Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2019-08-18 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 1078 |
Wystartowało : | 904 |
Nie ukończyło : | 21 |
Ukończyło : | 883 |
Na trasie : | 20 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 1 Fala | 10 Fala | 11 Fala | 12 Fala | 13 Fala | 14 Fala | 15 Fala | 16 Fala | 17 Fala | 18 Fala | 19 Fala | 2 Fala | 20 Fala | 21 Fala | 22 Fala | 23 Fala | 24 Fala | 25 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala | 7 Fala | 8 Fala | 9 Fala | Open K | Open M | Drużyna Kluby | Drużyna MP Służb Mundurowych | MP Służb Mundurowych Open K | Pracownik Grupy Azoty K | MP Służb Mundurowych Open M | Pracownik Grupy Azoty M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna Mundurowi | Drużyna Kluby | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHODUBSKI Filip | 24 | SZCZECIN | M1 16-29 | Oponki team | 00:00:00 | |||
2 | DEPA Bogusława | 38 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
3 | ADAMCZEWSKA - PIETRZAK Marta | 1 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
4 | KERL Kamil | 96 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
5 | LINKOWSKI Sławomir | 139 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
6 | ORECKI Radoslaw | 181 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
7 | STRĄG Izabela | 379 | K3 40-49 | 00:00:00 | |||||
8 | CHODZICKI Janusz | 573 | Zs zwyrole | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
9 | CHROBOCINSKI Daniel | 575 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
10 | CHROBOCIŃSKA Elżbieta | 576 | SZCZECIN | K4 50-59 | 00:00:00 | ||||
11 | DUSZA Robert | 614 | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
12 | GITNER Marcin | 639 | Biękni i bestie | GDYNIA | M3 40-49 | Piękni i bestie | 00:00:00 | ||
13 | GŁADYSZ Jarosław | 640 | KOBYLANKA | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
14 | JEZIOREK Agnieszka | 697 | Babinek biega | BANIE | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
15 | JÓZEFOWICZ Anna | 702 | Piękni i bestie | GDYNIA | K2 30-39 | Piękni i bestie | 00:00:00 | ||
16 | KOWALSKI Daniel | 749 | Dragon 10 | KOŚCIELEC 15 B | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
17 | KRAWCZYK Paweł | 756 | SZCZECIN | M1 16-29 | Oponki team | 00:00:00 | |||
18 | MARKS Maciej | 826 | Stowarzyszenie dołuje-Kościno | DOŁUJE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
19 | MLECZEK Roman | 846 | Babinek biega | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
20 | NIEWIADOMSKA Kamila | 870 | Zs zwyrole | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
21 | PAWLUŚ Tomasz | 897 | Wolni w biegu | TANOWO | M2 30-39 | Wolni w biegu | 00:00:00 | ||
22 | PCIONEK Jacek | 900 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
23 | PEDZIWIATR Marek | 903 | LONDYN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
24 | PONIEWIERKA Remigiusz | 917 | Dragon 10 | IŁOWA | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
25 | PORZYCH Zbigniew | 920 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
26 | SCHERFENBERG-KERL Katarzyna | 965 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
27 | SŁOWIK Jacek | 984 | ŚWIDWIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
28 | TUMANOWICZ Tomasz | 1041 | GRYFICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
29 | WITORZĘĆ Dariusz | 1076 | ŁĘGI | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
30 | WÓJCIK Krzysztof | 1093 | BANIE | M2 30-39 | Wolni w biegu | 00:00:00 | |||
31 | WRÓBLEWSKA Małgorzata | 1096 | Połupin | POŁUPIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
32 | WRÓBLEWSKI Janusz | 1099 | Połupin | POŁUPIN | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
33 | ZEMANKIEWICZ Łukasz | 1114 | Kanał 6am | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
34 | ŻUROWSKA Agnieszka | 1126 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
34 | ŻUROWSKI Jarosław | 1127 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
34 | ŻUROWSKI Leszek | 1128 | Pogoń szczecin | SZCZECIN | M2 30-39 | Żurki | 00:00:00 | ||
37 | LEONOWICZ Martyna | 1276 | SZCZECIN | K1 16-29 | Oponki team | 00:00:00 | |||
38 | SZYMAŃSKA Mirela | 1289 | Hardcorowe wychylylybymy | BYDGOSZCZ | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
39 | WALEWICZ Piotr | 1290 | Hardcorowe wychylylybymy | WŁOCŁAWEK | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
40 | ROSIK Sebastian | 1377 | Wieczorne bieganie w szczecinie | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
41 | KRUK Bartosz | 1380 | BEZRZECZE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
42 | LIEBNER Patryk | 1404 | Aka dochodzenie odszkodowań | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
43 | KERAJ Jarosław | 38 | Sks husaria szczecin | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
44 | ROGOWSKA Agnieszka | 945 | Piękni i bestie | GDYNIA | K2 30-39 | Piękni i bestie | 00:00:00 |
Znaleziono 44 wynik(ów)