Organizator : | Rada Dzielnicy Oliwa; Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2017-10-15 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 289 |
Wystartowało : | 241 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 240 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KITA Anna | 295 | MKS FIGHTER | SIEMIROWICE | K3 | |
2 | KACZMAREK Dorota | 282 | RUNNING TRICITY TEAM | STRASZYN | K3 | |
3 | DORDZIK Katarzyna | 239 | GDYNIA | K3 | ||
4 | PIÓRKOWSKA Natalia | 381 | GDAŃSK | K2 | ||
5 | SZTEJNA Joanna | 435 | ALIOR RUNNING TEAM | GDAŃSK | K2 | |
6 | BARANOWSKA Agnieszka | 207 | 2H59MIN.PL | GDAŃSK | K2 | |
7 | POPOWSKA Magdalena | 385 | WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY | GDAŃSK | K4 | |
8 | SIEBIERSKA Patrycja | 410 | GDYNIA | K2 | ||
9 | HERMAN Krystiana | 265 | WEJHEROWO | K3 | ||
10 | KOT Sylwia | 307 | POZNAŃ | K4 | ||
11 | WOŁOSZYK Natalia | 472 | GDAŃSK | K2 | ||
12 | GADAMSKA-KABATA Paulina | 252 | GDAŃSK | K3 | ||
13 | TOCHA Anna | 449 | GDAŃSK | K2 | ||
14 | SZULC Andżelika | 436 | GDAŃSK | K4 | ||
15 | WIŚNIEWSKA Kornelia | 468 | ZABIEGANE DWIE | GDAŃSK OSOWA | K4 | |
16 | ROŻYK Magdalena | 396 | BIEGAMYRAZEM/OKNOBUR | GDYNIA | K4 | |
17 | USZACKA Małgosia | 460 | USHATKI | GDAŃSK | K3 | |
18 | SKOWRON Katarzyna | 510 | GDYNIA | K2 | ||
19 | KĘSICKA Małgorzata | 291 | GDAŃSK | K3 | ||
20 | DRANKA Ewelina | 240 | MOL | GDYNIA | K3 | |
21 | ŚLIMAK Monika | 444 | #KEEPSNAILING!! | GDAŃSK | K2 | |
22 | ROK-CZAPIEWSKA Iwona | 394 | BIEGAJ Z GŁOWĄ/WILD TEAM | GDAŃSK | K2 | |
23 | MELZACKA Anna | 342 | GDAŃSK | K3 | ||
24 | BECZEK Aleksandra | 210 | SUCHY DWÓR | K3 | ||
25 | ROMANOWSKA Beata | 497 | Run Vegan Team | GDYNIA | K5 | |
26 | STANKIEWICZ Katarzyna | 420 | WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZIE PG | GDAŃSK | K4 | |
27 | HERZOG Dorota | 267 | GDAŃSK | K3 | ||
28 | TYSZER Bożena | 456 | REDA | K3 | ||
29 | GUENTZEL Elżbieta | 262 | TRIPAKA PRZECHLEWO | CHOJNICE | K5 | |
30 | LESISZ Agata | 323 | BORKOWO | K3 | ||
31 | JÓŹWIAK Paulina | 279 | PEEK&CLOPPENBURG | GDAŃSK | K2 | |
32 | PELA Maria | 376 | GDAŃSK | K3 | ||
33 | KEGEL Paulina | 289 | REDA | K3 | ||
34 | SAS-BOJARSKA Anna | 406 | GDAŃSK | K3 | ||
35 | BŁOCH Joanna | 213 | SZALONY GDAŃSKBIEGA | GDAŃSK | K4 | |
36 | KALITA Katarzyna | 285 | TRI MAMA TEAM | GDAŃSK | K3 | |
37 | CHALECKA Jolanta | 222 | BRANIEWO | K4 | ||
38 | SZYCA Elżbieta | 439 | MTM TEAM | GDAŃSK | K5 | |
39 | SZUMSKA Żaneta | 437 | GDAŃSK | K3 | ||
40 | JAWIŃSKA Martyna | 275 | GDAŃSK | K2 | ||
41 | BORYNA-ZŁOTA Ola | 215 | BIEGAJ Z GŁOWĄ | GDAŃSK | K2 | |
42 | ŁĄTKOWSKA Magdalena | 333 | RUMIA | K3 | ||
43 | PRZYTARSKA Edyta | 389 | WUOZ GDAŃSK | KARTUZY | K3 | |
44 | DUŻYŃSKA Agata | 243 | BIEGAJ Z GŁOWĄ | GDAŃSK | K3 | |
45 | TRZASKOWSKA Justyna | 454 | WARSZAWA | K3 | ||
46 | WŁUDZIK Monika | 470 | 81-815 | SOPOT | K3 | |
47 | STANDO-KRYSIAK Monika | 418 | GDAŃSK | K2 | ||
48 | CZARNOBAJ Martyna | 231 | GDAŃSK | K2 | ||
49 | BABEROWSKA Jolanta | 204 | GDAŃSK | K4 | ||
50 | TROJANOWSKA Bogumiła | 452 | BIEGAJ Z GŁOWĄ | GDAŃSK OLIWA | K5 | |
51 | PARYŚ Anna | 373 | WILD TEAM | GDAŃSK | K2 | |
52 | KOWALCZYK Kasia | 311 | BIEGAJ Z GŁOWĄ | GDAŃSK | K2 | |
53 | KONKEL Aneta | 304 | BIEGAJ Z GŁOWĄ | GDAŃSK | K4 | |
54 | GOŚ-ZDROJEWSKA Agnieszka | 260 | GDYNIA | K4 | ||
55 | ZASZCZYRYŃSKA Lidia | 481 | GDYNIA | K3 | ||
56 | ŻEBROWSKA Kinga | 489 | GDAŃSK | K3 | ||
57 | WOŹNIAK Beata | 474 | REWA | K3 | ||
58 | JANKOWSKA Karolina | 509 | GDYNIA | K3 | ||
59 | GŁUSZEK Bożena | 253 | GDYNIA | K5 | ||
60 | ŁOTOCKA Wiesława | 334 | BIEGOWY ŚWIAT | GDAŃSK | K5 | |
61 | SCIEPURO Karolina | 408 | GDAŃSK | K3 | ||
62 | GOLEC Iwona | 254 | BITTEAM | GDAŃSK | K4 | |
63 | ŁUBKOWSKA Grażyna | 335 | BIEGAJ Z GŁOWĄ/TABATA | GDAŃSK | K6 | |
64 | MROZOWSKA Aleksandra | 353 | GDAŃSK | K3 | ||
65 | MUCHA Aleksandra | 355 | OCZADZIAŁA | GDYNIA | K3 | |
66 | STELMACH Agata | 422 | KUJAVIA3TEAM | GDAŃSK | K2 | |
67 | OKŁA Patrycja | 365 | GDAŃSK | K3 | ||
68 | KOLAŚ Aleksandra | 299 | KWIDZYŃ | K3 | ||
69 | MICHALAK Kamila | 344 | KLUB BIEGACZY JYSK | GDAŃSK | K3 | |
70 | WACHULSKA Katarzyna | 461 | KĘTRZYN | K2 | ||
71 | GORZOCH Emilia | 257 | GDAŃSK | K3 | ||
72 | MOLASY Dorota | 348 | AKTYWNIE Z MOLKAMI | MALBORK | K3 | |
73 | MOSZOŃSKA Małgorzata | 352 | AKTYWNIE Z MOLKAMI | MALBORK | K4 | |
74 | CIEŚLIK Marta | 227 | PRUSZCZ GDAŃSKI | K2 | ||
75 | WITEK Sylwia | 469 | MALBORK | K4 | ||
76 | ULATOWSKA Weronika | 458 | AKTYWNIE Z MOLKAMI | MALBORK | K2 | |
77 | CICHOWSKA Asia | 226 | GDAŃSK | K2 | ||
78 | DARMOROST Adriana | 234 | GDAŃSK | K2 | ||
79 | RUCIŃSKA Agnieszka | 398 | APLITT | GDAŃSK | K3 | |
80 | TRZASKOWSKA Anna Maria | 455 | WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZIE PG | GDAŃSK | K4 | |
81 | PARTEKA Aleksandra | 372 | WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY WZIE PG | GDAŃSK | K3 |
Znaleziono 81 wynik(ów)