ULTRAKOTLINA 50
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 54 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 291
Wystartowało : 251
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 239
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 17km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17km | 31km | 42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuGoduszyn
17km
   
1KARWACZYŃSKI Roger 1036JELENIA GÓRAOPEN00:00:0601:19:32
2KAMERDUŁA Łukasz 1063#TEAMCZTERYSTRUŻKAOPEN00:00:0601:23:30
3PILARSKI Michał 1044RUNDOMSKOGIDLEOPEN00:00:0901:23:36
Niesklasyfikowani
BRZĄKALSKI Krzysiek 825PRZEDWOJEWSKI_TEAMPŁOCKOPENDNF01:23:36 DNF
5MOCZEK Tomasz 1028GŁOGÓWOPEN00:00:0501:23:45
6PILARSKI Tomasz 985IZERY BOGATYNIABOGATYNIAOPEN00:00:0501:23:46
7ŁUKASZEWSKI Szymon 948STRZYŻEWICEOPEN00:00:0601:23:49
8SMOLIŃSKI Marcin 826BIEGIEM PO MARZENIA TEAM/RUNPROGRESSTEAMWROCŁAWOPEN00:00:0701:25:11
9GRIMSTRUP Simon 1072SILKEBORG OK TRAILRYOPEN00:00:0601:25:12
GÓRAK Przemysław 909KB SOBÓTKASOBÓTKAOPENDNF01:25:42 DNF
11WYSOKIŃSKI Konrad 1066MESMERIK RUNNERSPIASECZNOOPEN00:00:0301:27:40
12KWAŚNIEWSKI Mariusz 1040SZWLA STARGARDSTARGARDOPEN00:00:0801:30:37
13ŁOPATYŃSKI Irek 1088REMA SPORT TEAMLĄDEK ZDRÓJOPEN00:00:0801:31:25
14MIELEWCZYK Tomasz 803VERGE RUNNING TEAMJELENIA GÓRAOPEN00:00:1101:31:26
15JAKOWSKI Mateusz 932BARDOOPEN00:00:1001:33:53
16JUNIK Łukasz 849MOCNA GRUPA CEZARAMARCINKOWICEOPEN00:00:1201:34:30
17DOBROWOLSKI Krzysztof 897SULIKÓWOPEN00:00:0801:34:31
18MOSKALSKI Dariusz 977EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECOPEN00:00:0501:34:35
19RABSKI Tomek 891ZGORZELECOPEN00:00:0701:34:38
20BARANOWSKI Jacek 1075JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOPEN00:00:0901:34:56
21PASZKOWSKI Piotr 965WKURW_TEAMSZCZECINOPEN00:00:1601:34:57
22RYSZ Robert 885ZABRZEOPEN00:00:1301:35:26
23MAJCHRZAK Maciej 855140MINUT.PLWROCŁAWOPEN00:00:1201:35:44
24ŚLIWIŃSKI Rafał 896PROSZOWAOPEN00:00:0701:36:26
25WOLAŃSKI Jan 968OŁAWAOPEN00:00:0701:36:31
26NOWICKI Marcin 838GORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN00:00:0601:36:42
27LATAK Michał 988WARSZAWAOPEN00:00:1201:37:14
28CICHY Krzysztof 1067OPONY SERAFINOWSKIGÓRKI WIELKIEOPEN00:00:0801:37:22
29KARPOWICZ Rafal 835WROCLAWOPEN00:00:0901:37:23
30WEINERT Artur 961RUNNER'S POWERŚREMOPEN00:00:0401:37:34
31ZIĘBA Tomek 1076JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOPEN00:00:0501:38:03
32CAPUTA Wojciech 1070LESZNOOPEN00:00:0801:38:25
33BŁĄDEK Sławomir 1069WITKOWO DRUGIEOPEN00:00:1001:38:44
34SZELA Łukasz 1080BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINOPEN00:00:0901:38:51
35HETMAN Łukasz 1052BARLINEKOPEN00:00:1401:38:53
36OLEJNICZAK Piotr 1007LESZNOOPEN00:00:1001:39:15
37PORCZYK Zbigniew 1027POWER TRAININGWARSZAWAOPEN00:00:1001:39:20
38LULEK Paweł 1090GOPR KARKONOSZEJELENIA GÓRAOPEN00:00:1201:39:24
39WITOSŁAWSKI Maciej 859WROCŁAWOPEN00:00:0701:39:33
40MATUSZEWSKI Marek 1031RUNNER'S POWER ŚREMŚREMOPEN00:00:0501:39:52
41KOWALSKI Grzegorz 1024PMCG PIASECZNOPIASECZNOOPEN00:00:1501:40:08
42BĄK Piotr 843KB LUPUS OLEŚNICABRZEZIA ŁĄKAOPEN00:00:1001:40:18
43PĘKALA Marcin 858ONEMANRUNTEAMŚWIDNICAOPEN00:00:1001:40:26
44KISILEWICZ Marek 1013NOAWYSOKAOPEN00:00:0701:40:35
45GRYS Paweł 818WAWRZYNTEAMWROCŁAWOPEN00:00:1501:40:38
46NOSEK Mateusz 1020ZAKLICZYNOPEN00:00:1201:40:47
47GRZĄBA Szymon 1019HIT THE TRAILMIKOŁÓWOPEN00:00:0901:41:15
48WOJTAL Marcin 987#BIEGAJLESZNOLESZNOOPEN00:00:1401:41:24
49KUCIAK Bartosz 994#LESNYDZIODKROSNOOPEN00:00:1201:41:31
50DUMIŃSKI Tomasz 960PLOTERTOM RUNNERSTRZEGOMOPEN00:00:0701:41:33
51MAZUREK Łukasz 893EDITEAM ZGORZELECZGORZELECOPEN00:00:0601:41:45
52SKOKOWSKI Maciej 811MASŁOWOOPEN00:00:2801:42:10
53GANDZIAROWSKI Marek 925#WATAHA_SOBÓTKASOBÓTKAOPEN00:00:1301:42:36
54SIKORSKI Szymon 1053NOAKIELCZOWOPEN00:00:0701:42:52
55MERDA Piotr 1015MTS HAMERMIASTKOOPEN00:00:0801:43:04
KISŁO Łukasz 946WILLSOORLESZNOOPENDNF01:43:25 DNF
57BORDYCH Andrzej 1037BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWOPEN00:00:1401:43:34
58OLEŚ Daniel 964JEŻÓW SUDECKIOPEN00:00:0901:43:56
59ŚMICHURSKI Krzysztof 982WLKP MOUNTAINS ULTRACEREKWICAOPEN00:00:0601:44:22
60JANKIEWICZ Tomasz 1011MTS HAMERMIASTKOOPEN00:00:0801:44:38
61JASEK Maciej 955DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAOPEN00:00:2301:45:15
62KONDYCKI Adam 890ZGORZELECOPEN00:00:0801:45:40
KLINICKI Adam 942ZGORZELECOPENDNF01:45:40 DNF
64SZYMCZYK Michał 906SZPROTAWAOPEN00:00:1301:45:44
65BORDYCH Jacek 1025BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWOPEN00:00:1501:45:57
66PIETRZAK Jacek 1078ŁÓDŹOPEN00:00:1301:46:01
67SOBOLEWSKI Dariusz 1038BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWOPEN00:00:1501:46:06
68MIELĘCKI Maciej 1035AZS UWM OLSZTYNOLSZTYNOPEN00:00:0801:46:10
69WILCZKOWIAK Jan 992LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEOPEN00:00:1101:46:15
70WOŹNIAK Paweł 833KLEPWROCŁAWOPEN00:00:1901:46:24
71NEDZA Mikolaj 976LESZ NO LIMITS RUNNERSKAKOLEWOOPEN00:00:1101:46:49
72ŁYSIAK Bartek 934DĄBRÓWKAOPEN00:00:1901:47:06
73KRZYSZTOŃ Maciej 999KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAOPEN00:00:2301:47:06
74TOMASIK Andrzej 842ZIELONA GÓRAOPEN00:00:2501:47:11
75DEPTA Bartłomiej 1068ONE MAN ARMYDŁUGOSIODŁOOPEN00:00:1401:47:59
76CHLEWIŃSKI Łukasz 903GRZĘDZICEOPEN00:00:1201:48:28
77DUDZIAK Marek 911JAWORZEOPEN00:00:0701:48:42
78TOMASZEWSKI Dominik 887WILLSOOR.PLLESZNOOPEN00:00:1201:48:58
79REIMUS Maciej 923AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZOPEN00:00:0901:49:40
80WNUK Tomasz 918NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAOPEN00:00:0901:49:41
81KRZYWDZIŃSKI Bartłomiej 861BOLESŁAWIECOPEN00:00:1901:49:46
82MACHULAK Mirosław 1054SPELEOKLUB WARSZAWSKIWARSZAWAOPEN00:00:4001:51:12
83NOWACKI Michał 1087POZNAŃOPEN00:00:2501:51:43
84PIOTROWSKI Krzysztof 1043LEGNICAOPEN00:00:0901:51:57
MAJKOWSKI Tomasz 919AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZOPENDNF01:52:16 DNF
PRZYBYSŁAWSKI Kamil 868140MINUT.PLWROCŁAWOPENDNF01:52:52 DNF
87LECH Michał 809ROGOZIŃSKI MISZCZ TEAMŚWIEBODZICEOPEN00:00:2101:53:55
88BIAŁEK Adam 1062GEPARDY Z ŁODZIŁÓDŹOPEN00:00:3601:54:59
MALINOWSKI Ernest 1008AMBERJEŻÓW SUDECKIOPENDNF01:55:09 DNF
90MUCHA Adam 1010BORÓWIECOPEN00:00:3001:55:40
91RZYHA Hubert 1009RUNNER'S POWER/NBR TEAMMOŚCIENICAOPEN00:00:2601:55:48
SUDOMIR Paweł 967WARSZAWAOPENDNF01:55:56 DNF
93WOJTCZAK Krzysztof 941ROCK RUN FREEDOMWROCŁAWOPEN00:00:2201:56:05
94NALEWAJKO Jacek 1004BIEGAJLESZNOLESZNOOPEN00:00:1401:56:07
95PELC Tomasz 831DTR BIEGA / MARIO TEAMTRZEBNICAOPEN00:00:1701:56:48
96WEWIOR Tomasz 864DĄBROWA GÓRNICZAOPEN00:00:2001:56:48
97ROZNER Artur 1079PIASECZNOOPEN00:00:1601:56:56
98SZYNDLAREWICZ Tomasz 908VOLVO POLSKADOBRZYKOWICEOPEN00:00:2201:56:58
99SIECZKOWSKI Artur 1060NATURAL BORN RUNNERS TEAMKOSTRZYN NAD ODRĄOPEN00:00:3201:56:58
100GRABOWY Mateusz 807NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOOPEN00:00:2001:57:03
101HACUŚ Jacek 870DUSZNIKI ZDRÓJOPEN00:00:0601:57:09
102DĄBROWSKI Marcin 1005SIENIAWA ŻARSKĄOPEN00:00:0901:57:35
103IGNASZEWSKI Michał 867DRUŻYNA SZPIKURADZYNYOPEN00:00:2701:57:49
104ŁABĘDZKI Mariusz 819STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDOPEN00:00:1701:57:55
105NARECKI Jarosław 1082KRUSZYNOPEN00:00:2401:58:02
106SYCHOWIEC Adrian 876JELENIA GÓRAOPEN00:00:1501:58:17
107OBLICKI Bartosz 815KOSTRZYCAOPEN00:00:2601:58:29
108KUREK Damian 989KAZIMIERZ BISKUPIOPEN00:00:2901:58:35
109ROLIŃSKI Radosław 1033OLEŚNICAOPEN00:00:1501:58:37
110KRAWIEC Dominik 895KROSNOOPEN00:00:1201:58:48
111MAJCHROWSKI Dariusz 1022GRYFÓW ŚLĄSKIOPEN00:00:2301:58:52
112ZALEWSKI Daniel 944SUSZOPEN00:00:2401:58:53
113MAGIERECKI Krzysztof 1023LEŚNAOPEN00:00:2801:59:15
114MATYSIAK Maciej 1057OLDSCHOOL HOOLIGANS W BIEGUPOZNAŃOPEN00:00:0701:59:21
115KONICKI Paweł 1084NO EXUSES TEAMPOZNAŃOPEN00:00:2301:59:31
116WYPYCH Bartosz 804LEIPZIGOPEN00:00:2701:59:42
117WOJTKOWSKI Łukasz 802TORUŃOPEN00:00:2701:59:45
118CORDO Eddie 963STG BYDGOSZCZBYDGOSZCZOPEN00:00:2202:00:05
119NOWAK Marek 845DŁUGOŁĘKAOPEN00:00:1702:00:38
120LEWICKI Darek 920ŁÓDŹOPEN00:00:2702:00:46
121KAMIENIAK Jacek 1065KOLARSKO BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKORADOMSKOOPEN00:00:1002:00:52
122PŁAZA Radosław 997ULTRASEKUNDAWARSZAWAOPEN00:00:2302:00:54
123WACHOWIAK Sebastian 959KOZIEGŁOWYOPEN00:00:2902:00:54
124PIECZARA Krzysztof 1061FEBYSJAWORZNOOPEN00:00:2802:00:56
125KACZYŃSKI Janusz 975AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZOPEN00:00:1302:01:00
126GALASIŃSKI Andrzej 1000GRUPA SIGMEOLUBOŃOPEN00:00:1202:01:01
127SOBKOWIAK Przemysław 936BRAKPOZNAŃOPEN00:00:2102:01:24
128SOBKOWIAK Radosław 1039NTT DATATARNOWO PODGÓRNEOPEN00:00:2202:01:25
129LESNIEWSKI Szymon 1073HANGARLESZNOOPEN00:00:0702:01:26
130STASIAK Lukasz 931LEŚNE DZIKI PRZYJACIELKSA GRUPA BIEGOWALESZNOOPEN00:00:0902:01:46
131ŻABIEREK Tomasz 940GORZÓW WLKP.OPEN00:00:0702:02:07
132MIZERSKI Tomasz 899ZGORZELECOPEN00:00:1102:02:13
133SYGIET Andrzej 874GLIWICEOPEN00:00:2302:02:54
134KOTOWSKI Andrzej 881WROCŁAWOPEN00:00:2402:02:57
135SKRZYPCZYŃSKI Marcin 839ZIELONA GÓRAOPEN00:00:1302:03:00
136MENDYK Maciej 852RUNRXDĄBRÓWKAOPEN00:00:2602:03:37
137DOLNY Marcin 947BYDGOSZCZOPEN00:00:2902:03:54
138LIS Sebastian 939DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃOPEN00:00:2702:04:01
139DEIGSLER Przemysław 956POZNAŃOPEN00:00:2802:04:02
140SZMYT Piotr 938WLKP MOUNTAINS ULTRA/ BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNANOPEN00:00:2602:04:08
141WASYLUK Cezary 933CONTROLTECWROCŁAWOPEN00:00:2702:04:39
142URBANEK Sylwester 1016WARSZAWAOPEN00:00:3202:04:47
143WOJCIECHOSKI Michał 962OPATÓWEKOPEN00:00:1502:04:51
144KWIATKOWSKI Wojciech 912GRUDZIĄDZOPEN00:00:2602:04:52
145ZIMNY Piotr 966OPATÓWEKOPEN00:00:1502:04:54
146STRONIKOWSKI Kamil 810DRUŻYNA STASIASZCZECINOPEN00:00:2102:04:55
147ABRAMIUK Michał 888WARSZAWAOPEN00:00:1602:04:56
148BIELECKI Tomasz 984GÓRSKI ŁAZIK POZNAŃSZCZYTNIKI DUCHOWNEOPEN00:00:3002:04:56
149PTAK Jakub 1006GNIEZNOOPEN00:00:3002:04:59
150PISAREK Radek 926PAWŁOWICEOPEN00:00:1802:05:08
151RYŚNIK Błażej 857WROCŁAWOPEN00:00:2502:05:08
152KWASIUK Wojciech 856PODGÓRZYNOPEN00:00:2502:05:08
153SYDOR Piotr 1026WROCŁAWOPEN00:00:2502:05:15
154CHYLIŃSKI Łukasz 924CLOCKWORK DRUIDGRUDZIĄDZOPEN00:00:2002:05:17
155ADAMUS Adam 1046BORÓWIECOPEN00:00:0502:05:35
156WALECZEK Sławomir 875BRZEZINKA ŚREDZKAOPEN00:00:2502:05:41
157KOLASSA Ryszard 974AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZOPEN00:00:1102:05:48
158WICIAK Ziemowit 978AKTYWNI KOCIEWIACYSTAROGARD GDAŃSKIOPEN00:00:1102:06:04
159ŁUKASZCZYKIEWICZ Paweł 879STARE KOŹLEOPEN00:00:2202:06:20
160JÓŹWIAK Oskar Jóźwiak 950ROSNÓWKOOPEN00:00:1102:06:28
161ROSZKIEWICZ Mariusz 883ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAOPEN00:00:0602:06:36
KOZAKIEWICZ Tomek 972CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJIWROCŁAWOPENDNF02:06:48 DNF
163WILK Piotr 998GLIWICEOPEN00:00:0002:06:53
164SZCZYGIEŁ Paweł 907STARGARDOPEN00:00:1102:07:06
165JASIEWICZ Tomasz 1041ZIEONA GÓRAOPEN00:00:2302:07:07
166GORĄCZNIAK Maciej 832PENER Z JEŻYCPOZNAŃOPEN00:00:1902:07:34
167POPŁAWSKI Arkadiusz 979HALINOWOPEN00:00:2002:09:14
168GARBACZ Marek 991LEŚNE ULTRA DZIADYOŁAWAOPEN00:00:1802:09:32
169STRZELECKI Krzysztof 1001LEŚNE ULTRA DZIADYWROCŁAWOPEN00:00:1802:09:39
170PIECHOL Sebastian 949RAZEM TRENUJEMY SPORTZDUNSKA WOLAOPEN00:00:1802:10:09
171KAGANEK Jakub 841DASZEWICEOPEN00:00:3302:10:16
172PAWEŁKÓW Michał 910GLIWICEOPEN00:00:3302:10:39
173WALCZAK Robert Krzysztof 1089ZIELONA GÓRAOPEN00:00:2802:10:40
174ZGOŁA Przemysław 1034TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEOPEN00:00:0502:10:42
175BUHL Łukasz 913RUDA ŚLĄSKAOPEN00:00:3302:10:44
176TOMASZEWSKI Tomasz 1021ŻMIGRÓDOPEN00:00:1402:11:36
177ŁUPKOWSKI Paweł 872VEGE RUNNERSPOZNAŃOPEN00:00:1602:11:39
178GAJDA Andrzej 873POZNAŃOPEN00:00:1602:11:43
179BIERNACKI Krzysztof 914COTUWROCŁAWOPEN00:00:3102:12:20
180WEIN Tomasz 886LESZNOOPEN00:00:1402:12:30
181DONAJ Adam 808KOŚCIANOPEN00:00:3102:13:35
182SZYGENDA Waldemar 1081KONINOPEN00:00:1802:13:54
183RUBINOWSKI Jarek 1032STARGARDOPEN00:00:1802:14:19
184RADOŻYCKI Radek 1030SZCZECINOPEN00:00:1902:14:27
185KRUPA Daniel 1029STARGARDOPEN00:00:1702:14:30
186NAKLICKI Marcin 850DRUŻYNA STASIASZCZECINOPEN00:00:2202:15:52
187GOSPODAREK Łukasz 823DRUŻYNA STASIAJANCZEWOOPEN00:00:2202:15:54
188KALISZEWICZ Piotr 904BOLESZOWICEOPEN00:00:3102:17:45
Przekroczony limit czasu: 10:00:00
189KUNERT Krzysztof 865KATOWICEOPEN00:00:2102:24:41
190MACIAS Waldemar 836ZIELONA GÓRAOPEN00:00:2502:25:05
191DOBOSZ Leszek 970POZNAŃOPEN00:00:2002:31:36
192SZURKOWSKI Michał 969GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃOPEN00:00:1902:31:41
KOŁTOWSKI Michał 954WSCHOWAOPENDNF02:35:53 DNF
194STAROŃ Norbert 889EDITEAMZGORZELECOPEN00:00:06
Znaleziono 194 wynik(ów)