V TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFIS 2019 - INDYWIDUALNIE
V TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFiS 2019
V TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFiS 2019
Organizator : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem; AWFiS w Gdańsku; Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2019-05-05 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 18.6 km |
Zgłoszonych : | 119 |
Wystartowało : | 105 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 103 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Split_06K 0.6km | Poz | Split_Bike 14.8km | Split_Bike 14.9km | Poz | Finish_All 0.4km | Finish_All 0.8km | Finish_All 1.2km | Finish_All 1.6km | Finish_All 2km | |||||
1 | RUCIŃSKI Marcin | 135 | TRIBA BOSIR BARCIN | BARCIN WIEŚ | M40 | 00:10:39 | 20 | 00:02:33 | 00:40:07 | 00:42:08 | 7 | 00:00:34 | 00:01:34 | 00:03:07 | 00:04:39 | 00:06:12 | 00:07:45 | ||||
2 | HORSTEN Bastian | 82 | TRI TALENT TEAM GDAŃSK | GDAŃSK | M16 | 00:08:19 | 3 | 00:02:36 | 00:45:21 | 00:46:51 | 23 | 00:00:33 | 00:01:42 | 00:03:25 | 00:05:07 | 00:06:48 | 00:08:30 | ||||
3 | RETERSKI Damian | 132 | KOSZALIN | M16 | 00:08:18 | 2 | 00:02:38 | 00:45:23 | 00:46:50 | 22 | 00:00:35 | 00:01:47 | 00:03:35 | 00:05:29 | 00:07:18 | 00:09:06 | |||||
4 | BORYNA Bartek | 62 | TRI TALENT TEAM GDAŃSK | GDAŃSK | M14 | 00:10:52 | 25 | 00:02:25 | 00:45:40 | 00:47:35 | 25 | 00:00:37 | 00:01:49 | 00:03:41 | 00:05:34 | 00:07:27 | 00:09:23 | ||||
5 | LOREK Kinga | 107 | MKS TRUSO ELBLĄG | ELBLĄG | K18 | 00:08:48 | 4 | 00:02:17 | 00:50:38 | 00:52:30 | 54 | 00:00:40 | 00:01:49 | 00:03:37 | 00:05:21 | 00:07:06 | 00:08:54 | ||||
6 | KITA Maciej | 94 | WITASZYCE | M30 | 00:11:09 | 31 | 00:02:35 | 00:47:53 | 00:49:59 | 38 | 00:00:33 | 00:02:00 | 00:03:57 | 00:05:52 | 00:07:48 | 00:09:44 | |||||
7 | OKRÓJ Maksymilian | 115 | KOŚCIERZYNA | M14 | 00:09:22 | 5 | 00:03:46 | 00:53:08 | 00:54:59 | 70 | 00:00:40 | 00:01:54 | 00:03:45 | 00:05:34 | 00:07:23 | 00:09:15 | |||||
8 | BRONOWICKA Aleksandra | 63 | GDYNIA | K18 | 00:13:55 | 75 | 00:04:10 | 00:54:12 | 00:55:59 | 74 | 00:00:46 | 00:02:09 | 00:04:22 | 00:06:35 | 00:08:54 | 00:11:14 | |||||
9 | MAZIARCZYK Maksymilian | 112 | SPORTEVO | GDAŃSK | M14 | 00:12:37 | 57 | 00:04:55 | 00:57:27 | 00:59:28 | 84 | 00:00:39 | 00:01:54 | 00:03:53 | 00:05:46 | 00:07:39 | 00:09:30 | ||||
10 | PISAŃSKA Paulina | 124 | GDAŃSK | K18 | 00:10:41 | 21 | 00:03:07 | 01:00:32 | 01:03:22 | 91 | 00:00:51 | 00:02:20 | 00:04:37 | 00:06:51 | 00:09:03 | 00:11:16 | |||||
11 | WÓJCIK Natalia Damroka | 159 | SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI | GDYNIA | K18 | 00:11:32 | 35 | 00:03:58 | 01:09:51 | 01:12:42 | 99 | 00:00:51 | 00:02:13 | 00:04:28 | 00:06:44 | 00:09:03 | 00:11:23 | ||||
12 | JĘDRZEJEWSKA Anna | 87 | GDAŃSK | K18 | 00:14:02 | 77 | 00:05:18 | 01:16:36 | 01:19:38 | 102 | 00:00:54 | 00:03:02 | 00:06:02 | 00:08:59 | 00:12:02 | 00:14:54 |
Znaleziono 12 wynik(ów)