Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2019-08-18 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 1078 |
Wystartowało : | 904 |
Nie ukończyło : | 21 |
Ukończyło : | 883 |
Na trasie : | 20 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 1 Fala | 10 Fala | 11 Fala | 12 Fala | 13 Fala | 14 Fala | 15 Fala | 16 Fala | 17 Fala | 18 Fala | 19 Fala | 2 Fala | 20 Fala | 21 Fala | 22 Fala | 23 Fala | 24 Fala | 25 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala | 7 Fala | 8 Fala | 9 Fala | Open K | Open M | Drużyna Kluby | Drużyna MP Służb Mundurowych | MP Służb Mundurowych Open K | Pracownik Grupy Azoty K | MP Służb Mundurowych Open M | Pracownik Grupy Azoty M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna Mundurowi | Drużyna Kluby | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FUŁAWKA Artur | 47 | SZCZECIN | M4 50-59 | 00:00:00 | ||||
2 | GABOR Krzysztof | 51 | GRYFINO | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
3 | STYMA Sławomir | 240 | Husaria | GRYFICE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
4 | GAJA Krzysztof | 330 | GRYFICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
5 | WOŁKOWICZ Radosława | 331 | GRYFICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
6 | LIPIŃSKI Paweł | 332 | GRYFICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
7 | LIPIŃSKA Małgorzata | 333 | GRYFICE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
8 | BARSZCZEWSKA Małgorzata | 519 | ŚWINOUJŚCIE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
9 | BARSZCZEWSKI Stanisław | 521 | Kpw świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
10 | BURAKOWSKI Grzegorz | 564 | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
11 | BZDAWKA Rafał | 566 | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
12 | CIESZYNSKI Wojciech | 582 | PNIEWO | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
13 | CZYŻEWSKA Danuta | 590 | Biegacze świnoujście | WARSZAWA | K4 50-59 | Biegacze świnoujście | 00:00:00 | ||
14 | DRZEWIECKA Agnieszka | 607 | Biegacze świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | K3 40-49 | Biegacze świnoujście | 00:00:00 | ||
15 | DRZEWIECKI Arkadiusz | 608 | Biegacze świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
16 | ELBIŃSKA-KRAWCZUK Monika | 619 | ŚWINOUJŚCIE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
17 | GRYTA Janina | 656 | Biegacze świnoujście | MIĘDZYZDROJE | K4 50-59 | Biegacze świnoujście | 00:00:00 | ||
18 | GRYTA Dariusz | 657 | Biegacze świnoujście | MIĘDZYZDROJE | M4 50-59 | Biegacze świnoujście | 00:00:00 | ||
19 | JODŁOWSKA Ewa | 700 | KROSNO ODRZ | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
19 | JODŁOWSKI Marek | 701 | KROSNO ODRZ | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
21 | KAMIŃSKI Kacper | 710 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
22 | KAMIONKA Andrzej | 711 | Wieczorne bieganie w szczecinie | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
23 | KAŹMIERSKI Andrzej | 716 | SZCZECIN | M4 50-59 | 00:00:00 | ||||
24 | ŁEMPICKA Karolina | 803 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
25 | ŁEMPICKI Maciej | 804 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
26 | MAĆKÓW Natalia | 811 | ŚWINOUJŚCIE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
27 | MAŁOCHA Mariusz | 821 | Dziady ocr | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
28 | MAŁOCHA Klaudyna | 822 | Biegacze świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
29 | MARCHIEL Lena | 825 | SZCZECIN | K4 50-59 | 00:00:00 | ||||
30 | MOSKWA Martyna | 848 | Go sport/masz przebiegane | SZCZECIN | K1 16-29 | Masz przebiegane | 00:00:00 | ||
31 | OGRODZIŃSKI Przemysław | 880 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
32 | PORAZIŃSKA Dagmara | 918 | CHOJNA | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
33 | PORAZIŃSKI Przemysław | 919 | CHOJNA | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
34 | SKOCZYLAS Patryk | 975 | Incom polska | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
35 | SOBCZAK Wojciech | 988 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
36 | STEFAŃCZYK Małgorzata | 1001 | Gazela świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
37 | STEFAŃCZYK Przemysław | 1002 | Gazela świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
38 | TITONI Marta | 1034 | Masz przebiegane | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
39 | TYRCHA Szymon | 1043 | Incom polska | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
40 | WIETRZYŃSKA Agnieszka | 1068 | Masz przebiegane | PYRZYCE | K2 30-39 | Masz przebiegane | 00:00:00 | ||
41 | ZABROCKI Karol | 1105 | ŚWINOUJŚCIE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
42 | BABIŁO Natalia | 515 | Masz przebiegane | SZCZECIN | K1 16-29 | Masz przebiegane | 00:00:00 | ||
43 | MAŁOCHA Adam | 823 | Biegacze świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
44 | BZDAWKA Joanna | 567 | 1976 | ŚWINOUJŚCIE | K3 40-49 | 00:00:00 |
Znaleziono 44 wynik(ów)