGAM DLA SIEBIE / BIEGAJ LESZNOLESZNOOPEN00:00:1302:39:35
26MARUKIEWICZ Marek 422BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAOPEN00:00:2002:39:38
27BUK Sławomir 387GOSTYŃOPEN00:00:0502:39:39
SZOTOWICZ Sebastian 358SKL STARGARDSZCZECINOPENDNF02:41:03 DNF
29KOSZAREK Maciej 379POZNAŃOPEN00:01:2002:41:12
30KŁOSOWSKI Seweryn 416SZCZECINOPEN00:00:0602:42:40
31DANAK Przemek 386KGBKOSTRZYN NAD ODRĄOPEN00:00:2702:42:48
ZABŁOCKI Maciej 427ROSNÓWKOOPENDNF02:44:13 DNF
33WĘGŁOWSKI Maciej 346#BIEGIEMWLASŚRODA WIELKOPOLSKAOPEN00:00:1202:45:24
34KULCZYK Marek 352ZIELONA GÓRAOPEN00:00:1902:45:24
35GIBAŁA Marcin 361BIEGAM I POMAGAMMIELECOPEN00:00:0802:45:32
36GOŁĘBIOWSKI Piotr 388STRASZYNOPEN00:00:1502:45:37
MILEWICZ Marek 393GDAŃSKOPENDNF02:45:38 DNF
38RYCERSKI Rafał 300DOMINIK GRZĄDZIEL TEAMCZAPLINEKOPEN00:00:1802:45:40
39DUDEK Remigiusz 317ZIĘBICEOPEN00:00:1902:45:42
40IDOWIAK Łukasz 362OSIR PONIECPONIECOPEN00:00:0802:45:56
TASZAREK Jakub 332MROWINOOPENDNF02:47:13 DNF
42KAMIŃSKI Daniel 356KS GRUCHAOZORKÓWOPEN00:00:1002:47:18
43WIKTOROWICZ Tomasz 363WARSZAWAOPEN00:00:1502:50:57
44TRZCIŃSKI Paweł 417LUBAŃOPEN00:00:1602:51:05
BŁESNOWSKI Krzysztof 385LESNE DZIKI PGBŚMIGIELOPENDNF02:52:09 DNF
ZYGNER Sławomir 307LEŚNE DZIKI PGBRYDZYNA / TWORZANICEOPENDNF02:52:12 DNF
47ANDRUSZKO Mariusz 328DRAWSKO POMORSKIEOPEN00:00:1902:52:32
GRONOSTAJSKI Tomasz 424OLSZTYNOPENDNF02:53:06 DNF
KACZMAREK Jędrzej 355KP PSP MILICZPLESZEWOPENDNF02:53:16 DNF
50MIELNIK Krzysztof 403LESZ NO LIMITS RUNNERSLIPNOOPEN00:00:2602:53:23
STATECZYŃSKI Błażej 364RABOWICEOPENDNF02:53:24 DNF
52KROCZYŃSKI Sławomir 350KOŁOBRZEGOPEN00:00:1202:55:14
53KOWALSKI Andrzej 411WROCŁAWOPEN00:00:2302:55:45
54ŻAK Krzysztof 389IWINYOPEN00:00:1202:55:53
55KWAŚNIK Błażej 382DLA OLUNI I NINUNI :*WROCŁAWOPEN00:00:0802:57:42
56SĘK Maciej 383#DWAZOMBIAKIWROCŁAWOPEN00:00:0802:57:45
PIOTROWSKI Michał 301#ŻEBERKATEAMWROCŁAWOPENDNF02:58:24 DNF
58GAPIŃSKI Marcin 409UMYSŁ ULTRASAPIŁAOPEN00:00:2402:58:25
59MORAŃSKI Paweł 330BOLESŁAWIECOPEN00:00:1402:58:40
KUIK Bartosz 414RUNNER'S POWERŚREMOPENDNF02:59:15 DNF
61GNIADY Krzysztof 359ICT POLANDNAMYŚLINOPEN00:00:2702:59:29
62MODLISZEWSKI Dariusz 321ORANGE POLSKASUCHY LASOPEN00:00:1303:01:06
BRZEZIŃSKI Cezary 365PAŃSTWOWA UCZELNIA IM. STEFANA BATOREGO W SKIERNIEWICACHZGIERZOPENDNF03:01:26 DNF
64RACZYŃSKI Bogusz 420ZEMAT TECHNOLOGY GROUPALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOPEN00:00:0203:01:32
65KMIEĆ Wojciech 370KRAKÓWOPEN00:00:0003:02:07
66MAĆKOWIAK Łukasz 331WROCŁAWOPEN00:00:2303:02:59
67ZIMNIEWICZ Jacek 306SZCZYTNIKIOPEN00:00:0903:03:23
68SZCZEPAŃSKI Jakub 395KRAKÓWOPEN00:00:0803:03:36
PASLAVSKÝ Bohumil 428ROZBĚHÁMEČESKOVEJPRNICEOPENDNF03:04:01 DNF
KUCHARSKI Waldemar 342TT SZCZECINSZCZECINOPENDNF03:04:12 DNF
71RZUCIDŁO Jakub 371LEGNICAOPEN00:00:2803:04:13
72POPŁAWSKI Krzysztof 345SWARZĘDZOPEN00:00:1303:04:46
73GREGOR Błażej 344SPWL POZNAŃPIECHCINOPEN00:00:1503:04:49
KŁOS Julian 354RYKOWISKO TEAMPŁOCKOPENDNF03:06:07 DNF
75WIŚNIEWSKI Artur 349POZNAŃOPEN00:00:3903:06:44
76BERNACKI Eugeniusz 367POLSKI KLUB ALPEJSKIGLIWICEOPEN00:00:1603:08:23
77PRZYWARTY Przemyslaw 366SIDOR TEAMKONINOPEN00:01:0203:08:43
78POLIWKA Mariusz 338FITNES PIEKARYSPALONAOPEN00:00:3003:09:22
NERLO Krzysztof 372GŁUSZYCAOPENDNF03:09:29 DNF
POLIWKA Adam 329RUDNAOPENDNF03:10:01 DNF
81KULGAJUK Michał 402STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIOPEN00:00:1803:14:03
MIELCZAREK Przemysław 390KMP KOOPWARSZAWAOPENDNF03:14:50 DNF
83PAWŁOWSKI Jacek 401ŻUKOWOOPEN00:00:1303:14:55
KUROWSKI Michał 353BANDA Z POŁUDNIA / WKURW_TEAMGLIWICEOPENDNF03:14:56 DNF
85MOLENDA Michał 368DORAN WROCŁAWWROCŁAWOPEN00:00:2103:14:59
86KOCOT Sebastian 336SOSNOWIECOPEN00:00:0903:15:16
87SERKOWSKI Marcin 396BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAOPEN00:00:1303:16:06
88OCHOTA Rafał 377STARGARDOPEN00:00:3603:17:06
89BUDNICKI Andrzej 310BIAŁYSTOKOPEN00:00:0803:17:27
90OLSZEWSKI Rafał 308WARSZAWAOPEN00:00:0903:17:39
Przekroczony limit czasu: 30:00:00
91OLESZCZAK Piotr 391BIEGAM BO SĄ TACY CO NIE MOGĄPOZNAŃOPEN00:00:2503:20:11
92WOJTASZEK Marcin 410MUCHY NA ZĘBACHTORUŃOPEN00:00:2403:20:17
SŁOMSKI Michał 325BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAOPENDNF03:26:42 DNF
MARCZYK Tomasz 324BIEGAMDLAZDROWIA.PLJANOWICE WIELKIEOPENDNF03:26:49 DNF
95CZUBA Robert 347ORANGE POLSKAPUSZCZYKOWOOPEN00:00:1203:29:18
WASIAK Grzegorz 314WWW.BIEGAM-I-MYSLE.PLZIELONA GÓRAOPENDNF03:45:35 DNF
OBARSKI Norbert 304KIELCEOPENDNF03:57:08 DNF
KOCHMAŃSKI Jakub 373KŁODZKOOPENDNF DNF
Znaleziono 98 wynik(ów)