Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2019-08-18 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 1078 |
Wystartowało : | 904 |
Nie ukończyło : | 21 |
Ukończyło : | 883 |
Na trasie : | 20 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 1 Fala | 10 Fala | 11 Fala | 12 Fala | 13 Fala | 14 Fala | 15 Fala | 16 Fala | 17 Fala | 18 Fala | 19 Fala | 2 Fala | 20 Fala | 21 Fala | 22 Fala | 23 Fala | 24 Fala | 25 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala | 7 Fala | 8 Fala | 9 Fala | Open K | Open M | Drużyna Kluby | Drużyna MP Służb Mundurowych | MP Służb Mundurowych Open K | Pracownik Grupy Azoty K | MP Służb Mundurowych Open M | Pracownik Grupy Azoty M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna Mundurowi | Drużyna Kluby | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ANTOSZEWSKI Adam | 3 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
2 | KAPUSZYŃSKI Rafał | 88 | SZCZECIN | M1 16-29 | Falubaz | 00:00:00 | |||
3 | KUBIACZYK Ireneusz | 123 | MOSTY | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
4 | REDMERSKI Konrad | 217 | GOLENIÓW | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
5 | SZOT Justyna | 243 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
6 | SZOTA Robert | 244 | Smt szczecin | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
7 | BIELSKA Ola | 533 | ŁÓDŹ | K2 30-39 | Ockkt | 00:00:00 | |||
8 | DOBACZEWSKA-WASEK Ewa | 597 | BEZRZECZE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
9 | FUDRO Edward | 627 | POLICE | M5 60+ | 00:00:00 | ||||
10 | KACZMAREK Krzysztof | 704 | Osowa biega | GDAŃSK | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
11 | KACZMAREK Sylwia | 705 | GDAŃSK | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
12 | KOZŁOWSKA Justyna | 753 | Klub biegowy wikon nowa sól | BYTOM ODRZAŃSKI | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
13 | MISTAK Paula | 845 | Niezdecydowani | GORZÓW WLKP. | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
14 | MRÓZ Tomek | 851 | ŁÓDŹ | M3 40-49 | Ockkt | 00:00:00 | |||
15 | NIEWADZIK Ula | 868 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
16 | RAWA Donata | 942 | DOBRA | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
17 | SIDORCZUK Tomasz | 968 | Klub biegających leśników | TRZEBIEŻ | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
18 | SITEK Alfred | 971 | SZCZECIN | M2 30-39 | Ubawieni po pachy v | 00:00:00 | |||
19 | SZYMAŃSKA Jolanta | 1023 | MOSTY | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
20 | TOMASIŃSKA Monika | 1036 | Osowa-Biega | BANINO | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
21 | TOMASIŃSKI Szymon | 1037 | Osowa-Biega | BANINO | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
22 | TRUKAWKA Andrzej | 1040 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
23 | TURCZYŃSKI Marcin | 1042 | BIELICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
24 | ULASS Agnieszka | 1044 | MIERZYN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
25 | ULASS Patrycja | 1045 | MIERZYN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
26 | ULASS Robert | 1046 | MIERZYN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
27 | WASILEWSKI Andrzej | 1055 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
28 | ZDUNEK Piotr | 1112 | SZCZECIN | M2 30-39 | Niezdecydowani | 00:00:00 | |||
29 | BABIJ Adrian | 514 | - | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
30 | BULLER Michał | 19 | STEPNICA | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
31 | WIECZORKOWSKI Paweł | 1064 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 |
Znaleziono 31 wynik(ów)