Organizator : | Fundacja Przejście Kotliny |
Data : | 2022-10-08 |
Miejsce : | Szklarska Poręba |
Dystans : | 54 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 263 |
Wystartowało : | 229 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 222 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Goduszyn 17km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RATAJCZAK Dorota | 810 | RATAJCZAK RUN | ZIELONA GÓRA | K40 | 00:00:04 | 01:49:41 | |
2 | WIZA Anna | 918 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | SWARZĘDZ | K40 | 00:00:14 | 01:50:57 | |
3 | JANDY Honorata | 876 | RUN&CROSS SZAMOTUŁY | SZAMOTUŁY | K40 | 00:00:20 | 01:53:08 | |
4 | KOZŁOWSKA Iwona | 1021 | LESZNO LIMITS RUNNERS | LESZNO | K40 | 00:00:05 | 01:53:22 | |
5 | MAZUR Katarzyna | 885 | UMLAUT | KROSNO ODRZAŃSKIE | K40 | 00:00:04 | 01:56:35 | |
6 | STASZYŃSKA Karolina | 834 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | TULCE | K40 | 00:00:17 | 01:57:25 | |
7 | KOWALSKA Justyna | 1018 | MORSY OŚNO LUBUSKIE | OŚNO LUBUSKIE | K40 | 00:00:06 | 01:57:32 | |
8 | MAZUR Anna | 809 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | K40 | 00:00:08 | 01:57:36 | ||
9 | CHRAPLEWSKA Karolina | 984 | POZNAŃ | K40 | 00:00:12 | 01:58:17 | ||
10 | WOJTKOWIAK Renata | 934 | PIĄTKOWO NA BIEGOWO | POZNAŃ | K40 | 00:00:12 | 01:59:48 | |
11 | REINERT Aleksandra | 897 | PSZCZYNA | K40 | 00:00:11 | 02:00:11 | ||
12 | WALCZAK Agnieszka | 883 | PKO BP | BOLESŁAW | K40 | 00:00:09 | 02:00:28 | |
13 | BALICKA- KOCHEL Monika | 1014 | KOWARY | K40 | 00:00:14 | 02:00:32 | ||
14 | KALICZAK-SZWAJA Monika | 1035 | MAŁOMICE | K40 | 00:00:24 | 02:01:35 | ||
15 | TERETYKA Dorota | 944 | KAMIONKI | K40 | 00:00:16 | 02:03:01 | ||
16 | NAWROCKA Aleksandra | 1050 | TRIO FORTIS | ZIELONA GÓRA | K40 | 00:00:07 | 02:04:47 | |
17 | PAKULSKA-TOMZA Dorota | 910 | SUCHY LAS | K40 | 00:00:17 | 02:05:42 | ||
18 | SZEJKA Katarzyna | 822 | JÓZEFÓW | K40 | 00:00:23 | 02:05:48 | ||
19 | NAPIERAŁA Katarzyna | 1053 | SUCHY LAS | K40 | 00:00:16 | 02:08:56 | ||
20 | KAMIŃSKA Ewelina | 866 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | POZNAŃ | K40 | 00:00:18 | 02:11:16 | |
21 | NAGORZYSKA Sylwia | 921 | MUD FOXES | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:11 | 02:13:12 | |
22 | HAGEL Julita | 831 | SZKLARY GÓRNE | K40 | 00:00:18 | 02:13:53 | ||
23 | SKIBA Anna | 1023 | KB HARCOWNIK | MIŁOSZYCE | K40 | 00:00:19 | 02:14:23 | |
24 | ZDROJEWSKA Magdalena | 975 | KARCZEWKO | K40 | 00:00:19 | 02:14:30 | ||
25 | PIWKO Anna | 901 | ULTRASKI ,-) | CZECHOWICE-DZIEDZICE | K40 | 00:00:09 | 02:15:12 | |
26 | KROCZYŃSKA Kinga | 881 | KOŁOBRZEG | K40 | 00:00:13 | 02:17:23 | ||
27 | GIDASZEWSKA Jolanta | 805 | LESZNO | K40 | 00:00:14 | 02:19:16 | ||
28 | KRAUSE Sylwia | 837 | RADLINIOKI W BIEGU | RADLIN | K40 | 00:00:15 | 02:20:04 | |
29 | HUBNER Ilona | 997 | BLACK HAT ULTRA | WARSZAWA | K40 | 00:00:20 | 02:24:56 | |
30 | PIETRZAK Agnieszka | 875 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | POZNAŃ | K40 | 00:00:19 | 02:28:03 | |
31 | WOJCIECHOWSKA Helena | 964 | NIGHT RUNNERS POZNAŃ | POZNZN | K40 | 00:00:11 | 02:28:42 | |
Przekroczony limit czasu: 10:00:00 | ||||||||
32 | SOWIŃSKA Anetta | 977 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | K40 | 00:00:09 | 02:37:19 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
LIM | CZERNIACHOWSKA Aneta | 811 | ZIELONA GÓRA | K40 | 00:00:10 | 02:55:30 |
Znaleziono 33 wynik(ów)