Organizator : | Fundacja Przejście Kotliny |
Data : | 2023-10-07 |
Miejsce : | Szklarska Poręba |
Dystans : | 181 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 74 |
Wystartowało : | 64 |
Nie ukończyło : | 17 |
Ukończyło : | 47 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Rozdroże Izerskie 14km | Świeradów 28km | Huta 42km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niesklasyfikowani | ||||||||||
REWERS Dariusz | 1225 | ULTRA WAY TEAM | GDYNIA | M40 | DNF | 01:29:51 DNF | 02:44:28 DNF | 04:15:17 DNF | ||
2 | WIECZORKIEWICZ Zbigniew | 1254 | WEPA PIECHOWICE | JELENIA GÓRA | M30 | 00:00:25 | 01:30:28 | 02:45:56 | 04:21:40 | |
3 | DUDZIŃSKI Przemysław | 1204 | LECE PENDZE | SULECHÓW | M40 | 00:00:24 | 01:29:46 | 02:45:53 | 04:24:57 | |
BIAŁEK Marcin | 1242 | SWEET TRAVEL | BIELAWA | M40 | DNF | 01:29:38 DNF | 02:45:00 DNF | 04:30:52 DNF | ||
5 | GORZKOWSKI Paweł | 1232 | STOPA SŁUPSK | DĘBNICA KASZUBSKA | M30 | 00:00:30 | 01:31:29 | 02:52:57 | 04:31:30 | |
6 | POPKO Łukasz | 1248 | KOLKA TEAM LUBAŃ | LUBAŃ | M40 | 00:00:26 | 01:35:57 | 02:58:59 | 04:46:28 | |
7 | KUŹMIAK Stanisław | 1238 | ULTRA SPAM ŻARY | ŻARY | M40 | 00:00:30 | 01:35:26 | 02:59:49 | 04:49:06 | |
FERSZT Piotr | 1251 | PSZCZÓŁKOWSKI TEAM | OLSZTYN | M40 | DNF | 01:35:01 DNF | 03:01:29 DNF | 04:49:20 DNF | ||
9 | KARAMON Marcin | 1235 | OPOLE | M40 | 00:00:29 | 01:36:17 | 03:01:22 | 04:49:22 | ||
10 | TOMIK Malgorzata | 1257 | LA SPORTIVA POLSKA | KRAKÓW | K30 | 00:00:24 | 03:00:28 | 04:51:37 | ||
11 | MISZCZAK Kornel | 1256 | POLSKA | M20 | 00:00:31 | 01:37:35 | 03:06:15 | 04:53:17 | ||
GRABOŚ Nina | 1220 | WARSZAWA | K40 | DNF | 01:36:00 DNF | 03:02:55 DNF | 04:54:22 DNF | |||
13 | TWARDOWSKI Tomasz | 1269 | STRAŻÓW | M40 | 00:00:30 | 01:29:54 | 02:54:28 | 04:55:04 | ||
14 | JANUSZEWSKI Andrzej | 1244 | WARSZAWA | M30 | 00:00:25 | 01:37:31 | 03:03:27 | 04:58:39 | ||
15 | FURMAN Dawid | 1243 | DLA ELIZKI & MILENKI | BŁAŻEJOWICE | M30 | 00:00:26 | 03:13:57 | 05:02:11 | ||
16 | WICHŁACZ Paweł | 1236 | KB MANIAC POZNAŃ | SZRENIAWA | M40 | 00:00:37 | 01:42:06 | 03:10:39 | 05:03:35 | |
17 | MAZANKA Jakub | 1215 | BORÓWIEC | M40 | 00:00:32 | 01:39:57 | 03:06:06 | 05:06:20 | ||
18 | JARMUŻEK Paweł | 1216 | TARNOWO PODGÓRNE | M40 | 00:00:29 | 01:36:19 | 03:05:36 | 05:08:19 | ||
19 | ZIMKOWSKI Marcin | 1260 | KGHM ZG RUN | GŁOGÓW | M40 | 00:00:23 | 01:33:57 | 03:10:13 | 05:14:03 | |
20 | WALIGÓRSKI Tomasz | 1230 | MARKOWI BIEGACZE | MARKI | M50 | 00:00:36 | 01:43:48 | 03:14:05 | 05:17:38 | |
21 | RZUCIDŁO Jakub | 1201 | PASIKONIK | LEGNICA | M30 | 00:00:31 | 01:43:42 | 03:17:57 | 05:17:53 | |
22 | BIAŁAS Filip | 1212 | WROCŁAW | M20 | 00:00:27 | 01:47:54 | 03:23:51 | 05:22:18 | ||
23 | NOWAK Dawid | 1229 | SIPB/ENDURANCE TEAM | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M30 | 00:00:29 | 01:46:59 | 03:23:18 | 05:26:23 | |
24 | AZAREWICZ Grzegorz | 1252 | GDAŃSK | M40 | 00:00:33 | 01:47:51 | 03:26:42 | 05:28:54 | ||
25 | ZIELIŃSKI Przemysław | 1259 | ULTRARADOMSKO | RADOMSKO | M40 | 00:00:26 | 01:50:05 | 03:26:53 | 05:29:04 | |
26 | FOJT Krzysztof | 1265 | KIRA I JO | ŁAZISKA GÓRNE | M40 | 00:00:28 | 01:49:24 | 03:21:35 | 05:29:30 | |
27 | PTASZYŃSKA Wioletta | 1214 | STARE DŁUTOWO | K30 | 00:00:25 | 01:47:23 | 03:27:09 | 05:30:10 | ||
28 | PIOTROWSKI Michał | 1217 | WROCŁAW | M40 | 00:00:30 | 01:48:40 | 03:27:07 | 05:33:26 | ||
29 | GÓRNY Robert | 1226 | TIM JEST TIM | OZIMEK | M40 | 00:00:27 | 01:47:45 | 03:23:17 | 05:33:34 | |
LEWANDOWSKA Marlena | 1234 | PODGÓRZ TORUŃ | TORUŃ | K50 | DNF | 01:50:51 DNF | 03:32:53 DNF | 05:37:41 DNF | ||
HNATIUK Michał | 1253 | RATE MY TRAIL | WAŁBRZYCH | M30 | DNF | 01:41:02 DNF | 03:19:49 DNF | 05:40:30 DNF | ||
KOSYL Sebastian | 1263 | TEAMKARAŚ | WAŁBRZYCH | M30 | DNF | 01:44:06 DNF | 03:22:20 DNF | 05:43:39 DNF | ||
33 | KINCEL Krzysztof | 1270 | POŁUPIN | M50 | 00:00:32 | 01:53:09 | 03:32:46 | 05:45:38 | ||
PETER Marcin | 1228 | KATOWICE | M40 | DNF | 01:49:05 DNF | 03:31:20 DNF | 05:47:08 DNF | |||
35 | GRZYBOWSKA Karolina | 1258 | LEKKOATLETYKA STAL PLESZEW | CZERMIN | K40 | 00:00:34 | 01:53:21 | 03:38:16 | 05:48:59 | |
36 | PIŃKOWSKA Patrycja | 1205 | SZCZECIN | K40 | 00:00:28 | 01:53:00 | 03:40:26 | 05:53:40 | ||
37 | WYBRANIEC Michal | 1202 | PATO BIEGI | WAŁBRZYCH | M30 | 00:00:34 | 01:47:33 | 03:35:51 | 05:53:46 | |
38 | ZIELIŃSKA Justyna | 1224 | KS POSNANIA TRIATHLON | LUBOŃ | K40 | 00:00:35 | 01:54:16 | 03:40:45 | 05:53:52 | |
RECZUCH Andrzej | 1222 | DYWIZJON 102 - BIEGIEM PRZEZ SUDETY | WROCŁAW | M40 | DNF | 01:53:17 DNF | 03:41:04 DNF | 05:55:08 DNF | ||
40 | LEWANDOWSKI Janusz | 1245 | KS SPRINT BIELSKO BIAŁA | TARNOWSKIE GÓRY | M50 | 00:00:28 | 01:42:26 | 03:38:40 | 05:56:41 | |
41 | JANAS Kacper | 1255 | DZIKI Z PUSZCZY! | BEZRZECZE | M30 | 00:00:27 | 01:57:59 | 03:39:57 | 05:57:58 | |
SIWIEC Stanisław | 1231 | KLUB RESOVIA | RZESZÓW | M60+ | DNF | 01:50:59 DNF | 03:38:34 DNF | 05:58:05 DNF | ||
43 | ZAKRZEWSKI Paweł | 1249 | SZCZECIN | M40 | 00:00:26 | 01:58:07 | 03:41:07 | 05:58:31 | ||
44 | POLIWKA Adam | 1207 | RUDNA | M30 | 00:00:29 | 01:53:02 | 03:40:57 | 05:59:41 | ||
45 | ŻEROMSKA Kamila | 1206 | GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC | BOGUSZÓW-GORCE | K30 | 00:00:28 | 01:52:12 | 03:40:55 | 05:59:47 | |
46 | POŁOMSKI Daniel | 1223 | SZCZECIN | M40 | 00:00:26 | 01:58:03 | 03:45:34 | 06:00:29 | ||
KASZKOWIAK Bogumil | 1268 | WRONKI | M40 | DNF | 01:55:20 DNF | 03:41:05 DNF | 06:01:03 DNF | |||
48 | GAŁEK Wojciech | 1211 | NO PAIN NO GAIN / RAPI POLSKA | WROCŁAW | M40 | 00:00:35 | 01:55:48 | 03:46:44 | 06:01:29 | |
STEFANIAK Marcin | 1247 | ŁĘCZYCE | M40 | DNF | 02:00:50 DNF | 03:47:41 DNF | 06:01:42 DNF | |||
50 | BEREŻAŃSKI Bartłomiej | 1246 | REDA | M40 | 00:00:30 | 02:00:48 | 03:47:38 | 06:01:47 | ||
51 | SZCZUREK Mariusz | 1210 | AGROAS TEAM | GRODKÓW | M40 | 00:00:27 | 01:53:32 | 03:45:16 | 06:12:16 | |
MIELNIK Krzysztof | 1273 | LESZ NO LIMITS RUNNERS TEAM | LIPNO | M50 | DNF | 01:51:36 DNF | 03:40:46 DNF | 06:14:46 DNF | ||
53 | HOJCZYK Karol | 1203 | EXPLORADOR & WOLNE ŚLIMAKI | POZNAŃ | M40 | 00:00:27 | 02:01:48 | 04:00:20 | 06:19:07 | |
54 | MERENA Marek | 1264 | ZAWISZA LEGNICA | LEGNICA | M40 | 00:00:36 | 02:05:07 | 03:58:21 | 06:19:51 | |
55 | PAWŁOWSKI Robert | 1262 | VEGE RUNNERS | RATAJE | M40 | 00:00:23 | 02:01:33 | 03:57:12 | 06:26:03 | |
56 | SOKOŁOWSKA Adriana | 1261 | VEGE RUNNERS | CHODZIEŻ | K30 | 00:00:24 | 02:01:28 | 03:57:08 | 06:26:07 | |
57 | ZDANOWICZ Elżbieta | 1241 | VEGE RUNNERS | WROCŁAW | K40 | 00:00:26 | 02:03:33 | 03:57:41 | 06:26:26 | |
KOCOT Sebastian | 1208 | SOSNOWIEC | M40 | DNF | 01:54:30 DNF | 03:48:47 DNF | 06:31:16 DNF | |||
59 | GRUCHAŁA Dawid | 1267 | WĄGROWIEC | M40 | 00:00:33 | 02:01:28 | 03:57:53 | 06:34:27 | ||
NAPIERAŁA Mikołaj | 1213 | TEAMOCHAL | NIEMCZ | M30 | DNF | 01:50:35 DNF | 03:57:11 DNF | 06:34:36 DNF | ||
KITLAS Dariusz | 1271 | BSB | SOCHONIE | M50 | DNF | 02:03:21 DNF | 03:57:50 DNF | 06:40:03 DNF | ||
Przekroczony limit czasu: 42:00:00 | ||||||||||
62 | SZCZERBA Andrzej | 1227 | SOSNOWIEC | M50 | 00:00:34 | 02:22:13 | 04:29:51 | 06:59:21 | ||
63 | KRASIŃSKI Tomasz | 1250 | JÓZEFÓW NAD WISŁĄ | M40 | 00:00:29 | 02:07:19 | 04:08:49 | 07:09:06 | ||
KAWAŁKO Ryszard | 1272 | LEGNICA | M50 | DNF | 02:55:48 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 64 wynik(ów)