Organizator : | Fundacja Przejście Kotliny |
Data : | 2022-10-08 |
Miejsce : | Szklarska Poręba |
Dystans : | 34 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 283 |
Wystartowało : | 245 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 245 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Zakręt Śmierci 12km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DUL Karolina | 1433 | JELENIA GÓRA | K20 | 00:00:03 | 01:05:43 | ||
2 | NOWAKOWSKA Anna | 1262 | 1BLOG BYDGOSZCZ | INOWROCŁAW | K30 | 00:00:02 | 01:06:01 | |
3 | WIECZOREK Nina | 1310 | MOCNA GRUPA CEZARA | OLEŚNICA | K20 | 00:00:04 | 01:06:50 | |
4 | ZYWERT Antonina | 1216 | OSTAWICE | K20 | 00:00:08 | 01:15:10 | ||
5 | SERAFIN- GORSZKOWSKA Paulina | 1253 | #140MINUT.PL | WROCŁAW | K40 | 00:00:05 | 01:17:07 | |
6 | KUCZERA Natalia | 1418 | NOWA SÓL | K30 | 00:00:05 | 01:17:35 | ||
7 | BOROWSKA-NAJDEREK Paulina | 1458 | FREE RUN/ WLKP ULTRA MOUNTAINS | ROKIETNICA | K40 | 00:00:06 | 01:17:53 | |
8 | SKIBA Ania | 1301 | WITNICA | K20 | 00:00:10 | 01:18:00 | ||
9 | WUJDA Karolina | 1457 | ZIELONA GÓRA | K30 | 00:00:14 | 01:18:06 | ||
10 | RABIEJ-OLSZEWSKA Hanna | 1322 | #SOBASTEAM | CHOJNÓW | K30 | 00:00:09 | 01:20:09 | |
11 | BAKSALARY Lidia | 1326 | #BIEGAJLESZNO | LESZNO | K40 | 00:00:03 | 01:21:13 | |
12 | MAJDER Klaudia | 1385 | OLEŚNICA | K30 | 00:00:05 | 01:22:53 | ||
13 | STUPAK Ada | 1379 | KB ODRA OPOLE | TARNÓW OPOLSKI | K30 | 00:00:06 | 01:23:15 | |
14 | DUSZYŃSKA Ewa | 1468 | MIEJMY TO JUŻ ZA SOBĄ! | JELENIA GÓRA | K30 | 00:00:07 | 01:24:57 | |
15 | STAJNIAK-STELIGA Izabela | 1474 | OBORYGENI | WILCZYN | K40 | 00:00:11 | 01:26:13 | |
16 | JARONIEC Malgorzata | 1421 | BUBU TEAM | ZAKRZEWO | K30 | 00:00:11 | 01:26:19 | |
17 | STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna | 1438 | KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE | MIŁOSZYCE | K30 | 00:00:11 | 01:26:20 | |
18 | RAWA Martyna | 1422 | WROCŁAW | K20 | 00:00:16 | 01:28:36 | ||
19 | HEJNE Agnieszka | 1324 | DĄBRÓWKA | K40 | 00:00:19 | 01:28:39 | ||
20 | ONISZCZUK Agnieszka | 1291 | JANOWICE WIELKIE | K20 | 00:00:18 | 01:29:47 | ||
21 | MARKOWIAK Paulina | 1292 | TARNOBRZEG | K30 | 00:00:18 | 01:29:51 | ||
22 | PASEK Monika | 1456 | RUNNING CRAZY STRIPES | CZACHÓWEK | K40 | 00:00:13 | 01:30:08 | |
23 | WOJTASIK Izabela | 1365 | LUBOSZYCE | K40 | 00:00:13 | 01:30:44 | ||
24 | BRONIKOWSKA Agata | 1461 | KOMOROWIC | K40 | 00:00:10 | 01:30:58 | ||
25 | JAKIMOWICZ Kamila | 1410 | TEAM TATARA | KOSTRZYN NAD ODRĄ | K20 | 00:00:14 | 01:31:14 | |
26 | TUNDAK Zuzanna | 1313 | WYBIEGANIZM | POZNAN | K30 | 00:00:26 | 01:31:14 | |
27 | MIŁOSZEWSKA Katarzyna | 1378 | IZERY BOGATYNIA | BOGATYNIA | K40 | 00:00:04 | 01:32:01 | |
28 | GRZEGRZÓŁKA Anna | 1358 | ZABIEGANI Z LEŚNEJ | LUBAŃ | K40 | 00:00:03 | 01:32:04 | |
29 | STASIŃSKA-KOSTOWSKA Wiktoria | 1367 | WROCŁAW | K20 | 00:00:21 | 01:33:44 | ||
30 | GIBALSKA Marzena | 1470 | ABORYGENI | ROŚCISŁAWICE | K40 | 00:00:11 | 01:34:41 | |
31 | SIUDAK Anna` | 1281 | TULCE | K40 | 00:00:12 | 01:35:48 | ||
32 | OKONIEWSKA Agnieszka | 1302 | ŚMIGIEL | K40 | 00:00:20 | 01:36:00 | ||
33 | WALIGÓRA Judyta | 1348 | WŁOSZAKOWICE | K30 | 00:00:20 | 01:36:00 | ||
34 | WIŚNIEWSKA Joann | 1279 | POZNAŃ | K40 | 00:00:07 | 01:36:08 | ||
35 | GONCERZEWICZ Anna | 1460 | KWIRYNÓW | K30 | 00:00:15 | 01:37:02 | ||
36 | ZAŁOGA Agnieszka | 1480 | STARE BABICE BIEGAJĄ | ZIELONKI WIEŚ | K30 | 00:00:11 | 01:37:08 | |
37 | KRAWCZYK Marta | 1330 | KOSTRZYN NAD ODRĄ | K40 | 00:00:15 | 01:37:14 | ||
38 | WIŚNIEWSKA Joanna | 1278 | KOWARY BIEGAJĄ | KOWARY | K40 | 00:00:09 | 01:38:49 | |
39 | OCZKOWICZ Beata | 1463 | MOCNA GRUPA CEZARA | SADKÓW | K30 | 00:00:09 | 01:39:43 | |
40 | MARKIEWICZ Joanna Zuza | 1412 | TJ! / FORMA NA SZCZYT | POZNAŃ | K40 | 00:00:11 | 01:40:33 | |
41 | BARTOSZEWSKA Katarzyna | 1261 | TEAM RÓŻOWEJ PELERYNKI | DŁUGOŁĘKA | K40 | 00:00:20 | 01:40:37 | |
42 | HAŁASZYN Joanna | 1327 | POZNAŃ | K30 | 00:00:23 | 01:40:41 | ||
43 | NASKRĘT Dariusz | 1207 | AKTYWNI RAZEM | MUROWANA GOSLINA | K40 | 00:00:12 | 01:41:13 | |
44 | KOPACZUK Monika | 1467 | WARSZAWA | K30 | 00:00:21 | 01:41:46 | ||
45 | CIRKO Joanna | 1246 | SZKLARSKA PORĘBA | K40 | 00:00:08 | 01:42:21 | ||
46 | RUSZKIEWICZ Anna | 1341 | SPARTA | SWIDNCIA | K30 | 00:00:04 | 01:42:29 | |
47 | MICHALIK Kamila | 1338 | PROCHOWICE | K20 | 00:00:10 | 01:43:27 | ||
48 | CZABAN Katarzyna | 1295 | KULAM SIĘ JAK GUMIKLYJZY | KATOWICE | K30 | 00:00:14 | 01:43:34 | |
49 | MAJER Maja | 1397 | BIEGAMDLAZDROWIA.PL | SZKLARSKA PORĘBA | K40 | 00:00:10 | 01:43:42 | |
50 | MUDLAFF Katarzyna | 1206 | AKTYWNI RAZEM/BIEGAJĄCE KREJZOLE | KOZIEGŁOWY | K30 | 00:00:10 | 01:43:51 | |
51 | SYNOWIEC-JUDA Agata | 1306 | JELENIA GÓRA | K40 | 00:00:20 | 01:44:26 | ||
52 | BARTON Anna | 1269 | BROŻEC | K20 | 00:00:18 | 01:44:43 | ||
53 | KANIECKA-CZAJ Justyna | 1275 | VEGE RUNNERS | DĄBROWA GÓRNICZA | K30 | 00:00:20 | 01:45:11 | |
54 | WOLNY Sandra | 1455 | LESZNO | K30 | 00:00:16 | 01:46:02 | ||
55 | SZMEL Ewa | 1481 | BIEGAMDLAZDROWIA | PIECHOWICE | K60 | 00:00:22 | 01:46:09 | |
56 | HARAJ Honorata | 1241 | CZERWONAK | K40 | 00:00:11 | 01:46:41 | ||
57 | SIARKIEWICZ Jola | 1323 | BIEGAMDLAZDROWIA.PL | PODGÓRZYN | K60 | 00:00:10 | 01:47:47 | |
58 | TEREBELSKA Karina | 1255 | AKTYWNI RAZEM | MUROWANA GOŚLINA | K40 | 00:00:10 | 01:47:48 | |
59 | BŁACHOWIAK Malgorzata | 1205 | AKTYWNI RAZEM | MUROWANA GOŚLINA | K50 | 00:00:12 | 01:50:42 | |
60 | DOMAŃSKA Anna | 1440 | AKTYWNI RAZEM | KICIN | K30 | 00:00:08 | 01:54:59 | |
61 | TYCZYŃSKA Joanna | 1439 | AKTYWNI RAZEM | CZERWONAK | K40 | 00:00:09 | 01:55:02 | |
62 | LESZCZYŃSKA Dominika | 1212 | DĄBROWA GÓRNICZA | K60 | 00:00:05 | 01:58:07 | ||
63 | KOŚCIELNIAK Dagmara | 1214 | AKTYWNI RAZEM | CZERWONAK | K40 | 00:00:10 | 02:01:20 | |
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | ||||||||
64 | MODRZEJEWSKA Anna | 1200 | SZCZECIN | K40 | 00:00:21 | 02:03:49 | ||
65 | MODRZEJEWSKA Katarzyna | 1201 | WYSOKA | K40 | 00:00:21 | 02:03:53 |
Znaleziono 65 wynik(ów)