ULTRAKOTLINA 50
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 54 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 291
Wystartowało : 251
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 239
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17km | 31km | 42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuGoduszyn
17km
Górzyniec
31km
Kopalnia
42km
     
1WILK Piotr 998GLIWICEM4000:00:0005:06:5307:18:0209:30:39
2KULCZYK Ewa 916ULTRA WAY TEAMGDYNIAK3003:00:0201:57:5303:48:5505:32:16
3NOWAKOWSKA Anna 812ALPIMADE TEAMINOWROCŁAWK3003:00:0201:31:2002:54:2404:31:26
4MALICKA Małgorzata 930ZIELONA GÓRAK4003:00:0202:16:0304:30:0806:32:00
5ZAJĄC Daria 952DREAM RUNWARSZAWAK2003:00:0201:48:2703:28:5805:24:07
6PALUS Malgorzata 957ISANDS ENKLAWA SPORTUPIASECZNOK4003:00:0202:21:3104:49:3707:19:33
7BIEŃ Magdalena 862POZNAŃK4003:00:0201:51:0503:38:2405:32:57
8JANERKA Marzka 1071DZIABNIĘCICHORZÓWK4003:00:0201:41:3303:20:3705:01:41
9ADAMCZYK Iweta 1017MOŻE I WOLNO ALE ZA TO BYLE JAKWROCLAWK3003:00:0301:46:1903:21:1704:57:38
10WYSOKIŃSKI Konrad 1066MESMERIK RUNNERSPIASECZNOM4003:00:0301:27:4002:53:0004:24:28
11OSTACH Daria 1055OSTRÓW WIELKOPOLSKIK4003:00:0302:17:2204:42:1406:50:52
12ZASADA Iwona 821ZIELONA GÓRAK4003:00:0302:16:0404:30:1106:32:02
13STERKOWICZ Olga 928KRAKÓWK3003:00:0302:14:0304:33:5406:51:07
14ODWAŻNY Magdalena 829STRONIE ŚLĄSKIEK4003:00:0302:07:5404:17:2406:24:22
15CZARNIK-PECIAK Aleksandra 846PRZEZCHLEBIEK4003:00:0301:59:4503:54:4305:45:37
16WOJDYLAK Katarzyna 953ULTRA WAY TEAMGDAŃSKK4003:00:0301:58:4004:01:2206:03:13
17KONARSKA Aleksandra 983GORZÓW WLKP.K3003:00:0302:01:5704:04:0506:21:05
18PRUSIEWICZ Beata 1047OSTRÓW WIELKOPOLSKIK5003:00:0302:17:1504:41:3106:50:49
19CICHOŃ Magdalena 1049PROFIL OPOLEOPOLEK4003:00:0301:53:3603:40:1405:27:45
20PROSOWIECKA SMAK Katarzyna 1056OPOLEK4003:00:0301:53:4303:40:2305:28:06
21GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda 1058DGR KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCHPOZNAŃK3003:00:0301:55:3603:43:4705:29:42
22JANKIEWICZ Helena 1012MTS HAMERMIASTKOK4003:00:0402:24:2304:49:3207:19:36
23BOGDAN Ola 1042WROCŁAWK3003:00:0402:05:1204:19:3906:23:42
24LORENC Joanna 1085SPORTOWE ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZK3003:00:0401:45:1103:22:4705:00:48
25JAKUBIAK Magdalena 822ZIELONA GÓRAK4003:00:0402:16:0104:30:1206:32:02
26PILONIS Eleonora 901BIEGOSTACJA ULTRA TEAMZIELONA GÓRAK4003:00:0402:11:4304:22:0106:33:22
27WEINERT Artur 961RUNNER'S POWERŚREMM3003:00:0401:37:3403:09:3804:49:49
28MERDA Katarzyna 1014MTS HAMERMIASTKOK3003:00:0401:43:0603:20:5504:59:00
29SZCZERBAL Agnieszka 935TTKF MPK POZNAŃPOZNAŃK4003:00:0402:10:4304:18:3006:24:10
30KARNICKA Iwona 892EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECK4003:00:0501:47:3103:31:1205:12:36
31MATUSZEWSKI Marek 1031RUNNER'S POWER ŚREMŚREMM4003:00:0501:39:5203:14:5204:51:16
32DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna 1059ROKIETNICA BIEGAMROWINOK4003:00:0501:42:4803:20:4304:58:49
33WĘGIER Agnieszka 882ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ/BIEGAJĄCE MATKI WARIATKIZIELONA GÓRAK4003:00:0502:11:5304:22:0206:33:23
34ZIĘBA Tomek 1076JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM4003:00:0501:38:0303:06:5404:33:27
35RABIEJ-OLSZEWSKA Hanna 800CHOJNÓWK3003:00:0501:51:4903:41:3605:41:05
36SOWIŃSKA-JANECZEK Joanna 816KB MARATON TUREKTUREKK3003:00:0501:54:1203:40:1005:35:24
37FLOREK Katarzyna 824WROCŁAWK3003:00:0501:33:2403:03:2504:38:01
38MICHALCZAK Karolina 884ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ/BIEGAJĄCE MATKI WARIATKIZIELONA GÓRAK4003:00:0502:02:1003:59:2806:10:20
39MOSKALSKI Dariusz 977EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECM5003:00:0501:34:3502:58:5304:24:43
40PILARSKI Tomasz 985IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM4003:00:0501:23:4602:39:0103:54:18
41MOCZEK Tomasz 1028GŁOGÓWM4003:00:0501:23:4502:36:3903:50:33
42ZGOŁA Przemysław 1034TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEM5003:00:0502:10:4204:18:2406:24:15
43ADAMUS Adam 1046BORÓWIECM4003:00:0502:05:3504:18:4506:30:59
44KARWACZYŃSKI Roger 1036JELENIA GÓRAM3003:00:0601:19:3202:29:1203:40:44
45KAMERDUŁA Łukasz 1063#TEAMCZTERYSTRUŻKAM4003:00:0601:23:3002:45:1504:14:24
46MARCINIAK Anna 1064STRAŻNIK LASU ROTTWEILER TEAMLEGNICAK4003:00:0602:10:2304:18:0006:24:00
47NOWICKI Marcin 838GORZÓW WIELKOPOLSKIM4003:00:0601:36:4203:10:0404:45:21
48MAZUREK Łukasz 893EDITEAM ZGORZELECZGORZELECM4003:00:0601:41:4503:15:0704:59:34
49ŁUKASZEWSKI Szymon 948STRZYŻEWICEM3003:00:0601:23:4902:41:1704:02:31
50ŚMICHURSKI Krzysztof 982WLKP MOUNTAINS ULTRACEREKWICAM3003:00:0601:44:2203:29:2305:16:36
51MAZUR Katarzyna 993UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEK4003:00:0602:03:5804:04:3906:05:16
52HACUŚ Jacek 870DUSZNIKI ZDRÓJM3003:00:0601:57:0903:41:3105:29:43
53ROSZKIEWICZ Mariusz 883ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAM4003:00:0602:06:3604:20:1306:33:51
54STAROŃ Norbert 889EDITEAMZGORZELECM4003:00:0603:05:5804:43:17
55WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 1002KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃK4003:00:0602:02:1504:04:3506:00:31
56GRIMSTRUP Simon 1072SILKEBORG OK TRAILRYM4003:00:0601:25:1202:40:5303:54:48
57KISILEWICZ Marek 1013NOAWYSOKAM4003:00:0701:40:3503:12:4304:50:56
58LESNIEWSKI Szymon 1073HANGARLESZNOM3003:00:0702:01:2603:59:3505:56:26
59SIKORSKI Szymon 1053NOAKIELCZOWM3003:00:0701:42:5203:21:5704:57:42
60SMOLIŃSKI Marcin 826BIEGIEM PO MARZENIA TEAM/RUNPROGRESSTEAMWROCŁAWM3003:00:0701:25:1102:38:4003:59:00
61ŻABIEREK Tomasz 940GORZÓW WLKP.M4003:00:0702:02:0704:04:0706:20:57
62WITOSŁAWSKI Maciej 859WROCŁAWM3003:00:0701:39:3303:12:3804:50:42
63RABSKI Tomek 891ZGORZELECM3003:00:0701:34:3803:06:0304:43:58
64ŚLIWIŃSKI Rafał 896PROSZOWAM3003:00:0701:36:2603:05:1204:41:25
65DUDZIAK Marek 911JAWORZEM4003:00:0701:48:4203:37:4905:34:17
66DUMIŃSKI Tomasz 960PLOTERTOM RUNNERSTRZEGOMM4003:00:0701:41:3303:26:5505:20:34
67WOLAŃSKI Jan 968OŁAWAM4003:00:0701:36:3103:02:5904:31:07
68MATYSIAK Maciej 1057OLDSCHOOL HOOLIGANS W BIEGUPOZNAŃM4003:00:0701:59:2103:52:0105:40:16
69SZYMAŃSKA Agata 980GDAŃSKK3003:00:0801:51:0503:36:1105:26:20
70FURMANIAK Julita 996HANGARPOZNAŃK3003:00:0802:01:2903:59:3005:56:59
71JANKIEWICZ Tomasz 1011MTS HAMERMIASTKOM4003:00:0801:44:3803:38:1605:45:49
72KWAŚNIEWSKI Mariusz 1040SZWLA STARGARDSTARGARDM3003:00:0801:30:3702:52:4004:13:01
73MERDA Piotr 1015MTS HAMERMIASTKOM4003:00:0801:43:0403:21:0805:05:43
74MIELĘCKI Maciej 1035AZS UWM OLSZTYNOLSZTYNM5003:00:0801:46:1003:20:0904:51:42
75ŁOPATYŃSKI Irek 1088REMA SPORT TEAMLĄDEK ZDRÓJM4003:00:0801:31:2502:57:5804:22:58
76KONDYCKI Adam 890ZGORZELECM4003:00:0801:45:4003:29:1605:23:47
77DOBROWOLSKI Krzysztof 897SULIKÓWM3003:00:0801:34:3103:05:3404:51:21
78CICHY Krzysztof 1067OPONY SERAFINOWSKIGÓRKI WIELKIEM4003:00:0801:37:2203:12:2404:56:22
79CAPUTA Wojciech 1070LESZNOM4003:00:0801:38:2503:08:2204:43:48
80DĄBROWSKI Marcin 1005SIENIAWA ŻARSKĄM4003:00:0901:57:3504:02:2306:03:20
81SZELA Łukasz 1080BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINM3003:00:0901:38:5103:14:5405:00:56
82REIMUS Maciej 923AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZM4003:00:0901:49:4003:39:1305:40:05
83GRZĄBA Szymon 1019HIT THE TRAILMIKOŁÓWM4003:00:0901:41:1503:17:2004:57:19
84PIOTROWSKI Krzysztof 1043LEGNICAM4003:00:0901:51:5703:42:5505:37:29
85PILARSKI Michał 1044RUNDOMSKOGIDLEM3003:00:0901:23:3602:45:2304:20:12
86BARANOWSKI Jacek 1075JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM4003:00:0901:34:5603:03:0804:30:44
87WNUK Tomasz 918NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM4003:00:0901:49:4103:36:3005:27:35
88OLEŚ Daniel 964JEŻÓW SUDECKIM3003:00:0901:43:5603:23:5205:07:15
89KARPOWICZ Rafal 835WROCLAWM4003:00:0901:37:2303:07:5204:44:43
90STASIAK Lukasz 931LEŚNE DZIKI PRZYJACIELKSA GRUPA BIEGOWALESZNOM4003:00:0902:01:4604:01:2106:00:38
91OLEJNICZAK Piotr 1007LESZNOM4003:00:1001:39:1503:14:4104:59:01
92BŁĄDEK Sławomir 1069WITKOWO DRUGIEM3003:00:1001:38:4403:13:3104:54:07
93PĘKALA Marcin 858ONEMANRUNTEAMŚWIDNICAM4003:00:1001:40:2603:17:0904:59:12
94KAMIENIAK Jacek 1065KOLARSKO BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKORADOMSKOM4003:00:1002:00:5204:06:3306:07:08
95BĄK Piotr 843KB LUPUS OLEŚNICABRZEZIA ŁĄKAM4003:00:1001:40:1803:20:1205:08:55
96JAKOWSKI Mateusz 932BARDOM2003:00:1001:33:5303:08:0604:53:39
97PORCZYK Zbigniew 1027POWER TRAININGWARSZAWAM3003:00:1001:39:2003:11:4504:53:29
98MIELEWCZYK Tomasz 803VERGE RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM4003:00:1101:31:2602:53:4104:19:09
99KOLASSA Ryszard 974AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZM6003:00:1102:05:4804:16:2206:27:38
100MIKOŁAJEWSKA Justyna 847WROCŁAWK3003:00:1101:59:0803:54:4405:51:53
101PIETRZAK Anna 915WROCŁAWK4003:00:1102:07:4104:22:0006:40:35
102JÓŹWIAK Oskar Jóźwiak 950ROSNÓWKOM2003:00:1102:06:2804:03:1105:45:05
103NEDZA Mikolaj 976LESZ NO LIMITS RUNNERSKAKOLEWOM4003:00:1101:46:4903:40:0105:46:51
104WILCZKOWIAK Jan 992LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEM3003:00:1101:46:1503:22:4705:05:19
105MIZERSKI Tomasz 899ZGORZELECM4003:00:1102:02:1303:50:5105:49:30
106SZCZYGIEŁ Paweł 907STARGARDM3003:00:1102:07:0604:25:0306:31:58
107WICIAK Ziemowit 978AKTYWNI KOCIEWIACYSTAROGARD GDAŃSKIM5003:00:1102:06:0404:16:2106:16:45
108GALASIŃSKI Andrzej 1000GRUPA SIGMEOLUBOŃM5003:00:1202:01:0104:04:2406:00:37
109NOSEK Mateusz 1020ZAKLICZYNM2003:00:1201:40:4703:14:4704:47:51
110LULEK Paweł 1090GOPR KARKONOSZEJELENIA GÓRAM4003:00:1201:39:2403:14:5804:52:17
111TOMASZEWSKI Dominik 887WILLSOOR.PLLESZNOM4003:00:1201:48:5803:35:4105:26:09
112LATAK Michał 988WARSZAWAM4003:00:1201:37:1403:05:1404:37:30
113KUCIAK Bartosz 994#LESNYDZIODKROSNOM3003:00:1201:41:3103:18:2204:56:34
114JUNIK Łukasz 849MOCNA GRUPA CEZARAMARCINKOWICEM3003:00:1201:34:3003:39:4005:55:36
115MAJCHRZAK Maciej 855140MINUT.PLWROCŁAWM3003:00:1201:35:4404:36:48
116KRAWIEC Dominik 895KROSNOM3003:00:1201:58:4803:47:4005:48:38
117CHLEWIŃSKI Łukasz 903GRZĘDZICEM3003:00:1201:48:2803:45:0805:48:06
118RYSZ Robert 885ZABRZEM3003:00:1301:35:2603:06:2804:39:10
119WOJCIECHOWSKA Maria 1077JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK3003:00:1301:38:4503:12:4104:49:55
120PIETRZAK Jacek 1078ŁÓDŹM4003:00:1301:46:0103:23:0005:08:47
121GANDZIAROWSKI Marek 925#WATAHA_SOBÓTKASOBÓTKAM3003:00:1301:42:3603:22:4105:11:06
122KONKEL Katarzyna 834MAJA TEAM / DECATHLON LUBLIN CZECHÓWLUBLINK2003:00:1301:31:1802:54:1704:24:31
123SZYMCZYK Michał 906SZPROTAWAM4003:00:1301:45:4403:25:3405:11:38
124KACZYŃSKI Janusz 975AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZM5003:00:1302:01:0004:06:4406:21:17
125SKRZYPCZYŃSKI Marcin 839ZIELONA GÓRAM4003:00:1302:03:0003:59:5406:10:09
126WEIN Tomasz 886LESZNOM3003:00:1402:12:3004:36:5706:49:58
127NALEWAJKO Jacek 1004BIEGAJLESZNOLESZNOM4003:00:1401:56:0703:41:1405:32:53
128HETMAN Łukasz 1052BARLINEKM4003:00:1401:38:5303:08:3704:45:24
129WOJTAL Marcin 987#BIEGAJLESZNOLESZNOM4003:00:1401:41:2403:21:2205:12:31
130TOMASZEWSKI Tomasz 1021ŻMIGRÓDM2003:00:1402:11:3604:21:0206:16:34
131BORDYCH Andrzej 1037BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM4003:00:1401:43:3403:17:0704:57:05
132DEPTA Bartłomiej 1068ONE MAN ARMYDŁUGOSIODŁOM2003:00:1401:47:5903:34:1505:29:43
133KOWALSKI Grzegorz 1024PMCG PIASECZNOPIASECZNOM5003:00:1501:40:0803:14:5004:57:45
134SYCHOWIEC Adrian 876JELENIA GÓRAM4003:00:1501:58:1703:53:2605:58:54
135BORDYCH Jacek 1025BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM5003:00:1501:45:5703:21:4404:57:37
136SOBOLEWSKI Dariusz 1038BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM3003:00:1501:46:0603:31:0705:19:59
137GRYS Paweł 818WAWRZYNTEAMWROCŁAWM3003:00:1501:40:3803:25:5705:16:21
138WOJCIECHOSKI Michał 962OPATÓWEKM4003:00:1502:04:5104:12:4606:18:56
139ZIMNY Piotr 966OPATÓWEKM4003:00:1502:04:5404:12:4306:18:59
140ROLIŃSKI Radosław 1033OLEŚNICAM4003:00:1501:58:3703:57:3505:59:14
141ROZNER Artur 1079PIASECZNOM3003:00:1601:56:5603:47:2205:38:26
142OSTAPINSKA Magda 869OSTRESROKIPIASECZNOK4003:00:1602:13:2004:20:4906:23:52
143ŁUPKOWSKI Paweł 872VEGE RUNNERSPOZNAŃM4003:00:1602:11:3904:29:2106:43:35
144PASZKOWSKI Piotr 965WKURW_TEAMSZCZECINM4003:00:1601:34:5703:03:1104:45:32
145GAJDA Andrzej 873POZNAŃM3003:00:1602:11:4304:29:2606:43:38
146ABRAMIUK Michał 888WARSZAWAM5003:00:1602:04:5604:06:4706:16:36
147KRUPA Daniel 1029STARGARDM4003:00:1702:14:3004:27:1906:45:05
148NOWAK Marek 845DŁUGOŁĘKAM4003:00:1702:00:3804:04:0206:31:02
149ŁABĘDZKI Mariusz 819STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM4003:00:1701:57:5503:50:5305:48:05
150GORĄCZNIAK Anna 830KOBIETY BIEGAJAPOZNAŃK3003:00:1702:06:4304:09:3906:12:55
151PELC Tomasz 831DTR BIEGA / MARIO TEAMTRZEBNICAM3003:00:1701:56:4803:50:0405:46:31
152NOWAK Marta 840DŁUGOŁĘKAK4003:00:1702:00:4603:54:5905:47:20
153PAWELCZYK Anita 878OSTRESROKIPIASECZNOK3003:00:1702:24:2404:49:1407:19:12
154RUBINOWSKI Jarek 1032STARGARDM4003:00:1802:14:1904:27:1006:45:06
155PIECHOL Sebastian 949RAZEM TRENUJEMY SPORTZDUNSKA WOLAM3003:00:1802:10:0904:28:5006:40:24
156SZYGENDA Waldemar 1081KONINM5003:00:1802:13:5404:28:4206:55:23
157PISAREK Radek 926PAWŁOWICEM2003:00:1802:05:0804:22:3706:36:46
158GARBACZ Marek 991LEŚNE ULTRA DZIADYOŁAWAM4003:00:1802:09:3204:25:5206:49:23
159STRZELECKI Krzysztof 1001LEŚNE ULTRA DZIADYWROCŁAWM4003:00:1802:09:3904:27:0406:49:33
160RADOŻYCKI Radek 1030SZCZECINM4003:00:1902:14:2704:27:1306:45:09
161GORĄCZNIAK Maciej 832PENER Z JEŻYCPOZNAŃM4003:00:1902:07:3404:09:4606:13:16
162WOŹNIAK Paweł 833KLEPWROCŁAWM4003:00:1901:46:2403:31:0705:23:00
163KRZYWDZIŃSKI Bartłomiej 861BOLESŁAWIECM4003:00:1901:49:4603:35:0005:22:34
164ŁYSIAK Bartek 934DĄBRÓWKAM3003:00:1901:47:0603:29:1405:32:44
165SZURKOWSKI Michał 969GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃM3003:00:1902:31:4104:53:1607:34:57
166POPŁAWSKA Katarzyna 971CZARNE OWCE HIPOLITÓWHALINÓWK4003:00:1902:09:2004:24:1306:32:47
167WEWIOR Tomasz 864DĄBROWA GÓRNICZAM4003:00:2001:56:4804:01:2906:07:34
168DOBOSZ Leszek 970POZNAŃM4003:00:2002:31:3604:53:1707:34:59
169POPŁAWSKI Arkadiusz 979HALINOWM4003:00:2002:09:1404:24:0806:32:43
170GRABOWY Mateusz 807NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM2003:00:2001:57:0303:51:1905:48:40
171CHYLIŃSKI Łukasz 924CLOCKWORK DRUIDGRUDZIĄDZM3003:00:2002:05:1704:08:3706:16:55
172LECH Michał 809ROGOZIŃSKI MISZCZ TEAMŚWIEBODZICEM4003:00:2101:53:5503:40:0005:34:51
173STRONIKOWSKI Kamil 810DRUŻYNA STASIASZCZECINM4003:00:2102:04:5504:04:4506:09:57
174SOBKOWIAK Przemysław 936BRAKPOZNAŃM4003:00:2102:01:2404:01:4306:19:04
175KUNERT Krzysztof 865KATOWICEM3003:00:2102:24:4105:07:5407:43:03
176NAKLICKI Marcin 850DRUŻYNA STASIASZCZECINM3003:00:2202:15:5204:23:5006:34:31
177ŁUKASZCZYKIEWICZ Paweł 879STARE KOŹLEM4003:00:2202:06:2004:17:2606:30:03
178SZYNDLAREWICZ Tomasz 908VOLVO POLSKADOBRZYKOWICEM4003:00:2201:56:5803:49:5605:45:10
179WOJTCZAK Krzysztof 941ROCK RUN FREEDOMWROCŁAWM4003:00:2201:56:0503:51:2305:49:31
180CORDO Eddie 963STG BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3003:00:2202:00:0503:59:0605:59:25
181GOSPODAREK Łukasz 823DRUŻYNA STASIAJANCZEWOM4003:00:2202:15:5404:23:5206:34:51
182SOBKOWIAK Radosław 1039NTT DATATARNOWO PODGÓRNEM3003:00:2202:01:2504:01:4006:19:10
183KRZYSZTOŃ Maciej 999KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM4003:00:2301:47:0603:27:3905:17:42
184HAŁAS Katarzyna 1003KB GEPARD MUROWANA GOŚLINARAKOWNIAK4003:00:2302:05:2104:05:3105:59:13
185MAJCHROWSKI Dariusz 1022GRYFÓW ŚLĄSKIM5003:00:2301:58:5203:55:0806:01:13
186SYGIET Andrzej 874GLIWICEM4003:00:2302:02:5404:09:1906:22:08
187JASIEWICZ Tomasz 1041ZIEONA GÓRAM4003:00:2302:07:0704:19:5406:30:14
188JASEK Maciej 955DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM4003:00:2301:45:1503:28:4405:17:27
189PŁAZA Radosław 997ULTRASEKUNDAWARSZAWAM3003:00:2302:00:5403:54:3405:57:16
190KONICKI Paweł 1084NO EXUSES TEAMPOZNAŃM4003:00:2301:59:3104:06:4706:18:45
191NARECKI Jarosław 1082KRUSZYNM5003:00:2401:58:0203:45:1505:35:00
192ZALEWSKI Daniel 944SUSZM2003:00:2401:58:5303:50:5805:51:44
193KOTOWSKI Andrzej 881WROCŁAWM5003:00:2402:02:5704:09:1506:22:14
194KUŚWIK Beata 1018CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJIWROCŁAWK3003:00:2402:06:4504:20:4606:35:05
195SYDOR Piotr 1026WROCŁAWM4003:00:2502:05:1504:14:4406:22:10
196NOWACKI Michał 1087POZNAŃM4003:00:2501:51:4303:38:5205:30:43
197MACIAS Waldemar 836ZIELONA GÓRAM6003:00:2502:25:0504:43:12
198KWASIUK Wojciech 856PODGÓRZYNM3003:00:2502:05:0804:09:5906:21:44
199WALECZEK Sławomir 875BRZEZINKA ŚREDZKAM4003:00:2502:05:4104:16:4006:25:47
200TOMASIK Andrzej 842ZIELONA GÓRAM5003:00:2501:47:1103:28:5405:16:43
201PACZKOWSKA Katarzyna 943BIEGAJĄCE KREJZOLEKIEKRZK3003:00:2501:55:5203:46:5705:40:09
202RYŚNIK Błażej 857WROCŁAWM3003:00:2502:05:0804:09:2006:16:54
203KWIATKOWSKI Wojciech 912GRUDZIĄDZM3003:00:2602:04:5204:05:5206:05:40
204OBLICKI Bartosz 815KOSTRZYCAM3003:00:2601:58:2904:01:4906:13:57
205SZMYT Piotr 938WLKP MOUNTAINS ULTRA/ BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNANM4003:00:2602:04:0804:08:2706:05:06
206RZYHA Hubert 1009RUNNER'S POWER/NBR TEAMMOŚCIENICAM3003:00:2601:55:4803:47:0505:39:28
207MENDYK Maciej 852RUNRXDĄBRÓWKAM3003:00:2602:03:3703:58:0505:49:24
208WOJTKOWSKI Łukasz 802TORUŃM3003:00:2701:59:4503:49:4505:59:56
209WYPYCH Bartosz 804LEIPZIGM3003:00:2701:59:4203:49:1905:56:48
210LIS Sebastian 939DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃM3003:00:2702:04:0104:09:2406:25:59
211LEWICKI Darek 920ŁÓDŹM4003:00:2702:00:4604:02:1806:03:53
212IGNASZEWSKI Michał 867DRUŻYNA SZPIKURADZYNYM3003:00:2701:57:4903:50:1305:48:52
213WASYLUK Cezary 933CONTROLTECWROCŁAWM3003:00:2702:04:3903:55:1405:42:34
214MAGIERECKI Krzysztof 1023LEŚNAM6003:00:2801:59:1503:55:3506:04:28
215PIECZARA Krzysztof 1061FEBYSJAWORZNOM4003:00:2802:00:5603:52:4505:56:33
216WALCZAK Robert Krzysztof 1089ZIELONA GÓRAM4003:00:2802:10:4004:08:2106:14:11
217KAMIŃSKA Ewelina 921BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃK3003:00:2802:00:2703:52:4305:39:40
218ZYWERT Antonina 986OSTROWITEK2003:00:2801:58:3703:50:1805:51:13
219SKOKOWSKI Maciej 811MASŁOWOM4003:00:2801:42:1003:17:5004:56:28
220DEIGSLER Przemysław 956POZNAŃM4003:00:2802:04:0204:09:1906:26:01
221MRÓZ Anna 922POZNAŃK3003:00:2902:10:4704:17:2206:29:54
222WACHOWIAK Sebastian 959KOZIEGŁOWYM3003:00:2902:00:5404:08:32
223KUREK Damian 989KAZIMIERZ BISKUPIM2003:00:2901:58:3503:50:2105:51:08
224DOLNY Marcin 947BYDGOSZCZM4003:00:2902:03:5404:15:5706:33:40
225KALISZEWICZ Ewa 905CHWARSZCZANYK4003:00:3002:17:4704:29:2206:40:24
226BIELECKI Tomasz 984GÓRSKI ŁAZIK POZNAŃSZCZYTNIKI DUCHOWNEM2003:00:3002:04:5604:12:4606:16:32
227PTAK Jakub 1006GNIEZNOM2003:00:3002:04:5904:12:5406:16:38
228MUCHA Adam 1010BORÓWIECM5003:00:3001:55:4003:46:5505:39:58
229DONAJ Adam 808KOŚCIANM4003:00:3102:13:3504:39:3607:03:00
230KALISZEWICZ Piotr 904BOLESZOWICEM3003:00:3102:17:4504:29:2406:40:19
231BIERNACKI Krzysztof 914COTUWROCŁAWM4003:00:3102:12:2004:46:4807:08:50
232URBANEK Sylwester 1016WARSZAWAM4003:00:3202:04:4704:05:5306:06:38
233SIECZKOWSKI Artur 1060NATURAL BORN RUNNERS TEAMKOSTRZYN NAD ODRĄM4003:00:3201:56:5803:48:1905:48:01
234BUHL Łukasz 913RUDA ŚLĄSKAM3003:00:3302:10:4404:43:5707:15:19
235KAGANEK Jakub 841DASZEWICEM3003:00:3302:10:1604:14:0706:25:21
236PAWEŁKÓW Michał 910GLIWICEM3003:00:3302:10:3904:44:1207:15:34
237BIAŁEK Adam 1062GEPARDY Z ŁODZIŁÓDŹM5003:00:3601:54:5903:48:4305:48:59
238CHYLIŃSKA Agnieszka 1083CHODZIMISIEŁÓDŹK3003:00:3601:55:0203:48:4105:48:49
239MACHULAK Mirosław 1054SPELEOKLUB WARSZAWSKIWARSZAWAM5003:00:4001:51:1204:00:10
Niesklasyfikowani
GÓRAK Przemysław 909KB SOBÓTKASOBÓTKAM40DNF01:25:42 DNF DNF DNF
KOŁTOWSKI Michał 954WSCHOWAM30DNF02:35:53 DNF DNF DNF
MALINOWSKI Ernest 1008AMBERJEŻÓW SUDECKIM40DNF01:55:09 DNF03:58:43 DNF DNF
MAJKOWSKI Tomasz 919AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZM30DNF01:52:16 DNF DNF DNF
SZALKOWSKA-KUPCZYK Dominika 1074RAWICZK30DNF02:45:21 DNF DNF DNF
GRZELCZAK Barbara 1086SIECHNICEK40DNF02:32:26 DNF05:47:27 DNF DNF
BRZĄKALSKI Krzysiek 825PRZEDWOJEWSKI_TEAMPŁOCKM30DNF01:23:36 DNF02:45:49 DNF DNF
PRZYBYSŁAWSKI Kamil 868140MINUT.PLWROCŁAWM30DNF01:52:52 DNF04:11:20 DNF DNF
KLINICKI Adam 942ZGORZELECM40DNF01:45:40 DNF03:40:02 DNF DNF
KISŁO Łukasz 946WILLSOORLESZNOM30DNF01:43:25 DNF03:35:53 DNF DNF
SUDOMIR Paweł 967WARSZAWAM30DNF01:55:56 DNF DNF02:17:43 DNF
KOZAKIEWICZ Tomek 972CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJIWROCŁAWM30DNF02:06:48 DNF DNF DNF
Znaleziono 251 wynik(ów)