ULTRAKOTLINA 50
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 54 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 291
Wystartowało : 251
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 239
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 31km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17km | 31km | 42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuGoduszyn
17km
Górzyniec
31km
    
1KONKEL Katarzyna 834MAJA TEAM / DECATHLON LUBLIN CZECHÓWLUBLINOPEN00:00:1301:31:1802:54:17
2NOWAKOWSKA Anna 812ALPIMADE TEAMINOWROCŁAWOPEN00:00:0201:31:2002:54:24
3FLOREK Katarzyna 824WROCŁAWOPEN00:00:0501:33:2403:03:25
4WOJCIECHOWSKA Maria 1077JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOPEN00:00:1301:38:4503:12:41
5JANERKA Marzka 1071DZIABNIĘCICHORZÓWOPEN00:00:0201:41:3303:20:37
6DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna 1059ROKIETNICA BIEGAMROWINOOPEN00:00:0501:42:4803:20:43
7MERDA Katarzyna 1014MTS HAMERMIASTKOOPEN00:00:0401:43:0603:20:55
8ADAMCZYK Iweta 1017MOŻE I WOLNO ALE ZA TO BYLE JAKWROCLAWOPEN00:00:0301:46:1903:21:17
9LORENC Joanna 1085SPORTOWE ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZOPEN00:00:0401:45:1103:22:47
10ZAJĄC Daria 952DREAM RUNWARSZAWAOPEN00:00:0201:48:2703:28:58
11KARNICKA Iwona 892EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECOPEN00:00:0501:47:3103:31:12
12SZYMAŃSKA Agata 980GDAŃSKOPEN00:00:0801:51:0503:36:11
13BIEŃ Magdalena 862POZNAŃOPEN00:00:0201:51:0503:38:24
14SOWIŃSKA-JANECZEK Joanna 816KB MARATON TUREKTUREKOPEN00:00:0501:54:1203:40:10
15CICHOŃ Magdalena 1049PROFIL OPOLEOPOLEOPEN00:00:0301:53:3603:40:14
16PROSOWIECKA SMAK Katarzyna 1056OPOLEOPEN00:00:0301:53:4303:40:23
17RABIEJ-OLSZEWSKA Hanna 800CHOJNÓWOPEN00:00:0501:51:4903:41:36
18GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda 1058DGR KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCHPOZNAŃOPEN00:00:0301:55:3603:43:47
19PACZKOWSKA Katarzyna 943BIEGAJĄCE KREJZOLEKIEKRZOPEN00:00:2501:55:5203:46:57
20CHYLIŃSKA Agnieszka 1083CHODZIMISIEŁÓDŹOPEN00:00:3601:55:0203:48:41
21KULCZYK Ewa 916ULTRA WAY TEAMGDYNIAOPEN00:00:0201:57:5303:48:55
22ZYWERT Antonina 986OSTROWITEOPEN00:00:2801:58:3703:50:18
23KAMIŃSKA Ewelina 921BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃOPEN00:00:2802:00:2703:52:43
24CZARNIK-PECIAK Aleksandra 846PRZEZCHLEBIEOPEN00:00:0301:59:4503:54:43
25MIKOŁAJEWSKA Justyna 847WROCŁAWOPEN00:00:1101:59:0803:54:44
26NOWAK Marta 840DŁUGOŁĘKAOPEN00:00:1702:00:4603:54:59
27MICHALCZAK Karolina 884ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ/BIEGAJĄCE MATKI WARIATKIZIELONA GÓRAOPEN00:00:0502:02:1003:59:28
28FURMANIAK Julita 996HANGARPOZNAŃOPEN00:00:0802:01:2903:59:30
29WOJDYLAK Katarzyna 953ULTRA WAY TEAMGDAŃSKOPEN00:00:0301:58:4004:01:22
30KONARSKA Aleksandra 983GORZÓW WLKP.OPEN00:00:0302:01:5704:04:05
31WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 1002KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃOPEN00:00:0602:02:1504:04:35
32MAZUR Katarzyna 993UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEOPEN00:00:0602:03:5804:04:39
33HAŁAS Katarzyna 1003KB GEPARD MUROWANA GOŚLINARAKOWNIAOPEN00:00:2302:05:2104:05:31
34GORĄCZNIAK Anna 830KOBIETY BIEGAJAPOZNAŃOPEN00:00:1702:06:4304:09:39
35MRÓZ Anna 922POZNAŃOPEN00:00:2902:10:4704:17:22
36ODWAŻNY Magdalena 829STRONIE ŚLĄSKIEOPEN00:00:0302:07:5404:17:24
37MARCINIAK Anna 1064STRAŻNIK LASU ROTTWEILER TEAMLEGNICAOPEN00:00:0602:10:2304:18:00
38SZCZERBAL Agnieszka 935TTKF MPK POZNAŃPOZNAŃOPEN00:00:0402:10:4304:18:30
39BOGDAN Ola 1042WROCŁAWOPEN00:00:0402:05:1204:19:39
40KUŚWIK Beata 1018CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJIWROCŁAWOPEN00:00:2402:06:4504:20:46
41OSTAPINSKA Magda 869OSTRESROKIPIASECZNOOPEN00:00:1602:13:2004:20:49
42PIETRZAK Anna 915WROCŁAWOPEN00:00:1102:07:4104:22:00
43PILONIS Eleonora 901BIEGOSTACJA ULTRA TEAMZIELONA GÓRAOPEN00:00:0402:11:4304:22:01
44WĘGIER Agnieszka 882ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ/BIEGAJĄCE MATKI WARIATKIZIELONA GÓRAOPEN00:00:0502:11:5304:22:02
45POPŁAWSKA Katarzyna 971CZARNE OWCE HIPOLITÓWHALINÓWOPEN00:00:1902:09:2004:24:13
46KALISZEWICZ Ewa 905CHWARSZCZANYOPEN00:00:3002:17:4704:29:22
47MALICKA Małgorzata 930ZIELONA GÓRAOPEN00:00:0202:16:0304:30:08
47ZASADA Iwona 821ZIELONA GÓRAOPEN00:00:0302:16:0404:30:11
49JAKUBIAK Magdalena 822ZIELONA GÓRAOPEN00:00:0402:16:0104:30:12
50STERKOWICZ Olga 928KRAKÓWOPEN00:00:0302:14:0304:33:54
51PRUSIEWICZ Beata 1047OSTRÓW WIELKOPOLSKIOPEN00:00:0302:17:1504:41:31
52OSTACH Daria 1055OSTRÓW WIELKOPOLSKIOPEN00:00:0302:17:2204:42:14
53PAWELCZYK Anita 878OSTRESROKIPIASECZNOOPEN00:00:1702:24:2404:49:14
53JANKIEWICZ Helena 1012MTS HAMERMIASTKOOPEN00:00:0402:24:2304:49:32
55PALUS Malgorzata 957ISANDS ENKLAWA SPORTUPIASECZNOOPEN00:00:0202:21:3104:49:37
Niesklasyfikowani
GRZELCZAK Barbara 1086SIECHNICEOPENDNF02:32:26 DNF05:47:27 DNF
SZALKOWSKA-KUPCZYK Dominika 1074RAWICZOPENDNF02:45:21 DNF DNF
Znaleziono 57 wynik(ów)