ULTRAKOTLINA 50
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 54 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 291
Wystartowało : 251
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 239
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 42km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17km | 31km | 42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuGoduszyn
17km
Górzyniec
31km
Kopalnia
42km
     
1KONKEL Katarzyna 834MAJA TEAM / DECATHLON LUBLIN CZECHÓWLUBLINOPEN00:00:1301:31:1802:54:1704:24:31
2NOWAKOWSKA Anna 812ALPIMADE TEAMINOWROCŁAWOPEN00:00:0201:31:2002:54:2404:31:26
3FLOREK Katarzyna 824WROCŁAWOPEN00:00:0501:33:2403:03:2504:38:01
4WOJCIECHOWSKA Maria 1077JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOPEN00:00:1301:38:4503:12:4104:49:55
5ADAMCZYK Iweta 1017MOŻE I WOLNO ALE ZA TO BYLE JAKWROCLAWOPEN00:00:0301:46:1903:21:1704:57:38
6DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna 1059ROKIETNICA BIEGAMROWINOOPEN00:00:0501:42:4803:20:4304:58:49
7MERDA Katarzyna 1014MTS HAMERMIASTKOOPEN00:00:0401:43:0603:20:5504:59:00
8LORENC Joanna 1085SPORTOWE ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZOPEN00:00:0401:45:1103:22:4705:00:48
9JANERKA Marzka 1071DZIABNIĘCICHORZÓWOPEN00:00:0201:41:3303:20:3705:01:41
10KARNICKA Iwona 892EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECOPEN00:00:0501:47:3103:31:1205:12:36
11ZAJĄC Daria 952DREAM RUNWARSZAWAOPEN00:00:0201:48:2703:28:5805:24:07
12SZYMAŃSKA Agata 980GDAŃSKOPEN00:00:0801:51:0503:36:1105:26:20
13CICHOŃ Magdalena 1049PROFIL OPOLEOPOLEOPEN00:00:0301:53:3603:40:1405:27:45
14PROSOWIECKA SMAK Katarzyna 1056OPOLEOPEN00:00:0301:53:4303:40:2305:28:06
15GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda 1058DGR KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCHPOZNAŃOPEN00:00:0301:55:3603:43:4705:29:42
16KULCZYK Ewa 916ULTRA WAY TEAMGDYNIAOPEN00:00:0201:57:5303:48:5505:32:16
17BIEŃ Magdalena 862POZNAŃOPEN00:00:0201:51:0503:38:2405:32:57
18SOWIŃSKA-JANECZEK Joanna 816KB MARATON TUREKTUREKOPEN00:00:0501:54:1203:40:1005:35:24
19KAMIŃSKA Ewelina 921BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃOPEN00:00:2802:00:2703:52:4305:39:40
20PACZKOWSKA Katarzyna 943BIEGAJĄCE KREJZOLEKIEKRZOPEN00:00:2501:55:5203:46:5705:40:09
21RABIEJ-OLSZEWSKA Hanna 800CHOJNÓWOPEN00:00:0501:51:4903:41:3605:41:05
22CZARNIK-PECIAK Aleksandra 846PRZEZCHLEBIEOPEN00:00:0301:59:4503:54:4305:45:37
23NOWAK Marta 840DŁUGOŁĘKAOPEN00:00:1702:00:4603:54:5905:47:20
24CHYLIŃSKA Agnieszka 1083CHODZIMISIEŁÓDŹOPEN00:00:3601:55:0203:48:4105:48:49
25ZYWERT Antonina 986OSTROWITEOPEN00:00:2801:58:3703:50:1805:51:13
26MIKOŁAJEWSKA Justyna 847WROCŁAWOPEN00:00:1101:59:0803:54:4405:51:53
27FURMANIAK Julita 996HANGARPOZNAŃOPEN00:00:0802:01:2903:59:3005:56:59
28HAŁAS Katarzyna 1003KB GEPARD MUROWANA GOŚLINARAKOWNIAOPEN00:00:2302:05:2104:05:3105:59:13
29WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 1002KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃOPEN00:00:0602:02:1504:04:3506:00:31
30WOJDYLAK Katarzyna 953ULTRA WAY TEAMGDAŃSKOPEN00:00:0301:58:4004:01:2206:03:13
31MAZUR Katarzyna 993UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEOPEN00:00:0602:03:5804:04:3906:05:16
32MICHALCZAK Karolina 884ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ/BIEGAJĄCE MATKI WARIATKIZIELONA GÓRAOPEN00:00:0502:02:1003:59:2806:10:20
33GORĄCZNIAK Anna 830KOBIETY BIEGAJAPOZNAŃOPEN00:00:1702:06:4304:09:3906:12:55
34KONARSKA Aleksandra 983GORZÓW WLKP.OPEN00:00:0302:01:5704:04:0506:21:05
35BOGDAN Ola 1042WROCŁAWOPEN00:00:0402:05:1204:19:3906:23:42
36OSTAPINSKA Magda 869OSTRESROKIPIASECZNOOPEN00:00:1602:13:2004:20:4906:23:52
37MARCINIAK Anna 1064STRAŻNIK LASU ROTTWEILER TEAMLEGNICAOPEN00:00:0602:10:2304:18:0006:24:00
38SZCZERBAL Agnieszka 935TTKF MPK POZNAŃPOZNAŃOPEN00:00:0402:10:4304:18:3006:24:10
39ODWAŻNY Magdalena 829STRONIE ŚLĄSKIEOPEN00:00:0302:07:5404:17:2406:24:22
40MRÓZ Anna 922POZNAŃOPEN00:00:2902:10:4704:17:2206:29:54
41MALICKA Małgorzata 930ZIELONA GÓRAOPEN00:00:0202:16:0304:30:0806:32:00
41ZASADA Iwona 821ZIELONA GÓRAOPEN00:00:0302:16:0404:30:1106:32:02
43JAKUBIAK Magdalena 822ZIELONA GÓRAOPEN00:00:0402:16:0104:30:1206:32:02
44POPŁAWSKA Katarzyna 971CZARNE OWCE HIPOLITÓWHALINÓWOPEN00:00:1902:09:2004:24:1306:32:47
45PILONIS Eleonora 901BIEGOSTACJA ULTRA TEAMZIELONA GÓRAOPEN00:00:0402:11:4304:22:0106:33:22
46WĘGIER Agnieszka 882ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ/BIEGAJĄCE MATKI WARIATKIZIELONA GÓRAOPEN00:00:0502:11:5304:22:0206:33:23
47KUŚWIK Beata 1018CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJIWROCŁAWOPEN00:00:2402:06:4504:20:4606:35:05
48KALISZEWICZ Ewa 905CHWARSZCZANYOPEN00:00:3002:17:4704:29:2206:40:24
49PIETRZAK Anna 915WROCŁAWOPEN00:00:1102:07:4104:22:0006:40:35
50PRUSIEWICZ Beata 1047OSTRÓW WIELKOPOLSKIOPEN00:00:0302:17:1504:41:3106:50:49
51OSTACH Daria 1055OSTRÓW WIELKOPOLSKIOPEN00:00:0302:17:2204:42:1406:50:52
52STERKOWICZ Olga 928KRAKÓWOPEN00:00:0302:14:0304:33:5406:51:07
53PAWELCZYK Anita 878OSTRESROKIPIASECZNOOPEN00:00:1702:24:2404:49:1407:19:12
54PALUS Malgorzata 957ISANDS ENKLAWA SPORTUPIASECZNOOPEN00:00:0202:21:3104:49:3707:19:33
55JANKIEWICZ Helena 1012MTS HAMERMIASTKOOPEN00:00:0402:24:2304:49:3207:19:36
Niesklasyfikowani
SZALKOWSKA-KUPCZYK Dominika 1074RAWICZOPENDNF02:45:21 DNF DNF DNF
GRZELCZAK Barbara 1086SIECHNICEOPENDNF02:32:26 DNF05:47:27 DNF DNF
Znaleziono 57 wynik(ów)