Organizator : | Fundacja Przejście Kotliny |
Data : | 2021-10-09 |
Miejsce : | Szklarska Poręba |
Dystans : | 80 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 125 |
Wystartowało : | 114 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 109 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Komarno 14km | Góra Szybowcowa 27km | Goduszyn 40km | Górzyniec 54km | Kopalnia 65km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZEGLOWSKA Justyna | 694 | MOCNA GRUPA CEZARA / CAŁA OLEŚNICA BIEGA | PĘGÓW | K30 | 00:00:15 | 01:37:03 | 03:04:37 | 04:45:44 | 06:34:42 | 08:23:29 | |
2 | ŻUREK-KRÓL Żaneta | 668 | BIAŁOBRZESKITEAM | POZNAN | K30 | 00:00:02 | 01:48:05 | 03:28:39 | 05:09:11 | 07:04:14 | 08:43:51 | |
3 | SZEWCZENKO Agnieszka | 649 | KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC | BOLESŁAWIEC | K30 | 00:00:03 | 01:38:47 | 03:09:17 | 04:58:14 | 06:55:43 | 08:46:05 | |
4 | KOZIOŁ Ewa | 721 | KB-SOBÓTKA | GÓRZYCE | K40 | 00:00:04 | 01:52:47 | 03:32:25 | 05:14:24 | 07:11:15 | 09:01:20 | |
5 | ZDEBSKA Magdalena | 660 | JANOWICE WIELKIE | K30 | 00:00:03 | 01:49:35 | 03:25:28 | 05:12:16 | 07:21:25 | 09:13:16 | ||
6 | MARCINIAK Izabela | 680 | ULTRA WAY TEAM | BANINO | K40 | 00:00:02 | 01:47:53 | 03:24:56 | 05:20:13 | 07:44:46 | 09:42:36 | |
7 | DZIĘGIELEWSKA Dominika | 614 | LIPA | K30 | 00:00:03 | 02:00:29 | 03:51:14 | 05:51:09 | 08:01:35 | 09:54:50 | ||
8 | KORBANEK Emilia | 635 | PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI | POZNAŃ | K40 | 00:00:04 | 01:51:26 | 03:38:53 | 05:31:34 | 07:49:22 | 09:57:52 | |
9 | MATUSZEWSKA Małgorzata | 601 | RUNNER'S POWER ŚREM | ŚREM | K40 | 00:00:12 | 02:03:42 | 03:54:45 | 05:58:39 | 08:12:03 | 10:10:00 | |
10 | STRAMOWSKA-JARCZEWSKA Sandra | 714 | MONSTER CROSS TEAM WOŁCZYN | WOŁCZYN | K30 | 00:00:05 | 01:55:28 | 03:38:57 | 05:38:21 | 08:06:01 | 10:22:12 | |
11 | PATROŃSKA Magdalena | 623 | ŻARŁOKI | WROCŁAW | K20 | 00:00:04 | 01:56:01 | 03:42:23 | 05:39:38 | 08:13:32 | 10:29:52 | |
12 | KIERZEK Ewa | 642 | #TAKIJESTPLAN | ŁÓDŹ | K40 | 00:00:13 | 01:59:43 | 03:52:11 | 05:58:00 | 08:26:41 | 10:36:00 | |
13 | COP Anna | 656 | SILESIA ULTRA MOUNTAIN TEAM/DAV SEKCJA KATOWICKA | KATOWICE | K30 | 00:00:04 | 01:51:11 | 03:37:36 | 05:56:25 | 08:26:21 | 10:36:21 | |
14 | SZCZEPANIAK Jadwiga | 627 | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | K50 | 00:00:04 | 02:01:22 | 03:56:45 | 06:05:22 | 08:29:43 | 10:43:40 | ||
15 | WOŹNA Magdalena | 662 | ZIELONA GÓRA | K40 | 00:00:16 | 02:11:18 | 04:08:11 | 06:16:41 | 08:46:25 | 10:54:25 | ||
16 | ADAMIAK Marta | 661 | RUN4GOLD | ZŁOTY STOK | K30 | 00:00:11 | 02:03:51 | 04:02:37 | 06:21:51 | 08:47:58 | 11:16:34 | |
17 | WOJNO Małgorzata | 693 | DROGA DO ULTRA | ŁÓDŹ | K30 | 00:00:17 | 02:11:25 | 04:09:54 | 06:22:29 | 09:00:44 | 11:19:56 | |
18 | KRAWIETZ Joanna | 722 | TS REGLE | SZKLARSKA PORĘBA | K40 | 00:00:08 | 02:01:20 | 03:54:01 | 06:14:02 | 09:02:45 | 11:25:06 | |
19 | WIECZOREK Monika | 620 | BOLKÓW | K40 | 00:00:11 | 01:57:17 | 03:52:16 | 06:10:24 | 08:57:04 | 11:29:59 | ||
20 | STACHOWIAK Magda | 696 | RUN TEAM RYDZYNA | RYDZYNA | K30 | 00:00:12 | 01:59:30 | 03:59:14 | 06:17:51 | 09:00:54 | 11:31:58 | |
21 | ROSTOCKA Joanna | 607 | LUBIN | K40 | 00:00:05 | 02:02:04 | 04:05:55 | 06:33:01 | 09:19:55 | 11:57:36 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
PRUCHNIEWSKA Agnieszka | 704 | ROKIETNICA | K40 | DNF | 01:55:24 DNF | 03:53:55 DNF | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 22 wynik(ów)