ULTRAKOTLINA 50
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 54 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 291
Wystartowało : 251
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 239
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 17km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17km | 31km | 42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuGoduszyn
17km
   
1KARWACZYŃSKI Roger 1036JELENIA GÓRAM3003:00:0601:19:32
2KAMERDUŁA Łukasz 1063#TEAMCZTERYSTRUŻKAM4003:00:0601:23:30
3PILARSKI Michał 1044RUNDOMSKOGIDLEM3003:00:0901:23:36
Niesklasyfikowani
BRZĄKALSKI Krzysiek 825PRZEDWOJEWSKI_TEAMPŁOCKM30DNF01:23:36 DNF
5MOCZEK Tomasz 1028GŁOGÓWM4003:00:0501:23:45
6PILARSKI Tomasz 985IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM4003:00:0501:23:46
7ŁUKASZEWSKI Szymon 948STRZYŻEWICEM3003:00:0601:23:49
8SMOLIŃSKI Marcin 826BIEGIEM PO MARZENIA TEAM/RUNPROGRESSTEAMWROCŁAWM3003:00:0701:25:11
9GRIMSTRUP Simon 1072SILKEBORG OK TRAILRYM4003:00:0601:25:12
GÓRAK Przemysław 909KB SOBÓTKASOBÓTKAM40DNF01:25:42 DNF
11WYSOKIŃSKI Konrad 1066MESMERIK RUNNERSPIASECZNOM4003:00:0301:27:40
12KWAŚNIEWSKI Mariusz 1040SZWLA STARGARDSTARGARDM3003:00:0801:30:37
13ŁOPATYŃSKI Irek 1088REMA SPORT TEAMLĄDEK ZDRÓJM4003:00:0801:31:25
14MIELEWCZYK Tomasz 803VERGE RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM4003:00:1101:31:26
15JAKOWSKI Mateusz 932BARDOM2003:00:1001:33:53
Przekroczony limit czasu: 10:00:00
16JUNIK Łukasz 849MOCNA GRUPA CEZARAMARCINKOWICEM3003:00:1201:34:30
17DOBROWOLSKI Krzysztof 897SULIKÓWM3003:00:0801:34:31
18MOSKALSKI Dariusz 977EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECM5003:00:0501:34:35
19RABSKI Tomek 891ZGORZELECM3003:00:0701:34:38
20BARANOWSKI Jacek 1075JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM4003:00:0901:34:56
21PASZKOWSKI Piotr 965WKURW_TEAMSZCZECINM4003:00:1601:34:57
22RYSZ Robert 885ZABRZEM3003:00:1301:35:26
23MAJCHRZAK Maciej 855140MINUT.PLWROCŁAWM3003:00:1201:35:44
24ŚLIWIŃSKI Rafał 896PROSZOWAM3003:00:0701:36:26
25WOLAŃSKI Jan 968OŁAWAM4003:00:0701:36:31
26NOWICKI Marcin 838GORZÓW WIELKOPOLSKIM4003:00:0601:36:42
27LATAK Michał 988WARSZAWAM4003:00:1201:37:14
28CICHY Krzysztof 1067OPONY SERAFINOWSKIGÓRKI WIELKIEM4003:00:0801:37:22
29KARPOWICZ Rafal 835WROCLAWM4003:00:0901:37:23
30WEINERT Artur 961RUNNER'S POWERŚREMM3003:00:0401:37:34
31ZIĘBA Tomek 1076JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM4003:00:0501:38:03
32CAPUTA Wojciech 1070LESZNOM4003:00:0801:38:25
33BŁĄDEK Sławomir 1069WITKOWO DRUGIEM3003:00:1001:38:44
34SZELA Łukasz 1080BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINM3003:00:0901:38:51
35HETMAN Łukasz 1052BARLINEKM4003:00:1401:38:53
36OLEJNICZAK Piotr 1007LESZNOM4003:00:1001:39:15
37PORCZYK Zbigniew 1027POWER TRAININGWARSZAWAM3003:00:1001:39:20
38LULEK Paweł 1090GOPR KARKONOSZEJELENIA GÓRAM4003:00:1201:39:24
39WITOSŁAWSKI Maciej 859WROCŁAWM3003:00:0701:39:33
40MATUSZEWSKI Marek 1031RUNNER'S POWER ŚREMŚREMM4003:00:0501:39:52
41KOWALSKI Grzegorz 1024PMCG PIASECZNOPIASECZNOM5003:00:1501:40:08
42BĄK Piotr 843KB LUPUS OLEŚNICABRZEZIA ŁĄKAM4003:00:1001:40:18
43PĘKALA Marcin 858ONEMANRUNTEAMŚWIDNICAM4003:00:1001:40:26
44KISILEWICZ Marek 1013NOAWYSOKAM4003:00:0701:40:35
45GRYS Paweł 818WAWRZYNTEAMWROCŁAWM3003:00:1501:40:38
46NOSEK Mateusz 1020ZAKLICZYNM2003:00:1201:40:47
47GRZĄBA Szymon 1019HIT THE TRAILMIKOŁÓWM4003:00:0901:41:15
48WOJTAL Marcin 987#BIEGAJLESZNOLESZNOM4003:00:1401:41:24
49KUCIAK Bartosz 994#LESNYDZIODKROSNOM3003:00:1201:41:31
50DUMIŃSKI Tomasz 960PLOTERTOM RUNNERSTRZEGOMM4003:00:0701:41:33
51MAZUREK Łukasz 893EDITEAM ZGORZELECZGORZELECM4003:00:0601:41:45
52SKOKOWSKI Maciej 811MASŁOWOM4003:00:2801:42:10
53GANDZIAROWSKI Marek 925#WATAHA_SOBÓTKASOBÓTKAM3003:00:1301:42:36
54SIKORSKI Szymon 1053NOAKIELCZOWM3003:00:0701:42:52
55MERDA Piotr 1015MTS HAMERMIASTKOM4003:00:0801:43:04
KISŁO Łukasz 946WILLSOORLESZNOM30DNF01:43:25 DNF
57BORDYCH Andrzej 1037BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM4003:00:1401:43:34
58OLEŚ Daniel 964JEŻÓW SUDECKIM3003:00:0901:43:56
59ŚMICHURSKI Krzysztof 982WLKP MOUNTAINS ULTRACEREKWICAM3003:00:0601:44:22
60JANKIEWICZ Tomasz 1011MTS HAMERMIASTKOM4003:00:0801:44:38
61JASEK Maciej 955DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM4003:00:2301:45:15
62KONDYCKI Adam 890ZGORZELECM4003:00:0801:45:40
KLINICKI Adam 942ZGORZELECM40DNF01:45:40 DNF
64SZYMCZYK Michał 906SZPROTAWAM4003:00:1301:45:44
65BORDYCH Jacek 1025BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM5003:00:1501:45:57
66PIETRZAK Jacek 1078ŁÓDŹM4003:00:1301:46:01
67SOBOLEWSKI Dariusz 1038BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM3003:00:1501:46:06
68MIELĘCKI Maciej 1035AZS UWM OLSZTYNOLSZTYNM5003:00:0801:46:10
69WILCZKOWIAK Jan 992LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEM3003:00:1101:46:15
70WOŹNIAK Paweł 833KLEPWROCŁAWM4003:00:1901:46:24
71NEDZA Mikolaj 976LESZ NO LIMITS RUNNERSKAKOLEWOM4003:00:1101:46:49
72ŁYSIAK Bartek 934DĄBRÓWKAM3003:00:1901:47:06
73KRZYSZTOŃ Maciej 999KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM4003:00:2301:47:06
74TOMASIK Andrzej 842ZIELONA GÓRAM5003:00:2501:47:11
75DEPTA Bartłomiej 1068ONE MAN ARMYDŁUGOSIODŁOM2003:00:1401:47:59
76CHLEWIŃSKI Łukasz 903GRZĘDZICEM3003:00:1201:48:28
77DUDZIAK Marek 911JAWORZEM4003:00:0701:48:42
78TOMASZEWSKI Dominik 887WILLSOOR.PLLESZNOM4003:00:1201:48:58
79REIMUS Maciej 923AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZM4003:00:0901:49:40
80WNUK Tomasz 918NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM4003:00:0901:49:41
81KRZYWDZIŃSKI Bartłomiej 861BOLESŁAWIECM4003:00:1901:49:46
82MACHULAK Mirosław 1054SPELEOKLUB WARSZAWSKIWARSZAWAM5003:00:4001:51:12
83NOWACKI Michał 1087POZNAŃM4003:00:2501:51:43
84PIOTROWSKI Krzysztof 1043LEGNICAM4003:00:0901:51:57
MAJKOWSKI Tomasz 919AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZM30DNF01:52:16 DNF
PRZYBYSŁAWSKI Kamil 868140MINUT.PLWROCŁAWM30DNF01:52:52 DNF
87LECH Michał 809ROGOZIŃSKI MISZCZ TEAMŚWIEBODZICEM4003:00:2101:53:55
88BIAŁEK Adam 1062GEPARDY Z ŁODZIŁÓDŹM5003:00:3601:54:59
MALINOWSKI Ernest 1008AMBERJEŻÓW SUDECKIM40DNF01:55:09 DNF
90MUCHA Adam 1010BORÓWIECM5003:00:3001:55:40
91RZYHA Hubert 1009RUNNER'S POWER/NBR TEAMMOŚCIENICAM3003:00:2601:55:48
SUDOMIR Paweł 967WARSZAWAM30DNF01:55:56 DNF
93WOJTCZAK Krzysztof 941ROCK RUN FREEDOMWROCŁAWM4003:00:2201:56:05
94NALEWAJKO Jacek 1004BIEGAJLESZNOLESZNOM4003:00:1401:56:07
95PELC Tomasz 831DTR BIEGA / MARIO TEAMTRZEBNICAM3003:00:1701:56:48
96WEWIOR Tomasz 864DĄBROWA GÓRNICZAM4003:00:2001:56:48
97ROZNER Artur 1079PIASECZNOM3003:00:1601:56:56
98SZYNDLAREWICZ Tomasz 908VOLVO POLSKADOBRZYKOWICEM4003:00:2201:56:58
99SIECZKOWSKI Artur 1060NATURAL BORN RUNNERS TEAMKOSTRZYN NAD ODRĄM4003:00:3201:56:58
100GRABOWY Mateusz 807NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM2003:00:2001:57:03
101HACUŚ Jacek 870DUSZNIKI ZDRÓJM3003:00:0601:57:09
102DĄBROWSKI Marcin 1005SIENIAWA ŻARSKĄM4003:00:0901:57:35
103IGNASZEWSKI Michał 867DRUŻYNA SZPIKURADZYNYM3003:00:2701:57:49
104ŁABĘDZKI Mariusz 819STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM4003:00:1701:57:55
105NARECKI Jarosław 1082KRUSZYNM5003:00:2401:58:02
106SYCHOWIEC Adrian 876JELENIA GÓRAM4003:00:1501:58:17
107OBLICKI Bartosz 815KOSTRZYCAM3003:00:2601:58:29
108KUREK Damian 989KAZIMIERZ BISKUPIM2003:00:2901:58:35
109ROLIŃSKI Radosław 1033OLEŚNICAM4003:00:1501:58:37
110KRAWIEC Dominik 895KROSNOM3003:00:1201:58:48
111MAJCHROWSKI Dariusz 1022GRYFÓW ŚLĄSKIM5003:00:2301:58:52
112ZALEWSKI Daniel 944SUSZM2003:00:2401:58:53
113MAGIERECKI Krzysztof 1023LEŚNAM6003:00:2801:59:15
114MATYSIAK Maciej 1057OLDSCHOOL HOOLIGANS W BIEGUPOZNAŃM4003:00:0701:59:21
115KONICKI Paweł 1084NO EXUSES TEAMPOZNAŃM4003:00:2301:59:31
116WYPYCH Bartosz 804LEIPZIGM3003:00:2701:59:42
117WOJTKOWSKI Łukasz 802TORUŃM3003:00:2701:59:45
118CORDO Eddie 963STG BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3003:00:2202:00:05
119NOWAK Marek 845DŁUGOŁĘKAM4003:00:1702:00:38
120LEWICKI Darek 920ŁÓDŹM4003:00:2702:00:46
121KAMIENIAK Jacek 1065KOLARSKO BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKORADOMSKOM4003:00:1002:00:52
122PŁAZA Radosław 997ULTRASEKUNDAWARSZAWAM3003:00:2302:00:54
123WACHOWIAK Sebastian 959KOZIEGŁOWYM3003:00:2902:00:54
124PIECZARA Krzysztof 1061FEBYSJAWORZNOM4003:00:2802:00:56
125KACZYŃSKI Janusz 975AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZM5003:00:1302:01:00
126GALASIŃSKI Andrzej 1000GRUPA SIGMEOLUBOŃM5003:00:1202:01:01
127SOBKOWIAK Przemysław 936BRAKPOZNAŃM4003:00:2102:01:24
128SOBKOWIAK Radosław 1039NTT DATATARNOWO PODGÓRNEM3003:00:2202:01:25
129LESNIEWSKI Szymon 1073HANGARLESZNOM3003:00:0702:01:26
130STASIAK Lukasz 931LEŚNE DZIKI PRZYJACIELKSA GRUPA BIEGOWALESZNOM4003:00:0902:01:46
131ŻABIEREK Tomasz 940GORZÓW WLKP.M4003:00:0702:02:07
132MIZERSKI Tomasz 899ZGORZELECM4003:00:1102:02:13
133SYGIET Andrzej 874GLIWICEM4003:00:2302:02:54
134KOTOWSKI Andrzej 881WROCŁAWM5003:00:2402:02:57
135SKRZYPCZYŃSKI Marcin 839ZIELONA GÓRAM4003:00:1302:03:00
136MENDYK Maciej 852RUNRXDĄBRÓWKAM3003:00:2602:03:37
137DOLNY Marcin 947BYDGOSZCZM4003:00:2902:03:54
138LIS Sebastian 939DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃM3003:00:2702:04:01
139DEIGSLER Przemysław 956POZNAŃM4003:00:2802:04:02
140SZMYT Piotr 938WLKP MOUNTAINS ULTRA/ BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNANM4003:00:2602:04:08
141WASYLUK Cezary 933CONTROLTECWROCŁAWM3003:00:2702:04:39
142URBANEK Sylwester 1016WARSZAWAM4003:00:3202:04:47
143WOJCIECHOSKI Michał 962OPATÓWEKM4003:00:1502:04:51
144KWIATKOWSKI Wojciech 912GRUDZIĄDZM3003:00:2602:04:52
145ZIMNY Piotr 966OPATÓWEKM4003:00:1502:04:54
146STRONIKOWSKI Kamil 810DRUŻYNA STASIASZCZECINM4003:00:2102:04:55
147ABRAMIUK Michał 888WARSZAWAM5003:00:1602:04:56
148BIELECKI Tomasz 984GÓRSKI ŁAZIK POZNAŃSZCZYTNIKI DUCHOWNEM2003:00:3002:04:56
149PTAK Jakub 1006GNIEZNOM2003:00:3002:04:59
150PISAREK Radek 926PAWŁOWICEM2003:00:1802:05:08
151KWASIUK Wojciech 856PODGÓRZYNM3003:00:2502:05:08
152RYŚNIK Błażej 857WROCŁAWM3003:00:2502:05:08
153SYDOR Piotr 1026WROCŁAWM4003:00:2502:05:15
154CHYLIŃSKI Łukasz 924CLOCKWORK DRUIDGRUDZIĄDZM3003:00:2002:05:17
155ADAMUS Adam 1046BORÓWIECM4003:00:0502:05:35
156WALECZEK Sławomir 875BRZEZINKA ŚREDZKAM4003:00:2502:05:41
157KOLASSA Ryszard 974AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZM6003:00:1102:05:48
158WICIAK Ziemowit 978AKTYWNI KOCIEWIACYSTAROGARD GDAŃSKIM5003:00:1102:06:04
159ŁUKASZCZYKIEWICZ Paweł 879STARE KOŹLEM4003:00:2202:06:20
160JÓŹWIAK Oskar Jóźwiak 950ROSNÓWKOM2003:00:1102:06:28
161ROSZKIEWICZ Mariusz 883ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAM4003:00:0602:06:36
KOZAKIEWICZ Tomek 972CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJIWROCŁAWM30DNF02:06:48 DNF
163SZCZYGIEŁ Paweł 907STARGARDM3003:00:1102:07:06
164JASIEWICZ Tomasz 1041ZIEONA GÓRAM4003:00:2302:07:07
165GORĄCZNIAK Maciej 832PENER Z JEŻYCPOZNAŃM4003:00:1902:07:34
166POPŁAWSKI Arkadiusz 979HALINOWM4003:00:2002:09:14
167GARBACZ Marek 991LEŚNE ULTRA DZIADYOŁAWAM4003:00:1802:09:32
168STRZELECKI Krzysztof 1001LEŚNE ULTRA DZIADYWROCŁAWM4003:00:1802:09:39
169PIECHOL Sebastian 949RAZEM TRENUJEMY SPORTZDUNSKA WOLAM3003:00:1802:10:09
170KAGANEK Jakub 841DASZEWICEM3003:00:3302:10:16
171PAWEŁKÓW Michał 910GLIWICEM3003:00:3302:10:39
172WALCZAK Robert Krzysztof 1089ZIELONA GÓRAM4003:00:2802:10:40
173ZGOŁA Przemysław 1034TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEM5003:00:0502:10:42
174BUHL Łukasz 913RUDA ŚLĄSKAM3003:00:3302:10:44
175TOMASZEWSKI Tomasz 1021ŻMIGRÓDM2003:00:1402:11:36
176ŁUPKOWSKI Paweł 872VEGE RUNNERSPOZNAŃM4003:00:1602:11:39
177GAJDA Andrzej 873POZNAŃM3003:00:1602:11:43
178BIERNACKI Krzysztof 914COTUWROCŁAWM4003:00:3102:12:20
179WEIN Tomasz 886LESZNOM3003:00:1402:12:30
180DONAJ Adam 808KOŚCIANM4003:00:3102:13:35
181SZYGENDA Waldemar 1081KONINM5003:00:1802:13:54
182RUBINOWSKI Jarek 1032STARGARDM4003:00:1802:14:19
183RADOŻYCKI Radek 1030SZCZECINM4003:00:1902:14:27
184KRUPA Daniel 1029STARGARDM4003:00:1702:14:30
185NAKLICKI Marcin 850DRUŻYNA STASIASZCZECINM3003:00:2202:15:52
186GOSPODAREK Łukasz 823DRUŻYNA STASIAJANCZEWOM4003:00:2202:15:54
187KALISZEWICZ Piotr 904BOLESZOWICEM3003:00:3102:17:45
188KUNERT Krzysztof 865KATOWICEM3003:00:2102:24:41
189MACIAS Waldemar 836ZIELONA GÓRAM6003:00:2502:25:05
190DOBOSZ Leszek 970POZNAŃM4003:00:2002:31:36
191SZURKOWSKI Michał 969GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃM3003:00:1902:31:41
KOŁTOWSKI Michał 954WSCHOWAM30DNF02:35:53 DNF
193WILK Piotr 998GLIWICEM4000:00:0005:06:53
194STAROŃ Norbert 889EDITEAMZGORZELECM4003:00:06
Znaleziono 194 wynik(ów)