ULTRAKOTLINA 50
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 54 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 291
Wystartowało : 251
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 239
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17km | 31km | 42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuGoduszyn
17km
Górzyniec
31km
Kopalnia
42km
     
1WILK Piotr 998GLIWICEOPEN00:00:0002:06:5304:18:0206:30:39
2WYSOKIŃSKI Konrad 1066MESMERIK RUNNERSPIASECZNOOPEN00:00:0301:27:4002:53:0004:24:28
3WEINERT Artur 961RUNNER'S POWERŚREMOPEN00:00:0401:37:3403:09:3804:49:49
4MOCZEK Tomasz 1028GŁOGÓWOPEN00:00:0501:23:4502:36:3903:50:33
5PILARSKI Tomasz 985IZERY BOGATYNIABOGATYNIAOPEN00:00:0501:23:4602:39:0103:54:18
6MOSKALSKI Dariusz 977EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECOPEN00:00:0501:34:3502:58:5304:24:43
7ZIĘBA Tomek 1076JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOPEN00:00:0501:38:0303:06:5404:33:27
8MATUSZEWSKI Marek 1031RUNNER'S POWER ŚREMŚREMOPEN00:00:0501:39:5203:14:5204:51:16
9ZGOŁA Przemysław 1034TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEOPEN00:00:0502:10:4204:18:2406:24:15
10ADAMUS Adam 1046BORÓWIECOPEN00:00:0502:05:3504:18:4506:30:59
11KARWACZYŃSKI Roger 1036JELENIA GÓRAOPEN00:00:0601:19:3202:29:1203:40:44
12GRIMSTRUP Simon 1072SILKEBORG OK TRAILRYOPEN00:00:0601:25:1202:40:5303:54:48
13ŁUKASZEWSKI Szymon 948STRZYŻEWICEOPEN00:00:0601:23:4902:41:1704:02:31
14KAMERDUŁA Łukasz 1063#TEAMCZTERYSTRUŻKAOPEN00:00:0601:23:3002:45:1504:14:24
15NOWICKI Marcin 838GORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN00:00:0601:36:4203:10:0404:45:21
16STAROŃ Norbert 889EDITEAMZGORZELECOPEN00:00:0603:05:5804:43:17
17MAZUREK Łukasz 893EDITEAM ZGORZELECZGORZELECOPEN00:00:0601:41:4503:15:0704:59:34
18ŚMICHURSKI Krzysztof 982WLKP MOUNTAINS ULTRACEREKWICAOPEN00:00:0601:44:2203:29:2305:16:36
19HACUŚ Jacek 870DUSZNIKI ZDRÓJOPEN00:00:0601:57:0903:41:3105:29:43
20ROSZKIEWICZ Mariusz 883ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAOPEN00:00:0602:06:3604:20:1306:33:51
21SMOLIŃSKI Marcin 826BIEGIEM PO MARZENIA TEAM/RUNPROGRESSTEAMWROCŁAWOPEN00:00:0701:25:1102:38:4003:59:00
22WOLAŃSKI Jan 968OŁAWAOPEN00:00:0701:36:3103:02:5904:31:07
23RABSKI Tomek 891ZGORZELECOPEN00:00:0701:34:3803:06:0304:43:58
24WITOSŁAWSKI Maciej 859WROCŁAWOPEN00:00:0701:39:3303:12:3804:50:42
25ŚLIWIŃSKI Rafał 896PROSZOWAOPEN00:00:0701:36:2603:05:1204:41:25
26KISILEWICZ Marek 1013NOAWYSOKAOPEN00:00:0701:40:3503:12:4304:50:56
27SIKORSKI Szymon 1053NOAKIELCZOWOPEN00:00:0701:42:5203:21:5704:57:42
28DUMIŃSKI Tomasz 960PLOTERTOM RUNNERSTRZEGOMOPEN00:00:0701:41:3303:26:5505:20:34
29MATYSIAK Maciej 1057OLDSCHOOL HOOLIGANS W BIEGUPOZNAŃOPEN00:00:0701:59:2103:52:0105:40:16
30DUDZIAK Marek 911JAWORZEOPEN00:00:0701:48:4203:37:4905:34:17
31LESNIEWSKI Szymon 1073HANGARLESZNOOPEN00:00:0702:01:2603:59:3505:56:26
32ŻABIEREK Tomasz 940GORZÓW WLKP.OPEN00:00:0702:02:0704:04:0706:20:57
33KWAŚNIEWSKI Mariusz 1040SZWLA STARGARDSTARGARDOPEN00:00:0801:30:3702:52:4004:13:01
34ŁOPATYŃSKI Irek 1088REMA SPORT TEAMLĄDEK ZDRÓJOPEN00:00:0801:31:2502:57:5804:22:58
35CAPUTA Wojciech 1070LESZNOOPEN00:00:0801:38:2503:08:2204:43:48
36CICHY Krzysztof 1067OPONY SERAFINOWSKIGÓRKI WIELKIEOPEN00:00:0801:37:2203:12:2404:56:22
37MIELĘCKI Maciej 1035AZS UWM OLSZTYNOLSZTYNOPEN00:00:0801:46:1003:20:0904:51:42
38DOBROWOLSKI Krzysztof 897SULIKÓWOPEN00:00:0801:34:3103:05:3404:51:21
39MERDA Piotr 1015MTS HAMERMIASTKOOPEN00:00:0801:43:0403:21:0805:05:43
40KONDYCKI Adam 890ZGORZELECOPEN00:00:0801:45:4003:29:1605:23:47
41JANKIEWICZ Tomasz 1011MTS HAMERMIASTKOOPEN00:00:0801:44:3803:38:1605:45:49
42PILARSKI Michał 1044RUNDOMSKOGIDLEOPEN00:00:0901:23:3602:45:2304:20:12
43BARANOWSKI Jacek 1075JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOPEN00:00:0901:34:5603:03:0804:30:44
44KARPOWICZ Rafal 835WROCLAWOPEN00:00:0901:37:2303:07:5204:44:43
45GRZĄBA Szymon 1019HIT THE TRAILMIKOŁÓWOPEN00:00:0901:41:1503:17:2004:57:19
46SZELA Łukasz 1080BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINOPEN00:00:0901:38:5103:14:5405:00:56
47OLEŚ Daniel 964JEŻÓW SUDECKIOPEN00:00:0901:43:5603:23:5205:07:15
48WNUK Tomasz 918NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAOPEN00:00:0901:49:4103:36:3005:27:35
49PIOTROWSKI Krzysztof 1043LEGNICAOPEN00:00:0901:51:5703:42:5505:37:29
50REIMUS Maciej 923AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZOPEN00:00:0901:49:4003:39:1305:40:05
51STASIAK Lukasz 931LEŚNE DZIKI PRZYJACIELKSA GRUPA BIEGOWALESZNOOPEN00:00:0902:01:4604:01:2106:00:38
52DĄBROWSKI Marcin 1005SIENIAWA ŻARSKĄOPEN00:00:0901:57:3504:02:2306:03:20
53BŁĄDEK Sławomir 1069WITKOWO DRUGIEOPEN00:00:1001:38:4403:13:3104:54:07
54PORCZYK Zbigniew 1027POWER TRAININGWARSZAWAOPEN00:00:1001:39:2003:11:4504:53:29
55OLEJNICZAK Piotr 1007LESZNOOPEN00:00:1001:39:1503:14:4104:59:01
56PĘKALA Marcin 858ONEMANRUNTEAMŚWIDNICAOPEN00:00:1001:40:2603:17:0904:59:12
57JAKOWSKI Mateusz 932BARDOOPEN00:00:1001:33:5303:08:0604:53:39
58BĄK Piotr 843KB LUPUS OLEŚNICABRZEZIA ŁĄKAOPEN00:00:1001:40:1803:20:1205:08:55
59KAMIENIAK Jacek 1065KOLARSKO BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKORADOMSKOOPEN00:00:1002:00:5204:06:3306:07:08
60MIELEWCZYK Tomasz 803VERGE RUNNING TEAMJELENIA GÓRAOPEN00:00:1101:31:2602:53:4104:19:09
61WILCZKOWIAK Jan 992LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEOPEN00:00:1101:46:1503:22:4705:05:19
62JÓŹWIAK Oskar Jóźwiak 950ROSNÓWKOOPEN00:00:1102:06:2804:03:1105:45:05
63MIZERSKI Tomasz 899ZGORZELECOPEN00:00:1102:02:1303:50:5105:49:30
64WICIAK Ziemowit 978AKTYWNI KOCIEWIACYSTAROGARD GDAŃSKIOPEN00:00:1102:06:0404:16:2106:16:45
65NEDZA Mikolaj 976LESZ NO LIMITS RUNNERSKAKOLEWOOPEN00:00:1101:46:4903:40:0105:46:51
66KOLASSA Ryszard 974AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZOPEN00:00:1102:05:4804:16:2206:27:38
67SZCZYGIEŁ Paweł 907STARGARDOPEN00:00:1102:07:0604:25:0306:31:58
68MAJCHRZAK Maciej 855140MINUT.PLWROCŁAWOPEN00:00:1201:35:4404:36:48
69LATAK Michał 988WARSZAWAOPEN00:00:1201:37:1403:05:1404:37:30
70NOSEK Mateusz 1020ZAKLICZYNOPEN00:00:1201:40:4703:14:4704:47:51
71LULEK Paweł 1090GOPR KARKONOSZEJELENIA GÓRAOPEN00:00:1201:39:2403:14:5804:52:17
72KUCIAK Bartosz 994#LESNYDZIODKROSNOOPEN00:00:1201:41:3103:18:2204:56:34
73TOMASZEWSKI Dominik 887WILLSOOR.PLLESZNOOPEN00:00:1201:48:5803:35:4105:26:09
74CHLEWIŃSKI Łukasz 903GRZĘDZICEOPEN00:00:1201:48:2803:45:0805:48:06
75KRAWIEC Dominik 895KROSNOOPEN00:00:1201:58:4803:47:4005:48:38
76JUNIK Łukasz 849MOCNA GRUPA CEZARAMARCINKOWICEOPEN00:00:1201:34:3003:39:4005:55:36
77GALASIŃSKI Andrzej 1000GRUPA SIGMEOLUBOŃOPEN00:00:1202:01:0104:04:2406:00:37
78RYSZ Robert 885ZABRZEOPEN00:00:1301:35:2603:06:2804:39:10
79GANDZIAROWSKI Marek 925#WATAHA_SOBÓTKASOBÓTKAOPEN00:00:1301:42:3603:22:4105:11:06
80SZYMCZYK Michał 906SZPROTAWAOPEN00:00:1301:45:4403:25:3405:11:38
81PIETRZAK Jacek 1078ŁÓDŹOPEN00:00:1301:46:0103:23:0005:08:47
82SKRZYPCZYŃSKI Marcin 839ZIELONA GÓRAOPEN00:00:1302:03:0003:59:5406:10:09
83KACZYŃSKI Janusz 975AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZOPEN00:00:1302:01:0004:06:4406:21:17
84HETMAN Łukasz 1052BARLINEKOPEN00:00:1401:38:5303:08:3704:45:24
85BORDYCH Andrzej 1037BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWOPEN00:00:1401:43:3403:17:0704:57:05
86WOJTAL Marcin 987#BIEGAJLESZNOLESZNOOPEN00:00:1401:41:2403:21:2205:12:31
87NALEWAJKO Jacek 1004BIEGAJLESZNOLESZNOOPEN00:00:1401:56:0703:41:1405:32:53
88DEPTA Bartłomiej 1068ONE MAN ARMYDŁUGOSIODŁOOPEN00:00:1401:47:5903:34:1505:29:43
89TOMASZEWSKI Tomasz 1021ŻMIGRÓDOPEN00:00:1402:11:3604:21:0206:16:34
90WEIN Tomasz 886LESZNOOPEN00:00:1402:12:3004:36:5706:49:58
91BORDYCH Jacek 1025BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWOPEN00:00:1501:45:5703:21:4404:57:37
92KOWALSKI Grzegorz 1024PMCG PIASECZNOPIASECZNOOPEN00:00:1501:40:0803:14:5004:57:45
93GRYS Paweł 818WAWRZYNTEAMWROCŁAWOPEN00:00:1501:40:3803:25:5705:16:21
94SOBOLEWSKI Dariusz 1038BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWOPEN00:00:1501:46:0603:31:0705:19:59
95SYCHOWIEC Adrian 876JELENIA GÓRAOPEN00:00:1501:58:1703:53:2605:58:54
96ROLIŃSKI Radosław 1033OLEŚNICAOPEN00:00:1501:58:3703:57:3505:59:14
97WOJCIECHOSKI Michał 962OPATÓWEKOPEN00:00:1502:04:5104:12:4606:18:56
98ZIMNY Piotr 966OPATÓWEKOPEN00:00:1502:04:5404:12:4306:18:59
99PASZKOWSKI Piotr 965WKURW_TEAMSZCZECINOPEN00:00:1601:34:5703:03:1104:45:32
100ROZNER Artur 1079PIASECZNOOPEN00:00:1601:56:5603:47:2205:38:26
101ABRAMIUK Michał 888WARSZAWAOPEN00:00:1602:04:5604:06:4706:16:36
102ŁUPKOWSKI Paweł 872VEGE RUNNERSPOZNAŃOPEN00:00:1602:11:3904:29:2106:43:35
103GAJDA Andrzej 873POZNAŃOPEN00:00:1602:11:4304:29:2606:43:38
104ŁABĘDZKI Mariusz 819STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDOPEN00:00:1701:57:5503:50:5305:48:05
105PELC Tomasz 831DTR BIEGA / MARIO TEAMTRZEBNICAOPEN00:00:1701:56:4803:50:0405:46:31
106NOWAK Marek 845DŁUGOŁĘKAOPEN00:00:1702:00:3804:04:0206:31:02
107KRUPA Daniel 1029STARGARDOPEN00:00:1702:14:3004:27:1906:45:05
108GARBACZ Marek 991LEŚNE ULTRA DZIADYOŁAWAOPEN00:00:1802:09:3204:25:5206:49:23
109STRZELECKI Krzysztof 1001LEŚNE ULTRA DZIADYWROCŁAWOPEN00:00:1802:09:3904:27:0406:49:33
110PISAREK Radek 926PAWŁOWICEOPEN00:00:1802:05:0804:22:3706:36:46
111RUBINOWSKI Jarek 1032STARGARDOPEN00:00:1802:14:1904:27:1006:45:06
112PIECHOL Sebastian 949RAZEM TRENUJEMY SPORTZDUNSKA WOLAOPEN00:00:1802:10:0904:28:5006:40:24
113SZYGENDA Waldemar 1081KONINOPEN00:00:1802:13:5404:28:4206:55:23
114KRZYWDZIŃSKI Bartłomiej 861BOLESŁAWIECOPEN00:00:1901:49:4603:35:0005:22:34
115WOŹNIAK Paweł 833KLEPWROCŁAWOPEN00:00:1901:46:2403:31:0705:23:00
116ŁYSIAK Bartek 934DĄBRÓWKAOPEN00:00:1901:47:0603:29:1405:32:44
117GORĄCZNIAK Maciej 832PENER Z JEŻYCPOZNAŃOPEN00:00:1902:07:3404:09:4606:13:16
118RADOŻYCKI Radek 1030SZCZECINOPEN00:00:1902:14:2704:27:1306:45:09
Przekroczony limit czasu: 10:00:00
119SZURKOWSKI Michał 969GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃOPEN00:00:1902:31:4104:53:1607:34:57
120GRABOWY Mateusz 807NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOOPEN00:00:2001:57:0303:51:1905:48:40
121WEWIOR Tomasz 864DĄBROWA GÓRNICZAOPEN00:00:2001:56:4804:01:2906:07:34
122CHYLIŃSKI Łukasz 924CLOCKWORK DRUIDGRUDZIĄDZOPEN00:00:2002:05:1704:08:3706:16:55
123POPŁAWSKI Arkadiusz 979HALINOWOPEN00:00:2002:09:1404:24:0806:32:43
124DOBOSZ Leszek 970POZNAŃOPEN00:00:2002:31:3604:53:1707:34:59
125LECH Michał 809ROGOZIŃSKI MISZCZ TEAMŚWIEBODZICEOPEN00:00:2101:53:5503:40:0005:34:51
126STRONIKOWSKI Kamil 810DRUŻYNA STASIASZCZECINOPEN00:00:2102:04:5504:04:4506:09:57
127SOBKOWIAK Przemysław 936BRAKPOZNAŃOPEN00:00:2102:01:2404:01:4306:19:04
128KUNERT Krzysztof 865KATOWICEOPEN00:00:2102:24:4105:07:5407:43:03
129WOJTCZAK Krzysztof 941ROCK RUN FREEDOMWROCŁAWOPEN00:00:2201:56:0503:51:2305:49:31
130SZYNDLAREWICZ Tomasz 908VOLVO POLSKADOBRZYKOWICEOPEN00:00:2201:56:5803:49:5605:45:10
131CORDO Eddie 963STG BYDGOSZCZBYDGOSZCZOPEN00:00:2202:00:0503:59:0605:59:25
132SOBKOWIAK Radosław 1039NTT DATATARNOWO PODGÓRNEOPEN00:00:2202:01:2504:01:4006:19:10
133NAKLICKI Marcin 850DRUŻYNA STASIASZCZECINOPEN00:00:2202:15:5204:23:5006:34:31
134ŁUKASZCZYKIEWICZ Paweł 879STARE KOŹLEOPEN00:00:2202:06:2004:17:2606:30:03
135GOSPODAREK Łukasz 823DRUŻYNA STASIAJANCZEWOOPEN00:00:2202:15:5404:23:5206:34:51
136KRZYSZTOŃ Maciej 999KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAOPEN00:00:2301:47:0603:27:3905:17:42
137JASEK Maciej 955DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAOPEN00:00:2301:45:1503:28:4405:17:27
138PŁAZA Radosław 997ULTRASEKUNDAWARSZAWAOPEN00:00:2302:00:5403:54:3405:57:16
139MAJCHROWSKI Dariusz 1022GRYFÓW ŚLĄSKIOPEN00:00:2301:58:5203:55:0806:01:13
140SYGIET Andrzej 874GLIWICEOPEN00:00:2302:02:5404:09:1906:22:08
141JASIEWICZ Tomasz 1041ZIEONA GÓRAOPEN00:00:2302:07:0704:19:5406:30:14
142KONICKI Paweł 1084NO EXUSES TEAMPOZNAŃOPEN00:00:2301:59:3104:06:4706:18:45
143NARECKI Jarosław 1082KRUSZYNOPEN00:00:2401:58:0203:45:1505:35:00
144ZALEWSKI Daniel 944SUSZOPEN00:00:2401:58:5303:50:5805:51:44
145KOTOWSKI Andrzej 881WROCŁAWOPEN00:00:2402:02:5704:09:1506:22:14
146TOMASIK Andrzej 842ZIELONA GÓRAOPEN00:00:2501:47:1103:28:5405:16:43
147NOWACKI Michał 1087POZNAŃOPEN00:00:2501:51:4303:38:5205:30:43
148RYŚNIK Błażej 857WROCŁAWOPEN00:00:2502:05:0804:09:2006:16:54
149SYDOR Piotr 1026WROCŁAWOPEN00:00:2502:05:1504:14:4406:22:10
150WALECZEK Sławomir 875BRZEZINKA ŚREDZKAOPEN00:00:2502:05:4104:16:4006:25:47
151MACIAS Waldemar 836ZIELONA GÓRAOPEN00:00:2502:25:0504:43:12
152KWASIUK Wojciech 856PODGÓRZYNOPEN00:00:2502:05:0804:09:5906:21:44
153RZYHA Hubert 1009RUNNER'S POWER/NBR TEAMMOŚCIENICAOPEN00:00:2601:55:4803:47:0505:39:28
154MENDYK Maciej 852RUNRXDĄBRÓWKAOPEN00:00:2602:03:3703:58:0505:49:24
155SZMYT Piotr 938WLKP MOUNTAINS ULTRA/ BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNANOPEN00:00:2602:04:0804:08:2706:05:06
156KWIATKOWSKI Wojciech 912GRUDZIĄDZOPEN00:00:2602:04:5204:05:5206:05:40
157OBLICKI Bartosz 815KOSTRZYCAOPEN00:00:2601:58:2904:01:4906:13:57
158WASYLUK Cezary 933CONTROLTECWROCŁAWOPEN00:00:2702:04:3903:55:1405:42:34
159WYPYCH Bartosz 804LEIPZIGOPEN00:00:2701:59:4203:49:1905:56:48
160IGNASZEWSKI Michał 867DRUŻYNA SZPIKURADZYNYOPEN00:00:2701:57:4903:50:1305:48:52
161WOJTKOWSKI Łukasz 802TORUŃOPEN00:00:2701:59:4503:49:4505:59:56
162LEWICKI Darek 920ŁÓDŹOPEN00:00:2702:00:4604:02:1806:03:53
163LIS Sebastian 939DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃOPEN00:00:2702:04:0104:09:2406:25:59
164SKOKOWSKI Maciej 811MASŁOWOOPEN00:00:2801:42:1003:17:5004:56:28
165PIECZARA Krzysztof 1061FEBYSJAWORZNOOPEN00:00:2802:00:5603:52:4505:56:33
166WALCZAK Robert Krzysztof 1089ZIELONA GÓRAOPEN00:00:2802:10:4004:08:2106:14:11
167MAGIERECKI Krzysztof 1023LEŚNAOPEN00:00:2801:59:1503:55:3506:04:28
168DEIGSLER Przemysław 956POZNAŃOPEN00:00:2802:04:0204:09:1906:26:01
169KUREK Damian 989KAZIMIERZ BISKUPIOPEN00:00:2901:58:3503:50:2105:51:08
170WACHOWIAK Sebastian 959KOZIEGŁOWYOPEN00:00:2902:00:5404:08:32
171DOLNY Marcin 947BYDGOSZCZOPEN00:00:2902:03:5404:15:5706:33:40
172MUCHA Adam 1010BORÓWIECOPEN00:00:3001:55:4003:46:5505:39:58
173PTAK Jakub 1006GNIEZNOOPEN00:00:3002:04:5904:12:5406:16:38
174BIELECKI Tomasz 984GÓRSKI ŁAZIK POZNAŃSZCZYTNIKI DUCHOWNEOPEN00:00:3002:04:5604:12:4606:16:32
175KALISZEWICZ Piotr 904BOLESZOWICEOPEN00:00:3102:17:4504:29:2406:40:19
176BIERNACKI Krzysztof 914COTUWROCŁAWOPEN00:00:3102:12:2004:46:4807:08:50
177DONAJ Adam 808KOŚCIANOPEN00:00:3102:13:3504:39:3607:03:00
178SIECZKOWSKI Artur 1060NATURAL BORN RUNNERS TEAMKOSTRZYN NAD ODRĄOPEN00:00:3201:56:5803:48:1905:48:01
179URBANEK Sylwester 1016WARSZAWAOPEN00:00:3202:04:4704:05:5306:06:38
180KAGANEK Jakub 841DASZEWICEOPEN00:00:3302:10:1604:14:0706:25:21
181PAWEŁKÓW Michał 910GLIWICEOPEN00:00:3302:10:3904:44:1207:15:34
182BUHL Łukasz 913RUDA ŚLĄSKAOPEN00:00:3302:10:4404:43:5707:15:19
183BIAŁEK Adam 1062GEPARDY Z ŁODZIŁÓDŹOPEN00:00:3601:54:5903:48:4305:48:59
184MACHULAK Mirosław 1054SPELEOKLUB WARSZAWSKIWARSZAWAOPEN00:00:4001:51:1204:00:10
Niesklasyfikowani
MAJKOWSKI Tomasz 919AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZOPENDNF01:52:16 DNF DNF DNF
SUDOMIR Paweł 967WARSZAWAOPENDNF01:55:56 DNF DNF02:17:43 DNF
KOZAKIEWICZ Tomek 972CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJIWROCŁAWOPENDNF02:06:48 DNF DNF DNF
KISŁO Łukasz 946WILLSOORLESZNOOPENDNF01:43:25 DNF03:35:53 DNF DNF
MALINOWSKI Ernest 1008AMBERJEŻÓW SUDECKIOPENDNF01:55:09 DNF03:58:43 DNF DNF
BRZĄKALSKI Krzysiek 825PRZEDWOJEWSKI_TEAMPŁOCKOPENDNF01:23:36 DNF02:45:49 DNF DNF
KLINICKI Adam 942ZGORZELECOPENDNF01:45:40 DNF03:40:02 DNF DNF
KOŁTOWSKI Michał 954WSCHOWAOPENDNF02:35:53 DNF DNF DNF
PRZYBYSŁAWSKI Kamil 868140MINUT.PLWROCŁAWOPENDNF01:52:52 DNF04:11:20 DNF DNF
GÓRAK Przemysław 909KB SOBÓTKASOBÓTKAOPENDNF01:25:42 DNF DNF DNF
Znaleziono 194 wynik(ów)