Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2019-08-18 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 1078 |
Wystartowało : | 904 |
Nie ukończyło : | 21 |
Ukończyło : | 883 |
Na trasie : | 20 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 1 Fala | 10 Fala | 11 Fala | 12 Fala | 13 Fala | 14 Fala | 15 Fala | 16 Fala | 17 Fala | 18 Fala | 19 Fala | 2 Fala | 20 Fala | 21 Fala | 22 Fala | 23 Fala | 24 Fala | 25 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala | 7 Fala | 8 Fala | 9 Fala | Open K | Open M | Drużyna Kluby | Drużyna MP Służb Mundurowych | MP Służb Mundurowych Open K | Pracownik Grupy Azoty K | MP Służb Mundurowych Open M | Pracownik Grupy Azoty M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna Mundurowi | Drużyna Kluby | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZIURKA Mikołaj | 43 | OBRZYCKO | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
2 | GROCHOWSKI Rafał | 69 | Kp psp police | POLICE | M1 16-29 | Kp psp police | Kp psp police | 00:00:00 | |
3 | GIZICKI Tomasz | 60 | Kp psp police | POLICE | M1 16-29 | Kp psp police | Kp psp police | 00:00:00 | |
4 | KANIA Rafał | 87 | Kp psp police | POLICE | M2 30-39 | Kp psp police | Kp psp police | 00:00:00 | |
5 | KUBIACZYK Ireneusz | 123 | MOSTY | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
6 | POCIERZNICKI Rafał | 205 | 3kpzmot/1bpzmot/12bz | SZCZECIN | M2 30-39 | 3kpzmot/1bpzmot/12bz | 3kpzmot/1bpzomt/12bz | 00:00:00 | |
7 | POKRZYWIŃSKI Zbigniew | 208 | Xrunners | POLICE | M2 30-39 | 12 bz szczecin | Xrunners | 00:00:00 | |
8 | ROZICKI Krzysztof | 221 | 12bz | SZCZECIN | M2 30-39 | 3kpzmot/1bpzmot/12bz | 3kpzmt/1bpzmot/12bz | 00:00:00 | |
9 | WALKOWIAK Kacper | 264 | Osp obrzycko | OBRZYCKO | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
10 | ZASADA Jarosław | 281 | STARGARD | M3 40-49 | Kp psp stargard | 00:00:00 | |||
11 | NABRZEWSKI Artur | 298 | PŁOTY | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
12 | KOWALSKI Tomasz | 304 | Zmęczony sezonem | DĘBNO | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
13 | NOWICKI Tomasz | 313 | Psp stargard | STARGARD | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
14 | NOWICKI Jakub | 314 | Osp sowno | STARGARD | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
15 | REMPLEWICZ Mariusz | 320 | GRYFICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
16 | BARSZCZEWSKI Stanisław | 521 | Kpw świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
17 | BILIŃSKI Zbigniew | 536 | SZCZECIN | M4 50-59 | 00:00:00 | ||||
18 | BILL Łukasz | 537 | Husaria race team szczecinek | BORNE SULINOWO | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
19 | BŁAŻEJEWSKI Wojciech | 543 | STARE CZARNOWO | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
20 | BUŁAWA Michał | 563 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
21 | BZDAWKA Rafał | 566 | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
22 | CHUDZIŃSKI Bartosz | 577 | SZCZECIN | M3 40-49 | Ożw szczecin | 00:00:00 | |||
23 | DOLIWKA Kamil | 602 | Kpp wałcz | WAŁCZ | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
24 | GOŁĘBIEWSKI Tomasz | 642 | SZCZECIN | M2 30-39 | Psp szczecin | 00:00:00 | |||
25 | GRYGORCEWICZ Jan | 654 | POLICE | M4 50-59 | Morsy Polickie | 00:00:00 | |||
26 | GRZYBOWSKI Przemysław | 661 | Kp psp police | SZCZECIN | M3 40-49 | Kp psp police | 00:00:00 | ||
27 | HOŁYŃSKI Leszek | 672 | Wieczorne bieganie w szczecinie | PRZECŁAW | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
28 | KOCZKODAJ Kamil | 733 | SZCZECICN | M2 30-39 | Ożw szczecin | Ożw szczecin | 00:00:00 | ||
29 | KORDYS Michał | 740 | 23. baza lotnictwa taktycznego | WIŚNIEW | M1 16-29 | 23. baza lotnictwa taktycznego | 23. baza lotnictwa taktycznego | 00:00:00 | |
30 | KOZAK Mirosław | 752 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
31 | KUCZA Szymon | 767 | 2 kpzmot | SZCZECIN | M1 16-29 | 2 kpzmot | 00:00:00 | ||
32 | KUPIS Hubert | 775 | Akademia marynarki wojennej | OPOCZNO | M1 16-29 | Akademia marynarki wojennej | Akademia marynarki wojennej | 00:00:00 | |
33 | KURDZIEL Michał | 777 | SZCZECIN | M2 30-39 | Kwp/opp szczecin | Kwp/opp szczecin | 00:00:00 | ||
34 | ŁEMPICKI Maciej | 804 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
35 | MAŁOCHA Mariusz | 821 | Dziady ocr | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
36 | MARCHEWKA Łukasz | 824 | SZCZCECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
37 | NASIADEK Arkadiusz | 862 | SZCZECIN | M3 40-49 | Ożw szczecin | 00:00:00 | |||
38 | NĘDZUSIAK Dariusz | 864 | Polkrys team | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | M4 50-59 | 00:00:00 | |||
39 | OSTROWSKI Piotr | 891 | 23. baza lotnictwa taktycznego | BARCZĄCA | M3 40-49 | 23. baza lotnictwa taktycznego | 23. baza lotnictwa taktycznego | 00:00:00 | |
40 | PAWLUŚ Tomasz | 897 | Wolni w biegu | TANOWO | M2 30-39 | Wolni w biegu | 00:00:00 | ||
41 | PAWŁOWSKI Kamil | 899 | Ocr team włocławek | CHOCEŃ | M1 16-29 | Ocr team włocławek | 00:00:00 | ||
42 | PRZEKOPOWICZ Bartosz | 928 | Wojsko polskie/teamszwarc | STARGARD | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
43 | PYREK Krzysztof | 937 | 1 rblog | WAŁCZ | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
44 | RASZEWSKI Damian | 941 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
45 | ROJEWSKI Mateusz | 946 | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
46 | RUDZIŃSKI Jacek | 952 | Kw psp szczecin | GRYFINO | M4 50-59 | Psp szczecin | 00:00:00 | ||
47 | RUDZIŃSKI Jakub | 953 | Sa psp | GRYFINO | M1 16-29 | Psp szczecin | 00:00:00 | ||
48 | SIDORCZUK Tomasz | 968 | Klub biegających leśników | TRZEBIEŻ | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
49 | SKOKOWSKI Jacek | 976 | Śrundunia szczecin | SZCZECIN | M4 50-59 | Śrundunia szczecin | 00:00:00 | ||
50 | SZKUTNIK Arkadiusz | 1019 | 2 brygada zmechanizowana | STARGARD | M4 50-59 | 2 brygada zmechanizowana | 00:00:00 | ||
51 | ŚWIERCZ Dariusz | 1030 | Watacha wałcz | WAŁCZ | M4 50-59 | Watacha wałcz | Watacha wałcz | 00:00:00 | |
52 | TOMCZAK Artur | 1038 | Osp ocieszyn | OBORNIKI | M2 30-39 | Wataha wałcz | 00:00:00 | ||
53 | WAJDA Waldemar | 1050 | BORNE SULINOWO | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
54 | WIECZOREK Mariusz | 1060 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
55 | WÓJCIK Krzysztof | 1093 | BANIE | M2 30-39 | Wolni w biegu | 00:00:00 | |||
56 | ZADROŻNY Szymon | 1106 | Wataha wałcz | WAŁCZ | M3 40-49 | Ożw szczecin | Wataha wałcz | 00:00:00 | |
57 | ZARĘBA Piotr | 1110 | Kp psp police | POLICE | M2 30-39 | Kp psp police | Kp psp police | 00:00:00 | |
58 | ZIÓŁKOWSKI Filip | 1118 | 12 batalion dowodzenia ułanów podolskich | SZCZECIN | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
59 | ŻELISKO Łukasz | 1124 | 2kpzmot | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | |||
60 | MATUSIAK Rafał | 1278 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
61 | PLESNER Krzysztof | 1283 | Jrg3 szczecin | STARGARD | M3 40-49 | Psp szczecin | 00:00:00 | ||
62 | SZERLĄG Paweł | 1288 | Kp psp police | POLICE | M2 30-39 | 00:00:00 | |||
63 | KOZŁOWSKI Artur | 1388 | GRYFICE | M2 30-39 | 00:00:00 | ||||
64 | GREGUŁA Wojciech | 1422 | M2 30-39 | Kp psp Gryfino | Tak | 00:00:00 | |||
65 | CUPRYJAK Sebastian | 584 | SZCZECIN | M2 30-39 | Kwp/opp szczecin | Kwp/opp szczecin | 00:00:00 | ||
66 | WRÓBLEWSKI Jarosław | 1098 | Raz szczecin | SZCZECIN | M3 40-49 | Raz szczecin | 00:00:00 | ||
67 | WITKOWSKI Bartek | 311 | POZNAŃ | M1 16-29 | 00:00:00 | ||||
68 | SKONECZNY Przemysław | 977 | SZCZECIN | M2 30-39 | Kwp/opp szczecin | Kwp/opp szczecin | 00:00:00 | ||
69 | KONDELA Paweł | 737 | Aktywne choszczno | CHOSZCZNO | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
70 | ZYGMUNT Tomasz | 1140 | SZCZECIN | M3 40-49 | Ożw szczecin | 00:00:00 | |||
71 | KULA Dawid | 769 | Ożw szczecin | WIERZCHOWO | M1 16-29 | Ożw szczecin | 00:00:00 | ||
72 | DOLEŻEK Krystian | 601 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 |
Znaleziono 72 wynik(ów)