Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2019-08-18 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 1078 |
Wystartowało : | 904 |
Nie ukończyło : | 21 |
Ukończyło : | 883 |
Na trasie : | 20 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 1 Fala | 10 Fala | 11 Fala | 12 Fala | 13 Fala | 14 Fala | 15 Fala | 16 Fala | 17 Fala | 18 Fala | 19 Fala | 2 Fala | 20 Fala | 21 Fala | 22 Fala | 23 Fala | 24 Fala | 25 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala | 7 Fala | 8 Fala | 9 Fala | Open K | Open M | Drużyna Kluby | Drużyna MP Służb Mundurowych | MP Służb Mundurowych Open K | Pracownik Grupy Azoty K | MP Służb Mundurowych Open M | Pracownik Grupy Azoty M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna Mundurowi | Drużyna Kluby | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LOBA Zuzanna | 2191 | K1 16-29 | 00:00:00 | |||||
2 | CIOŁEK Paulina | 30 | Kfs | LUBISZYN | K1 16-29 | Kfs | 00:00:00 | ||
3 | CYCULAK Jowita | 32 | POLICE | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
4 | CYTLOCH Jolanta | 33 | WYSOKA GRYFIŃSKA | K1 16-29 | Dżesiki | 00:00:00 | |||
5 | CYTLOCH Martyna | 35 | WYSOKA GRYFIŃSKA | K1 16-29 | Dżesiki | 00:00:00 | |||
6 | FILIPOWICZ Klaudia | 46 | POLICE | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
7 | GAWROŃSKA Marianna | 57 | Krejzole | SZCZECIN | K1 16-29 | Krejzole | 00:00:00 | ||
8 | JAKUBOWSKA Angelika | 76 | Koniuchy ocr | STARGARD | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
9 | ADAMSKA Barbara | 503 | Duolife team | SZCZECIN | K1 16-29 | Duolife team | 00:00:00 | ||
10 | ADAMSKA Karolina | 504 | Duolife team | SZCZECIN | K1 16-29 | Duolife team | 00:00:00 | ||
11 | JARZĄBKIEWICZ Dominika | 78 | POLICE | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
12 | JARZĄBKIEWICZ Dagmara | 79 | POLICE | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
13 | JEŻ Maja | 81 | OLSZTYN | K1 16-29 | Swishing axe enchiladas | 00:00:00 | |||
14 | JURKIEWICZ Małgorzata | 85 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
15 | KONIECKA Basia | 108 | STARGARD | K1 16-29 | Pustynny orzeł | 00:00:00 | |||
16 | LIASHENKO Liliia | 137 | Gang dzikich wieprzy | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
17 | MIKLEWICZ Agata | 160 | SZCZECIN | K1 16-29 | Swishing axe enchiladas | 00:00:00 | |||
18 | NASIADEK Agnieszka | 168 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
19 | OSTOLSKA Ewelina | 183 | Ksf | SITNO | K1 16-29 | Ksf | 00:00:00 | ||
20 | ROTKIEWICZ Daria | 220 | MIERZYN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
21 | SPRYSZYŃSKA Małgorzata | 233 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
22 | STERNA Magdalena | 237 | POLICE | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
23 | WASYLÓW Karolina | 268 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
24 | WOJCIECHOWSKA Maja | 273 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
25 | GAŁECKA Kamila | 297 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
26 | DYMSZA Aleksandra | 322 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
27 | BOBROWSKA Maya | 342 | OLECKO | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
28 | MILANOWSKA Paula | 345 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
29 | PIEKARZ Agata | 375 | MIELENKO | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
30 | BAGIŃSKA Laura | 516 | ŚWIEBODZIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
31 | BRZESKA Ewa | 557 | STRZELCE KRAJEŃSKIE | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
32 | DIKTA Anna | 596 | 23. baza lotnictwa taktycznego | MIŃSK MAZOWIECKI | K1 16-29 | 23. baza lotnictwa taktycznego | 23. baza lotnictwa taktycznego | 00:00:00 | |
33 | DUDARONEK Paulina | 611 | Husaria race team | SZCZECIN | K1 16-29 | Husaria race team | 00:00:00 | ||
34 | DUDKA Agata | 613 | ZŁOCIENIEC | K1 16-29 | Piękni i bestie | 00:00:00 | |||
35 | DZIEMIANKO Ilona | 617 | KOŁACZ | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
36 | FINSTER Joanna | 624 | KOŁOBRZEG | K1 16-29 | Drużyna aaa | 00:00:00 | |||
37 | GORYŃSKA Daria | 644 | GDYNIA | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
38 | JAKUBIK Anna | 680 | Husaria race team | SZCZECIN | K1 16-29 | Husaria race team | 00:00:00 | ||
39 | JAROSŁAWSKA Sandra | 687 | GOLENIÓW | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
40 | JĘDRYKA Anna | 698 | TRZEBINIA | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
41 | KAROL Monika | 712 | Loszki i warchlaki | POLICE | K1 16-29 | Loszki i warchlaki | 00:00:00 | ||
42 | KOZŁOWSKA Justyna | 753 | Klub biegowy wikon nowa sól | BYTOM ODRZAŃSKI | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
43 | KWIATKOWSKA Aleksandra | 779 | Wieczorne bieganie w szczecinie | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
44 | LANG Monika | 786 | Awl | WIERZCHOWO | K1 16-29 | Awl | 00:00:00 | ||
45 | LIPIŃSKA Sylwia | 795 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
46 | LIS Klaudia | 797 | POŁCZYN-ZDRÓJ | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
47 | ŁEMPICKA Karolina | 803 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
48 | MAJCHER Agata | 813 | Piła team | PIŁA | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
49 | MAŁOCHA Klaudyna | 822 | Biegacze świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
50 | MATUSZAK Kamila | 834 | Matuszak team | SZCZECIN | K1 16-29 | Matuszak team | 00:00:00 | ||
51 | MOSKWA Martyna | 848 | Go sport/masz przebiegane | SZCZECIN | K1 16-29 | Masz przebiegane | 00:00:00 | ||
52 | MUSZYŃSKA Oliwia | 853 | Piła team | PIŁA | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
53 | NIEWIADOMSKA Kamila | 870 | Zs zwyrole | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
54 | NOWAKOWSKA Oiwia | 877 | Ocr team włocławek | WŁOCŁAWEK | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
55 | PORAZIŃSKA Dagmara | 918 | CHOJNA | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
56 | POSZUMSKA Gabriela | 923 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
57 | SKARŻYŃSKA Anna | 973 | CHOJNA | K1 16-29 | Łosoś t.e.a.m. | 00:00:00 | |||
58 | STACH Sara | 997 | ZBĄSZYŃ | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
59 | TALARCZYK Weronika | 1033 | CZERWONAK | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
60 | TITONI Marta | 1034 | Masz przebiegane | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
61 | ULASS Patrycja | 1045 | MIERZYN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
62 | WIKA Marta | 1069 | TRZEBIEŻ | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
63 | WIŚNIEWSKA Karolina | 1072 | SZCZECIN | K1 16-29 | Gang dzikich wieprzy | 00:00:00 | |||
64 | WOŹNIAK Wiktoria | 1091 | Fifne pyrki | KOZIEGŁOWY | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
65 | WROŃSKA Sandra | 1094 | Stargard ja się nie ścigam | STARGARD | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
66 | LEONOWICZ Martyna | 1276 | SZCZECIN | K1 16-29 | Oponki team | 00:00:00 | |||
67 | SZYMAŃSKA Mirela | 1289 | Hardcorowe wychylylybymy | BYDGOSZCZ | K1 16-29 | 00:00:00 | |||
68 | GABERT-JAWORSKA Klaudia | 1372 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
69 | DYDEK Edyta | 1396 | Skb dzik | SZCZECIN | K1 16-29 | Skb dzik | 00:00:00 | ||
70 | GREGUŁA Joanna | 1421 | K1 16-29 | Kp psp Gryfino | Tak | 00:00:00 | |||
71 | BABIŁO Natalia | 515 | Masz przebiegane | SZCZECIN | K1 16-29 | Masz przebiegane | 00:00:00 | ||
72 | NAGOT Sandra | 310 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
73 | MIKICIUK Natalia | 841 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
74 | SOWISZ Adrianna | 995 | Sowisz team | SZCZECIN | K1 16-29 | Sowisz team | 00:00:00 | ||
75 | MICHALSKA Aleksandra | 157 | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
76 | NOWAK Marta | 175 | STARGARD | K1 16-29 | 00:00:00 | ||||
77 | MAREK Anna | 1389 | Eichhörnchen | SZCZECIN | K1 16-29 | 00:09:47 |
Znaleziono 77 wynik(ów)