ULTRAKOTLINA 50
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 54 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 291
Wystartowało : 251
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 239
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 17km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17km | 31km | 42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuGoduszyn
17km
   
1KARWACZYŃSKI Roger 1036JELENIA GÓRAOPEN00:00:0601:19:32
2KAMERDUŁA Łukasz 1063#TEAMCZTERYSTRUŻKAOPEN00:00:0601:23:30
3PILARSKI Michał 1044RUNDOMSKOGIDLEOPEN00:00:0901:23:36
Niesklasyfikowani
BRZĄKALSKI Krzysiek 825PRZEDWOJEWSKI_TEAMPŁOCKOPENDNF01:23:36 DNF
5MOCZEK Tomasz 1028GŁOGÓWOPEN00:00:0501:23:45
6PILARSKI Tomasz 985IZERY BOGATYNIABOGATYNIAOPEN00:00:0501:23:46
7ŁUKASZEWSKI Szymon 948STRZYŻEWICEOPEN00:00:0601:23:49
8SMOLIŃSKI Marcin 826BIEGIEM PO MARZENIA TEAM/RUNPROGRESSTEAMWROCŁAWOPEN00:00:0701:25:11
9GRIMSTRUP Simon 1072SILKEBORG OK TRAILRYOPEN00:00:0601:25:12
GÓRAK Przemysław 909KB SOBÓTKASOBÓTKAOPENDNF01:25:42 DNF
11WYSOKIŃSKI Konrad 1066MESMERIK RUNNERSPIASECZNOOPEN00:00:0301:27:40
12KWAŚNIEWSKI Mariusz 1040SZWLA STARGARDSTARGARDOPEN00:00:0801:30:37
13KONKEL Katarzyna 834MAJA TEAM / DECATHLON LUBLIN CZECHÓWLUBLINOPEN00:00:1301:31:18
14NOWAKOWSKA Anna 812ALPIMADE TEAMINOWROCŁAWOPEN00:00:0201:31:20
15ŁOPATYŃSKI Irek 1088REMA SPORT TEAMLĄDEK ZDRÓJOPEN00:00:0801:31:25
16MIELEWCZYK Tomasz 803VERGE RUNNING TEAMJELENIA GÓRAOPEN00:00:1101:31:26
17FLOREK Katarzyna 824WROCŁAWOPEN00:00:0501:33:24
18JAKOWSKI Mateusz 932BARDOOPEN00:00:1001:33:53
19JUNIK Łukasz 849MOCNA GRUPA CEZARAMARCINKOWICEOPEN00:00:1201:34:30
20DOBROWOLSKI Krzysztof 897SULIKÓWOPEN00:00:0801:34:31
21MOSKALSKI Dariusz 977EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECOPEN00:00:0501:34:35
22RABSKI Tomek 891ZGORZELECOPEN00:00:0701:34:38
23BARANOWSKI Jacek 1075JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOPEN00:00:0901:34:56
24PASZKOWSKI Piotr 965WKURW_TEAMSZCZECINOPEN00:00:1601:34:57
25RYSZ Robert 885ZABRZEOPEN00:00:1301:35:26
26MAJCHRZAK Maciej 855140MINUT.PLWROCŁAWOPEN00:00:1201:35:44
27ŚLIWIŃSKI Rafał 896PROSZOWAOPEN00:00:0701:36:26
28WOLAŃSKI Jan 968OŁAWAOPEN00:00:0701:36:31
29NOWICKI Marcin 838GORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN00:00:0601:36:42
30LATAK Michał 988WARSZAWAOPEN00:00:1201:37:14
31CICHY Krzysztof 1067OPONY SERAFINOWSKIGÓRKI WIELKIEOPEN00:00:0801:37:22
32KARPOWICZ Rafal 835WROCLAWOPEN00:00:0901:37:23
33WEINERT Artur 961RUNNER'S POWERŚREMOPEN00:00:0401:37:34
34ZIĘBA Tomek 1076JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOPEN00:00:0501:38:03
35CAPUTA Wojciech 1070LESZNOOPEN00:00:0801:38:25
36BŁĄDEK Sławomir 1069WITKOWO DRUGIEOPEN00:00:1001:38:44
37WOJCIECHOWSKA Maria 1077JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOPEN00:00:1301:38:45
38SZELA Łukasz 1080BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINOPEN00:00:0901:38:51
39HETMAN Łukasz 1052BARLINEKOPEN00:00:1401:38:53
40OLEJNICZAK Piotr 1007LESZNOOPEN00:00:1001:39:15
41PORCZYK Zbigniew 1027POWER TRAININGWARSZAWAOPEN00:00:1001:39:20
42LULEK Paweł 1090GOPR KARKONOSZEJELENIA GÓRAOPEN00:00:1201:39:24
43WITOSŁAWSKI Maciej 859WROCŁAWOPEN00:00:0701:39:33
44MATUSZEWSKI Marek 1031RUNNER'S POWER ŚREMŚREMOPEN00:00:0501:39:52
45KOWALSKI Grzegorz 1024PMCG PIASECZNOPIASECZNOOPEN00:00:1501:40:08
46BĄK Piotr 843KB LUPUS OLEŚNICABRZEZIA ŁĄKAOPEN00:00:1001:40:18
47PĘKALA Marcin 858ONEMANRUNTEAMŚWIDNICAOPEN00:00:1001:40:26
48KISILEWICZ Marek 1013NOAWYSOKAOPEN00:00:0701:40:35
49GRYS Paweł 818WAWRZYNTEAMWROCŁAWOPEN00:00:1501:40:38
50NOSEK Mateusz 1020ZAKLICZYNOPEN00:00:1201:40:47
51GRZĄBA Szymon 1019HIT THE TRAILMIKOŁÓWOPEN00:00:0901:41:15
52WOJTAL Marcin 987#BIEGAJLESZNOLESZNOOPEN00:00:1401:41:24
53KUCIAK Bartosz 994#LESNYDZIODKROSNOOPEN00:00:1201:41:31
54JANERKA Marzka 1071DZIABNIĘCICHORZÓWOPEN00:00:0201:41:33
55DUMIŃSKI Tomasz 960PLOTERTOM RUNNERSTRZEGOMOPEN00:00:0701:41:33
56MAZUREK Łukasz 893EDITEAM ZGORZELECZGORZELECOPEN00:00:0601:41:45
57SKOKOWSKI Maciej 811MASŁOWOOPEN00:00:2801:42:10
58GANDZIAROWSKI Marek 925#WATAHA_SOBÓTKASOBÓTKAOPEN00:00:1301:42:36
59DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna 1059ROKIETNICA BIEGAMROWINOOPEN00:00:0501:42:48
60SIKORSKI Szymon 1053NOAKIELCZOWOPEN00:00:0701:42:52
61MERDA Piotr 1015MTS HAMERMIASTKOOPEN00:00:0801:43:04
62MERDA Katarzyna 1014MTS HAMERMIASTKOOPEN00:00:0401:43:06
KISŁO Łukasz 946WILLSOORLESZNOOPENDNF01:43:25 DNF
64BORDYCH Andrzej 1037BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWOPEN00:00:1401:43:34
65OLEŚ Daniel 964JEŻÓW SUDECKIOPEN00:00:0901:43:56
66ŚMICHURSKI Krzysztof 982WLKP MOUNTAINS ULTRACEREKWICAOPEN00:00:0601:44:22
67JANKIEWICZ Tomasz 1011MTS HAMERMIASTKOOPEN00:00:0801:44:38
68LORENC Joanna 1085SPORTOWE ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZOPEN00:00:0401:45:11
69JASEK Maciej 955DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAOPEN00:00:2301:45:15
70KONDYCKI Adam 890ZGORZELECOPEN00:00:0801:45:40
KLINICKI Adam 942ZGORZELECOPENDNF01:45:40 DNF
72SZYMCZYK Michał 906SZPROTAWAOPEN00:00:1301:45:44
73BORDYCH Jacek 1025BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWOPEN00:00:1501:45:57
74PIETRZAK Jacek 1078ŁÓDŹOPEN00:00:1301:46:01
75SOBOLEWSKI Dariusz 1038BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWOPEN00:00:1501:46:06
76MIELĘCKI Maciej 1035AZS UWM OLSZTYNOLSZTYNOPEN00:00:0801:46:10
77WILCZKOWIAK Jan 992LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEOPEN00:00:1101:46:15
78ADAMCZYK Iweta 1017MOŻE I WOLNO ALE ZA TO BYLE JAKWROCLAWOPEN00:00:0301:46:19
79WOŹNIAK Paweł 833KLEPWROCŁAWOPEN00:00:1901:46:24
80NEDZA Mikolaj 976LESZ NO LIMITS RUNNERSKAKOLEWOOPEN00:00:1101:46:49
81ŁYSIAK Bartek 934DĄBRÓWKAOPEN00:00:1901:47:06
82KRZYSZTOŃ Maciej 999KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAOPEN00:00:2301:47:06
83TOMASIK Andrzej 842ZIELONA GÓRAOPEN00:00:2501:47:11
84KARNICKA Iwona 892EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECOPEN00:00:0501:47:31
85DEPTA Bartłomiej 1068ONE MAN ARMYDŁUGOSIODŁOOPEN00:00:1401:47:59
86ZAJĄC Daria 952DREAM RUNWARSZAWAOPEN00:00:0201:48:27
87CHLEWIŃSKI Łukasz 903GRZĘDZICEOPEN00:00:1201:48:28
88DUDZIAK Marek 911JAWORZEOPEN00:00:0701:48:42
89TOMASZEWSKI Dominik 887WILLSOOR.PLLESZNOOPEN00:00:1201:48:58
90REIMUS Maciej 923AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZOPEN00:00:0901:49:40
91WNUK Tomasz 918NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAOPEN00:00:0901:49:41
92KRZYWDZIŃSKI Bartłomiej 861BOLESŁAWIECOPEN00:00:1901:49:46
93BIEŃ Magdalena 862POZNAŃOPEN00:00:0201:51:05
94SZYMAŃSKA Agata 980GDAŃSKOPEN00:00:0801:51:05
95MACHULAK Mirosław 1054SPELEOKLUB WARSZAWSKIWARSZAWAOPEN00:00:4001:51:12
96NOWACKI Michał 1087POZNAŃOPEN00:00:2501:51:43
97RABIEJ-OLSZEWSKA Hanna 800CHOJNÓWOPEN00:00:0501:51:49
98PIOTROWSKI Krzysztof 1043LEGNICAOPEN00:00:0901:51:57
MAJKOWSKI Tomasz 919AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZOPENDNF01:52:16 DNF
PRZYBYSŁAWSKI Kamil 868140MINUT.PLWROCŁAWOPENDNF01:52:52 DNF
101CICHOŃ Magdalena 1049PROFIL OPOLEOPOLEOPEN00:00:0301:53:36
102PROSOWIECKA SMAK Katarzyna 1056OPOLEOPEN00:00:0301:53:43
103LECH Michał 809ROGOZIŃSKI MISZCZ TEAMŚWIEBODZICEOPEN00:00:2101:53:55
104SOWIŃSKA-JANECZEK Joanna 816KB MARATON TUREKTUREKOPEN00:00:0501:54:12
105BIAŁEK Adam 1062GEPARDY Z ŁODZIŁÓDŹOPEN00:00:3601:54:59
106CHYLIŃSKA Agnieszka 1083CHODZIMISIEŁÓDŹOPEN00:00:3601:55:02
MALINOWSKI Ernest 1008AMBERJEŻÓW SUDECKIOPENDNF01:55:09 DNF
108GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda 1058DGR KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCHPOZNAŃOPEN00:00:0301:55:36
109MUCHA Adam 1010BORÓWIECOPEN00:00:3001:55:40
110RZYHA Hubert 1009RUNNER'S POWER/NBR TEAMMOŚCIENICAOPEN00:00:2601:55:48
111PACZKOWSKA Katarzyna 943BIEGAJĄCE KREJZOLEKIEKRZOPEN00:00:2501:55:52
SUDOMIR Paweł 967WARSZAWAOPENDNF01:55:56 DNF
113WOJTCZAK Krzysztof 941ROCK RUN FREEDOMWROCŁAWOPEN00:00:2201:56:05
114NALEWAJKO Jacek 1004BIEGAJLESZNOLESZNOOPEN00:00:1401:56:07
115PELC Tomasz 831DTR BIEGA / MARIO TEAMTRZEBNICAOPEN00:00:1701:56:48
116WEWIOR Tomasz 864DĄBROWA GÓRNICZAOPEN00:00:2001:56:48
117ROZNER Artur 1079PIASECZNOOPEN00:00:1601:56:56
118SZYNDLAREWICZ Tomasz 908VOLVO POLSKADOBRZYKOWICEOPEN00:00:2201:56:58
119SIECZKOWSKI Artur 1060NATURAL BORN RUNNERS TEAMKOSTRZYN NAD ODRĄOPEN00:00:3201:56:58
120GRABOWY Mateusz 807NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOOPEN00:00:2001:57:03
121HACUŚ Jacek 870DUSZNIKI ZDRÓJOPEN00:00:0601:57:09
122DĄBROWSKI Marcin 1005SIENIAWA ŻARSKĄOPEN00:00:0901:57:35
123IGNASZEWSKI Michał 867DRUŻYNA SZPIKURADZYNYOPEN00:00:2701:57:49
124KULCZYK Ewa 916ULTRA WAY TEAMGDYNIAOPEN00:00:0201:57:53
125ŁABĘDZKI Mariusz 819STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDOPEN00:00:1701:57:55
126NARECKI Jarosław 1082KRUSZYNOPEN00:00:2401:58:02
127SYCHOWIEC Adrian 876JELENIA GÓRAOPEN00:00:1501:58:17
128OBLICKI Bartosz 815KOSTRZYCAOPEN00:00:2601:58:29
129KUREK Damian 989KAZIMIERZ BISKUPIOPEN00:00:2901:58:35
130ROLIŃSKI Radosław 1033OLEŚNICAOPEN00:00:1501:58:37
131ZYWERT Antonina 986OSTROWITEOPEN00:00:2801:58:37
132WOJDYLAK Katarzyna 953ULTRA WAY TEAMGDAŃSKOPEN00:00:0301:58:40
133KRAWIEC Dominik 895KROSNOOPEN00:00:1201:58:48
134MAJCHROWSKI Dariusz 1022GRYFÓW ŚLĄSKIOPEN00:00:2301:58:52
135ZALEWSKI Daniel 944SUSZOPEN00:00:2401:58:53
136MIKOŁAJEWSKA Justyna 847WROCŁAWOPEN00:00:1101:59:08
137MAGIERECKI Krzysztof 1023LEŚNAOPEN00:00:2801:59:15
138MATYSIAK Maciej 1057OLDSCHOOL HOOLIGANS W BIEGUPOZNAŃOPEN00:00:0701:59:21
139KONICKI Paweł 1084NO EXUSES TEAMPOZNAŃOPEN00:00:2301:59:31
140WYPYCH Bartosz 804LEIPZIGOPEN00:00:2701:59:42
141CZARNIK-PECIAK Aleksandra 846PRZEZCHLEBIEOPEN00:00:0301:59:45
142WOJTKOWSKI Łukasz 802TORUŃOPEN00:00:2701:59:45
143CORDO Eddie 963STG BYDGOSZCZBYDGOSZCZOPEN00:00:2202:00:05
144KAMIŃSKA Ewelina 921BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃOPEN00:00:2802:00:27
145NOWAK Marek 845DŁUGOŁĘKAOPEN00:00:1702:00:38
146NOWAK Marta 840DŁUGOŁĘKAOPEN00:00:1702:00:46
147LEWICKI Darek 920ŁÓDŹOPEN00:00:2702:00:46
148KAMIENIAK Jacek 1065KOLARSKO BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKORADOMSKOOPEN00:00:1002:00:52
149PŁAZA Radosław 997ULTRASEKUNDAWARSZAWAOPEN00:00:2302:00:54
150WACHOWIAK Sebastian 959KOZIEGŁOWYOPEN00:00:2902:00:54
151PIECZARA Krzysztof 1061FEBYSJAWORZNOOPEN00:00:2802:00:56
152KACZYŃSKI Janusz 975AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZOPEN00:00:1302:01:00
153GALASIŃSKI Andrzej 1000GRUPA SIGMEOLUBOŃOPEN00:00:1202:01:01
154SOBKOWIAK Przemysław 936BRAKPOZNAŃOPEN00:00:2102:01:24
155SOBKOWIAK Radosław 1039NTT DATATARNOWO PODGÓRNEOPEN00:00:2202:01:25
156LESNIEWSKI Szymon 1073HANGARLESZNOOPEN00:00:0702:01:26
157FURMANIAK Julita 996HANGARPOZNAŃOPEN00:00:0802:01:29
158STASIAK Lukasz 931LEŚNE DZIKI PRZYJACIELKSA GRUPA BIEGOWALESZNOOPEN00:00:0902:01:46
159KONARSKA Aleksandra 983GORZÓW WLKP.OPEN00:00:0302:01:57
160ŻABIEREK Tomasz 940GORZÓW WLKP.OPEN00:00:0702:02:07
161MICHALCZAK Karolina 884ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ/BIEGAJĄCE MATKI WARIATKIZIELONA GÓRAOPEN00:00:0502:02:10
162MIZERSKI Tomasz 899ZGORZELECOPEN00:00:1102:02:13
163WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 1002KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃOPEN00:00:0602:02:15
164SYGIET Andrzej 874GLIWICEOPEN00:00:2302:02:54
165KOTOWSKI Andrzej 881WROCŁAWOPEN00:00:2402:02:57
166SKRZYPCZYŃSKI Marcin 839ZIELONA GÓRAOPEN00:00:1302:03:00
167MENDYK Maciej 852RUNRXDĄBRÓWKAOPEN00:00:2602:03:37
168DOLNY Marcin 947BYDGOSZCZOPEN00:00:2902:03:54
169MAZUR Katarzyna 993UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEOPEN00:00:0602:03:58
170LIS Sebastian 939DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃOPEN00:00:2702:04:01
171DEIGSLER Przemysław 956POZNAŃOPEN00:00:2802:04:02
172SZMYT Piotr 938WLKP MOUNTAINS ULTRA/ BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNANOPEN00:00:2602:04:08
173WASYLUK Cezary 933CONTROLTECWROCŁAWOPEN00:00:2702:04:39
174URBANEK Sylwester 1016WARSZAWAOPEN00:00:3202:04:47
175WOJCIECHOSKI Michał 962OPATÓWEKOPEN00:00:1502:04:51
176KWIATKOWSKI Wojciech 912GRUDZIĄDZOPEN00:00:2602:04:52
177ZIMNY Piotr 966OPATÓWEKOPEN00:00:1502:04:54
178STRONIKOWSKI Kamil 810DRUŻYNA STASIASZCZECINOPEN00:00:2102:04:55
179ABRAMIUK Michał 888WARSZAWAOPEN00:00:1602:04:56
180BIELECKI Tomasz 984GÓRSKI ŁAZIK POZNAŃSZCZYTNIKI DUCHOWNEOPEN00:00:3002:04:56
181PTAK Jakub 1006GNIEZNOOPEN00:00:3002:04:59
182PISAREK Radek 926PAWŁOWICEOPEN00:00:1802:05:08
183RYŚNIK Błażej 857WROCŁAWOPEN00:00:2502:05:08
184KWASIUK Wojciech 856PODGÓRZYNOPEN00:00:2502:05:08
185BOGDAN Ola 1042WROCŁAWOPEN00:00:0402:05:12
186SYDOR Piotr 1026WROCŁAWOPEN00:00:2502:05:15
187CHYLIŃSKI Łukasz 924CLOCKWORK DRUIDGRUDZIĄDZOPEN00:00:2002:05:17
188HAŁAS Katarzyna 1003KB GEPARD MUROWANA GOŚLINARAKOWNIAOPEN00:00:2302:05:21
189ADAMUS Adam 1046BORÓWIECOPEN00:00:0502:05:35
190WALECZEK Sławomir 875BRZEZINKA ŚREDZKAOPEN00:00:2502:05:41
191KOLASSA Ryszard 974AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZOPEN00:00:1102:05:48
192WICIAK Ziemowit 978AKTYWNI KOCIEWIACYSTAROGARD GDAŃSKIOPEN00:00:1102:06:04
193ŁUKASZCZYKIEWICZ Paweł 879STARE KOŹLEOPEN00:00:2202:06:20
194JÓŹWIAK Oskar Jóźwiak 950ROSNÓWKOOPEN00:00:1102:06:28
195ROSZKIEWICZ Mariusz 883ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAOPEN00:00:0602:06:36
196GORĄCZNIAK Anna 830KOBIETY BIEGAJAPOZNAŃOPEN00:00:1702:06:43
197KUŚWIK Beata 1018CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJIWROCŁAWOPEN00:00:2402:06:45
KOZAKIEWICZ Tomek 972CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJIWROCŁAWOPENDNF02:06:48 DNF
199WILK Piotr 998GLIWICEOPEN00:00:0002:06:53
200SZCZYGIEŁ Paweł 907STARGARDOPEN00:00:1102:07:06
201JASIEWICZ Tomasz 1041ZIEONA GÓRAOPEN00:00:2302:07:07
202GORĄCZNIAK Maciej 832PENER Z JEŻYCPOZNAŃOPEN00:00:1902:07:34
203PIETRZAK Anna 915WROCŁAWOPEN00:00:1102:07:41
204ODWAŻNY Magdalena 829STRONIE ŚLĄSKIEOPEN00:00:0302:07:54
205POPŁAWSKI Arkadiusz 979HALINOWOPEN00:00:2002:09:14
206POPŁAWSKA Katarzyna 971CZARNE OWCE HIPOLITÓWHALINÓWOPEN00:00:1902:09:20
207GARBACZ Marek 991LEŚNE ULTRA DZIADYOŁAWAOPEN00:00:1802:09:32
208STRZELECKI Krzysztof 1001LEŚNE ULTRA DZIADYWROCŁAWOPEN00:00:1802:09:39
209PIECHOL Sebastian 949RAZEM TRENUJEMY SPORTZDUNSKA WOLAOPEN00:00:1802:10:09
210KAGANEK Jakub 841DASZEWICEOPEN00:00:3302:10:16
211MARCINIAK Anna 1064STRAŻNIK LASU ROTTWEILER TEAMLEGNICAOPEN00:00:0602:10:23
212PAWEŁKÓW Michał 910GLIWICEOPEN00:00:3302:10:39
213WALCZAK Robert Krzysztof 1089ZIELONA GÓRAOPEN00:00:2802:10:40
214ZGOŁA Przemysław 1034TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEOPEN00:00:0502:10:42
215SZCZERBAL Agnieszka 935TTKF MPK POZNAŃPOZNAŃOPEN00:00:0402:10:43
216BUHL Łukasz 913RUDA ŚLĄSKAOPEN00:00:3302:10:44
217MRÓZ Anna 922POZNAŃOPEN00:00:2902:10:47
218TOMASZEWSKI Tomasz 1021ŻMIGRÓDOPEN00:00:1402:11:36
219ŁUPKOWSKI Paweł 872VEGE RUNNERSPOZNAŃOPEN00:00:1602:11:39
220PILONIS Eleonora 901BIEGOSTACJA ULTRA TEAMZIELONA GÓRAOPEN00:00:0402:11:43
221GAJDA Andrzej 873POZNAŃOPEN00:00:1602:11:43
222WĘGIER Agnieszka 882ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ/BIEGAJĄCE MATKI WARIATKIZIELONA GÓRAOPEN00:00:0502:11:53
223BIERNACKI Krzysztof 914COTUWROCŁAWOPEN00:00:3102:12:20
224WEIN Tomasz 886LESZNOOPEN00:00:1402:12:30
225OSTAPINSKA Magda 869OSTRESROKIPIASECZNOOPEN00:00:1602:13:20
226DONAJ Adam 808KOŚCIANOPEN00:00:3102:13:35
227SZYGENDA Waldemar 1081KONINOPEN00:00:1802:13:54
228STERKOWICZ Olga 928KRAKÓWOPEN00:00:0302:14:03
229RUBINOWSKI Jarek 1032STARGARDOPEN00:00:1802:14:19
230RADOŻYCKI Radek 1030SZCZECINOPEN00:00:1902:14:27
231KRUPA Daniel 1029STARGARDOPEN00:00:1702:14:30
232NAKLICKI Marcin 850DRUŻYNA STASIASZCZECINOPEN00:00:2202:15:52
233GOSPODAREK Łukasz 823DRUŻYNA STASIAJANCZEWOOPEN00:00:2202:15:54
234JAKUBIAK Magdalena 822ZIELONA GÓRAOPEN00:00:0402:16:01
235MALICKA Małgorzata 930ZIELONA GÓRAOPEN00:00:0202:16:03
235ZASADA Iwona 821ZIELONA GÓRAOPEN00:00:0302:16:04
237PRUSIEWICZ Beata 1047OSTRÓW WIELKOPOLSKIOPEN00:00:0302:17:15
238OSTACH Daria 1055OSTRÓW WIELKOPOLSKIOPEN00:00:0302:17:22
239KALISZEWICZ Piotr 904BOLESZOWICEOPEN00:00:3102:17:45
240KALISZEWICZ Ewa 905CHWARSZCZANYOPEN00:00:3002:17:47
241PALUS Malgorzata 957ISANDS ENKLAWA SPORTUPIASECZNOOPEN00:00:0202:21:31
242JANKIEWICZ Helena 1012MTS HAMERMIASTKOOPEN00:00:0402:24:23
242PAWELCZYK Anita 878OSTRESROKIPIASECZNOOPEN00:00:1702:24:24
Przekroczony limit czasu: 10:00:00
244KUNERT Krzysztof 865KATOWICEOPEN00:00:2102:24:41
245MACIAS Waldemar 836ZIELONA GÓRAOPEN00:00:2502:25:05
246DOBOSZ Leszek 970POZNAŃOPEN00:00:2002:31:36
247SZURKOWSKI Michał 969GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃOPEN00:00:1902:31:41
GRZELCZAK Barbara 1086SIECHNICEOPENDNF02:32:26 DNF
KOŁTOWSKI Michał 954WSCHOWAOPENDNF02:35:53 DNF
SZALKOWSKA-KUPCZYK Dominika 1074RAWICZOPENDNF02:45:21 DNF
251STAROŃ Norbert 889EDITEAMZGORZELECOPEN00:00:06
Znaleziono 251 wynik(ów)