ULTRAKOTLINA 50
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 54 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 291
Wystartowało : 251
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 239
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 31km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17km | 31km | 42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuGoduszyn
17km
Górzyniec
31km
    
1KARWACZYŃSKI Roger 1036JELENIA GÓRAOPEN00:00:0601:19:3202:29:12
2MOCZEK Tomasz 1028GŁOGÓWOPEN00:00:0501:23:4502:36:39
3SMOLIŃSKI Marcin 826BIEGIEM PO MARZENIA TEAM/RUNPROGRESSTEAMWROCŁAWOPEN00:00:0701:25:1102:38:40
4PILARSKI Tomasz 985IZERY BOGATYNIABOGATYNIAOPEN00:00:0501:23:4602:39:01
5GRIMSTRUP Simon 1072SILKEBORG OK TRAILRYOPEN00:00:0601:25:1202:40:53
6ŁUKASZEWSKI Szymon 948STRZYŻEWICEOPEN00:00:0601:23:4902:41:17
7KAMERDUŁA Łukasz 1063#TEAMCZTERYSTRUŻKAOPEN00:00:0601:23:3002:45:15
8PILARSKI Michał 1044RUNDOMSKOGIDLEOPEN00:00:0901:23:3602:45:23
Niesklasyfikowani
BRZĄKALSKI Krzysiek 825PRZEDWOJEWSKI_TEAMPŁOCKOPENDNF01:23:36 DNF02:45:49 DNF
10KWAŚNIEWSKI Mariusz 1040SZWLA STARGARDSTARGARDOPEN00:00:0801:30:3702:52:40
11WYSOKIŃSKI Konrad 1066MESMERIK RUNNERSPIASECZNOOPEN00:00:0301:27:4002:53:00
12MIELEWCZYK Tomasz 803VERGE RUNNING TEAMJELENIA GÓRAOPEN00:00:1101:31:2602:53:41
13KONKEL Katarzyna 834MAJA TEAM / DECATHLON LUBLIN CZECHÓWLUBLINOPEN00:00:1301:31:1802:54:17
14NOWAKOWSKA Anna 812ALPIMADE TEAMINOWROCŁAWOPEN00:00:0201:31:2002:54:24
15ŁOPATYŃSKI Irek 1088REMA SPORT TEAMLĄDEK ZDRÓJOPEN00:00:0801:31:2502:57:58
16MOSKALSKI Dariusz 977EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECOPEN00:00:0501:34:3502:58:53
17WOLAŃSKI Jan 968OŁAWAOPEN00:00:0701:36:3103:02:59
18BARANOWSKI Jacek 1075JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOPEN00:00:0901:34:5603:03:08
19PASZKOWSKI Piotr 965WKURW_TEAMSZCZECINOPEN00:00:1601:34:5703:03:11
20FLOREK Katarzyna 824WROCŁAWOPEN00:00:0501:33:2403:03:25
21ŚLIWIŃSKI Rafał 896PROSZOWAOPEN00:00:0701:36:2603:05:12
22LATAK Michał 988WARSZAWAOPEN00:00:1201:37:1403:05:14
23DOBROWOLSKI Krzysztof 897SULIKÓWOPEN00:00:0801:34:3103:05:34
24STAROŃ Norbert 889EDITEAMZGORZELECOPEN00:00:0603:05:58
25RABSKI Tomek 891ZGORZELECOPEN00:00:0701:34:3803:06:03
26RYSZ Robert 885ZABRZEOPEN00:00:1301:35:2603:06:28
27ZIĘBA Tomek 1076JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOPEN00:00:0501:38:0303:06:54
28KARPOWICZ Rafal 835WROCLAWOPEN00:00:0901:37:2303:07:52
29JAKOWSKI Mateusz 932BARDOOPEN00:00:1001:33:5303:08:06
30CAPUTA Wojciech 1070LESZNOOPEN00:00:0801:38:2503:08:22
31HETMAN Łukasz 1052BARLINEKOPEN00:00:1401:38:5303:08:37
32WEINERT Artur 961RUNNER'S POWERŚREMOPEN00:00:0401:37:3403:09:38
33NOWICKI Marcin 838GORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN00:00:0601:36:4203:10:04
34PORCZYK Zbigniew 1027POWER TRAININGWARSZAWAOPEN00:00:1001:39:2003:11:45
35CICHY Krzysztof 1067OPONY SERAFINOWSKIGÓRKI WIELKIEOPEN00:00:0801:37:2203:12:24
36WITOSŁAWSKI Maciej 859WROCŁAWOPEN00:00:0701:39:3303:12:38
37WOJCIECHOWSKA Maria 1077JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOPEN00:00:1301:38:4503:12:41
38KISILEWICZ Marek 1013NOAWYSOKAOPEN00:00:0701:40:3503:12:43
39BŁĄDEK Sławomir 1069WITKOWO DRUGIEOPEN00:00:1001:38:4403:13:31
40OLEJNICZAK Piotr 1007LESZNOOPEN00:00:1001:39:1503:14:41
41NOSEK Mateusz 1020ZAKLICZYNOPEN00:00:1201:40:4703:14:47
42KOWALSKI Grzegorz 1024PMCG PIASECZNOPIASECZNOOPEN00:00:1501:40:0803:14:50
43MATUSZEWSKI Marek 1031RUNNER'S POWER ŚREMŚREMOPEN00:00:0501:39:5203:14:52
44SZELA Łukasz 1080BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINOPEN00:00:0901:38:5103:14:54
45LULEK Paweł 1090GOPR KARKONOSZEJELENIA GÓRAOPEN00:00:1201:39:2403:14:58
46MAZUREK Łukasz 893EDITEAM ZGORZELECZGORZELECOPEN00:00:0601:41:4503:15:07
47BORDYCH Andrzej 1037BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWOPEN00:00:1401:43:3403:17:07
48PĘKALA Marcin 858ONEMANRUNTEAMŚWIDNICAOPEN00:00:1001:40:2603:17:09
49GRZĄBA Szymon 1019HIT THE TRAILMIKOŁÓWOPEN00:00:0901:41:1503:17:20
50SKOKOWSKI Maciej 811MASŁOWOOPEN00:00:2801:42:1003:17:50
51KUCIAK Bartosz 994#LESNYDZIODKROSNOOPEN00:00:1201:41:3103:18:22
52MIELĘCKI Maciej 1035AZS UWM OLSZTYNOLSZTYNOPEN00:00:0801:46:1003:20:09
53BĄK Piotr 843KB LUPUS OLEŚNICABRZEZIA ŁĄKAOPEN00:00:1001:40:1803:20:12
54JANERKA Marzka 1071DZIABNIĘCICHORZÓWOPEN00:00:0201:41:3303:20:37
55DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna 1059ROKIETNICA BIEGAMROWINOOPEN00:00:0501:42:4803:20:43
56MERDA Katarzyna 1014MTS HAMERMIASTKOOPEN00:00:0401:43:0603:20:55
57MERDA Piotr 1015MTS HAMERMIASTKOOPEN00:00:0801:43:0403:21:08
58ADAMCZYK Iweta 1017MOŻE I WOLNO ALE ZA TO BYLE JAKWROCLAWOPEN00:00:0301:46:1903:21:17
59WOJTAL Marcin 987#BIEGAJLESZNOLESZNOOPEN00:00:1401:41:2403:21:22
60BORDYCH Jacek 1025BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWOPEN00:00:1501:45:5703:21:44
61SIKORSKI Szymon 1053NOAKIELCZOWOPEN00:00:0701:42:5203:21:57
62GANDZIAROWSKI Marek 925#WATAHA_SOBÓTKASOBÓTKAOPEN00:00:1301:42:3603:22:41
63LORENC Joanna 1085SPORTOWE ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZOPEN00:00:0401:45:1103:22:47
64WILCZKOWIAK Jan 992LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEOPEN00:00:1101:46:1503:22:47
65PIETRZAK Jacek 1078ŁÓDŹOPEN00:00:1301:46:0103:23:00
66OLEŚ Daniel 964JEŻÓW SUDECKIOPEN00:00:0901:43:5603:23:52
67SZYMCZYK Michał 906SZPROTAWAOPEN00:00:1301:45:4403:25:34
68GRYS Paweł 818WAWRZYNTEAMWROCŁAWOPEN00:00:1501:40:3803:25:57
69DUMIŃSKI Tomasz 960PLOTERTOM RUNNERSTRZEGOMOPEN00:00:0701:41:3303:26:55
70KRZYSZTOŃ Maciej 999KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAOPEN00:00:2301:47:0603:27:39
71JASEK Maciej 955DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAOPEN00:00:2301:45:1503:28:44
72TOMASIK Andrzej 842ZIELONA GÓRAOPEN00:00:2501:47:1103:28:54
73ZAJĄC Daria 952DREAM RUNWARSZAWAOPEN00:00:0201:48:2703:28:58
74ŁYSIAK Bartek 934DĄBRÓWKAOPEN00:00:1901:47:0603:29:14
75KONDYCKI Adam 890ZGORZELECOPEN00:00:0801:45:4003:29:16
76ŚMICHURSKI Krzysztof 982WLKP MOUNTAINS ULTRACEREKWICAOPEN00:00:0601:44:2203:29:23
77SOBOLEWSKI Dariusz 1038BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWOPEN00:00:1501:46:0603:31:07
78WOŹNIAK Paweł 833KLEPWROCŁAWOPEN00:00:1901:46:2403:31:07
79KARNICKA Iwona 892EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECOPEN00:00:0501:47:3103:31:12
80DEPTA Bartłomiej 1068ONE MAN ARMYDŁUGOSIODŁOOPEN00:00:1401:47:5903:34:15
81KRZYWDZIŃSKI Bartłomiej 861BOLESŁAWIECOPEN00:00:1901:49:4603:35:00
82TOMASZEWSKI Dominik 887WILLSOOR.PLLESZNOOPEN00:00:1201:48:5803:35:41
KISŁO Łukasz 946WILLSOORLESZNOOPENDNF01:43:25 DNF03:35:53 DNF
84SZYMAŃSKA Agata 980GDAŃSKOPEN00:00:0801:51:0503:36:11
85WNUK Tomasz 918NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAOPEN00:00:0901:49:4103:36:30
86DUDZIAK Marek 911JAWORZEOPEN00:00:0701:48:4203:37:49
87JANKIEWICZ Tomasz 1011MTS HAMERMIASTKOOPEN00:00:0801:44:3803:38:16
88BIEŃ Magdalena 862POZNAŃOPEN00:00:0201:51:0503:38:24
89NOWACKI Michał 1087POZNAŃOPEN00:00:2501:51:4303:38:52
90REIMUS Maciej 923AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZOPEN00:00:0901:49:4003:39:13
91JUNIK Łukasz 849MOCNA GRUPA CEZARAMARCINKOWICEOPEN00:00:1201:34:3003:39:40
92LECH Michał 809ROGOZIŃSKI MISZCZ TEAMŚWIEBODZICEOPEN00:00:2101:53:5503:40:00
93NEDZA Mikolaj 976LESZ NO LIMITS RUNNERSKAKOLEWOOPEN00:00:1101:46:4903:40:01
KLINICKI Adam 942ZGORZELECOPENDNF01:45:40 DNF03:40:02 DNF
95SOWIŃSKA-JANECZEK Joanna 816KB MARATON TUREKTUREKOPEN00:00:0501:54:1203:40:10
96CICHOŃ Magdalena 1049PROFIL OPOLEOPOLEOPEN00:00:0301:53:3603:40:14
97PROSOWIECKA SMAK Katarzyna 1056OPOLEOPEN00:00:0301:53:4303:40:23
98NALEWAJKO Jacek 1004BIEGAJLESZNOLESZNOOPEN00:00:1401:56:0703:41:14
99HACUŚ Jacek 870DUSZNIKI ZDRÓJOPEN00:00:0601:57:0903:41:31
100RABIEJ-OLSZEWSKA Hanna 800CHOJNÓWOPEN00:00:0501:51:4903:41:36
101PIOTROWSKI Krzysztof 1043LEGNICAOPEN00:00:0901:51:5703:42:55
102GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda 1058DGR KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCHPOZNAŃOPEN00:00:0301:55:3603:43:47
103CHLEWIŃSKI Łukasz 903GRZĘDZICEOPEN00:00:1201:48:2803:45:08
104NARECKI Jarosław 1082KRUSZYNOPEN00:00:2401:58:0203:45:15
105MUCHA Adam 1010BORÓWIECOPEN00:00:3001:55:4003:46:55
106PACZKOWSKA Katarzyna 943BIEGAJĄCE KREJZOLEKIEKRZOPEN00:00:2501:55:5203:46:57
107RZYHA Hubert 1009RUNNER'S POWER/NBR TEAMMOŚCIENICAOPEN00:00:2601:55:4803:47:05
108ROZNER Artur 1079PIASECZNOOPEN00:00:1601:56:5603:47:22
109KRAWIEC Dominik 895KROSNOOPEN00:00:1201:58:4803:47:40
110SIECZKOWSKI Artur 1060NATURAL BORN RUNNERS TEAMKOSTRZYN NAD ODRĄOPEN00:00:3201:56:5803:48:19
111CHYLIŃSKA Agnieszka 1083CHODZIMISIEŁÓDŹOPEN00:00:3601:55:0203:48:41
112BIAŁEK Adam 1062GEPARDY Z ŁODZIŁÓDŹOPEN00:00:3601:54:5903:48:43
113KULCZYK Ewa 916ULTRA WAY TEAMGDYNIAOPEN00:00:0201:57:5303:48:55
114WYPYCH Bartosz 804LEIPZIGOPEN00:00:2701:59:4203:49:19
115WOJTKOWSKI Łukasz 802TORUŃOPEN00:00:2701:59:4503:49:45
116SZYNDLAREWICZ Tomasz 908VOLVO POLSKADOBRZYKOWICEOPEN00:00:2201:56:5803:49:56
117PELC Tomasz 831DTR BIEGA / MARIO TEAMTRZEBNICAOPEN00:00:1701:56:4803:50:04
118IGNASZEWSKI Michał 867DRUŻYNA SZPIKURADZYNYOPEN00:00:2701:57:4903:50:13
119ZYWERT Antonina 986OSTROWITEOPEN00:00:2801:58:3703:50:18
120KUREK Damian 989KAZIMIERZ BISKUPIOPEN00:00:2901:58:3503:50:21
121MIZERSKI Tomasz 899ZGORZELECOPEN00:00:1102:02:1303:50:51
122ŁABĘDZKI Mariusz 819STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDOPEN00:00:1701:57:5503:50:53
123ZALEWSKI Daniel 944SUSZOPEN00:00:2401:58:5303:50:58
124GRABOWY Mateusz 807NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOOPEN00:00:2001:57:0303:51:19
125WOJTCZAK Krzysztof 941ROCK RUN FREEDOMWROCŁAWOPEN00:00:2201:56:0503:51:23
126MATYSIAK Maciej 1057OLDSCHOOL HOOLIGANS W BIEGUPOZNAŃOPEN00:00:0701:59:2103:52:01
127KAMIŃSKA Ewelina 921BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃOPEN00:00:2802:00:2703:52:43
128PIECZARA Krzysztof 1061FEBYSJAWORZNOOPEN00:00:2802:00:5603:52:45
129SYCHOWIEC Adrian 876JELENIA GÓRAOPEN00:00:1501:58:1703:53:26
130PŁAZA Radosław 997ULTRASEKUNDAWARSZAWAOPEN00:00:2302:00:5403:54:34
131CZARNIK-PECIAK Aleksandra 846PRZEZCHLEBIEOPEN00:00:0301:59:4503:54:43
132MIKOŁAJEWSKA Justyna 847WROCŁAWOPEN00:00:1101:59:0803:54:44
133NOWAK Marta 840DŁUGOŁĘKAOPEN00:00:1702:00:4603:54:59
134MAJCHROWSKI Dariusz 1022GRYFÓW ŚLĄSKIOPEN00:00:2301:58:5203:55:08
135WASYLUK Cezary 933CONTROLTECWROCŁAWOPEN00:00:2702:04:3903:55:14
136MAGIERECKI Krzysztof 1023LEŚNAOPEN00:00:2801:59:1503:55:35
137ROLIŃSKI Radosław 1033OLEŚNICAOPEN00:00:1501:58:3703:57:35
138MENDYK Maciej 852RUNRXDĄBRÓWKAOPEN00:00:2602:03:3703:58:05
MALINOWSKI Ernest 1008AMBERJEŻÓW SUDECKIOPENDNF01:55:09 DNF03:58:43 DNF
140CORDO Eddie 963STG BYDGOSZCZBYDGOSZCZOPEN00:00:2202:00:0503:59:06
141MICHALCZAK Karolina 884ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ/BIEGAJĄCE MATKI WARIATKIZIELONA GÓRAOPEN00:00:0502:02:1003:59:28
142FURMANIAK Julita 996HANGARPOZNAŃOPEN00:00:0802:01:2903:59:30
143LESNIEWSKI Szymon 1073HANGARLESZNOOPEN00:00:0702:01:2603:59:35
144SKRZYPCZYŃSKI Marcin 839ZIELONA GÓRAOPEN00:00:1302:03:0003:59:54
145MACHULAK Mirosław 1054SPELEOKLUB WARSZAWSKIWARSZAWAOPEN00:00:4001:51:1204:00:10
146STASIAK Lukasz 931LEŚNE DZIKI PRZYJACIELKSA GRUPA BIEGOWALESZNOOPEN00:00:0902:01:4604:01:21
147WOJDYLAK Katarzyna 953ULTRA WAY TEAMGDAŃSKOPEN00:00:0301:58:4004:01:22
148WEWIOR Tomasz 864DĄBROWA GÓRNICZAOPEN00:00:2001:56:4804:01:29
149SOBKOWIAK Radosław 1039NTT DATATARNOWO PODGÓRNEOPEN00:00:2202:01:2504:01:40
150SOBKOWIAK Przemysław 936BRAKPOZNAŃOPEN00:00:2102:01:2404:01:43
151OBLICKI Bartosz 815KOSTRZYCAOPEN00:00:2601:58:2904:01:49
152LEWICKI Darek 920ŁÓDŹOPEN00:00:2702:00:4604:02:18
153DĄBROWSKI Marcin 1005SIENIAWA ŻARSKĄOPEN00:00:0901:57:3504:02:23
154JÓŹWIAK Oskar Jóźwiak 950ROSNÓWKOOPEN00:00:1102:06:2804:03:11
155NOWAK Marek 845DŁUGOŁĘKAOPEN00:00:1702:00:3804:04:02
156KONARSKA Aleksandra 983GORZÓW WLKP.OPEN00:00:0302:01:5704:04:05
157ŻABIEREK Tomasz 940GORZÓW WLKP.OPEN00:00:0702:02:0704:04:07
158GALASIŃSKI Andrzej 1000GRUPA SIGMEOLUBOŃOPEN00:00:1202:01:0104:04:24
158WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 1002KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃOPEN00:00:0602:02:1504:04:35
160MAZUR Katarzyna 993UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEOPEN00:00:0602:03:5804:04:39
161STRONIKOWSKI Kamil 810DRUŻYNA STASIASZCZECINOPEN00:00:2102:04:5504:04:45
162HAŁAS Katarzyna 1003KB GEPARD MUROWANA GOŚLINARAKOWNIAOPEN00:00:2302:05:2104:05:31
163KWIATKOWSKI Wojciech 912GRUDZIĄDZOPEN00:00:2602:04:5204:05:52
164URBANEK Sylwester 1016WARSZAWAOPEN00:00:3202:04:4704:05:53
165KAMIENIAK Jacek 1065KOLARSKO BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKORADOMSKOOPEN00:00:1002:00:5204:06:33
166KACZYŃSKI Janusz 975AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZOPEN00:00:1302:01:0004:06:44
167ABRAMIUK Michał 888WARSZAWAOPEN00:00:1602:04:5604:06:47
168KONICKI Paweł 1084NO EXUSES TEAMPOZNAŃOPEN00:00:2301:59:3104:06:47
169WALCZAK Robert Krzysztof 1089ZIELONA GÓRAOPEN00:00:2802:10:4004:08:21
170SZMYT Piotr 938WLKP MOUNTAINS ULTRA/ BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNANOPEN00:00:2602:04:0804:08:27
171WACHOWIAK Sebastian 959KOZIEGŁOWYOPEN00:00:2902:00:5404:08:32
172CHYLIŃSKI Łukasz 924CLOCKWORK DRUIDGRUDZIĄDZOPEN00:00:2002:05:1704:08:37
173KOTOWSKI Andrzej 881WROCŁAWOPEN00:00:2402:02:5704:09:15
174SYGIET Andrzej 874GLIWICEOPEN00:00:2302:02:5404:09:19
175DEIGSLER Przemysław 956POZNAŃOPEN00:00:2802:04:0204:09:19
176RYŚNIK Błażej 857WROCŁAWOPEN00:00:2502:05:0804:09:20
177LIS Sebastian 939DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃOPEN00:00:2702:04:0104:09:24
178GORĄCZNIAK Anna 830KOBIETY BIEGAJAPOZNAŃOPEN00:00:1702:06:4304:09:39
179GORĄCZNIAK Maciej 832PENER Z JEŻYCPOZNAŃOPEN00:00:1902:07:3404:09:46
180KWASIUK Wojciech 856PODGÓRZYNOPEN00:00:2502:05:0804:09:59
PRZYBYSŁAWSKI Kamil 868140MINUT.PLWROCŁAWOPENDNF01:52:52 DNF04:11:20 DNF
182ZIMNY Piotr 966OPATÓWEKOPEN00:00:1502:04:5404:12:43
183WOJCIECHOSKI Michał 962OPATÓWEKOPEN00:00:1502:04:5104:12:46
184BIELECKI Tomasz 984GÓRSKI ŁAZIK POZNAŃSZCZYTNIKI DUCHOWNEOPEN00:00:3002:04:5604:12:46
185PTAK Jakub 1006GNIEZNOOPEN00:00:3002:04:5904:12:54
186KAGANEK Jakub 841DASZEWICEOPEN00:00:3302:10:1604:14:07
187SYDOR Piotr 1026WROCŁAWOPEN00:00:2502:05:1504:14:44
188DOLNY Marcin 947BYDGOSZCZOPEN00:00:2902:03:5404:15:57
189WICIAK Ziemowit 978AKTYWNI KOCIEWIACYSTAROGARD GDAŃSKIOPEN00:00:1102:06:0404:16:21
190KOLASSA Ryszard 974AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZOPEN00:00:1102:05:4804:16:22
191WALECZEK Sławomir 875BRZEZINKA ŚREDZKAOPEN00:00:2502:05:4104:16:40
192MRÓZ Anna 922POZNAŃOPEN00:00:2902:10:4704:17:22
193ODWAŻNY Magdalena 829STRONIE ŚLĄSKIEOPEN00:00:0302:07:5404:17:24
194ŁUKASZCZYKIEWICZ Paweł 879STARE KOŹLEOPEN00:00:2202:06:2004:17:26
195MARCINIAK Anna 1064STRAŻNIK LASU ROTTWEILER TEAMLEGNICAOPEN00:00:0602:10:2304:18:00
196WILK Piotr 998GLIWICEOPEN00:00:0002:06:5304:18:02
197ZGOŁA Przemysław 1034TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEOPEN00:00:0502:10:4204:18:24
198SZCZERBAL Agnieszka 935TTKF MPK POZNAŃPOZNAŃOPEN00:00:0402:10:4304:18:30
199ADAMUS Adam 1046BORÓWIECOPEN00:00:0502:05:3504:18:45
200BOGDAN Ola 1042WROCŁAWOPEN00:00:0402:05:1204:19:39
201JASIEWICZ Tomasz 1041ZIEONA GÓRAOPEN00:00:2302:07:0704:19:54
202ROSZKIEWICZ Mariusz 883ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAOPEN00:00:0602:06:3604:20:13
203KUŚWIK Beata 1018CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJIWROCŁAWOPEN00:00:2402:06:4504:20:46
204OSTAPINSKA Magda 869OSTRESROKIPIASECZNOOPEN00:00:1602:13:2004:20:49
205TOMASZEWSKI Tomasz 1021ŻMIGRÓDOPEN00:00:1402:11:3604:21:02
206PIETRZAK Anna 915WROCŁAWOPEN00:00:1102:07:4104:22:00
207PILONIS Eleonora 901BIEGOSTACJA ULTRA TEAMZIELONA GÓRAOPEN00:00:0402:11:4304:22:01
208WĘGIER Agnieszka 882ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ/BIEGAJĄCE MATKI WARIATKIZIELONA GÓRAOPEN00:00:0502:11:5304:22:02
209PISAREK Radek 926PAWŁOWICEOPEN00:00:1802:05:0804:22:37
210NAKLICKI Marcin 850DRUŻYNA STASIASZCZECINOPEN00:00:2202:15:5204:23:50
211GOSPODAREK Łukasz 823DRUŻYNA STASIAJANCZEWOOPEN00:00:2202:15:5404:23:52
212POPŁAWSKI Arkadiusz 979HALINOWOPEN00:00:2002:09:1404:24:08
213POPŁAWSKA Katarzyna 971CZARNE OWCE HIPOLITÓWHALINÓWOPEN00:00:1902:09:2004:24:13
214SZCZYGIEŁ Paweł 907STARGARDOPEN00:00:1102:07:0604:25:03
215GARBACZ Marek 991LEŚNE ULTRA DZIADYOŁAWAOPEN00:00:1802:09:3204:25:52
216STRZELECKI Krzysztof 1001LEŚNE ULTRA DZIADYWROCŁAWOPEN00:00:1802:09:3904:27:04
217RUBINOWSKI Jarek 1032STARGARDOPEN00:00:1802:14:1904:27:10
218RADOŻYCKI Radek 1030SZCZECINOPEN00:00:1902:14:2704:27:13
219KRUPA Daniel 1029STARGARDOPEN00:00:1702:14:3004:27:19
220SZYGENDA Waldemar 1081KONINOPEN00:00:1802:13:5404:28:42
221PIECHOL Sebastian 949RAZEM TRENUJEMY SPORTZDUNSKA WOLAOPEN00:00:1802:10:0904:28:50
222ŁUPKOWSKI Paweł 872VEGE RUNNERSPOZNAŃOPEN00:00:1602:11:3904:29:21
223KALISZEWICZ Ewa 905CHWARSZCZANYOPEN00:00:3002:17:4704:29:22
224KALISZEWICZ Piotr 904BOLESZOWICEOPEN00:00:3102:17:4504:29:24
225GAJDA Andrzej 873POZNAŃOPEN00:00:1602:11:4304:29:26
226MALICKA Małgorzata 930ZIELONA GÓRAOPEN00:00:0202:16:0304:30:08
226ZASADA Iwona 821ZIELONA GÓRAOPEN00:00:0302:16:0404:30:11
228JAKUBIAK Magdalena 822ZIELONA GÓRAOPEN00:00:0402:16:0104:30:12
229STERKOWICZ Olga 928KRAKÓWOPEN00:00:0302:14:0304:33:54
230WEIN Tomasz 886LESZNOOPEN00:00:1402:12:3004:36:57
231DONAJ Adam 808KOŚCIANOPEN00:00:3102:13:3504:39:36
232PRUSIEWICZ Beata 1047OSTRÓW WIELKOPOLSKIOPEN00:00:0302:17:1504:41:31
233OSTACH Daria 1055OSTRÓW WIELKOPOLSKIOPEN00:00:0302:17:2204:42:14
234MACIAS Waldemar 836ZIELONA GÓRAOPEN00:00:2502:25:0504:43:12
235BUHL Łukasz 913RUDA ŚLĄSKAOPEN00:00:3302:10:4404:43:57
236PAWEŁKÓW Michał 910GLIWICEOPEN00:00:3302:10:3904:44:12
237BIERNACKI Krzysztof 914COTUWROCŁAWOPEN00:00:3102:12:2004:46:48
238PAWELCZYK Anita 878OSTRESROKIPIASECZNOOPEN00:00:1702:24:2404:49:14
238JANKIEWICZ Helena 1012MTS HAMERMIASTKOOPEN00:00:0402:24:2304:49:32
240PALUS Malgorzata 957ISANDS ENKLAWA SPORTUPIASECZNOOPEN00:00:0202:21:3104:49:37
Przekroczony limit czasu: 10:00:00
241SZURKOWSKI Michał 969GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃOPEN00:00:1902:31:4104:53:16
242DOBOSZ Leszek 970POZNAŃOPEN00:00:2002:31:3604:53:17
243KUNERT Krzysztof 865KATOWICEOPEN00:00:2102:24:4105:07:54
GRZELCZAK Barbara 1086SIECHNICEOPENDNF02:32:26 DNF05:47:27 DNF
245MAJCHRZAK Maciej 855140MINUT.PLWROCŁAWOPEN00:00:1201:35:44
MAJKOWSKI Tomasz 919AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZOPENDNF01:52:16 DNF DNF
SUDOMIR Paweł 967WARSZAWAOPENDNF01:55:56 DNF DNF
KOZAKIEWICZ Tomek 972CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJIWROCŁAWOPENDNF02:06:48 DNF DNF
KOŁTOWSKI Michał 954WSCHOWAOPENDNF02:35:53 DNF DNF
SZALKOWSKA-KUPCZYK Dominika 1074RAWICZOPENDNF02:45:21 DNF DNF
GÓRAK Przemysław 909KB SOBÓTKASOBÓTKAOPENDNF01:25:42 DNF DNF
Znaleziono 251 wynik(ów)