Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2019-08-18 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 1078 |
Wystartowało : | 904 |
Nie ukończyło : | 21 |
Ukończyło : | 883 |
Na trasie : | 20 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 1 Fala | 10 Fala | 11 Fala | 12 Fala | 13 Fala | 14 Fala | 15 Fala | 16 Fala | 17 Fala | 18 Fala | 19 Fala | 2 Fala | 20 Fala | 21 Fala | 22 Fala | 23 Fala | 24 Fala | 25 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala | 7 Fala | 8 Fala | 9 Fala | Open K | Open M | Drużyna Kluby | Drużyna MP Służb Mundurowych | MP Służb Mundurowych Open K | Pracownik Grupy Azoty K | MP Służb Mundurowych Open M | Pracownik Grupy Azoty M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna Mundurowi | Drużyna Kluby | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1500 | 00:00:00 | |||||||
2 | LOBA Zuzanna | 2191 | K1 16-29 | 00:00:00 | |||||
3 | 1499 | 00:00:00 | |||||||
4 | CHUDZIŃSKI Filip | 28 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
5 | CINDZIRAS Tomasz | 29 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
6 | CIOŁEK Paulina | 30 | Kfs | LUBISZYN | K1 16-29 | Kfs | 00:00:00 | ||
7 | CISZEWSKI Marek | 31 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
8 | CYCULAK Jowita | 32 | POLICE | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
9 | CYTLOCH Jolanta | 33 | WYSOKA GRYFIŃSKA | K1 16-29 | Dżesiki | 00:00:00 | |||
10 | CYTLOCH Jacek | 34 | WYSOKA GRYFIŃSKA | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
11 | CHAMUCZYŃSKI Łukasz | 20 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
12 | CHEŁSTOWSKA Marta | 21 | WYSOKA GRYFIŃSKA | K4 50-59 | Dżesiki | 00:00:00 | |||
13 | CHEŁSTOWSKI Adrian | 22 | WYSOKA GRYFIŃSKA | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
14 | CHMUROWICZ Barnima | 23 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
15 | CHODUBSKI Filip | 24 | SZCZECIN | M1 16-29 | Oponki team | 00:00:00 | |||
16 | CHRZANOWSKA Emilia | 25 | KRZEMLIN | K2 30-39 | Passion fitness | 00:00:00 | |||
17 | CHUDY Kamil | 26 | WARZYMICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
18 | CHUDZIŃSKA Dorota | 27 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
19 | CYTLOCH Martyna | 35 | WYSOKA GRYFIŃSKA | K1 16-29 | Dżesiki | 00:00:00 | |||
20 | DĄBEK Alicja | 36 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
21 | FIJAŁKOWSKI Karol | 45 | Rosarios zakyntos | SZCZECIN | M2 30-39 | Rosarios zakyntos | 00:00:00 | ||
22 | FILIPOWICZ Klaudia | 46 | POLICE | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
23 | FUŁAWKA Artur | 47 | SZCZECIN | M4 50-59 | 00:00:00 | ||||
24 | GABARA MONCZKA Gracjanna | 48 | Ławeczka | DOŁUJE | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
25 | GABOR Krzysztof | 51 | GRYFINO | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
26 | GARBACIAK Justyna | 53 | Together4ever | STARGARD | K2 30-39 | Together4ever | 00:00:00 | ||
27 | GARBACIAK Grzegorz | 54 | POLICE | M3 40-49 | Drink team | 00:00:00 | |||
28 | DEPA Bogusława | 38 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
29 | DROZDEK Joanna | 39 | Kompas team | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
30 | DUBICKA Marta | 40 | Ksf | MYŚLIBÓRZ | K3 40-49 | Ksf | 00:00:00 | ||
31 | DUBIEL Monika | 41 | DOBRA | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
32 | DZIEDZINA Roksana | 42 | Ksf | NOWOGRÓDEK POMORSKI | K2 30-39 | Ksf | 00:00:00 | ||
33 | DZIURKA Mikołaj | 43 | OBRZYCKO | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
34 | FIJAŁKOWSKA Aleksandra | 44 | Rosarios zakyntos | SZCZECIN | K2 30-39 | Rosarios zakyntos | 00:00:00 | ||
35 | GROCHOWSKI Rafał | 69 | Kp psp police | POLICE | M1 16-29 | Kp psp police | Kp psp police | 00:00:00 | |
36 | GUZOWSKA Marta | 72 | Ksf | MYŚLIBÓRZ | K2 30-39 | Ksf | 00:00:00 | ||
37 | HALECZKO Matesz | 73 | Dzikie dziki gorzów | SZCZECIN | M1 16-29 | Dzikie dziki gorzów | 00:00:00 | ||
38 | GAWROŃSKA Marianna | 57 | Krejzole | SZCZECIN | K1 16-29 | Krejzole | 00:00:00 | ||
39 | GĄGOL Marwk | 58 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
40 | GIZICKI Tomasz | 60 | Kp psp police | POLICE | M1 16-29 | Kp psp police | Kp psp police | 00:00:00 | |
41 | GŁOWACKI Grzegorz | 61 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
42 | GODEK Cezary | 63 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
43 | GOLAŃSKA Agnieszka | 64 | Drink team | POLICE | K2 30-39 | Drink team | 00:00:00 | ||
44 | ZIĘCINA Monika | 75 | Ksf | DARŁOWO | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
45 | JAKUBOWSKA Angelika | 76 | Koniuchy ocr | STARGARD | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
46 | DESZCZ Artur | 365 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
47 | TUSZYŃSKI Rafał | 366 | M2 30-39 | 00:00:00 | |||||
48 | STECIUK Hanna | 349 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
49 | OLENICZAK Konrad | 350 | SZCZECIN | M3 40-49 | TAK BOMO | 00:00:00 | |||
50 | MARGUŁA-JAŚKOWSKA Dorota | 351 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
51 | KOTWAS Paweł | 353 | M2 30-39 | 00:00:00 | |||||
52 | GRALEWICZ Albert | 358 | M1 16-29 | 00:00:00 | |||||
53 | PAWLUK Adrian | 368 | STARGARD | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
54 | ZAMOŻNY Anna | 428 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
55 | APIECIONEK Mateusz | 510 | Ukl ósemka police | POLICE | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
56 | ARLUKIEWICZ Grzegorz | 511 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
57 | AYAN Ismail | 512 | Braunschweig hash house harriers | SALZGITTER | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
58 | ADAM Kamila | 500 | Dll partners | POLICE | K2 30-39 | Dll partners | 00:00:00 | ||
59 | ADAMCZEWSKA Agnieszka | 501 | 3ateam | LUBANIE | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
60 | ADAMCZEWSKA Anna | 502 | 3ateam | LUBANIE | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
61 | ADAMSKA Barbara | 503 | Duolife team | SZCZECIN | K1 16-29 | Duolife team | 00:00:00 | ||
62 | ADAMSKA Karolina | 504 | Duolife team | SZCZECIN | K1 16-29 | Duolife team | 00:00:00 | ||
63 | ADAMSKI Janusz | 505 | Duolife team | SZCZECIN | M4 50-59 | Duolife team | 00:00:00 | ||
64 | BRANDEBURA Cezary | 11 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
65 | BRANDEBURA Paweł | 12 | SZCZECIN | M4 50-59 | 00:00:00 | ||||
66 | BRZOZA Maciek | 14 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
67 | ADAMCZEWSKA - PIETRZAK Marta | 1 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
68 | ADAMSKA Anna | 2 | Duolife team | SZCZECIN | K4 50-59 | Duolife team | 00:00:00 | ||
69 | ANTOSZEWSKI Adam | 3 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
70 | BAGIŃSKI Marcin | 4 | Koniuchy ocr | KOBYLANKA | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
71 | BLOK Barbara | 10 | LOCKNITZ | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
72 | JARZĄBKIEWICZ Dominika | 78 | POLICE | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
73 | JARZĄBKIEWICZ Dagmara | 79 | POLICE | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
74 | JARZĘBSKA Nina | 80 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
75 | JEŻ Maja | 81 | OLSZTYN | K1 16-29 | Swishing axe enchiladas | 00:00:00 | |||
76 | JOŃCA Marcin | 83 | WYSOKA GRYFIŃSKA | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
77 | JOŃCA Magdalena | 84 | WYSOKA GRYFIŃSKA | K2 30-39 | Dżesiki | 00:00:00 | |||
78 | JURKIEWICZ Małgorzata | 85 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
79 | KANIA Rafał | 87 | Kp psp police | POLICE | M2 30-39 | Kp psp police | Kp psp police | 00:00:00 | |
80 | KAPUSZYŃSKI Rafał | 88 | SZCZECIN | M1 16-29 | Falubaz | 00:00:00 | |||
81 | KARCZMARCZYK Adriana | 90 | Krejzole | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
82 | KARLIN-GRAŻEWICZ Katarzyna | 92 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
83 | KAROLAK Łukasz | 93 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
84 | KERL Kamil | 96 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
85 | KISIEL Kisiel | 97 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
86 | KLIMCZEWSKI Arkadiusz | 98 | - | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
87 | KNIAŹ Tomasz | 99 | DOBRA | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
88 | KOBIAŁKA Kamil | 101 | Mk fizjoterapia szczecin | BOOCK | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
89 | KOCÓR Tomasz | 102 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
90 | KOCÓR Agnieszka | 103 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
91 | KOMAKOWSKA Sylwia | 104 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
92 | KOMSTA Beata | 105 | POLICE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
93 | KONDELA Mikołaj | 106 | Aktywne choszczno | CHOSZCZNO | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
94 | KONIECKA Barbara | 107 | STARGARD | K3 40-49 | Pustynny orzeł | 00:00:00 | |||
95 | KONIECKA Basia | 108 | STARGARD | K1 16-29 | Pustynny orzeł | 00:00:00 | |||
96 | KONIECKI Edgar | 110 | STARGARD | M1 16-29 | Pustynny orzeł | 00:00:00 | |||
97 | KOPYŚĆ Bartlomiej | 111 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
98 | KOWALSKI Piotr | 116 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
99 | KOZIARSKA Justyna | 117 | STARGARD | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
100 | KOZŁOWSKA - PARUZEL Magdalena | 118 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
101 | KRYWAN Piotr | 121 | SZCZECIN | M2 30-39 | Gang dzikich wieprzy | 00:00:00 | |||
102 | KUBIACZYK Ireneusz | 123 | MOSTY | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
103 | KWAŚNA Katarzyna | 129 | Ksf | MYŚLIBÓRZ | K3 40-49 | Ksf | 00:00:00 | ||
104 | KWAŚNIEWSKI Wojciech | 130 | KIELCE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
105 | LESZKIEWICZ Roman | 132 | Ctf szczecin | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
106 | LEWANDOWSKA Anita | 133 | GRZĘDZICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
107 | LEWANDOWSKI Mirosław | 134 | Goleniów | GOLENIÓW | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
108 | LEWANDOWSKI Michał | 135 | GRZĘDZICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
109 | LEWANIAK Elżbieta | 136 | - | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
110 | LIASHENKO Liliia | 137 | Gang dzikich wieprzy | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
111 | LINKOWSKI Sławomir | 139 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
112 | LIS Piotr | 140 | POŁCZYN-ZDRÓJ | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
113 | MACKOWICZ Aneta | 144 | SZCZECIN | K3 40-49 | Gang dzikich wieprzy | 00:00:00 | |||
114 | MAĆKIEWICZ Aleksandra | 145 | MORYŃ | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
115 | MAĆKIEWICZ Mateusz | 146 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
116 | MAĆKIEWICZ Zbigniew | 147 | SZCZECIN | M4 50-59 | 00:00:00 | ||||
117 | MADRAK Anna | 148 | Hulk team | UNIEMYŚL | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
118 | MAKOWSKA Joanna | 149 | GORZÓW WLKP. | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
119 | MALEC Edyta | 150 | Skm miedwianie | STARGARD | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
120 | MAŁECKA Karolina | 151 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
121 | MATEUSZCZYK Michał | 152 | Pośpiech niewskazany | SZCZECIN | M1 16-29 | Pośpiech niewskazany | 00:00:00 | ||
122 | MICHALSKI Roman | 158 | Pośpiech niewskazany | SZCZECIN | M1 16-29 | Pośpiech niewskazany | 00:00:00 | ||
123 | MIKLEWICZ Agata | 160 | SZCZECIN | K1 16-29 | Swishing axe enchiladas | 00:00:00 | |||
124 | MIKOŁAJCZAK Joanna | 161 | Drużyna ksf | STAW | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
125 | MIKOŁAJCZAK Adrian | 162 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
126 | MISIUK Marta | 164 | Szalone mamuśki | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
127 | MOSKWA Akadiusz | 166 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
128 | NASIADEK Agnieszka | 168 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
129 | NIEDZIAŁEK Paulina | 169 | Zs zwyrole | SZCZECIN | K2 30-39 | Zs zwyrole | 00:00:00 | ||
130 | NIESTEROWICZ Karol | 170 | Total fun | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
131 | NOWAK Maciej | 174 | POLICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
132 | OLBRACHT Anna | 176 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
133 | OLEKSIAK Marcin | 178 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
134 | DĄBROWSKI Wojciech | 179 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
135 | ORECKI Radoslaw | 181 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
136 | OSTOLSKA Ewelina | 183 | Ksf | SITNO | K1 16-29 | Ksf | 00:00:00 | ||
137 | PACH Karolina | 184 | WYSOKA GRYFIŃSKA | K2 30-39 | Dżesiki | 00:00:00 | |||
138 | PAKURA Krzysztof | 185 | DOŁUJE | M3 40-49 | Ławeczka | 00:00:00 | |||
139 | PAKURA Magdalena | 186 | DOŁUJE | K2 30-39 | Ławeczka | 00:00:00 | |||
140 | BABKIL Tomasz | 187 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
141 | WÓJCIK Jan | 188 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
142 | PARYPA Hanna | 189 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
143 | PAWLAK Katarzyna | 191 | Brak | PNIEWO | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
144 | PEDA Mateusz | 192 | POLICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
145 | PIEPRZOWSKA Sylwia | 194 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
146 | PIETRUKANIEC Wojciech | 196 | GOLENIÓW | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
147 | SENDEROWSKI Maciej | 198 | Drink team | POLICE | M2 30-39 | Drink team | 00:00:00 | ||
148 | PIĘTKA Grzegorz | 199 | 1973 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
149 | PILARCZYK Katarzyna | 200 | Ksf | NOWOGRÓDEK POMORSKI | K2 30-39 | Ksf | 00:00:00 | ||
150 | PŁAŻALSKI Przemysław | 203 | Husaria race polska | BROJCE | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
151 | PŁAŻALSKA Sylwia | 204 | Husaria race team | BROJCE | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
152 | POCIERZNICKI Rafał | 205 | 3kpzmot/1bpzmot/12bz | SZCZECIN | M2 30-39 | 3kpzmot/1bpzmot/12bz | 3kpzmot/1bpzomt/12bz | 00:00:00 | |
153 | POKORSKI Jędrzej | 206 | Husaria race team | GOLCZEWO | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
154 | POKORSKI Rafał | 207 | Husaria race team | GOLCZEWO | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
155 | POKRZYWIŃSKI Zbigniew | 208 | Xrunners | POLICE | M2 30-39 | 12 bz szczecin | Xrunners | 00:00:00 | |
156 | POZNAK Wojciech | 209 | WAWELNICA | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
157 | PRZYBYLSKI Damian | 210 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
158 | PRZYBYSZ Marta | 211 | GORZÓW WLKP. | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
159 | PURCHALAK Monika | 212 | GRZĘDZICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
160 | PURCHALAK Paweł | 213 | GRZĘDZICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
161 | REDMERSKI Konrad | 217 | GOLENIÓW | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
162 | ROTKIEWICZ Daria | 220 | MIERZYN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
163 | ROZICKI Krzysztof | 221 | 12bz | SZCZECIN | M2 30-39 | 3kpzmot/1bpzmot/12bz | 3kpzmt/1bpzmot/12bz | 00:00:00 | |
164 | RUBAJ -FIEDZIUSZKO Anna | 222 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
165 | RYBIŃSKA Anna | 224 | JENIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
166 | SAJDAK Michael | 225 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
167 | SIERAKOWSKA-WCIÓRKA Katarzyna | 228 | SZCZECIN | K2 30-39 | Black angel divers | 00:00:00 | |||
168 | SIKORA Magdalena | 229 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
169 | SŁOJKOWSKI Przemysław | 231 | STARGARD | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
170 | SMYKA Jarosław | 232 | PRZELEWICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
171 | SPRYSZYŃSKA Małgorzata | 233 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
172 | STERNA Maciej | 236 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
173 | STERNA Magdalena | 237 | POLICE | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
174 | STODZIESZ Anna | 238 | Krejzole | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
175 | STÓJ Paulina | 239 | PYRZYCE | K2 30-39 | Passion fitness | 00:00:00 | |||
176 | STYMA Sławomir | 240 | Husaria | GRYFICE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
177 | SZOT Justyna | 243 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
178 | SZOTA Robert | 244 | Smt szczecin | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
179 | SZUFRANOWICZ Mirosław | 246 | Klub biegacza santander | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
180 | SZYDLIK Łukasz | 248 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
181 | SZYDŁOWSKA Alina | 249 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
182 | SZYSZKO Artur | 252 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
183 | SZYSZKO Filip | 253 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
184 | SZYSZKOWSKA Katarzyna | 254 | SZCZECIN | K2 30-39 | Krejzole | 00:00:00 | |||
185 | ŚLIWA Monika | 255 | KOŚCINO | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
186 | TOKARCZYK Grzegorz | 256 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
187 | TOKARCZYK Igor | 257 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
188 | TOMASZEWSKI Michał | 259 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
189 | TRZMIELEWSKI Grzegorz | 260 | STARGARD | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
190 | TSYNKEL Paweł | 261 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
191 | WALKOWIAK Kacper | 264 | Osp obrzycko | OBRZYCKO | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
192 | WARKOCZYŃSKI Marcin | 265 | Dla eluni | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
193 | WASYLÓW Karolina | 268 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
194 | WĘGIELNIK Patryk | 271 | WARZYMICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
195 | WOJCIECHOWSKA Maja | 273 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
196 | WOROCH Tomasz | 275 | SZCZECIN | M2 30-39 | Swishing axe enchiladas | 00:00:00 | |||
197 | WOŹNA Edyta | 276 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
198 | WOŹNY Mateusz | 277 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
199 | WOŹNY Kacper | 278 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
200 | ZACHARSKI Daniel | 279 | Drink team | POLICE | M2 30-39 | Drink team | 00:00:00 | ||
201 | ZARZECZAŃSKA-JANASIK Blanka | 280 | PECNA | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
202 | ZASADA Jarosław | 281 | STARGARD | M3 40-49 | Kp psp stargard | 00:00:00 | |||
203 | ZDRZENICKA Beata | 2164 | Ksf | MYŚLIBÓRZ | K3 40-49 | Ksf | 00:00:00 | ||
204 | ZDUŃCZYK Paweł | 283 | POLICE | M3 40-49 | Ósemkowa petarda | 00:00:00 | |||
205 | ZDZIEBŁOWSKI Bartosz | 284 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
206 | ZDZIEBŁOWSKI Wiktor | 285 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
207 | ZIEMIĘCKI Krystian | 286 | STARGARD | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
208 | WAGNER Piotr | 287 | Black angel divers | GOLENIÓW | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
209 | ZIOMECKI Maciej | 288 | Mokry poślad | GOLENIÓW | M2 30-39 | Mokry poślad goleniowskie morsy | 00:00:00 | ||
210 | REDLARSKA Anna | 294 | Kobiece bieganie | PRZECŁAW | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
211 | PŁOSAJ Przemysław | 295 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
212 | PŁOSAJ Kamila | 296 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
213 | GAŁECKA Kamila | 297 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
214 | NABRZEWSKI Artur | 298 | PŁOTY | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
215 | MALEC Mariusz | 299 | Stargardzki klub morsów miedwianie | STSRGARD | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
216 | LENCEWICZ Grzegorz | 300 | Husaria race team | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
217 | PACHNOWSKI Sławomir | 301 | SZCZECIB | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
218 | WIERZYCKA Kinga | 302 | Bbl | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
219 | SZELONG Agnieszka | 303 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
220 | KOWALSKI Tomasz | 304 | Zmęczony sezonem | DĘBNO | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
221 | KOZŁOWSKI Piotr | 305 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
222 | BURDZIŃSKI Mateusz | 306 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
223 | GLIŃSKI Zygmunt | 307 | BEZRZECZE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
224 | KUCHARSKI Kamil | 308 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
225 | LIS Remigiusz | 309 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
226 | KOŁTAN Piotr | 312 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
227 | NOWICKI Tomasz | 313 | Psp stargard | STARGARD | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
228 | NOWICKI Jakub | 314 | Osp sowno | STARGARD | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
229 | WOLANICKA Alicja | 315 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
230 | DINTER Marcin | 317 | POLICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
231 | MIZIELINSKA Darinka | 318 | Wieczorne bieganie | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
232 | GRAŻEWICZ Marek | 319 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
233 | REMPLEWICZ Mariusz | 320 | GRYFICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
234 | DROZD Dariusz | 321 | SZCZECIN | M2 30-39 | Eichhornchen | 00:00:00 | |||
235 | DYMSZA Aleksandra | 322 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
236 | JERZAK Bożena | 324 | ŚWINOUJŚCIE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
237 | KASZA Dawid | 325 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
238 | RELL Paweł | 326 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
239 | GAJA Krzysztof | 330 | GRYFICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
240 | WOŁKOWICZ Radosława | 331 | GRYFICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
241 | LIPIŃSKI Paweł | 332 | GRYFICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
242 | LIPIŃSKA Małgorzata | 333 | GRYFICE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
243 | CHOMONT Magdalena | 334 | GOLENIOW | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
244 | GARCON Łukasz | 335 | STARGARD | M2 30-39 | Ożw szczecin | 00:00:00 | |||
245 | LIPECKI Wojciech | 336 | GRZĘDZICE | M1 16-29 | Ożw szczecin | 00:00:00 | |||
246 | GAWRYSIAK Ewa | 337 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
247 | DYDEK Dorota | 338 | SZCZECIN | K4 50-59 | 00:00:00 | ||||
248 | WICK Emilian | 340 | M2 30-39 | 00:00:00 | |||||
249 | LEWANDOWSKI Piotr | 341 | POLICE | M2 30-39 | Skb dzik | 00:00:00 | |||
250 | BOBROWSKA Maya | 342 | OLECKO | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
251 | BOBROWSKI Emanuel | 343 | Skb dzik | POLICE | M1 16-29 | Skb dzik | 00:00:00 | ||
252 | SZAFRAN Szymon | 344 | ŚWIEBODZIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
253 | MILANOWSKA Paula | 345 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
254 | GRZEGORCZYK Marcin | 346 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
255 | PAWLISIAK Paweł | 347 | Bbl police | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
256 | STECIUK Michał | 348 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
257 | KRAMER Krzysztof | 371 | Skb dzik | SZCZECIN | M2 30-39 | Skb dzik | 00:00:00 | ||
258 | RUTKOWSKI Michał | 372 | Skb dzik | M3 40-49 | Skb dzik | 00:00:00 | |||
259 | SĄCZ Dariusz | 373 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
260 | KREJNER Rafał | 374 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
261 | PIEKARZ Agata | 375 | MIELENKO | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
262 | SZMYCIŃSKI Piotr | 376 | MASZEWO | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
263 | SICIŃSKI Damian | 377 | PRZEMOCZE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
264 | GIETKO Piotr | 378 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
265 | STRĄG Izabela | 379 | K3 40-49 | 00:00:00 | |||||
266 | KABAŁA Rafał | 383 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
267 | CHMIELEWSKA Sylwia | 384 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
268 | CHMIELEWSKI Radosław | 385 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
269 | AMBROZIAK Adam | 386 | KAMIEŃ POMORSKI | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
270 | STASZEWSKI Łukasz | 387 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
271 | BAGIŃSKA Laura | 516 | ŚWIEBODZIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
272 | BARSZCZEWSKA Małgorzata | 519 | ŚWINOUJŚCIE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
273 | BARSZCZEWSKA Marlena | 520 | Zdrowo pieprznięci | MORZYCZYN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
274 | BARSZCZEWSKI Stanisław | 521 | Kpw świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
275 | BARSZCZEWSKI Jacek | 522 | Zdrowo pieprznięci | MORZYCZYN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
276 | BARTOSZEK Michał | 523 | Ocr team włocławek | BRZEŚĆ KUJAWSKI | M2 30-39 | Ocr team włocławek | 00:00:00 | ||
277 | BAUMGART Grzegorz | 524 | Stargard. ja się nie ścigam! | STARGARD | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
278 | BAUMGART Katarzyna | 525 | Stargard. ja się nie ścigam! | STARGARD | K2 30-39 | Stargard. ja się nie ścigam! | 00:00:00 | ||
279 | BĄK Sebastian | 526 | Łosoś t.e.a.m. | JEZIERZYCE | M2 30-39 | Łosoś t.e.a.m. | 00:00:00 | ||
280 | BEDNARZ Katarzyna | 527 | KOŁOBRZEG | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
281 | BERNACKA-SZYDLIK Karolina | 528 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
282 | BIAZIK Piotr | 529 | NOWA SÓL | M2 30-39 | Gimela team | 00:00:00 | |||
283 | BIEGANSKI Tomasz | 530 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
284 | BIELSKA Ola | 533 | ŁÓDŹ | K2 30-39 | Ockkt | 00:00:00 | |||
285 | WITKOWSKA Anna | 535 | POLICE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
286 | BILIŃSKI Zbigniew | 536 | SZCZECIN | M4 50-59 | 00:00:00 | ||||
287 | BILL Łukasz | 537 | Husaria race team szczecinek | BORNE SULINOWO | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
288 | BIRULA Michał | 538 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
289 | BLAHAK David | 539 | Duolife team | SZCZECIN | M1 16-29 | Duolife team | 00:00:00 | ||
290 | BLICHARSKA Marta | 540 | 12 bz | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
291 | BŁACHOWIAK Małgorzata | 541 | Czerwonak biega | MUROWANA GOSLINA | K4 50-59 | 00:00:00 | |||
292 | BŁAŻEJEWSKI Wojciech | 543 | STARE CZARNOWO | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
293 | BOBEL Urszula | 544 | GOLENIÓW | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
294 | BOBROWICZ Jakub | 545 | T.ch. szczecin | WEŁTYŃ | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
295 | BOCK Agnieszka | 546 | Braunschweig hash house harriers | MEINE | K2 30-39 | Braunschweig hash house harriers | 00:00:00 | ||
296 | BOCK Udo | 547 | Braunschweig hash house harriers | MEINE | M3 40-49 | Braunschweig hash house harriers | 00:00:00 | ||
297 | BODNAR Zbigniew | 548 | SZCZECIN | M5 60+ | 00:00:00 | ||||
298 | BORODYN Andrzej | 551 | Grupa dochodzeniowa save the beat | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
299 | BOROWSKI Tomasz | 552 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
300 | BOSSENKO Dmitriy | 553 | Dziki wrocław | WROCŁAW | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
301 | BRATKO Przemysław | 554 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
302 | BROCZKOWSKA Żaneta | 555 | KRĘŻEL | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
303 | BRZESKA Ewa | 557 | STRZELCE KRAJEŃSKIE | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
304 | BUDNA Anna | 561 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
305 | BUDNY Wojciech | 562 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
306 | BUŁAWA Michał | 563 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
307 | BURAKOWSKI Grzegorz | 564 | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
308 | BZDAWKA Rafał | 566 | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
309 | CARŁO Marcin | 568 | Wieczorne bieganie w szczecinie | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
310 | CHARĘZA Marcin | 569 | Zawadzkiego szczcein | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
311 | CHENON Guillaume | 570 | Wieczorne bieganie w szczecinie | MAYET | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
312 | CHODAK Monika | 571 | Husaria race team | 73-110 STARGARD | K3 40-49 | Husaria race team | 00:00:00 | ||
313 | CHODYNIECKI Tomasz | 572 | WARZYMICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
314 | CHODZICKI Janusz | 573 | Zs zwyrole | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
315 | CHRAPKOWSKI Marcel | 574 | Ocr team włocławek | WŁOCŁAWEK | M2 30-39 | Ocr team włocławek | 00:00:00 | ||
316 | CHROBOCINSKI Daniel | 575 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
317 | CHROBOCIŃSKA Elżbieta | 576 | SZCZECIN | K4 50-59 | 00:00:00 | ||||
318 | CHUDZIŃSKI Bartosz | 577 | SZCZECIN | M3 40-49 | Ożw szczecin | 00:00:00 | |||
319 | CICHARSKI Rafał | 578 | Gimela team | NOWA SÓL | M1 16-29 | Gimela team | 00:00:00 | ||
320 | CIEMCIOCH Pawel | 579 | UXBRIDGE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
321 | CIEPIELA Dariusz | 580 | Biegohollica | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
322 | CIEPIELA Przemysław | 581 | BEZRZECZE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
323 | CIESZYNSKI Wojciech | 582 | PNIEWO | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
324 | CIEŚLA Beata | 583 | Zabiegani goleniów | GOLENIÓW | K4 50-59 | 00:00:00 | |||
325 | CZAPLIŃSKA Magdalena | 586 | WARSZAWA | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
326 | CZYLKOWSKI Patryk | 587 | 100%eg | BANIE | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
327 | CZYŻ Anna | 589 | 3ateam | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
328 | CZYŻEWSKA Danuta | 590 | Biegacze świnoujście | WARSZAWA | K4 50-59 | Biegacze świnoujście | 00:00:00 | ||
329 | CZYŻEWSKA Mirosława | 591 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
330 | CZYŻEWSKI Mateusz | 592 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
331 | DACH Eryk | 593 | Fifne pyrki | POZNAŃ | M1 16-29 | Fifne pyrki | 00:00:00 | ||
332 | DEPTUŁA-BILL Bożena | 595 | Husaria race team szczecinek | BORNE SULINOWO | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
333 | DIKTA Anna | 596 | 23. baza lotnictwa taktycznego | MIŃSK MAZOWIECKI | K1 16-29 | 23. baza lotnictwa taktycznego | 23. baza lotnictwa taktycznego | 00:00:00 | |
334 | DOBACZEWSKA-WASEK Ewa | 597 | BEZRZECZE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
335 | DOBIECKA Joanna | 598 | STAGARD | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
336 | DOBRYCKI Piotr | 599 | Bridgestone stargard runners | SZCZECIN | M3 40-49 | Bridgestone stargard runners | 00:00:00 | ||
337 | DOLEŻEK Agnieszka | 600 | Wieczorne bieganie w szczecinie | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
338 | DOLIWKA Kamil | 602 | Kpp wałcz | WAŁCZ | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
339 | DOMASIK Izabela | 605 | MUROWANA GOŚLINA | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
340 | DRZEWIECKA Agnieszka | 607 | Biegacze świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | K3 40-49 | Biegacze świnoujście | 00:00:00 | ||
341 | DRZEWIECKI Arkadiusz | 608 | Biegacze świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
342 | DUDARONEK Paulina | 611 | Husaria race team | SZCZECIN | K1 16-29 | Husaria race team | 00:00:00 | ||
343 | DUDKA Robert | 612 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
344 | DUDKA Agata | 613 | ZŁOCIENIEC | K1 16-29 | Piękni i bestie | 00:00:00 | |||
345 | DUSZA Robert | 614 | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
346 | DUTKIEWICZ Urszula | 615 | Luna wolves | BYDGOSZCZ | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
347 | DZIEMECKI Grzegorz | 616 | Sks husaria | SZCZECIN | M3 40-49 | Sks husaria | 00:00:00 | ||
348 | DZIEMIANKO Ilona | 617 | KOŁACZ | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
349 | ELBIŃSKA-KRAWCZUK Monika | 619 | ŚWINOUJŚCIE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
350 | KARDACKI Rafał | 621 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
351 | FĄFEREK Piotr | 622 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
352 | FIJOŁEK Krzysztof | 623 | Viking bike team | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
353 | FINSTER Joanna | 624 | KOŁOBRZEG | K1 16-29 | Drużyna aaa | 00:00:00 | |||
354 | FRYDRYCH Michał | 625 | Fc aquila szczecin | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
355 | FUDRO Edward | 627 | POLICE | M5 60+ | 00:00:00 | ||||
356 | GADOWSKI Wojciech | 628 | Nie prowokuj lochy | MIERZYN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
357 | GAJEK Łukasz | 629 | Gimela team | ZIELONA GÓRA | M2 30-39 | Gimela team | 00:00:00 | ||
358 | GANCKE Grzegorz | 631 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
359 | GARBACIAK Przemysław | 632 | Together4ever | STARGARD | M2 30-39 | Together4ever | 00:00:00 | ||
360 | GEILICH Katja | 634 | Braunschweig hash house harriers | BRAUNSCHWEIG | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
361 | GERLICH Kai | 636 | Braunschweig hash house harriers | MEINE | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
362 | GERLICH Michael | 637 | Braunschweig hash house harriers | UELZEN | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
363 | GĘBICKA Agata | 638 | Stargard ja się nie ścigam | STARGARD | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
364 | GITNER Marcin | 639 | Biękni i bestie | GDYNIA | M3 40-49 | Piękni i bestie | 00:00:00 | ||
365 | GŁADYSZ Jarosław | 640 | KOBYLANKA | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
366 | GŁUSZYK Małgorzata | 641 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
367 | GOŁĘBIEWSKI Tomasz | 642 | SZCZECIN | M2 30-39 | Psp szczecin | 00:00:00 | |||
368 | GONTEK Łukasz | 643 | Łosoś t.e.a.m. | SŁUPSK | M2 30-39 | Łosoś t.e.a.m. | 00:00:00 | ||
369 | GORYŃSKA Daria | 644 | GDYNIA | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
370 | GOWORSKI Jerzy | 645 | Wieczorne bieganie w szczecinie | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
371 | GOZDYRA Darek | 646 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
372 | GÓRSKA Agnieszka | 647 | Nordicowe love police | POLICE | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
373 | GRABOWSKA Joanna | 648 | Spc | TORUŃ | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
374 | GRABOWSKI Maciej | 649 | TANOWO | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
375 | GRALEWICZ Robert | 650 | Murowane morsy | MUROWANA GOŚLINA | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
376 | GRALEWICZ Magdalena | 651 | Murowane morsy | MUROWANA GOŚLINA | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
377 | GRODZIŃSKI Arkadiusz | 653 | Stargardzki klub morsów miedwianie | STARGARD | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
378 | GRYGORCEWICZ Jan | 654 | POLICE | M4 50-59 | Morsy Polickie | 00:00:00 | |||
379 | GRYGORCEWICZ Władysław | 655 | Skb dzik police | POLICE | M5 60+ | 00:00:00 | |||
380 | GRYTA Janina | 656 | Biegacze świnoujście | MIĘDZYZDROJE | K4 50-59 | Biegacze świnoujście | 00:00:00 | ||
381 | GRYTA Dariusz | 657 | Biegacze świnoujście | MIĘDZYZDROJE | M4 50-59 | Biegacze świnoujście | 00:00:00 | ||
382 | GRZEGORZEWSKI Krzysztof | 658 | GŁOGÓW | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
383 | GRZELAK Kacper | 659 | Kb hermes gryfino | GRYFINO | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
384 | GRZYBOWSKI Przemysław | 661 | Kp psp police | SZCZECIN | M3 40-49 | Kp psp police | 00:00:00 | ||
385 | GUTOWSKI Paweł | 662 | Emka stargard | STARGARD | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
386 | HAJDUK Maciej | 663 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
387 | HAŁAS Renata | 665 | Szybciej nie mogę | MIĘDZYWODZIE | K4 50-59 | 00:00:00 | |||
388 | HANDKE Justyna | 666 | Xrunners | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
389 | HAWRYLAK Marcin | 668 | Sosw nr 1 dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo w policach | SZCZECIN | M4 50-59 | Ampio Team | 00:00:00 | ||
390 | HERMANOWICZ Miłosz | 670 | Zs zwyrole | SZCZECIN | M2 30-39 | Zs zwyrole | 00:00:00 | ||
391 | HNAT Rafał | 671 | Wataha wałcz | WAŁCZ | M3 40-49 | Wataha wałcz | Wataha wałcz | 00:00:00 | |
392 | HOŁYŃSKI Leszek | 672 | Wieczorne bieganie w szczecinie | PRZECŁAW | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
393 | HOSZOWSKI Rafał | 673 | BYTOMODRZAŃSKI | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
394 | IZYDORCZYK Kinga | 677 | Stargard ja się nie scigam | STARGARD | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
395 | JADCZAK Danuta | 678 | Szczecinsko-Policki klub morsy | SZCZECIN | K5 60+ | 00:00:00 | |||
396 | JAKUBIAK Anna | 679 | Raz szczecin | SZCZECIN | K4 50-59 | 00:00:00 | |||
397 | JAKUBIK Anna | 680 | Husaria race team | SZCZECIN | K1 16-29 | Husaria race team | 00:00:00 | ||
398 | JAKUBOWSKA Dorota | 681 | 23. baza lotnictwa taktycznego | MINSK MAZOWIECKI | K2 30-39 | 23. baza lotnictwa taktycznego | 23. baza lotnictwa taktycznego | 00:00:00 | |
399 | JAKUBOWSKA Aneta | 682 | Dzikus | POLICZNA | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
400 | JAKUBOWSKA Anna | 683 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
401 | JANUSZEWSKI Bartosz | 686 | Gimela team | NOWA SÓL | M2 30-39 | Gimela team | 00:00:00 | ||
402 | JAROSŁAWSKA Sandra | 687 | GOLENIÓW | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
403 | JAROSŁAWSKA Jowita | 688 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
404 | JAROSZ Artur | 689 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
405 | ROMAN Ewelina | 690 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
406 | JASIK Agnieszka | 691 | POLICE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
407 | JASIK Mariusz | 692 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
408 | JASIŃSKA Natalia | 693 | Wieczorne bieganie w szczecinie | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
409 | JASTAK Paweł | 694 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
410 | JASTRZĘBSKI Daniel | 695 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
411 | JAŚKIEWICZ Krzysztof | 696 | Rx fitness lubin | LUBIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
412 | JEZIOREK Agnieszka | 697 | Babinek biega | BANIE | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
413 | JĘDRYKA Anna | 698 | TRZEBINIA | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
414 | JĘZIÓRSKI Wojciech | 699 | Gimela team | ZIELONA GÓRA | M1 16-29 | Gimela team | 00:00:00 | ||
415 | JODŁOWSKA Ewa | 700 | KROSNO ODRZ | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
415 | JODŁOWSKI Marek | 701 | KROSNO ODRZ | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
417 | JÓZEFOWICZ Anna | 702 | Piękni i bestie | GDYNIA | K2 30-39 | Piękni i bestie | 00:00:00 | ||
418 | JUSINSKA Anna | 703 | Kbsprint swidwin | SLAWOBORZE | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
419 | KACZMAREK Krzysztof | 704 | Osowa biega | GDAŃSK | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
420 | KACZMAREK Sylwia | 705 | GDAŃSK | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
421 | KACZMAREK Maciej | 706 | Bros team | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
422 | KACZOR Mariusz | 707 | Gimela team | ZIELONA GÓRA | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
423 | KAMIŃSKA Adriana | 709 | Bbl police | POLICE | K2 30-39 | BBL Police | 00:00:00 | ||
424 | KAMIŃSKI Kacper | 710 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
425 | KAMIONKA Andrzej | 711 | Wieczorne bieganie w szczecinie | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
426 | KAROL Monika | 712 | Loszki i warchlaki | POLICE | K1 16-29 | Loszki i warchlaki | 00:00:00 | ||
427 | KAROL Agnieszka | 713 | Loszki i warchlaki | POLICE | K3 40-49 | Loszki i warchlaki | 00:00:00 | ||
428 | KAROL Sławomir | 714 | Loszki i warchlaki | POLICE | M4 50-59 | Loszki i warchlaki | 00:00:00 | ||
429 | KATRYCZ Zbigniew | 715 | ŚWIERCZYNA | M4 50-59 | 00:00:00 | ||||
430 | KAŹMIERSKI Andrzej | 716 | SZCZECIN | M4 50-59 | 00:00:00 | ||||
431 | KĘDZIELEWSKI Łukasz | 717 | Zawadzkiego szczecin | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
432 | KISIEL Łukasz | 720 | STARGARD | M2 30-39 | Bk-127 | 00:00:00 | |||
433 | KLAUZINSKI Michał | 721 | TANOWO | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
434 | KLEJNOWSKA Kamila | 722 | Stargard ja się nie ścigam | STAGARD | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
435 | KLEPAKI Bartosz | 723 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
436 | KLESZOWSKI Daniel | 724 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
437 | KLIMECKA Katarzyna | 725 | GOLENIÓW | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
438 | KLIMECKI Michał | 726 | Cross freaks goleniów | GOLENIÓW | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
439 | KLIMEK Krzysztof | 727 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
440 | KLIMEK Paweł | 728 | PILCHOWO | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
441 | KNIOŁA Agnieszka | 729 | Piła team | PIŁA | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
442 | KNIOŁA Łukasz | 730 | Piła team | PIŁA | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
443 | KNOT Martyna | 731 | Piękni i bestie | BORKOWO | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
444 | KOBUS Natalia | 732 | Iron house | FABIANKI | K2 30-39 | Ocr team włocławek | 00:00:00 | ||
445 | KOCZKODAJ Kamil | 733 | SZCZECICN | M2 30-39 | Ożw szczecin | Ożw szczecin | 00:00:00 | ||
446 | KOLEJ Monika | 734 | Dzikie dziki gorzów | GORZÓW WLKP. | K3 40-49 | Dzikie dziki gorzów | 00:00:00 | ||
447 | KOŁACZYŃSKA Monika | 735 | POGÓRZE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
448 | KORDYS Michał | 740 | 23. baza lotnictwa taktycznego | WIŚNIEW | M1 16-29 | 23. baza lotnictwa taktycznego | 23. baza lotnictwa taktycznego | 00:00:00 | |
449 | KORZENIAK Wojciech | 741 | KISIELICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
450 | KOSIANOWSKA Monika | 742 | Grupa malbork | MALBORK | K4 50-59 | 00:00:00 | |||
451 | KOSTRZEWA Mariusz | 744 | Dzikie wieprze crm | WAŁCZ | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
452 | KOTWICKI Mariusz | 747 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
453 | KOWAL Tomasz | 748 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
454 | KOWALSKI Daniel | 749 | Dragon 10 | KOŚCIELEC 15 B | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
455 | KOWNACKA Aleksandra | 750 | Zdrowo pieprznięci | TRZEBIATÓW | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
456 | KOWNACKI Bartosz | 751 | Zdrowo pieprznięci | TRZEBIATÓW | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
457 | KOZAK Mirosław | 752 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
458 | KOZŁOWSKA Justyna | 753 | Klub biegowy wikon nowa sól | BYTOM ODRZAŃSKI | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
459 | KOZŁOWSKA-BANIAK Paulina | 754 | Bridgestone stargard runners | STARGARD | K3 40-49 | Bridgestone stargard runners | 00:00:00 | ||
460 | KOŹLIK Teresa | 755 | CHOJNA | K4 50-59 | 00:00:00 | ||||
461 | KRAWCZYK Paweł | 756 | SZCZECIN | M1 16-29 | Oponki team | 00:00:00 | |||
462 | KRAWIEC Mateusz | 757 | OLECKO | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
463 | KRUBER Piotr | 758 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
464 | KRUBER Katarzyna | 759 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
465 | KRZACZKOWSKA Iwona | 761 | Dziki wrocław | WROCŁAW | K2 30-39 | Dziki wrocław | 00:00:00 | ||
466 | KRZACZKOWSKI Łukasz | 762 | WROCŁAW | M2 30-39 | Dziki wrocław | 00:00:00 | |||
467 | KUCHARCZYK Robert | 764 | Rungryf | GRYFICE | M3 40-49 | Rungryf | 00:00:00 | ||
468 | KUCHARCZYK Elżbieta | 765 | Rungryf | GRYFICE | K3 40-49 | Rungryf | 00:00:00 | ||
469 | KUCZA Szymon | 767 | 2 kpzmot | SZCZECIN | M1 16-29 | 2 kpzmot | 00:00:00 | ||
470 | KUNIKOWSKA Patrycja | 773 | Stargard. ja się nie ścigam. | STARGARD | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
470 | KUNIKOWSKI Patryk | 774 | Stargard. ja się nie ścigam | STARGARD | M2 30-39 | Stargard. ja się nie ścigam | 00:00:00 | ||
472 | KUPIS Hubert | 775 | Akademia marynarki wojennej | OPOCZNO | M1 16-29 | Akademia marynarki wojennej | Akademia marynarki wojennej | 00:00:00 | |
473 | KUPNIEWSKA Aleksandra | 776 | Kompas team | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
474 | KURDZIEL Michał | 777 | SZCZECIN | M2 30-39 | Kwp/opp szczecin | Kwp/opp szczecin | 00:00:00 | ||
475 | KUSAK Bartłomiej | 778 | Dziki wrocław | WROCŁAW | M1 16-29 | Dziki wrocław | 00:00:00 | ||
476 | KWIATKOWSKA Aleksandra | 779 | Wieczorne bieganie w szczecinie | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
477 | KWIATKOWSKA Julita | 780 | STARGARD | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
478 | KWIATKOWSKA Alicja | 781 | Gdańskie dziki | GDAŃSK | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
479 | KWIATKOWSKI Kajetan | 782 | Gdańskie dziki | GDAŃSK | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
480 | LACHOWICZ Bartosz | 784 | STARGARD | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
481 | LACHOWICZ Blanka | 785 | Husaria race team | STARGARD | K2 30-39 | Husaria race team | 00:00:00 | ||
482 | LANG Monika | 786 | Awl | WIERZCHOWO | K1 16-29 | Awl | 00:00:00 | ||
483 | LECHOWICZ Jacek | 789 | SZAMOCIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
484 | LEŚNIEWSKI Wojciech | 791 | - | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
485 | LEWANDOWSKA Dorota | 792 | Loszki i warchlaki | POLICE | K3 40-49 | Loszki i warchlaki | 00:00:00 | ||
486 | LEWANDOWSKI Janusz | 793 | Wieczorne bieganie w szczecinie | SZCZECIN | M5 60+ | 00:00:00 | |||
487 | LEWANDOWSKI Bartosz | 794 | Ocr team włocławek | FABIANKI | M1 16-29 | Ocr team włocławek | 00:00:00 | ||
488 | LIPIŃSKA Sylwia | 795 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
489 | LIPSKI Łukasz | 796 | Biegohollica | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
490 | LIS Klaudia | 797 | POŁCZYN-ZDRÓJ | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
491 | LISIECKA Barbara | 798 | PRZELEWICE | K4 50-59 | 00:00:00 | ||||
492 | LIWUŚ-ŁAPIŃSKA Asia | 799 | Wieczorne bieganie w szczecinie | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
493 | LUDWICZAK Jarosław | 800 | Kościan team | KOSCIAN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
494 | ŁAWNICZAK Sebastian | 801 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
495 | ŁEBKOWSKI Karol | 802 | GRYFINO | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
496 | ŁEMPICKA Karolina | 803 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
497 | ŁEMPICKI Maciej | 804 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
498 | ŁEMPKOWSKA Beata | 805 | Dll partners | POLICE | K3 40-49 | BBL Police | 00:00:00 | ||
499 | ŁEMPKOWSKI Janusz | 806 | Dll partners | POLICE | M3 40-49 | BBL Police | 00:00:00 | ||
500 | WEŁNA Rafał | 807 | STARGARD | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
501 | ŁUKASZEWSKI Michał | 809 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
502 | ŁYSEK Grzegorz | 810 | Łyskey | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
503 | MAĆKÓW Natalia | 811 | ŚWINOUJŚCIE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
504 | MAJ Patryk | 812 | Bar dancerz | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
505 | MAJCHER Agata | 813 | Piła team | PIŁA | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
506 | MAJCHER Małgorzata | 814 | Piła team | PIŁA | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
507 | MAJCHER Piotr | 815 | Piła team | PIŁA | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
508 | MAJDAN-ADAMSKA Agnieszka | 816 | Husaria race team | BEZRZECZE | K2 30-39 | Husaria race team | 00:00:00 | ||
509 | MAJKA Dariusz | 817 | Herr dariusz | ŚWINOUJŚCIE | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
510 | MAKSAJDA Dariusz | 818 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
511 | MALEC Kamil | 819 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
512 | MAŁKOWSKA Edyta | 820 | IŃSKO | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
513 | MAŁOCHA Mariusz | 821 | Dziady ocr | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
514 | MAŁOCHA Klaudyna | 822 | Biegacze świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
515 | MARCHEWKA Łukasz | 824 | SZCZCECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
516 | MARCHIEL Lena | 825 | SZCZECIN | K4 50-59 | 00:00:00 | ||||
517 | MARKS Maciej | 826 | Stowarzyszenie dołuje-Kościno | DOŁUJE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
518 | MARTUSZEWSKI Ryszard | 827 | WAŁCZ | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
519 | MARZEC Karolina | 828 | Dzikie dziki gorzów | DESZCZNO | K3 40-49 | Dzikie dziki gorzów | 00:00:00 | ||
520 | MASYS Agnieszka | 829 | Grupa malbork | MALBORK | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
521 | MASZCZYK Marta | 830 | GRYFINO | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
522 | MASZKIEWICZ Mariusz | 831 | Dziki wrocław | WROCŁAW | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
523 | MATUSZAK Anita | 832 | SZCZECIN | K3 40-49 | Matuszak team | 00:00:00 | |||
524 | MATUSZAK Mateusz | 833 | Matuszak team | SZCZECIN | M1 16-29 | Matuszak | 00:00:00 | ||
525 | MATUSZAK Kamila | 834 | Matuszak team | SZCZECIN | K1 16-29 | Matuszak team | 00:00:00 | ||
526 | MATYSIAK Sławomir | 835 | CHRZANÓW | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
527 | MĄDRAWSKI Tomasz | 836 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
528 | MICHALAK Tomasz | 837 | GORZÓW WLKP. | M4 50-59 | 00:00:00 | ||||
529 | MICHALSKA Magdalena | 838 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
530 | RADCZUK Karolina | 839 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
531 | MILEJSKI Paweł | 843 | ZIELONA GÓRA | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
532 | MISTAK Paula | 845 | Niezdecydowani | GORZÓW WLKP. | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
533 | MLECZEK Roman | 846 | Babinek biega | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
534 | MOSKWA Martyna | 848 | Go sport/masz przebiegane | SZCZECIN | K1 16-29 | Masz przebiegane | 00:00:00 | ||
535 | MOSKWA Grzegorz | 849 | 12bz | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
536 | MOSZYŃSKI Patryk | 850 | Husaria race team | SZCZECIN | M1 16-29 | Husaria race team | 00:00:00 | ||
537 | MRÓZ Tomek | 851 | ŁÓDŹ | M3 40-49 | Ockkt | 00:00:00 | |||
538 | MURAWSKA Wioletta | 852 | Kb dzik police | POLICE | K4 50-59 | 00:00:00 | |||
539 | MUSZYŃSKA Oliwia | 853 | Piła team | PIŁA | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
540 | MUSZYŃSKA Barbara | 854 | Piła team | PIŁA | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
541 | NADOBNA Kamila | 856 | Stargard ja się nie scigam | STARGARD | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
542 | NAJMARK Małgorzata | 858 | Skb dzik | POLICE | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
543 | NANU Justyna | 859 | Gryfus szczecin | SZCZECIN | K2 30-39 | Gryfus szczecin | 00:00:00 | ||
544 | NAREJKO Paweł | 860 | WARZYMICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
545 | NASIADEK Arkadiusz | 862 | SZCZECIN | M3 40-49 | Ożw szczecin | 00:00:00 | |||
546 | NASKRĘT Dariusz | 863 | MUROWANA GOSLINA | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
547 | NĘDZUSIAK Dariusz | 864 | Polkrys team | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
548 | NICEWICZ Beata | 865 | Ubawieni po pachy v | DOBRA | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
549 | NIEMIERKO Magdalena | 866 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
550 | NIERZWICKI Krzysztof | 867 | ŚWINOUJŚCIE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
551 | NIEWADZIK Ula | 868 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
552 | NIEWIADOMSKA Magda | 869 | Kobiece bieganie | WARZYMICE | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
553 | NIEWIADOMSKA Kamila | 870 | Zs zwyrole | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
554 | NIEZGODA Adam | 871 | Kompas team | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
555 | NIKLAS Malgorzata | 872 | Ksf | MYŚLIBÓRZ | K2 30-39 | Ksf | 00:00:00 | ||
556 | NOWAK Irena | 873 | Rungryf | GRYFICE | K4 50-59 | Rungryf | 00:00:00 | ||
557 | NOWAK Jakub | 876 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
558 | NOWAKOWSKA Oiwia | 877 | Ocr team włocławek | WŁOCŁAWEK | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
559 | NOWEK Dawid | 878 | Chude byki | STĄPORKÓW | M1 16-29 | Chude byki | 00:00:00 | ||
560 | NOWOTNIK Wojciech | 879 | ZBĄSZYŃ | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
561 | OGRODZIŃSKI Przemysław | 880 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
562 | OLEJARZ Damian | 881 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
563 | OLEJNIK Przemek | 882 | SZCZECIN | M4 50-59 | 00:00:00 | ||||
564 | OLESZEK Krzysztof | 883 | Stargard. ja się nie ścigam | STARGARD | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
565 | OLICHWER Rafał | 884 | POZNAŃ | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
566 | OMELAŃCZUK Piotr | 885 | Zdrowo pieprznięci | TRZEBIATÓW | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
567 | ORLON Barbara | 886 | Run happy | SZCZECIN | K3 40-49 | Run happy | 00:00:00 | ||
568 | ORNATEK Paweł | 887 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
569 | ORNATEK Łukasz | 888 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
570 | OSTOJSKI Ireneusz | 889 | Dll partners | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
571 | OSTOLSKA Sylwia | 890 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
572 | OSTROWSKI Piotr | 891 | 23. baza lotnictwa taktycznego | BARCZĄCA | M3 40-49 | 23. baza lotnictwa taktycznego | 23. baza lotnictwa taktycznego | 00:00:00 | |
573 | PAŃCZYK Tomasz | 894 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
574 | JUŻYK Patrycja | 895 | Incom polska | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
575 | PAWLAK Bartosz | 896 | Husaria race team | SZCZECIN | M1 16-29 | Husaria race team | 00:00:00 | ||
576 | PAWLUŚ Tomasz | 897 | Wolni w biegu | TANOWO | M2 30-39 | Wolni w biegu | 00:00:00 | ||
577 | PAWŁOWSKI Kamil | 899 | Ocr team włocławek | CHOCEŃ | M1 16-29 | Ocr team włocławek | 00:00:00 | ||
578 | PCIONEK Jacek | 900 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
579 | PEDA Kamila | 901 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
580 | PEDA Leszek | 902 | POLICE | M5 60+ | 00:00:00 | ||||
581 | PEDZIWIATR Marek | 903 | LONDYN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
582 | PERROT Magdalena | 905 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
583 | PETRUSIEWICZ Paweł | 907 | GOLENIÓW | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
584 | PIEKARSKI Kamil | 908 | SKARBIMIERZYCE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
585 | PIESYK Damian | 911 | Loszki i warchlaki | POLICE | M2 30-39 | Loszki i warchlaki | 00:00:00 | ||
586 | OLBRACHT Wojciech | 916 | STARGARD | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
587 | PONIEWIERKA Remigiusz | 917 | Dragon 10 | IŁOWA | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
588 | PORAZIŃSKA Dagmara | 918 | CHOJNA | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
589 | PORAZIŃSKI Przemysław | 919 | CHOJNA | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
590 | PORZYCH Zbigniew | 920 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
591 | POST Marcin | 921 | KURÓW | M2 30-39 | Goodfellas | 00:00:00 | |||
592 | POST Mariola | 922 | KURÓW | K3 40-49 | Goodfellas | 00:00:00 | |||
593 | POSZUMSKA Gabriela | 923 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
594 | POŹNIAK Aleksandra | 926 | Dzikie dziki gorzów | GORZÓW WLKP. | K2 30-39 | Dzikie dziki | 00:00:00 | ||
595 | PRĘTKI Robert | 927 | ŚWIERCZYNA | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
596 | PRZEKOPOWICZ Bartosz | 928 | Wojsko polskie/teamszwarc | STARGARD | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
597 | PRZYBYSZ Katarzyna | 929 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
598 | PRZYBYSZ Marcin | 930 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
599 | PRZYBYSZEWSKI Michał | 931 | Ocr team włocławek | FABIANKI | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
600 | PTAK Patrycja | 932 | Husaria race team | GOLCZEWO | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
601 | PTAK Daniel | 933 | Husaria race team | GOLCZEWO | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
602 | PUPEK Małgorzata | 935 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
603 | PUZIO Hanna | 936 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
604 | PYREK Krzysztof | 937 | 1 rblog | WAŁCZ | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
605 | PYREK Iwona | 938 | WAŁCZ | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
606 | QUESADO Paulo | 939 | Dziki wroclaw | WROCLAW | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
607 | RASZEWSKI Damian | 941 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
608 | RAWA Donata | 942 | DOBRA | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
609 | REMLAJN Adam | 943 | Grupa malbork | MALBORK | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
610 | ROJEWSKI Mateusz | 946 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
611 | ROMANOWICZ Marek | 948 | Parkrun szczecin | SZCZECIN | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
612 | ROSIŃSKA Kamila | 950 | Bridgestone stargard runners | STARGARD | K2 30-39 | Bridgestone stargard runners | 00:00:00 | ||
613 | RUDZIŃSKI Jacek | 952 | Kw psp szczecin | GRYFINO | M4 50-59 | Psp szczecin | 00:00:00 | ||
614 | RUDZIŃSKI Jakub | 953 | Sa psp | GRYFINO | M1 16-29 | Psp szczecin | 00:00:00 | ||
615 | RUTKOWSKA Anna | 954 | Wataha wałcz | WAŁCZ | K4 50-59 | Wataha wałcz | 00:00:00 | ||
616 | RYBACKI Roman | 955 | Gimela team | NOWA SÓL | M2 30-39 | Gimela team | 00:00:00 | ||
617 | RYŻ Arkadiusz | 956 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
618 | SADOWSKI Mariusz | 957 | Iron house | FABIANKI | M3 40-49 | Ocr team włocławek | 00:00:00 | ||
619 | SAJKOWSKI Kamil | 959 | Zespół niespokojnych nóg | SZCZECIN | M1 16-29 | Zespół niespokojnych nóg | 00:00:00 | ||
620 | SAKOWSKA-CARŁO Magda | 960 | Wieczorne bieganie w szczecinie | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
621 | SAMBORSKI Radek | 961 | KOSTRZYN NAD ODRĄ | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
622 | SAWA Piotr | 962 | Iron team szczecin | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
623 | SAWICKI Bartosz | 963 | Dzikie dziki gorzów | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M1 16-29 | Dzikie dziki gorzów | 00:00:00 | ||
624 | SCHERFENBERG Łukasz | 964 | Zs zwyrole | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
625 | SCHERFENBERG-KERL Katarzyna | 965 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
626 | SERWIN Krzysztof | 966 | Wieczorne bieganie w szczecinie | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
627 | SETA Krysia | 967 | Monia gym | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
628 | SIDORCZUK Tomasz | 968 | Klub biegających leśników | TRZEBIEŻ | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
629 | SIEDLER Martin | 969 | Sv donsbruggen 06 | KOLOBRZEG | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
630 | SIELICKI Patryk | 970 | SZCZECIN | M1 16-29 | Loszki i warchlaki | 00:00:00 | |||
631 | SITEK Alfred | 971 | SZCZECIN | M2 30-39 | Ubawieni po pachy v | 00:00:00 | |||
632 | SIWIELA Katarzyna | 972 | Kp psp police | POLICE | K2 30-39 | Kp psp police | 00:00:00 | ||
633 | SKARŻYŃSKA Anna | 973 | CHOJNA | K1 16-29 | Łosoś t.e.a.m. | 00:00:00 | |||
634 | SKIBA Michał | 974 | Parkrun szczecin | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
635 | SKOCZYLAS Patryk | 975 | Incom polska | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
636 | SKOKOWSKI Jacek | 976 | Śrundunia szczecin | SZCZECIN | M4 50-59 | Śrundunia szczecin | 00:00:00 | ||
637 | SKOWYRA Arkadiusz | 979 | Rungryf gryfice | PŁOTY | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
638 | SKRZYPIEC Andrzej | 981 | Mkl maraton świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | M5 60+ | 00:00:00 | |||
639 | SKRZYPKOWSKI Łukasz | 982 | Luksmasaż | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
640 | SŁODZIŃSKI Gabriel | 983 | Łosoś t.e.a.m. | JEZIERZYCE | M1 16-29 | Łosoś t.e.a.m. | 00:00:00 | ||
641 | SŁOWIK Jacek | 984 | ŚWIDWIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
642 | SMOCZYK Łukasz | 985 | POLICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
643 | SOBAŃSKA Karolina | 987 | Skb dzik | SZCZECIN | K2 30-39 | 12 bz szczecin | Skb dzik | 00:00:00 | |
644 | SOBCZAK Wojciech | 988 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
645 | SOBOLEWSKA Agata | 989 | Wieczorne bieganie w szczecinie | SZCZECIN | K2 30-39 | Wieczorne bieganie w szczecinie | 00:00:00 | ||
646 | SOWA Krzysztof | 992 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
647 | SOWISZ Danuta | 993 | Sowisz team | SZCZECIN | K3 40-49 | Sowisz team | 00:00:00 | ||
648 | SOWISZ Cezary | 994 | Sowisz team | SZCZECIN | M4 50-59 | Sowisz team | 00:00:00 | ||
649 | SROGA Maciej | 996 | NAMYSŁÓW | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
650 | STACH Sara | 997 | ZBĄSZYŃ | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
651 | STAŃCZYK Sławomir | 998 | Stargard. ja się nie ścigam | STARGARD | M2 30-39 | Stargard. ja się nie ścigam | 00:00:00 | ||
652 | STAŃKO Agnieszka | 999 | Stargard ja się nie ścigam | GRZĘDZICE | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
653 | STASIUK Robert | 1000 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
654 | STEFAŃCZYK Małgorzata | 1001 | Gazela świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
655 | STEFAŃCZYK Przemysław | 1002 | Gazela świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
656 | STEMPNIAK Katarzyna | 1003 | Rebels legion team | HEL | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
657 | STEMPNIAK Ewa | 1004 | SZAMOCIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
658 | STEMPNIAK Zbigniew | 1005 | Rebels legion team | HEL | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
659 | STEMPNIAK-LECHOWICZ Lidia | 1006 | SZAMOCIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
660 | STĘPIEŃ Agnieszka | 1007 | Aga | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
661 | STĘPIEŃ Adrian | 1008 | Adi | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
662 | STROJNA-GRZYBOWSKA Marta | 1009 | Kalmar runners | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
663 | STRZEMIŃSKI Bartłomiej | 1010 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
664 | SURGUCKA Iwona | 1011 | W pogoni za duchem | CHORZÓW | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
665 | SYCHEL Magdalena | 1014 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
666 | SZAKOŁA Paweł | 1015 | MIERZYN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
667 | SZATANEK Ewa | 1016 | DOBRA | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
668 | SZKUTNIK Arkadiusz | 1019 | 2 brygada zmechanizowana | STARGARD | M4 50-59 | 2 brygada zmechanizowana | 00:00:00 | ||
669 | SZULC Marcin | 1021 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
670 | SZYMAŃSKA Jolanta | 1023 | MOSTY | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
671 | SZYNTOR Mateusz | 1026 | Gra runners | GRYFICE | M1 16-29 | Gryficka siła biegowa | 00:00:00 | ||
672 | SZYPKOWSKI Marek | 1027 | Chwiram | WAŁCZ | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
673 | ŚWIERCZ Dariusz | 1030 | Watacha wałcz | WAŁCZ | M4 50-59 | Watacha wałcz | Watacha wałcz | 00:00:00 | |
674 | ŚWIETLIK Alicja | 1031 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
675 | ŚWITALSKA Edyta | 1032 | Szczecińskie centrum treningu personalnego | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
676 | TALARCZYK Weronika | 1033 | CZERWONAK | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
677 | TITONI Marta | 1034 | Masz przebiegane | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
678 | TOKARCZYK Marta | 1035 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
679 | TOMASIŃSKA Monika | 1036 | Osowa-Biega | BANINO | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
680 | TOMASIŃSKI Szymon | 1037 | Osowa-Biega | BANINO | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
681 | TOMCZAK Artur | 1038 | Osp ocieszyn | OBORNIKI | M2 30-39 | Wataha wałcz | 00:00:00 | ||
682 | TOMCZAK Joanna | 1039 | Osp ocieszyn | OBORNIKI | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
683 | TRUKAWKA Andrzej | 1040 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
684 | TUMANOWICZ Tomasz | 1041 | GRYFICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
685 | TURCZYŃSKI Marcin | 1042 | BIELICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
686 | TYRCHA Szymon | 1043 | Incom polska | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
687 | ULASS Agnieszka | 1044 | MIERZYN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
688 | ULASS Patrycja | 1045 | MIERZYN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
689 | ULASS Robert | 1046 | MIERZYN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
690 | ULATOWSKI Tomasz | 1047 | Husaria race team | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
691 | WAJDA Waldemar | 1050 | BORNE SULINOWO | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
692 | WALENT Marta | 1052 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
693 | WARCHAŁOWSKI Arkadiusz | 1053 | DOBRA SZCZECIŃSKA | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
694 | WASILEWSKI Andrzej | 1055 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
695 | WASILKO Grzegorz | 1056 | WARSZAWA | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
696 | WEYTS Jeroen | 1059 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
697 | WIECZOREK Mariusz | 1060 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
698 | WIECZOREK Magdalena | 1061 | STARGARD | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
699 | WIECZOREK Wojciech | 1062 | STARGARD | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
700 | WIECZOREK Jakub | 1063 | STARGARD | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
701 | WIELGOSZEWSKA Olga | 1065 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
702 | WIELGUS-ULATOWSKA Joanna | 1066 | Husaria race team | SZCZECIN | K2 30-39 | Husaria race team | 00:00:00 | ||
703 | WIERZCHOWSKI Arkadiusz | 1067 | Bridgestone stargard runners | STARGARD | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
704 | WIETRZYŃSKA Agnieszka | 1068 | Masz przebiegane | PYRZYCE | K2 30-39 | Masz przebiegane | 00:00:00 | ||
705 | WIKA Marta | 1069 | TRZEBIEŻ | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
706 | WILEMSKA Justyna | 1070 | Dll partners | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
707 | WINIARSKA-GRABOWSKA Agnieszka | 1071 | MALBORK | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
708 | WIŚNIEWSKA Karolina | 1072 | SZCZECIN | K1 16-29 | Gang dzikich wieprzy | 00:00:00 | |||
709 | WIŚNIEWSKI Mariusz | 1074 | POZNAŃ | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
710 | WITKOWSKA Kamila | 1075 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
711 | WITORZĘĆ Dariusz | 1076 | ŁĘGI | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
712 | WOJCIECHOWSKI Krzysztof | 1077 | Stargard,ja się nie ścigam | STARGARD | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
713 | WOJSZCZYK Michał | 1078 | Bridgestone stargard runners | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
714 | WOJSZCZYK Marlena | 1079 | Tryton bike team | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
715 | WOJTKOWIAK Rafał | 1080 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
716 | WOLSKA Agnieszka | 1082 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
717 | WOŁCZAK Iwona | 1083 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
718 | WOŁK Marcin | 1084 | Ksf | MYSLIBORZ | M2 30-39 | Ksf | 00:00:00 | ||
719 | WOŁOSZYN Wojciech | 1086 | STARGARD | M2 30-39 | Bk-127 | 00:00:00 | |||
720 | WOSZCZYK Renata | 1087 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
721 | WOSZCZYK Sebastian | 1088 | MIĘDZYRZECZ | M3 40-49 | Dzikie dziki gorzów | 00:00:00 | |||
722 | WOŹNIAK Beata | 1089 | KOZIEGŁOWY | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
723 | WOŹNIAK Rafał | 1090 | POZNAŃ | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
724 | WOŹNIAK Wiktoria | 1091 | Fifne pyrki | KOZIEGŁOWY | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
725 | WÓJCIK Krzysztof | 1093 | BANIE | M2 30-39 | Wolni w biegu | 00:00:00 | |||
726 | WROŃSKA Sandra | 1094 | Stargard ja się nie ścigam | STARGARD | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
727 | WROŃSKI Julian | 1095 | Stargard ja się nie ścigam | STARGARD | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
728 | WRÓBLEWSKA Małgorzata | 1096 | Połupin | POŁUPIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
729 | WRÓBLEWSKI Michał | 1097 | Gra runners | BORZYSZEWO 19 | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
730 | WRÓBLEWSKI Janusz | 1099 | Połupin | POŁUPIN | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
731 | WUJDA Mirosław | 1100 | Erni rulez | DĘBNO | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
732 | WYSZKOWSKI Michał | 1102 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
733 | ZABOROWSKA Małgorzata | 1104 | Grarunners/osp płoty | RZĘSKOWO | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
734 | ZABROCKI Karol | 1105 | ŚWINOUJŚCIE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
735 | ZADROŻNY Szymon | 1106 | Wataha wałcz | WAŁCZ | M3 40-49 | Ożw szczecin | Wataha wałcz | 00:00:00 | |
736 | ZAGÓRSKI Krzysztof | 1107 | NOWOGARD | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
737 | ZAJĄCZKOWSKA LEWANDOWSKA Marika | 1108 | Ocr team włocławek | WŁOCŁAWEK | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
738 | ZARĘBA Piotr | 1110 | Kp psp police | POLICE | M2 30-39 | Kp psp police | Kp psp police | 00:00:00 | |
739 | ZAWISZA Tomasz | 1111 | Bridgestone stargard runners | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
740 | ZDUNEK Piotr | 1112 | SZCZECIN | M2 30-39 | Niezdecydowani | 00:00:00 | |||
741 | ZELEK Darek | 1113 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
742 | ZEMANKIEWICZ Łukasz | 1114 | Kanał 6am | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
743 | ZGUTKA Tomasz | 1116 | Husaria race team | SZCZECIN | M3 40-49 | Husaria race team | 00:00:00 | ||
744 | ZIELIŃSKA Michał | 1117 | POLICE | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
745 | ZIÓŁKOWSKI Filip | 1118 | 12 batalion dowodzenia ułanów podolskich | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
746 | ZYCH Krzysztof | 1120 | Triumf sławoborze | SŁAWOBORZE | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
747 | ZYGIEL- SZAKOŁA Szakoła | 1121 | MIERZYN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
748 | ŻAK Jakub | 1122 | Chude byki | STĄPORKÓW | M1 16-29 | Chude byki | 00:00:00 | ||
749 | ŻBIKOWSKA Małgorzata | 1123 | Spc | TORUŃ | K4 50-59 | 00:00:00 | |||
750 | ŻELISKO Łukasz | 1124 | 2kpzmot | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
751 | ŻMUDA Krzysztof | 1125 | Husaria race team | BEZRZECZE | M2 30-39 | Husaria race team | 00:00:00 | ||
752 | ŻUROWSKA Agnieszka | 1126 | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
752 | ŻUROWSKI Jarosław | 1127 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
752 | ŻUROWSKI Leszek | 1128 | Pogoń szczecin | SZCZECIN | M2 30-39 | Żurki | 00:00:00 | ||
755 | ŻYLUK-GADOWSKA Paulina | 1129 | Nie prowokuj lochy | MIERZYN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
756 | WAHN Przemysław | 1130 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
757 | BŁASIAK Radosław | 1133 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
758 | MULARCZYK Krzysztof | 1141 | KRĘŻEL | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
759 | JA Małgorzata | 1142 | Kobiece bieganie | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
760 | LIPERTOWICZ Sebastian | 1144 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
761 | MOŻDŻEŃ Anna | 1145 | KOSZALIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
762 | CZYNSZAK Krystian | 1146 | STARGARD | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
763 | MATYSEK Ireneusz | 1147 | Komandos wałecki | WAŁCZ | M5 60+ | 00:00:00 | |||
764 | KRAKOWIAK Łukasz | 1148 | STARGARD | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
765 | STRELCOW Krzysztof | 1149 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
766 | BIAŁKOWSKA Katarzyna | 1151 | Kobiece bieganie | SIADŁO DOLNE | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
767 | ABRAMOWICZ Tomasz | 1152 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
768 | BARTNIK Jarosław | 1266 | Śrundunia szczecin | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
769 | GABERT Beata | 1267 | Raz szczecin | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
770 | GERWICKI Paweł | 1268 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
771 | GUCZE Anna | 1270 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
772 | KROTECKA Anna | 1273 | Krejzole | POLICE | K2 30-39 | Krejzole | 00:00:00 | ||
773 | KUBÓW Katarzyna | 1275 | Śrundunia szczecin | SZCZECIN | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
774 | LEONOWICZ Martyna | 1276 | SZCZECIN | K1 16-29 | Oponki team | 00:00:00 | |||
775 | MACIEJEWSKA Agnieszka | 1277 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
776 | MATUSIAK Rafał | 1278 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
777 | PLESNER Krzysztof | 1283 | Jrg3 szczecin | STARGARD | M3 40-49 | Psp szczecin | 00:00:00 | ||
778 | PLISZKA Dariusz | 1284 | Pdc | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
779 | REGULINSKA Kamila | 1285 | Krejzole | POLICE | K3 40-49 | Krejzole | 00:00:00 | ||
780 | SARABURA Magdalena | 1286 | Krejzole | POLICE | K3 40-49 | Krejzole | 00:00:00 | ||
781 | SIWIELA Jacek | 1287 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
782 | SZERLĄG Paweł | 1288 | Kp psp police | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
783 | SZYMAŃSKA Mirela | 1289 | Hardcorowe wychylylybymy | BYDGOSZCZ | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
784 | WALEWICZ Piotr | 1290 | Hardcorowe wychylylybymy | WŁOCŁAWEK | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
785 | KRZEŚNIOWSKI Marcin | 1305 | Rowerowy załom | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
786 | NAPOROWSKA Monika | 1319 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
787 | KOWALSKA Anna | 1371 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
788 | GABERT-JAWORSKA Klaudia | 1372 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
789 | ROSIK Sebastian | 1377 | Wieczorne bieganie w szczecinie | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
790 | KRUK Bartosz | 1380 | BEZRZECZE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
791 | KOZŁOWSKI Artur | 1388 | GRYFICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
792 | KUSTRA Paulina | 1392 | Bbl police | POLICE | Drużyna Kluby | BBL Police | 00:00:00 | ||
793 | PASIKOWSKI Kamil | 1394 | Skb dzik | SZCZECIN | M1 16-29 | Skb dzik | 00:00:00 | ||
794 | DYDEK Arkadiusz | 1395 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
795 | DYDEK Edyta | 1396 | Skb dzik | SZCZECIN | K1 16-29 | Skb dzik | 00:00:00 | ||
796 | JAWORSKI Dawid | 1400 | SZMERF | POLICE | M1 16-29 | SZMERF | 00:00:00 | ||
797 | LIEBNER Patryk | 1404 | Aka dochodzenie odszkodowań | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
798 | KRASNODĘBSKI Konrad | 1405 | Bbl police | POLICE | M3 40-49 | BBL Police | 00:00:00 | ||
799 | BOJANOWSKI Piotr | 1408 | Bemo Motor | SZCZECIN | M3 40-49 | Bemo Motor | 00:00:00 | ||
800 | WOJCIECHOWSKI Maksymilian | 1411 | Stargard ja się nie scigam | STARGARD | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
801 | WÓJCIAK Marcin | 1412 | M1 16-29 | 00:00:00 | |||||
802 | KIEŁBASIEWICZ Dawid | 1413 | Decathlon Szczecin | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
803 | RYWACKI Karol | 1415 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
804 | BUBEŁA Kamila | 1419 | GDAŃSK | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
805 | GREGUŁA Joanna | 1421 | K1 16-29 | Kp psp Gryfino | Tak | 00:00:00 | |||
806 | GREGUŁA Wojciech | 1422 | M2 30-39 | Kp psp Gryfino | Tak | 00:00:00 | |||
807 | ALABRUDZIŃSKA Agnieszka | 1423 | K2 30-39 | 00:00:00 | |||||
808 | NEJMAN Marcin | 1424 | 2 Fala | 00:00:00 | |||||
809 | GARBACIAK Marta | 55 | POLICE | K2 30-39 | Drink team | 00:00:00 | |||
810 | GARBACIAK Łukasz | 56 | Drink team | POLICE | M2 30-39 | Drink team | 00:00:00 | ||
811 | BABIJ Adrian | 514 | - | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
812 | BABIŁO Natalia | 515 | Masz przebiegane | SZCZECIN | K1 16-29 | Masz przebiegane | 00:00:00 | ||
813 | BULIŃSKI Jacek | 18 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
814 | BULLER Michał | 19 | STEPNICA | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
815 | KAROLAK Karolina | 94 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
816 | KERAJ Jarosław | 38 | Sks husaria szczecin | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
817 | STACIWA Marcin | 234 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
818 | STANEJKO Agata | 235 | KOBYLANKA | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
819 | WOŁYŃSKI Dominik | 274 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
820 | ZYSKOWSKI Mirosław | 292 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
821 | ŻABA Aleksandra | 293 | NOWE CZARNOWO | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
822 | NAGOT Sandra | 310 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
823 | - - | 1445 | 8 Fala | 00:00:00 | |||||
824 | MAZUR Katarzyna | 155 | INSKO | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
825 | MEUSIAK Rafał | 156 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
826 | PIERZAKOWSKA Agnieszka | 195 | Szalone mamuśki | STARGARD | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
827 | DĘBSKA Kamila | 214 | Ksf | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | K2 30-39 | Ksf | 00:00:00 | ||
828 | CUPRYJAK Sebastian | 584 | SZCZECIN | M2 30-39 | Kwp/opp szczecin | Kwp/opp szczecin | 00:00:00 | ||
829 | DZIĘGIELEWSKI Grzegorz | 618 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
830 | MAŁOCHA Adam | 823 | Biegacze świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
831 | MIKICIUK Natalia | 841 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
832 | NOWAK Zbigniew | 875 | Kbdzik | POLICE | M5 60+ | 00:00:00 | |||
833 | WOLANO Anna | 1081 | Cf prawy brzeg | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
834 | WRÓBLEWSKI Jarosław | 1098 | Raz szczecin | SZCZECIN | M3 40-49 | Raz szczecin | 00:00:00 | ||
835 | ZERZUT Jarosław | 1115 | Śrundunia szczecin | SZCZECIN | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
836 | CIĘŻKI Kuba | 1150 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
837 | NOWACZYK Wojciech | 1281 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
838 | ORYL Grzegorz | 1282 | ŁĘGI | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
839 | WITKOWSKI Bartek | 311 | POZNAŃ | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
840 | WIECZORKOWSKI Paweł | 1064 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
841 | HRYNIŁO Marcin | 1407 | Bemo Motor | SZCZECIN | M3 40-49 | Bemo Motor | 00:00:00 | ||
842 | NOWAK Aneta | 874 | Nordicowelove | POLICE | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
843 | BZDAWKA Joanna | 567 | 1976 | ŚWINOUJŚCIE | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
844 | KOTYNIA Dawid | 113 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
845 | PIERŚCIŃSKI Sławomir | 910 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
846 | RODAK Agnieszka | 944 | GŁOGÓW | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
847 | ROGOWSKA Agnieszka | 945 | Piękni i bestie | GDYNIA | K2 30-39 | Piękni i bestie | 00:00:00 | ||
848 | SKONECZNY Przemysław | 977 | SZCZECIN | M2 30-39 | Kwp/opp szczecin | Kwp/opp szczecin | 00:00:00 | ||
849 | SKOWYRA Wioletta | 978 | Rungryf gryfice | BARKOWO | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
850 | SOWISZ Adrianna | 995 | Sowisz team | SZCZECIN | K1 16-29 | Sowisz team | 00:00:00 | ||
851 | SURGUCKI Sebastian | 1012 | W pogoni za duchem | CHORZÓW | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
852 | BOGACKA Małgorzata | 549 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
853 | GERLICH Klaus-Stephan | 635 | Braunschweig hash house harriers | BRAUNSCHWEIG | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
854 | GRODZIŃSKA Agnieszka | 652 | Klub morsów miedwianie | STARGARD | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
855 | CIĘŻKI Mariusz | 329 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
856 | JANUS Grzegorz | 685 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
857 | KIELISZEK Anna | 719 | Wieczorne bieganie w szczecinie | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
858 | KOMSTA Rafał | 736 | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
859 | KONDELA Paweł | 737 | Aktywne choszczno | CHOSZCZNO | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
860 | KULEWSKA Joanna | 771 | Nordicowelove | POLICE | K3 40-49 | 00:00:00 | |||
861 | LASKOWSKI Tomasz | 787 | Piękni i bestie | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
862 | PIERŚCIŃSKA Marzena | 909 | POLICE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
863 | - - | 2165 | 00:00:00 | ||||||
864 | KLAUZINSKI Michał | 721 | TANOWO | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
865 | JAWORSKI Krystian | 1399 | SZMERF | POLICE | M1 16-29 | SZMERF | 00:00:00 | ||
866 | KRYSA Magda | 760 | KURÓW | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
867 | BALANDYK Jacek | 5 | WROCŁAW | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
868 | BALANDYK Olga | 6 | WROCŁAW | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
869 | KUZMICKI Krzysztof | 128 | WROCŁAW | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
870 | ŁOSIEWICZ Adam | 142 | SZCZECIN | M1 16-29 | Pośpiech niewskazany | 00:00:00 | |||
871 | ZYGMUNT Tomasz | 1140 | SZCZECIN | M3 40-49 | Ożw szczecin | 00:00:00 | |||
872 | KULA Dawid | 769 | Ożw szczecin | WIERZCHOWO | M1 16-29 | Ożw szczecin | 00:00:00 | ||
873 | ZUBKIEWICZ Michał | 290 | SZCZECIN | M1 16-29 | Pośpiech niewskazany | 00:00:00 | |||
874 | SZKUP Rafał | 363 | Optima | SZCZECIN | M3 40-49 | Optima | 00:00:00 | ||
875 | SKÓRSKI Łukasz | 980 | MYŚLIBÓRZ | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
876 | BŁAZIAK Sebastian | 542 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
877 | PŁOSA Monika | 915 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
878 | KUŹMIŃSKA Weronika Ewa | 339 | POLICE | 25 Fala | 00:00:00 | ||||
879 | RUDZIK Gabriela | 223 | SZCZECIN | K2 30-39 | Xxx01 | 00:00:00 | |||
880 | MICHALSKA Aleksandra | 157 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
880 | SZYMANIAK Justyna | 250 | SZCZECIN | K2 30-39 | Xxx01 | 00:00:00 | |||
882 | KULIK Bogdan | 127 | Xxx01 | SZCZECIN | M4 50-59 | Xxx01 | 00:00:00 | ||
883 | CHMIELEWSKA Agnieszka | 364 | Optima | K4 50-59 | Optima | 00:00:00 | |||
884 | KOŁCZ-HOWACKA Monika | 361 | Optima | K3 40-49 | Optima | 00:00:00 | |||
885 | NOWACKI Tomasz | 360 | Optima | SZCZECIN | M3 40-49 | Optima | 00:00:00 | ||
886 | CHMIELEWSKI Adam | 359 | Optima | M3 40-49 | Optima | 00:00:00 | |||
887 | CYBULSKA Anna | 1402 | POLICE | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
888 | HARNER Jacek | 667 | Panda i banda | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
889 | BANAŚ Marcin | 8 | Wieczorne bieganie w szczecinie | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
890 | CYBULSKI Grzegorz | 585 | POLICE | M5 60+ | 00:00:00 | ||||
891 | BRZEZIŃSKI Radosław | 357 | M2 30-39 | 00:00:00 | |||||
892 | SZLACHTEWICZ-PITURA Joanna | 242 | STARGARD | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
893 | DĄBROWSKA Aneta | 37 | GRZĘDZICE | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
894 | WARYCH Marta | 266 | Polska | GRZĘDZICE | K2 30-39 | 00:00:00 | |||
895 | WARYCH Adam | 267 | GRZĘDZICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
896 | NOWAK Marta | 175 | STARGARD | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
896 | JANOWICZ Paulina | 77 | SZCZECIN | K2 30-39 | 00:00:00 | ||||
898 | WEYLAND Anna | 270 | STARGARD | K3 40-49 | 00:00:00 | ||||
899 | DOLEŻEK Krystian | 601 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
900 | BODNAR Magdalena | 380 | GRYFICE | K2 30-39 | 00:08:04 | ||||
901 | TOMIAŁOJĆ-BIWOJNO Ewelina | 327 | Life4fit | GRYFICE | K2 30-39 | 00:08:08 | |||
902 | WASYLÓW Katarzyna | 1058 | SZCZECIN | K4 50-59 | 00:08:13 | ||||
903 | MAREK Anna | 1389 | Eichhörnchen | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:09:47 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
SZUFRANOWICZ Marcin | 247 | SZCZECIN | M1 16-29 | DNF |
Znaleziono 904 wynik(ów)