Organizator : | Rada Dzielnicy Oliwa; Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2017-10-15 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 5 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 221 |
Wystartowało : | 176 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 173 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŻYGENDA Krzysztof | 498 | LKS ZORZA GDYNIA | GDYNIA | M2 | 1 | M 1 | 00:17:54.05 | 3:34 | 16.8 (100%) | ||
2 | CHMIELOWSKI Michał | 23 | GÓRSKIE PĘDZIWIATRY | JUSZKOWO | M3 | 1 | M 2 | 00:20:55.05 | +00:03:01 (14.4%) | 4:11 | 14.3 (85.1%) | |
3 | BEHOUNEK Leszek | 8 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | M5 | 1 | M 3 | 00:21:00.10 | +00:03:06 (14.8%) | 4:12 | 14.3 (85.1%) | |
4 | KOTLIK Łukasz | 78 | CONRAD GDAŃSK | GDAŃSK | M2 | 2 | M 4 | 00:21:12.45 | +00:03:18 (15.6%) | 4:14 | 14.1 (83.9%) | |
5 | GACH Maciej | 41 | POMORZE BIEGA I POMAGA | GDAŃSK | M3 | 2 | M 5 | 00:21:20.00 | +00:03:25 (16.1%) | 4:16 | 14.1 (83.9%) | |
6 | PYTEL Marcin | 139 | GDAŃSK | M3 | 3 | M 6 | 00:21:39.40 | +00:03:45 (17.3%) | 4:19 | 13.9 (82.7%) | ||
7 | REDYNK Mateusz | 142 | JJ | GDAŃSK | M2 | 3 | M 7 | 00:22:01.40 | +00:04:07 (18.7%) | 4:24 | 13.6 (81.0%) | |
8 | DEDO Mateusz | 33 | DZIKIE STACHY | GARCZEGORZE | M2 | 4 | M 8 | 00:22:03.00 | +00:04:08 (18.8%) | 4:24 | 13.6 (81.0%) | |
9 | VASYLEVSKYI Oleksii | 177 | GDAŃSK | M3 | 4 | M 9 | 00:22:03.20 | +00:04:09 (18.8%) | 4:24 | 13.6 (81.0%) | ||
10 | LASOTA Andrzej | 92 | GDAŃSK | M3 | 5 | M 10 | 00:22:06.70 | +00:04:12 (19.0%) | 4:25 | 13.6 (81.0%) | ||
11 | MIGOWSKI Ireneusz | 499 | Wild Morsy | STAROGARD | M4 | 1 | M 11 | 00:22:19.00 | +00:04:24 (19.8%) | 4:27 | 13.4 (79.8%) | |
12 | KUBIN Ireneusz | 86 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | M4 | 2 | M 12 | 00:22:31.10 | +00:04:37 (20.5%) | 4:30 | 13.3 (79.2%) | |
13 | WIECZOREK Tomasz | 180 | GDAŃSK | M5 | 2 | M 13 | 00:22:51.80 | +00:04:57 (21.7%) | 4:34 | 13.1 (78.0%) | ||
14 | ZŁOTOŚ Andrzej | 194 | WILD MORSY | GDAŃSK | M4 | 3 | M 14 | 00:22:58.85 | +00:05:04 (22.1%) | 4:35 | 13.1 (78.0%) | |
15 | WITCZAK Arkadiusz | 491 | M4 | 4 | M 15 | 00:23:05.90 | +00:05:11 (22.5%) | 4:37 | 13 (77.4%) | |||
16 | BRZEZIŃSKI Grzegorz | 17 | GDAŃSK | M5 | 3 | M 16 | 00:23:31.00 | +00:05:36 (23.9%) | 4:42 | 12.8 (76.2%) | ||
17 | PIEŃKOWSKI Tomasz | 379 | RINGRAIDERS SAKO GDYNIA | GDAŃSK | M3 | 6 | M 17 | 00:23:47.25 | +00:05:53 (24.7%) | 4:45 | 12.6 (75.0%) | |
18 | REDWANZ Tomasz | 494 | OBC | M2 | 5 | M 18 | 00:23:49.10 | +00:05:55 (24.8%) | 4:45 | 12.6 (75.0%) | ||
19 | TATYS Tomasz | 172 | - | ŚWIDWIN | M4 | 5 | M 19 | 00:24:05.40 | +00:06:11 (25.7%) | 4:49 | 12.5 (74.4%) | |
20 | JACEWICZ Paweł | 54 | WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZIE PG | GDAŃSK | M2 | 6 | M 20 | 00:24:15.35 | +00:06:21 (26.2%) | 4:51 | 12.4 (73.8%) | |
21 | BARAN Seweryn | 6 | DRUTEX BYTÓW | GOŁCZEWO | M2 | 7 | M 21 | 00:24:16.90 | +00:06:22 (26.3%) | 4:51 | 12.4 (73.8%) | |
22 | BURDA Robert | 19 | GDAŃSK | M5 | 4 | M 22 | 00:24:40.05 | +00:06:46 (27.4%) | 4:56 | 12.2 (72.6%) | ||
23 | NITKA Piotr | 116 | TEKTON TRITEAM | GDAŃSK | M3 | 7 | M 23 | 00:24:46.70 | +00:06:52 (27.8%) | 4:57 | 12.1 (72.0%) | |
24 | STELMACH Krzysztof | 163 | GDAŃSK | M2 | 8 | M 24 | 00:25:02.45 | +00:07:08 (28.5%) | 5:00 | 12 (71.4%) | ||
25 | SKROCKI Andrzej | 155 | SÓWKI GARAGE | GDAŃSK | M3 | 8 | M 25 | 00:25:03.75 | +00:07:09 (28.6%) | 5:00 | 12 (71.4%) | |
26 | ROSZYK Paweł | 147 | WITKOWO | M5 | 5 | M 26 | 00:25:21.40 | +00:07:27 (29.4%) | 5:04 | 11.8 (70.2%) | ||
27 | SKRZYPCZAK Artur | 156 | BIEGUNKA | GDAŃSK | M2 | 9 | M 27 | 00:25:31.65 | +00:07:37 (29.9%) | 5:06 | 11.7 (69.6%) | |
28 | MAKOWSKI Przemek | 104 | GONDOR | GDYNIA | M4 | 6 | M 28 | 00:26:24.95 | +00:08:30 (32.2%) | 5:17 | 11.4 (67.9%) | |
29 | MIOTKE Maciej | 345 | REDA | M2 | 10 | M 29 | 00:26:26.80 | +00:08:32 (32.3%) | 5:17 | 11.3 (67.3%) | ||
30 | KOWALSKI Adam | 80 | MIELŻYN | M5 | 6 | M 30 | 00:26:30.05 | +00:08:36 (32.5%) | 5:18 | 11.3 (67.3%) | ||
31 | NADZIEJA Jakub | 495 | DBC | GDAŃSK | M2 | 11 | M 31 | 00:26:34.05 | +00:08:40 (32.6%) | 5:18 | 11.3 (67.3%) | |
32 | JELNICKI Łukasz | 61 | GDAŃSK OLIWA | M4 | 7 | M 32 | 00:26:37.35 | +00:08:43 (32.8%) | 5:19 | 11.3 (67.3%) | ||
33 | SUKALSKI Maciej | 165 | GDAŃSK | M2 | 12 | M 33 | 00:26:38.65 | +00:08:44 (32.8%) | 5:19 | 11.3 (67.3%) | ||
34 | HAJDYSZ Paweł | 51 | RUMIA | M3 | 9 | M 34 | 00:26:42.95 | +00:08:48 (33.0%) | 5:20 | 11.2 (66.7%) | ||
35 | EJSMONT Mateusz | 36 | GDAŃSK | M3 | 10 | M 35 | 00:27:38.30 | +00:09:44 (35.2%) | 5:31 | 10.8 (64.3%) | ||
36 | PIÓRKOWSKI Mariusz | 133 | GDAŃSK | M3 | 11 | M 36 | 00:27:45.25 | +00:09:51 (35.5%) | 5:33 | 10.8 (64.3%) | ||
37 | NAPIERAJ Rafał | 114 | WARSZAWA | M3 | 12 | M 37 | 00:27:55.35 | +00:10:01 (35.9%) | 5:35 | 10.7 (63.7%) | ||
38 | WYSOCKI Mieczysław | 189 | GDAŃSK OLIWA | M5 | 7 | M 38 | 00:28:19.00 | +00:10:24 (36.8%) | 5:39 | 10.6 (63.1%) | ||
39 | CZERWIŃSKI Marek | 30 | CHEŁMŻA | M3 | 13 | M 39 | 00:28:19.70 | +00:10:25 (36.8%) | 5:40 | 10.6 (63.1%) | ||
40 | MARSZAŁEK Tomasz | 107 | - | GDYNIA | M2 | 13 | M 40 | 00:28:20.55 | +00:10:26 (36.8%) | 5:40 | 10.6 (63.1%) | |
41 | JEWSTAFIEW Mateusz | 64 | GDAŃSK | M1 | 1 | M 41 | 00:28:40.90 | +00:10:46 (37.6%) | 5:44 | 10.5 (62.5%) | ||
42 | BĄKOWSKI Zbigniew | 7 | AKADEMIA BIEGANIA | GDAŃSK | M6 | 1 | M 42 | 00:28:46.00 | +00:10:51 (37.8%) | 5:45 | 10.4 (61.9%) | |
43 | KOWNACKI Bartłomiej | 81 | MALBORK | M4 | 8 | M 43 | 00:28:53.45 | +00:10:59 (38.0%) | 5:46 | 10.4 (61.9%) | ||
44 | MAJCHROWICZ Maciej | 102 | GDAŃSK | M2 | 14 | M 44 | 00:29:08.90 | +00:11:14 (38.6%) | 5:49 | 10.3 (61.3%) | ||
45 | BOROWSKI Mateusz | 14 | WILD MORSY | GDAŃSK | M2 | 15 | M 45 | 00:29:17.25 | +00:11:23 (38.9%) | 5:51 | 10.2 (60.7%) | |
46 | RAMCZYK Kamil | 141 | GDAŃSK | M3 | 14 | M 46 | 00:29:22.05 | +00:11:28 (39.0%) | 5:52 | 10.2 (60.7%) | ||
47 | ROŚCISZEWSKI Michał | 148 | GDAŃSK | M2 | 16 | M 47 | 00:29:31.00 | +00:11:36 (39.4%) | 5:54 | 10.2 (60.7%) | ||
48 | SZPYRA Edward | 166 | GDYNIA | M7 | 1 | M 48 | 00:29:32.00 | +00:11:37 (39.4%) | 5:54 | 10.2 (60.7%) | ||
49 | JACHOWICZ Dariusz | 502 | GDYNIA | M5 | 8 | M 49 | 00:29:39.85 | +00:11:45 (39.7%) | 5:56 | 10.1 (60.1%) | ||
50 | OSOWSKI Maciej | 122 | GDYNIA | M5 | 9 | M 50 | 00:29:42.10 | +00:11:48 (39.7%) | 5:56 | 10.1 (60.1%) | ||
51 | STECIAK Adam | 162 | GDAŃSK | M3 | 15 | M 51 | 00:30:04.75 | +00:12:10 (40.5%) | 6:01 | 10 (59.5%) | ||
52 | PATOCKI Wojtek | 127 | GDAŃSK | M3 | 16 | M 52 | 00:30:08.40 | +00:12:14 (40.6%) | 6:01 | 10 (59.5%) | ||
53 | ŁUCZYŃSKI Rafał | 145 | DESPACITO :) | GDAŃSK | M3 | 17 | M 53 | 00:30:23.75 | +00:12:29 (41.1%) | 6:04 | 9.9 (58.9%) | |
54 | FIGURA Mateusz | 38 | KWIDZYŃ | M2 | 17 | M 54 | 00:30:23.95 | +00:12:29 (41.1%) | 6:04 | 9.9 (58.9%) | ||
55 | AUGUSTYNIAK Jakub | 5 | GDAŃSK | M2 | 18 | M 55 | 00:30:36.20 | +00:12:42 (41.5%) | 6:07 | 9.8 (58.3%) | ||
56 | SMORCZEWSKI Adam | 158 | GDYNIA | M4 | 9 | M 56 | 00:31:25.15 | +00:13:31 (43.0%) | 6:17 | 9.5 (56.5%) | ||
57 | PŁOTKA Grzegorz | 134 | GDAŃSK | M3 | 18 | M 57 | 00:31:28.50 | +00:13:34 (43.1%) | 6:17 | 9.5 (56.5%) | ||
58 | PETKE Krzysztof | 129 | LPP TEAM | GDYNIA | M3 | 19 | M 58 | 00:32:01.00 | +00:14:06 (44.1%) | 6:24 | 9.4 (56.0%) | |
59 | WYSOCKI Michał | 190 | GDYNIA | M4 | 10 | M 59 | 00:32:23.15 | +00:14:29 (44.7%) | 6:28 | 9.3 (55.4%) | ||
60 | BURDZEL Ryszard | 20 | WILD MORSY | GDAŃSK | M4 | 11 | M 60 | 00:32:26.85 | +00:14:32 (44.8%) | 6:29 | 9.2 (54.8%) | |
61 | SĘPIŃSKI Marcin | 198 | Navigator | GDYNIA | M4 | 12 | M 61 | 00:33:16.30 | +00:15:22 (46.2%) | 6:39 | 9 (53.6%) | |
62 | LESZCZUK Łukasz | 94 | BIEGUNKA | GDAŃSK | M2 | 19 | M 62 | 00:35:02.55 | +00:17:08 (48.9%) | 7:00 | 8.6 (51.2%) | |
63 | PIERZYNOWSKI Artur | 24 | PŁOŃSK | M4 | 13 | M 63 | 00:35:26.05 | +00:17:32 (49.5%) | 7:05 | 8.5 (50.6%) | ||
64 | KACZMAREK Krzysztof | 65 | BIEGACZE PÓŁNOCY | GDAŃSK | M4 | 14 | M 64 | 00:35:59.15 | +00:18:05 (50.3%) | 7:11 | 8.3 (49.4%) | |
65 | WĄDOŁOWSKI Rafał | 179 | SGS POLAND TEAM | GDAŃSK | M2 | 20 | M 65 | 00:36:34.95 | +00:18:40 (51.1%) | 7:19 | 8.2 (48.8%) | |
66 | ŚWIAT Łukasz | 169 | GDAŃSK | M2 | 21 | M 66 | 00:37:58.50 | +00:20:04 (52.9%) | 7:35 | 7.9 (47.0%) | ||
67 | JABŁOŃSKI Ryszard | 53 | GDYNIA | M5 | 10 | M 67 | 00:37:59.35 | +00:20:05 (52.9%) | 7:36 | 7.9 (47.0%) | ||
68 | DĄBROWSKI Łukasz | 32 | GDAŃSK | M3 | 20 | M 68 | 00:38:30.15 | +00:20:36 (53.5%) | 7:42 | 7.8 (46.4%) | ||
69 | KLEWEK Andrzej | 297 | ZBIERACZE ZŁOMU | GDAŃSK | M4 | 15 | M 69 | 00:39:31.45 | +00:21:37 (54.7%) | 7:54 | 7.6 (45.2%) | |
70 | NIWIŃSKI Stanisław | 266 | Pomorski Klub weteranow | WEJHEROWO | M7 | 2 | M 70 | 00:40:04.10 | +00:22:10 (55.3%) | 8:00 | 7.5 (44.6%) | |
71 | KOŁODZIEJEK Paweł | 75 | WILD MORSY | GDAŃSK | M3 | 21 | M 71 | 00:43:17.90 | +00:25:23 (58.7%) | 8:39 | 6.9 (41.1%) | |
72 | ĆWIKAŁOWSKI Bartłomiej | 31 | ROTMANKA | M3 | 22 | M 72 | 00:57:03.35 | +00:39:09 (68.6%) | 11:24 | 5.3 (31.5%) | ||
73 | ADAMCZYK Wojciech | 1 | GDYNIA | M3 | 23 | M 73 | (0.0%) |
Znaleziono 73 wynik(ów)