ULTRAKOTLINA 50
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 54 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 291
Wystartowało : 251
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 239
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17km | 31km | 42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuGoduszyn
17km
Górzyniec
31km
Kopalnia
42km
Czas
netto
56km
Czas
brutto
56km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KONKEL Katarzyna 834MAJA TEAM / DECATHLON LUBLIN CZECHÓWLUBLINOPEN16K 100:00:1301:31:1802:54:1704:24:3106:03:30.7006:03:44.55 6:299,2
2NOWAKOWSKA Anna 812ALPIMADE TEAMINOWROCŁAWOPEN17K 200:00:0201:31:2002:54:2404:31:2606:06:33.7006:06:36.60+00:02:526:329,2
3FLOREK Katarzyna 824WROCŁAWOPEN18K 300:00:0501:33:2403:03:2504:38:0106:07:12.3006:07:17.30+00:03:326:339,2
4WOJCIECHOWSKA Maria 1077JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOPEN33K 400:00:1301:38:4503:12:4104:49:5506:26:38.9006:26:52.45+00:23:076:548,7
5MERDA Katarzyna 1014MTS HAMERMIASTKOOPEN37K 500:00:0401:43:0603:20:5504:59:0006:27:00.2006:27:04.55+00:23:206:548,7
6LORENC Joanna 1085SPORTOWE ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZOPEN47K 600:00:0401:45:1103:22:4705:00:4806:37:20.5506:37:24.60+00:33:407:058,5
7DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna 1059ROKIETNICA BIEGAMROWINOOPEN49K 700:00:0501:42:4803:20:4304:58:4906:37:35.7506:37:41.15+00:33:567:058,5
8JANERKA Marzka 1071DZIABNIĘCICHORZÓWOPEN54K 800:00:0201:41:3303:20:3705:01:4106:43:41.8506:43:43.95+00:39:597:128,3
9ADAMCZYK Iweta 1017MOŻE I WOLNO ALE ZA TO BYLE JAKWROCLAWOPEN56K 900:00:0301:46:1903:21:1704:57:3806:46:12.1506:46:16.00+00:42:317:158,3
10KARNICKA Iwona 892EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECOPEN64K 1000:00:0501:47:3103:31:1205:12:3606:57:24.0006:57:29.10+00:53:447:278,0
11CICHOŃ Magdalena 1049PROFIL OPOLEOPOLEOPEN75K 1100:00:0301:53:3603:40:1405:27:4507:10:54.8007:10:58.25+01:07:137:417,8
12KULCZYK Ewa 916ULTRA WAY TEAMGDYNIAOPEN76K 1200:00:0201:57:5303:48:5505:32:1607:12:24.8007:12:27.35+01:08:427:437,8
13ZAJĄC Daria 952DREAM RUNWARSZAWAOPEN81K 1300:00:0201:48:2703:28:5805:24:0707:16:32.9507:16:35.55+01:12:517:477,7
14PROSOWIECKA SMAK Katarzyna 1056OPOLEOPEN82K 1400:00:0301:53:4303:40:2305:28:0607:17:56.4507:18:00.30+01:14:157:497,7
15GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda 1058DGR KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCHPOZNAŃOPEN83K 1500:00:0301:55:3603:43:4705:29:4207:21:33.7507:21:37.10+01:17:527:537,6
16SZYMAŃSKA Agata 980GDAŃSKOPEN86K 1600:00:0801:51:0503:36:1105:26:2007:23:17.7507:23:25.80+01:19:417:547,6
17KAMIŃSKA Ewelina 921BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃOPEN91K 1700:00:2802:00:2703:52:4305:39:4007:28:52.6007:29:21.45+01:25:368:007,5
18BIEŃ Magdalena 862POZNAŃOPEN95K 1800:00:0201:51:0503:38:2405:32:5707:31:00.7507:31:03.10+01:27:188:037,5
19PACZKOWSKA Katarzyna 943BIEGAJĄCE KREJZOLEKIEKRZOPEN100K 1900:00:2501:55:5203:46:5705:40:0907:32:08.8507:32:34.65+01:28:508:047,4
20CHYLIŃSKA Agnieszka 1083CHODZIMISIEŁÓDŹOPEN104K 2000:00:3601:55:0203:48:4105:48:4907:36:27.9007:37:04.15+01:33:198:097,4
21SOWIŃSKA-JANECZEK Joanna 816KB MARATON TUREKTUREKOPEN106K 2100:00:0501:54:1203:40:1005:35:2407:40:51.1007:40:56.20+01:37:118:137,3
22RABIEJ-OLSZEWSKA Hanna 800CHOJNÓWOPEN107K 2200:00:0501:51:4903:41:3605:41:0507:40:54.2507:40:59.25+01:37:148:137,3
23NOWAK Marta 840DŁUGOŁĘKAOPEN108K 2300:00:1702:00:4603:54:5905:47:2007:41:05.2007:41:22.85+01:37:388:147,3
24MIKOŁAJEWSKA Justyna 847WROCŁAWOPEN117K 2400:00:1101:59:0803:54:4405:51:5307:45:59.7507:46:11.65+01:42:278:197,2
25CZARNIK-PECIAK Aleksandra 846PRZEZCHLEBIEOPEN118K 2500:00:0301:59:4503:54:4305:45:3707:47:24.4007:47:28.35+01:43:438:207,2
26HAŁAS Katarzyna 1003KB GEPARD MUROWANA GOŚLINARAKOWNIAOPEN123K 2600:00:2302:05:2104:05:3105:59:1307:52:08.1007:52:31.75+01:48:478:257,1
27FURMANIAK Julita 996HANGARPOZNAŃOPEN126K 2700:00:0802:01:2903:59:3005:56:5907:56:16.5507:56:25.40+01:52:408:307,1
28WOJDYLAK Katarzyna 953ULTRA WAY TEAMGDAŃSKOPEN136K 2800:00:0301:58:4004:01:2206:03:1308:02:43.1008:02:46.15+01:59:018:377,0
29MAZUR Katarzyna 993UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEOPEN138K 2900:00:0602:03:5804:04:3906:05:1608:02:55.1008:03:01.60+01:59:178:377,0
30ZYWERT Antonina 986OSTROWITEOPEN140K 3000:00:2801:58:3703:50:1805:51:1308:04:29.0008:04:57.70+02:01:138:396,9
31WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 1002KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃOPEN149K 3100:00:0602:02:1504:04:3506:00:3108:12:08.4008:12:15.35+02:08:308:476,8
32GORĄCZNIAK Anna 830KOBIETY BIEGAJAPOZNAŃOPEN155K 3200:00:1702:06:4304:09:3906:12:5508:19:36.0508:19:53.70+02:16:098:556,7
33MICHALCZAK Karolina 884ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ/BIEGAJĄCE MATKI WARIATKIZIELONA GÓRAOPEN165K 3300:00:0502:02:1003:59:2806:10:2008:24:25.3008:24:30.90+02:20:469:006,7
34ODWAŻNY Magdalena 829STRONIE ŚLĄSKIEOPEN166K 3400:00:0302:07:5404:17:2406:24:2208:25:28.7008:25:32.35+02:21:479:016,6
35SZCZERBAL Agnieszka 935TTKF MPK POZNAŃPOZNAŃOPEN167K 3500:00:0402:10:4304:18:3006:24:1008:25:27.6008:25:32.40+02:21:479:016,6
36OSTAPINSKA Magda 869OSTRESROKIPIASECZNOOPEN169K 3600:00:1602:13:2004:20:4906:23:5208:26:53.0508:27:09.50+02:23:249:036,6
37KONARSKA Aleksandra 983GORZÓW WLKP.OPEN174K 3700:00:0302:01:5704:04:0506:21:0508:30:02.0008:30:05.85+02:26:219:066,6
38MARCINIAK Anna 1064STRAŻNIK LASU ROTTWEILER TEAMLEGNICAOPEN177K 3800:00:0602:10:2304:18:0006:24:0008:32:56.7508:33:02.80+02:29:189:096,6
39ZASADA Iwona 821ZIELONA GÓRAOPEN182K 3900:00:0302:16:0404:30:1106:32:0208:36:10.2008:36:13.75+02:32:299:136,5
39MALICKA Małgorzata 930ZIELONA GÓRAOPEN182K 3900:00:0202:16:0304:30:0806:32:0008:36:10.9008:36:13.75+02:32:299:136,5
41JAKUBIAK Magdalena 822ZIELONA GÓRAOPEN184K 4100:00:0402:16:0104:30:1206:32:0208:36:09.5508:36:13.90+02:32:299:136,5
42MRÓZ Anna 922POZNAŃOPEN199K 4200:00:2902:10:4704:17:2206:29:5408:44:20.5508:44:49.80+02:41:059:216,4
43WĘGIER Agnieszka 882ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ/BIEGAJĄCE MATKI WARIATKIZIELONA GÓRAOPEN200K 4300:00:0502:11:5304:22:0206:33:2308:46:41.9008:46:47.50+02:43:029:246,4
44PILONIS Eleonora 901BIEGOSTACJA ULTRA TEAMZIELONA GÓRAOPEN201K 4400:00:0402:11:4304:22:0106:33:2208:46:42.9508:46:47.80+02:43:039:246,4
45BOGDAN Ola 1042WROCŁAWOPEN204K 4500:00:0402:05:1204:19:3906:23:4208:56:20.6508:56:24.70+02:52:409:346,3
46KUŚWIK Beata 1018CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJIWROCŁAWOPEN207K 4600:00:2402:06:4504:20:4606:35:0509:00:11.0509:00:35.70+02:56:519:386,2
47POPŁAWSKA Katarzyna 971CZARNE OWCE HIPOLITÓWHALINÓWOPEN212K 4700:00:1902:09:2004:24:1306:32:4709:04:01.0509:04:21.00+03:00:369:426,2
48KALISZEWICZ Ewa 905CHWARSZCZANYOPEN215K 4800:00:3002:17:4704:29:2206:40:2409:04:20.2009:04:50.65+03:01:069:436,2
49PIETRZAK Anna 915WROCŁAWOPEN218K 4900:00:1102:07:4104:22:0006:40:3509:05:19.7009:05:31.00+03:01:469:446,2
50OSTACH Daria 1055OSTRÓW WIELKOPOLSKIOPEN226K 5000:00:0302:17:2204:42:1406:50:5209:16:28.3509:16:31.60+03:12:479:566,0
51PRUSIEWICZ Beata 1047OSTRÓW WIELKOPOLSKIOPEN227K 5100:00:0302:17:1504:41:3106:50:4909:16:28.0509:16:31.65+03:12:479:566,0
52STERKOWICZ Olga 928KRAKÓWOPEN228K 5200:00:0302:14:0304:33:5406:51:0709:22:57.5009:23:00.55+03:19:1610:036,0
53PAWELCZYK Anita 878OSTRESROKIPIASECZNOOPEN234K 5300:00:1702:24:2404:49:1407:19:1209:57:18.2009:57:35.70+03:53:5110:395,6
53JANKIEWICZ Helena 1012MTS HAMERMIASTKOOPEN234K 5300:00:0402:24:2304:49:3207:19:3609:57:31.2009:57:35.70+03:53:5110:405,6
55PALUS Malgorzata 957ISANDS ENKLAWA SPORTUPIASECZNOOPEN236K 5500:00:0202:21:3104:49:3707:19:3309:57:33.0009:57:35.85+03:53:5110:405,6
Niesklasyfikowani
GRZELCZAK Barbara 1086SIECHNICEOPENDNF02:32:26 DNF05:47:27 DNF DNF DNF DNF--
SZALKOWSKA-KUPCZYK Dominika 1074RAWICZOPENDNF02:45:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 57 wynik(ów)