Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”, Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku |
Data : | 2021-05-29 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 127 |
Wystartowało : | 119 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 116 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Basia | 9 | SŁUPSK | K-Open | ||
2 | KWAŚNIAK Zdzisław | 57 | TOYOTA KAWISBIKE MTB SŁUPSK | SŁUPSK | M-Open | |
3 | PELO Artur | 119 | 7 Brygada Obrony Wybrzeża | SŁUPSK | M-Open | |
4 | PYTLAK Michał | 144 | 7 Brygada Obrony Wybrzeża | SIEMIANICE | M-Open | |
5 | RACZYŃSKA Anna | 78 | BALTIC SEALS/AML SŁUPSK | SŁUPSK | K-Open | |
6 | WENT Jakub | 108 | ŁEBA | M-Open | ||
7 | SZYMAŃSKI Krzysztof | 101 | DOMATÓWKO | M-Open | ||
8 | OSIŃSKI Wojciech | 74 | TEAMZABIEGANEDNI | SŁUPSK | M-Open | |
9 | DUDA Grzegorz | 23 | BEST BEASTS | BUKÓWKA | M-Open | |
10 | SITEK Mariusz | 88 | SŁUPSK | M-Open | ||
11 | ROGOZA Mateusz | 83 | NIEZRZESZONY | SŁUPSK | M-Open | |
12 | MARKIEWICZ Damian | 67 | SŁUPSK | M-Open | ||
13 | JĘCEK Krzysztof | 38 | MARKS RUNNING TEAM | KRĘPA SŁUPSKA | M-Open | |
14 | OLESZEK Jerzy | 73 | SZKOŁA PODOFICERSKA MW | GRABNO | M-Open | |
15 | JANKOWSKI Grzegorz | 35 | POZYTYWNIE NAKRECONY | BYTÓW | M-Open | |
16 | KASPEROWICZ Zdzisław | 46 | PRO DYSTANS KASPEROWICZ | SŁUPSK | M-Open | |
17 | SOBOŃ Wojciech | 93 | :) | SŁUPSK | M-Open | |
18 | CICHAŁA Damian | 15 | TDT | SŁUPSK | M-Open | |
19 | CYPRYCH Katarzyna | 148 | Batalion Ochrony Bazy | SŁUPSK | K-Open | |
20 | GARDYLSKI Cyprian | 120 | ZSM SŁUPSK | SŁUPSK | M-Open | |
21 | WIELGAT Łukasz | 118 | KB BRYZA POSTOMINO | SŁUPSK | M-Open | |
22 | ROCŁAWSKI Grzegorz | 80 | SZOPANDJITSU | KOBYLNICA | M-Open | |
23 | WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena | 109 | KOBYLNICA | K-Open | ||
24 | GAWEŁ Zbigniew | 28 | POMERIDERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-Open | |
25 | TOMCZAK Dominik | 103 | W.P.K SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M-Open | |
26 | MICKIEWICZ Ilona | 69 | WEJHEROWO | K-Open | ||
27 | ŻYCKA Ewelina | 115 | SŁUPSK | K-Open | ||
28 | MAGIŃSKA Edyta | 65 | REDZIKOWO | K-Open | ||
29 | RUSINOWICZ Justyna | 122 | ZSM SŁUPSK | SŁUPSK | K-Open | |
30 | SUFRYT Kuba | 133 | ZSM SŁUPSK | SŁUPSK | M-Open | |
31 | DROZDOWSKI Filip | 22 | SŁUPSK | M-Open | ||
32 | ROLBIECKI Łukasz | 85 | APATOR TELEMETRIA | SŁUPSK | M-Open | |
33 | CHUDY Henryk | 14 | K SOLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | M-Open | |
34 | ŁEPEK Karol | 129 | SŁUPSK | M-Open | ||
35 | HORBACZ Grzegorz | 32 | SŁUPSK | M-Open | ||
36 | SZYMAŃSKI Rafał | 117 | SŁUPSK | M-Open | ||
37 | USOWICZ Łukasz | 107 | SŁUPSK | M-Open | ||
38 | ROKUSZEWSKI Piotr | 84 | APATOR TELEMETRIA | NIEWIEROWO | M-Open | |
39 | ZDANOWICZ Kamil | 113 | SŁUPSK | M-Open | ||
40 | NOWACKI Zbigniew | 72 | BOLESŁAWICE | M-Open | ||
41 | SOBCZYK Patryk | 92 | APATOR TELEMETRIA | BIERKOWO | M-Open | |
42 | BUZIN Arsenii | 121 | ZSM SŁUPSK | SŁUPSK | M-Open | |
43 | JENDERNALIK Alicja | 134 | ZSM SŁUPSK | SŁUPSK | K-Open | |
44 | DREWNIAK Tomasz | 21 | SŁUPSK | M-Open | ||
45 | MŁYNARCZYK Zbyszek | 70 | CPSP | SŁUPSK | M-Open | |
46 | SITNIK Mikołaj | 89 | USTKA | M-Open | ||
47 | SIWAK Marcin | 90 | PHU GAST-EKO MARCIN SIWAK | SŁUPSK | M-Open | |
48 | SZCZYGIEŁ Marcin | 96 | KRĘPA SŁUPSKA | M-Open | ||
49 | FIGURSKI Andrzej | 25 | USTKA | M-Open | ||
50 | URBAN Ewelina | 106 | GMINA SŁUPSK | DĘBNICA KASZUBSKA | K-Open | |
51 | ADAMIEC Marek | 1 | W.P.K. SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M-Open | |
52 | TYBURCZY Alicja | 143 | NORDMEDIC | SŁUPSK | K-Open | |
53 | ŁUBKOWSKA Magdalena | 62 | SŁUPSK | K-Open | ||
54 | KARAŚ Radosław | 43 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-Open | |
55 | KAMIŃSKI Marcin | 42 | SMOŁDZINO | M-Open | ||
56 | LANGNER-KAPCZYŃSKA Edyta | 59 | BEST BEASTS | SŁUPSK | K-Open | |
57 | DUDA Róża | 24 | BUKÓWKA | K-Open | ||
58 | SPYCHALSKI Artur | 94 | GARDNA WIELKA | M-Open | ||
59 | KOCUR Monika | 49 | SŁUPSK | K-Open | ||
60 | ISKRA Joanna | 33 | USTKA | K-Open | ||
61 | FRUBA Karina | 26 | STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECIN | REDZIKOWO | K-Open | |
62 | MURAWSKI Rafał | 71 | MYWYONI | SŁUPSK | M-Open | |
63 | KRASUCKA Izabela | 54 | SŁUPSK | K-Open | ||
64 | SZYMAŃSKI Damian | 102 | SŁUPSK | M-Open | ||
65 | MAJCHRZAK Dariusz | 66 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | M-Open | |
66 | RACZYŃSKI Roman | 79 | GASTRO DZIKI | SŁUPSK | M-Open | |
67 | KRZESZOWSKI Łukasz | 56 | GASTRO DZIKI | SŁUPSK | M-Open | |
68 | ANTOSIAK Grzegorz | 3 | SŁUPSK | M-Open | ||
69 | BIKUN Łukasz | 116 | SŁUPSK | M-Open | ||
70 | SZMIGIERO Sebastian | 100 | BIEGAMPOLESIE | SŁUPSK | M-Open | |
71 | CHALECKI Piotr | 147 | STRZELINO | M-Open | ||
72 | KARWASZ Krzysztof | 45 | KWAKOWO | M-Open | ||
73 | KRAJEWSKA Justyna | 53 | SŁUPSK | K-Open | ||
74 | MROZIK Janina | 123 | SŁUPSK | K-Open | ||
75 | KARCZ Andrzej | 44 | SŁUPSK | M-Open | ||
76 | KONKEL Joanna | 50 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | K-Open | |
77 | ZALEWSKI Grzegorz | 112 | W.P.K SŁOŃ TEAM | USTKA | M-Open | |
78 | SZEWCZYK Karolina | 98 | SŁUPSK | K-Open | ||
79 | RAHOZA Szymon | 131 | Ananaski | SIEMIANICE | M-Open | |
80 | CZERWIŃSKA Anna | 16 | SŁUPSK | K-Open | ||
81 | MICHAŁOWSKI Marcin | 142 | SŁUPSK | M-Open | ||
82 | ŻĄDEŁEK Jarek | 114 | USTKA | M-Open | ||
83 | BORODZIUK Aneta | 10 | SŁUPSK | K-Open | ||
84 | RZĄDKOWSKA Maria | 132 | USTKA | K-Open | ||
85 | GAWEŁ Iza | 30 | SŁUPSK | K-Open | ||
86 | LEWANDOWSKA Maria | 60 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K-Open | |
87 | LEWANDOWSKI Adam | 61 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-Open | |
88 | CZERWIŃSKI Przemysław | 17 | SŁUPSK | M-Open | ||
89 | KURLAPSKA Anna | 135 | NORDMEDIC | K-Open | ||
90 | PROKOP Renata | 76 | Ananaski | SŁUPSK | K-Open | |
91 | WYSZECKA Anna | 111 | SŁUPSK | K-Open | ||
92 | ROZENTAL Basia | 86 | Ananaski | SŁUPSK | K-Open | |
93 | JANCZAK Alicja | 34 | SŁUPSK | K-Open | ||
94 | SZMIGIERO Arkadiusz | 99 | W. P. K. SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M-Open | |
95 | WOJCIŃSKA Iwona | 110 | SŁUPSK | K-Open | ||
96 | ANDRZEJCZYK Ewelina | 2 | SŁUPSK | K-Open | ||
97 | BURMAN Tomasz | 13 | SŁUPSK | M-Open | ||
98 | DERRA Michał | 19 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | M-Open | |
99 | KAMIŃSKA Monika | 41 | SŁUPSK | K-Open | ||
99 | KAMIŃSKI Marcin | 40 | SŁUPSK | M-Open | ||
101 | SKIBIŃSKI Rafał | 91 | AJ TEAM | SŁUPSK | M-Open | |
102 | WIERNICKI O | 136 | NORDMEDIC | M-Open | ||
103 | KNIEĆ Krystian | 128 | M-Open | |||
104 | IZYKOWICZ Daria | 127 | SŁUPSK | K-Open | ||
105 | PAŁUCKA Lena | 126 | SŁUPSK | K-Open | ||
106 | TRUSIAK Agnieszka | 104 | NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-Open | |
107 | TYLKA Amelia | 125 | SŁUPSK | K-Open | ||
108 | JÜNGLING Aleksandra | 39 | KĘPICE | K-Open | ||
109 | GRUSZKA Dominik | 139 | NORDMEDIC | PĘPLINO | M-Open | |
110 | SKÓRA Aleksandra | 150 | WPK SŁOŃ TEAM | USTKA | K-Open | |
110 | PSZON Katarzyna | 149 | MPK SZON TEAM | USTKA | K-Open | |
112 | ROGALA Łukasz | 82 | SŁUPSK | M-Open | ||
113 | TURCZYN Grzegorz | 105 | SŁUPSK | M-Open | ||
114 | KOWALCZYK Justyna | 51 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K-Open | |
115 | KRYGIER Ireneusz | 55 | W.P.K. SŁOŃ TEAM | USTKA | M-Open | |
116 | PADIAS Paweł | 75 | GDYNIA | M-Open | ||
117 | PSUJEK Alan | 7 | SŁUPSK | M-Open | ||
118 | PSUJEK Seweryn | 130 | SŁUPSK | M-Open | ||
Niesklasyfikowani | ||||||
MIELCZAREK Mateusz | 137 | NORDMEDIC | SŁUPSK | M-Open |
Znaleziono 119 wynik(ów)