ULTRAKOTLINA 50
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 54 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 291
Wystartowało : 251
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 239
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 17km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17km | 31km | 42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuGoduszyn
17km
   
1KONKEL Katarzyna 834MAJA TEAM / DECATHLON LUBLIN CZECHÓWLUBLINOPEN00:00:1301:31:18
2NOWAKOWSKA Anna 812ALPIMADE TEAMINOWROCŁAWOPEN00:00:0201:31:20
3FLOREK Katarzyna 824WROCŁAWOPEN00:00:0501:33:24
4WOJCIECHOWSKA Maria 1077JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOPEN00:00:1301:38:45
5JANERKA Marzka 1071DZIABNIĘCICHORZÓWOPEN00:00:0201:41:33
6DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna 1059ROKIETNICA BIEGAMROWINOOPEN00:00:0501:42:48
7MERDA Katarzyna 1014MTS HAMERMIASTKOOPEN00:00:0401:43:06
8LORENC Joanna 1085SPORTOWE ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZOPEN00:00:0401:45:11
9ADAMCZYK Iweta 1017MOŻE I WOLNO ALE ZA TO BYLE JAKWROCLAWOPEN00:00:0301:46:19
10KARNICKA Iwona 892EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECOPEN00:00:0501:47:31
11ZAJĄC Daria 952DREAM RUNWARSZAWAOPEN00:00:0201:48:27
12BIEŃ Magdalena 862POZNAŃOPEN00:00:0201:51:05
13SZYMAŃSKA Agata 980GDAŃSKOPEN00:00:0801:51:05
14RABIEJ-OLSZEWSKA Hanna 800CHOJNÓWOPEN00:00:0501:51:49
15CICHOŃ Magdalena 1049PROFIL OPOLEOPOLEOPEN00:00:0301:53:36
16PROSOWIECKA SMAK Katarzyna 1056OPOLEOPEN00:00:0301:53:43
17SOWIŃSKA-JANECZEK Joanna 816KB MARATON TUREKTUREKOPEN00:00:0501:54:12
18CHYLIŃSKA Agnieszka 1083CHODZIMISIEŁÓDŹOPEN00:00:3601:55:02
19GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda 1058DGR KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCHPOZNAŃOPEN00:00:0301:55:36
20PACZKOWSKA Katarzyna 943BIEGAJĄCE KREJZOLEKIEKRZOPEN00:00:2501:55:52
21KULCZYK Ewa 916ULTRA WAY TEAMGDYNIAOPEN00:00:0201:57:53
22ZYWERT Antonina 986OSTROWITEOPEN00:00:2801:58:37
23WOJDYLAK Katarzyna 953ULTRA WAY TEAMGDAŃSKOPEN00:00:0301:58:40
24MIKOŁAJEWSKA Justyna 847WROCŁAWOPEN00:00:1101:59:08
25CZARNIK-PECIAK Aleksandra 846PRZEZCHLEBIEOPEN00:00:0301:59:45
26KAMIŃSKA Ewelina 921BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃOPEN00:00:2802:00:27
27NOWAK Marta 840DŁUGOŁĘKAOPEN00:00:1702:00:46
28FURMANIAK Julita 996HANGARPOZNAŃOPEN00:00:0802:01:29
29KONARSKA Aleksandra 983GORZÓW WLKP.OPEN00:00:0302:01:57
30MICHALCZAK Karolina 884ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ/BIEGAJĄCE MATKI WARIATKIZIELONA GÓRAOPEN00:00:0502:02:10
31WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 1002KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃOPEN00:00:0602:02:15
32MAZUR Katarzyna 993UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEOPEN00:00:0602:03:58
33BOGDAN Ola 1042WROCŁAWOPEN00:00:0402:05:12
34HAŁAS Katarzyna 1003KB GEPARD MUROWANA GOŚLINARAKOWNIAOPEN00:00:2302:05:21
35GORĄCZNIAK Anna 830KOBIETY BIEGAJAPOZNAŃOPEN00:00:1702:06:43
36KUŚWIK Beata 1018CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJIWROCŁAWOPEN00:00:2402:06:45
37PIETRZAK Anna 915WROCŁAWOPEN00:00:1102:07:41
38ODWAŻNY Magdalena 829STRONIE ŚLĄSKIEOPEN00:00:0302:07:54
39POPŁAWSKA Katarzyna 971CZARNE OWCE HIPOLITÓWHALINÓWOPEN00:00:1902:09:20
40MARCINIAK Anna 1064STRAŻNIK LASU ROTTWEILER TEAMLEGNICAOPEN00:00:0602:10:23
41SZCZERBAL Agnieszka 935TTKF MPK POZNAŃPOZNAŃOPEN00:00:0402:10:43
42MRÓZ Anna 922POZNAŃOPEN00:00:2902:10:47
43PILONIS Eleonora 901BIEGOSTACJA ULTRA TEAMZIELONA GÓRAOPEN00:00:0402:11:43
44WĘGIER Agnieszka 882ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ/BIEGAJĄCE MATKI WARIATKIZIELONA GÓRAOPEN00:00:0502:11:53
45OSTAPINSKA Magda 869OSTRESROKIPIASECZNOOPEN00:00:1602:13:20
46STERKOWICZ Olga 928KRAKÓWOPEN00:00:0302:14:03
47JAKUBIAK Magdalena 822ZIELONA GÓRAOPEN00:00:0402:16:01
48MALICKA Małgorzata 930ZIELONA GÓRAOPEN00:00:0202:16:03
48ZASADA Iwona 821ZIELONA GÓRAOPEN00:00:0302:16:04
50PRUSIEWICZ Beata 1047OSTRÓW WIELKOPOLSKIOPEN00:00:0302:17:15
51OSTACH Daria 1055OSTRÓW WIELKOPOLSKIOPEN00:00:0302:17:22
52KALISZEWICZ Ewa 905CHWARSZCZANYOPEN00:00:3002:17:47
53PALUS Malgorzata 957ISANDS ENKLAWA SPORTUPIASECZNOOPEN00:00:0202:21:31
54JANKIEWICZ Helena 1012MTS HAMERMIASTKOOPEN00:00:0402:24:23
54PAWELCZYK Anita 878OSTRESROKIPIASECZNOOPEN00:00:1702:24:24
Niesklasyfikowani
GRZELCZAK Barbara 1086SIECHNICEOPENDNF02:32:26 DNF
SZALKOWSKA-KUPCZYK Dominika 1074RAWICZOPENDNF02:45:21 DNF
Znaleziono 57 wynik(ów)