V TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFIS 2019 - INDYWIDUALNIE
V TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFiS 2019
V TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFiS 2019
Organizator : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem; AWFiS w Gdańsku; Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2019-05-05 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 18.6 km |
Zgłoszonych : | 119 |
Wystartowało : | 105 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 103 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Split_06K 0.6km | Poz | Split_Bike 14.8km | |||||
1 | KRZEMIŃSKI Jakub | 98 | BIKE U UP - EUROPELL | GDAŃSK | M18 | 00:09:22 | 6 | 00:01:34 | 00:38:09 | |||||
2 | CZAJKOWSKI Paweł | 68 | BCT TEAM GDYNIA | GDYNIA | M30 | 00:10:10 | 10 | 00:01:38 | 00:37:33 | |||||
3 | WYSŁOUCH Michał | 160 | F3TEAM | GDAŃSK | M30 | 00:09:42 | 8 | 00:01:46 | 00:38:20 | |||||
4 | PEEK Marcin (Peku) | 121 | SZKOŁA PŁYWANIA AQUATIC | KOŚCIERZYNA | M30 | 00:09:39 | 7 | 00:02:02 | 00:39:06 | |||||
5 | FELON Michał | 75 | ZDROWYROWER | GDYNIA | M40 | 00:12:02 | 48 | 00:02:01 | 00:37:00 | |||||
6 | DOBOSIK Damian | 71 | 3ATHLETE | ELBLĄG | M30 | 00:10:19 | 13 | 00:01:46 | 00:39:11 | |||||
7 | BLUJ Mikołaj | 57 | GDYNIA | M18 | 00:10:13 | 11 | 00:01:57 | 00:40:18 | ||||||
8 | KUKULSKI Karol | 100 | AMW GDYNIA | GDYNIA | M18 | 00:07:50 | 1 | 00:02:59 | 00:42:29 | |||||
9 | RUCIŃSKI Marcin | 135 | TRIBA BOSIR BARCIN | BARCIN WIEŚ | M40 | 00:10:39 | 20 | 00:02:33 | 00:40:07 | |||||
10 | GRZYWACZ Maciej | 80 | AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA | GDYNIA | M18 | 00:10:57 | 29 | 00:03:12 | 00:40:15 | |||||
11 | SUSKA Arkadiusz | 146 | 4YOURBIKE / ASTRAINER - MASAŻ MOBILNY | GDYNIA | M40 | 00:11:42 | 37 | 00:02:29 | 00:41:24 | |||||
12 | GNIOT Jacek | 78 | WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A. | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:11:50 | 43 | 00:01:53 | 00:42:04 | |||||
13 | HORSTEN Bastian | 82 | TRI TALENT TEAM GDAŃSK | GDAŃSK | M16 | 00:08:19 | 3 | 00:02:36 | 00:45:21 | |||||
14 | RAGUZA Grzegorz | 131 | GDYNIA | M40 | 00:10:55 | 27 | 00:04:41 | 00:40:41 | ||||||
15 | SPRENGEL Grzegorz | 139 | LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! | GDAŃSK | M30 | 00:12:03 | 49 | 00:02:00 | 00:42:14 | |||||
16 | RETERSKI Damian | 132 | KOSZALIN | M16 | 00:08:18 | 2 | 00:02:38 | 00:45:23 | ||||||
17 | MARZEC Mieszko | 111 | GDYNIA | M40 | 00:10:28 | 16 | 00:03:33 | 00:42:28 | ||||||
18 | PARACKI Tomasz | 120 | F3TEAM | SIERAKOWICE | M18 | 00:10:52 | 24 | 00:02:01 | 00:43:41 | |||||
19 | PODHORODECKI Arkadiusz | 125 | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM | ELBLĄG | M50 | 00:10:56 | 28 | 00:02:16 | 00:43:51 | |||||
20 | BAUMGART Michał | 53 | STRASZYN | M30 | 00:11:49 | 42 | 00:01:58 | 00:44:05 | ||||||
21 | DRAPELLA Dariusz | 72 | CZAJA TRAINING SYSTEM | GDAŃSK | M60+ | 00:11:43 | 38 | 00:02:27 | 00:43:44 | |||||
22 | JĘDRKOWIAK Piotr | 86 | SIERAKOWICE/PACZEWO | M30 | 00:11:47 | 40 | 00:02:00 | 00:44:16 | ||||||
23 | SADOWSKI Andrzej | 137 | BURSZTYNOWE SMOKI JUBINALE | GDAŃSK | M40 | 00:10:14 | 12 | 00:01:42 | 00:46:38 | |||||
24 | BORYNA Bartek | 62 | TRI TALENT TEAM GDAŃSK | GDAŃSK | M14 | 00:10:52 | 25 | 00:02:25 | 00:45:40 | |||||
25 | SZYMKOW Sławek | 150 | BANACH SPORT TEAM | STRASZYN | M40 | 00:11:56 | 45 | 00:03:08 | 00:44:31 | |||||
26 | ZIÓŁKOWSKI Julian | 163 | STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY | GDAŃSK | M50 | 00:11:13 | 32 | 00:02:54 | 00:45:53 | |||||
27 | AMBROZIAK Krzysztof | 51 | AUTOPAY SPORTS TEAM | GDAŃSK | M40 | 00:11:18 | 33 | 00:02:57 | 00:46:11 | |||||
28 | PACZKOWSKI Maciej | 118 | GDYNIA | M30 | 00:10:24 | 14 | 00:03:07 | 00:47:25 | ||||||
29 | STENKA Tomasz | 145 | REDA | M18 | 00:12:36 | 56 | 00:02:11 | 00:46:11 | ||||||
30 | KARPOWICZ Grzegorz | 92 | KAREPLAND | GDYNIA | M30 | 00:13:50 | 73 | 00:02:23 | 00:44:53 | |||||
31 | OZOROWSKI Lukasz | 117 | SIMPLY MADE | GDAŃSK | M30 | 00:12:31 | 55 | 00:02:52 | 00:45:48 | |||||
32 | KITA Maciej | 94 | WITASZYCE | M30 | 00:11:09 | 31 | 00:02:35 | 00:47:53 | ||||||
33 | DZIOBA Michał | 74 | TRI DZIOBA | SOPOT | M40 | 00:11:08 | 30 | 00:03:32 | 00:47:52 | |||||
34 | BORYNA Jarek | 61 | GDAŃSK | M50 | 00:12:21 | 53 | 00:04:03 | 00:46:13 | ||||||
35 | PACZKOWSKI Maciej | 119 | SP 4 REDA/MOSIR REDA | REDA | M18 | 00:14:17 | 86 | 00:02:21 | 00:46:10 | |||||
36 | KUDREWICZ Mirek | 99 | SILCO | GDAŃSK | M50 | 00:13:47 | 72 | 00:03:03 | 00:46:00 | |||||
37 | WASIEWICZ Paweł | 168 | OMIDA RUN TEAM | SOPOT | M30 | 00:10:52 | 23 | 00:03:47 | 00:48:12 | |||||
38 | ŁOPACIŃSKI Tomasz | 108 | SPORTEVO | GDAŃSK | M40 | 00:11:56 | 46 | 00:02:59 | 00:48:33 | |||||
39 | HORSTEN Peter | 81 | ASPIRE POWER CLUB | GDAŃSK | M50 | 00:11:38 | 36 | 00:04:58 | 00:47:34 | |||||
40 | MAGRIAN Krzysztof | 109 | REDA | M40 | 00:11:46 | 39 | 00:03:58 | 00:48:34 | ||||||
41 | SZYMANIEWSKI Paweł | 149 | GDAŃSK | M40 | 00:13:25 | 68 | 00:03:43 | 00:47:17 | ||||||
42 | KWIATKOWSKI Tomasz | 102 | POGÓRZE | M40 | 00:13:06 | 64 | 00:03:40 | 00:47:45 | ||||||
43 | STASIAK Krzysztof | 142 | HELLMANN | GDAŃSK | M40 | 00:10:54 | 26 | 00:03:42 | 00:50:08 | |||||
44 | SZUFARSKI Przemek | 148 | GDAŃSK | M30 | 00:10:48 | 22 | 00:03:02 | 00:50:57 | ||||||
45 | BEDNAREK Krzysztof | 54 | SPORTEVO | GDYNIA | M50 | 00:14:17 | 85 | 00:02:10 | 00:48:47 | |||||
46 | KULPIŃSKI Dariusz | 101 | PASŁĘK | M18 | 00:14:14 | 83 | 00:03:12 | 00:47:51 | ||||||
47 | JANICKI Sebastian | 83 | INDASA | GDAŃSK | M40 | 00:12:17 | 52 | 00:04:13 | 00:48:49 | |||||
48 | PORZEŻYŃSKI Maciej | 129 | RUN BEACH MORNING | GDAŃSK | M18 | 00:10:36 | 19 | 00:02:12 | 00:52:50 | |||||
49 | BYZDRA Krzysztof | 66 | BBL GDAŃSK | CHWASZCZYNO | M40 | 00:13:14 | 67 | 00:02:11 | 00:50:30 | |||||
50 | PROSZOWSKI Piotr | 130 | ŁÓDŹ | M18 | 00:13:11 | 66 | 00:02:37 | 00:50:10 | ||||||
51 | OKRÓJ Maksymilian | 115 | KOŚCIERZYNA | M14 | 00:09:22 | 5 | 00:03:46 | 00:53:08 | ||||||
52 | RÓŻYCKI Paweł | 134 | GDAŃSK | M30 | 00:14:44 | 92 | 00:03:59 | 00:47:46 | ||||||
53 | STASIEWICZ Daniel | 143 | GDAŃSK | M30 | 00:09:56 | 9 | 00:03:32 | 00:53:08 | ||||||
54 | SAWIŃSKI Jarosław | 138 | STRASZYN | M30 | 00:11:55 | 44 | 00:05:03 | 00:49:48 | ||||||
55 | BOROWIECKI Adrian | 60 | GDYNIA | M18 | 00:11:20 | 34 | 00:03:41 | 00:52:12 | ||||||
56 | BUDA Łukasz | 65 | GDYNIA | M18 | 00:13:10 | 65 | 00:03:36 | 00:50:32 | ||||||
57 | DĘBICKI Artur | 70 | GDYNIA | M50 | 00:10:33 | 17 | 00:03:35 | 00:53:19 | ||||||
58 | SZAFRAŃSKI Marek | 147 | BBL AWF GDAŃSK | MOSTY | M50 | 00:12:11 | 51 | 00:04:05 | 00:51:17 | |||||
59 | MIOTK Michał | 113 | GDYNIA | M30 | 00:12:08 | 50 | 00:02:39 | 00:52:54 | ||||||
60 | ZADROGA Piotr | 161 | DRINK TEAM | GDAŃSK | M40 | 00:14:13 | 82 | 00:05:40 | 00:47:59 | |||||
61 | LIS Tomasz | 106 | GDAŃSK | M40 | 00:14:46 | 93 | 00:03:41 | 00:49:46 | ||||||
62 | STAWICKI Andrzej | 144 | ASPIRE POWER CLUB | GDAŃSK | M30 | 00:12:56 | 60 | 00:05:00 | 00:50:36 | |||||
63 | BARANOWSKI Michał | 52 | ZHR | GDYNIA | M18 | 00:12:41 | 59 | 00:04:04 | 00:52:03 | |||||
64 | KALINOWSKI Karol | 88 | KALIN TEAM | WEJHEROWO | M18 | 00:14:12 | 81 | 00:02:26 | 00:52:12 | |||||
65 | KONEFAŁ Krzysztof | 96 | GDAŃSK | M30 | 00:14:18 | 87 | 00:01:29 | 00:54:19 | ||||||
66 | CZUCHA Maciek | 69 | ASPIRE POWER CLUB | GDAŃSK | M30 | 00:14:03 | 79 | 00:03:45 | 00:52:31 | |||||
67 | ULASIŃSKI Maciej | 153 | GDAŃSK | M40 | 00:10:35 | 18 | 00:03:30 | 00:56:29 | ||||||
68 | LIPKOWSKI Paweł | 105 | 3ATHLETE | TCZEW | M30 | 00:16:20 | 99 | 00:01:50 | 00:53:11 | |||||
69 | GLESZCZYŃSKI Michał | 77 | GDAŃSK | M30 | 00:14:29 | 89 | 00:01:18 | 00:55:46 | ||||||
70 | KĘSICKI Sebastian | 93 | KWIDZYN | M40 | 00:12:58 | 63 | 00:03:42 | 00:55:07 | ||||||
71 | PIETRZAK Tomasz | 122 | GDAŃSK | M50 | 00:14:29 | 90 | 00:04:15 | 00:55:15 | ||||||
72 | MAZIARCZYK Maksymilian | 112 | SPORTEVO | GDAŃSK | M14 | 00:12:37 | 57 | 00:04:55 | 00:57:27 | |||||
73 | WIERZGAŁA Piotr | 156 | ASPIRE POWER CLUB | GDAŃSK | M30 | 00:12:58 | 61 | 00:04:57 | 00:58:41 | |||||
74 | RUDNICKI Maciej | 136 | ASPIRE POWER CLUB | GDYNIA | M30 | 00:13:55 | 76 | 00:05:20 | 00:57:37 | |||||
75 | KAMAĆ Kamil | 89 | GDAŃSK | M30 | 00:12:22 | 54 | 00:04:51 | 01:01:06 | ||||||
76 | PORAJ-GÓRECKI Rafał | 127 | SPORTEVO | GDAŃSK | M18 | 00:14:54 | 95 | 00:03:44 | 01:00:53 | |||||
77 | KOSTECKI Mariusz | 97 | ASPIRE POWER CLUB | GDAŃSK | M30 | 00:14:16 | 84 | 00:05:45 | 00:59:48 | |||||
78 | BOGALECKI Marek | 58 | SAFE SPORT TEAM | GDAŃSK | M60+ | 00:15:06 | 96 | 00:05:20 | 01:00:41 | |||||
79 | ZŁOTOWSKI Piotr | 164 | SPORTEVO | GDAŃSK | M60+ | 00:17:32 | 102 | 00:04:48 | 00:58:49 | |||||
80 | KANIECKI Jan | 90 | GDYNIA | M18 | 00:15:35 | 97 | 00:02:13 | 01:06:21 | ||||||
81 | KOPCZYŃSKI Waldemar | 166 | PUSZCZYKOWO | M60+ | 00:14:27 | 88 | 00:03:42 | 01:06:15 | ||||||
82 | WACHUŁKA Paweł | 155 | SPORTEVO | GDAŃSK | M40 | 00:13:45 | 70 | 00:06:38 | 01:04:58 | |||||
83 | GRZONKA Adam | 79 | KARTUZY | M40 | 00:13:45 | 71 | 00:06:20 | 01:10:07 | ||||||
84 | BOROWA Patryk | 59 | ASPIRE POWER CLUB | GDYNIA | M30 | 00:25:48 | 105 | 00:07:10 | 01:18:24 | |||||
85 | LELONTKO Maciej | 103 | ASPIRE POWER CLUB | GDYNIA | M40 | 00:16:59 | 100 | 00:05:17 |
Znaleziono 85 wynik(ów)