Organizator : | Rada Dzielnicy Oliwa; Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2017-10-15 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 5 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 221 |
Wystartowało : | 176 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 173 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŻYGENDA Krzysztof | 498 | LKS ZORZA GDYNIA | GDYNIA | M2 | 1 | M 1 | 00:17:54.05 | 3:34 | 16.8 (100%) | ||
2 | KOTLIK Łukasz | 78 | CONRAD GDAŃSK | GDAŃSK | M2 | 2 | M 4 | 00:21:12.45 | +00:03:18 (15.6%) | 4:14 | 14.1 (83.9%) | |
3 | REDYNK Mateusz | 142 | JJ | GDAŃSK | M2 | 3 | M 7 | 00:22:01.40 | +00:04:07 (18.7%) | 4:24 | 13.6 (81.0%) | |
4 | DEDO Mateusz | 33 | DZIKIE STACHY | GARCZEGORZE | M2 | 4 | M 8 | 00:22:03.00 | +00:04:08 (18.8%) | 4:24 | 13.6 (81.0%) | |
5 | REDWANZ Tomasz | 494 | OBC | M2 | 5 | M 18 | 00:23:49.10 | +00:05:55 (24.8%) | 4:45 | 12.6 (75.0%) | ||
6 | JACEWICZ Paweł | 54 | WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZIE PG | GDAŃSK | M2 | 6 | M 20 | 00:24:15.35 | +00:06:21 (26.2%) | 4:51 | 12.4 (73.8%) | |
7 | BARAN Seweryn | 6 | DRUTEX BYTÓW | GOŁCZEWO | M2 | 7 | M 21 | 00:24:16.90 | +00:06:22 (26.3%) | 4:51 | 12.4 (73.8%) | |
8 | STELMACH Krzysztof | 163 | GDAŃSK | M2 | 8 | M 24 | 00:25:02.45 | +00:07:08 (28.5%) | 5:00 | 12 (71.4%) | ||
9 | SKRZYPCZAK Artur | 156 | BIEGUNKA | GDAŃSK | M2 | 9 | M 27 | 00:25:31.65 | +00:07:37 (29.9%) | 5:06 | 11.7 (69.6%) | |
10 | MIOTKE Maciej | 345 | REDA | M2 | 10 | M 29 | 00:26:26.80 | +00:08:32 (32.3%) | 5:17 | 11.3 (67.3%) | ||
11 | NADZIEJA Jakub | 495 | DBC | GDAŃSK | M2 | 11 | M 31 | 00:26:34.05 | +00:08:40 (32.6%) | 5:18 | 11.3 (67.3%) | |
12 | SUKALSKI Maciej | 165 | GDAŃSK | M2 | 12 | M 33 | 00:26:38.65 | +00:08:44 (32.8%) | 5:19 | 11.3 (67.3%) | ||
13 | MARSZAŁEK Tomasz | 107 | - | GDYNIA | M2 | 13 | M 40 | 00:28:20.55 | +00:10:26 (36.8%) | 5:40 | 10.6 (63.1%) | |
14 | MAJCHROWICZ Maciej | 102 | GDAŃSK | M2 | 14 | M 44 | 00:29:08.90 | +00:11:14 (38.6%) | 5:49 | 10.3 (61.3%) | ||
15 | BOROWSKI Mateusz | 14 | WILD MORSY | GDAŃSK | M2 | 15 | M 45 | 00:29:17.25 | +00:11:23 (38.9%) | 5:51 | 10.2 (60.7%) | |
16 | ROŚCISZEWSKI Michał | 148 | GDAŃSK | M2 | 16 | M 47 | 00:29:31.00 | +00:11:36 (39.4%) | 5:54 | 10.2 (60.7%) | ||
17 | FIGURA Mateusz | 38 | KWIDZYŃ | M2 | 17 | M 54 | 00:30:23.95 | +00:12:29 (41.1%) | 6:04 | 9.9 (58.9%) | ||
18 | AUGUSTYNIAK Jakub | 5 | GDAŃSK | M2 | 18 | M 55 | 00:30:36.20 | +00:12:42 (41.5%) | 6:07 | 9.8 (58.3%) | ||
19 | LESZCZUK Łukasz | 94 | BIEGUNKA | GDAŃSK | M2 | 19 | M 62 | 00:35:02.55 | +00:17:08 (48.9%) | 7:00 | 8.6 (51.2%) | |
20 | WĄDOŁOWSKI Rafał | 179 | SGS POLAND TEAM | GDAŃSK | M2 | 20 | M 65 | 00:36:34.95 | +00:18:40 (51.1%) | 7:19 | 8.2 (48.8%) | |
21 | ŚWIAT Łukasz | 169 | GDAŃSK | M2 | 21 | M 66 | 00:37:58.50 | +00:20:04 (52.9%) | 7:35 | 7.9 (47.0%) |
Znaleziono 21 wynik(ów)