Organizator : | Rada Dzielnicy Oliwa; Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2018-10-14 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 160 |
Wystartowało : | 144 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 144 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Start_All 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | URBAŃSKA Magdalena | 225 | GDYNIA | K30-39 | 00:37:16 | ||
2 | BARTOSZ Mirela | 8 | PRUSZCZ GDAŃSKI | K18-29 | 00:29:46 | ||
3 | WESTRYCH Julia | 231 | GDYNIA | K30-39 | 00:24:21 | ||
4 | PUCHOWSKA Ewelina | 261 | Apteka Gemini Team | GDANSK | K30-39 | 00:26:42 | |
5 | HOPPA Anna | 286 | BOLSZEWO | K30-39 | 00:34:02 | ||
6 | OGONOWSKA Agnieszka | 136 | BARTOSZYCE | K40-49 | 00:27:39 | ||
7 | POPOWSKA Magdalena | 158 | WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZIE PG | GDAŃSK | K40-49 | 00:25:40 | |
8 | SURDYKOWSKA Monika | 194 | GDAŃSK | K18-29 | 00:28:22 | ||
9 | ZDROJEWSKA Katarzyna | 250 | GDAŃSK | K30-39 | 00:26:40 | ||
10 | LEWIŃSKA Luiza | 287 | WARSZAWA | K30-39 | 00:27:28 | ||
11 | ŚWITOŃSKA Aleksandra | 215 | GDYNIA | K40-49 | 00:31:43 | ||
12 | CZARNOBAJ Martyna | 22 | GDAŃSK | K18-29 | 00:27:53 | ||
13 | GRZEGOREK Małgorzata | 44 | GDAŃSK | K30-39 | 00:30:59 | ||
14 | TOMASIŃSKA Monika | 219 | O-SOWA BIEGA | BANINO | K40-49 | 00:32:01 | |
15 | DUŻYŃSKA Agata | 30 | BIEGAJ Z GŁOWĄ | GDAŃSK | K30-39 | 00:28:12 | |
16 | LELIWA Sylwia | 101 | RBM TEAM | GDAŃSK | K18-29 | 00:25:57 | |
17 | GŁUSZEK Bożena | 290 | GDYNIA | K50-59 | 00:29:17 | ||
18 | BOGUSZEWSKA Ela | 288 | GDAŃSK | K40-49 | 00:35:10 | ||
19 | KUCHTA Małgorzata | 87 | GDAŃSK | K40-49 | 00:31:08 | ||
20 | SKOSOLAS Agnieszka | 175 | 1 | MOSTY | K40-49 | 00:27:23 | |
21 | BABEROWSKA Jolanta | 4 | TREC TEAM | GDAŃSK OLIWA | K40-49 | 00:31:42 | |
22 | KURPISZ-SKWARCZAK Karolina | 94 | GDYNIA | K30-39 | 00:32:19 | ||
23 | CHMIELECKA Paulina | 18 | TORUŃ | K18-29 | 00:32:20 | ||
24 | ŁUBKOWSKA Grażyna | 108 | BIEGAJ Z GŁOWĄ | GDAŃSK | K60-69 | 00:34:14 | |
25 | TOMCZAK Dorota | 221 | GDAŃSK | K50-59 | 00:29:15 | ||
26 | NOWAK Monika | 263 | GDYNIA | K18-29 | 00:27:10 | ||
27 | KOSIŃSKA Justyna | 78 | GDAŃSK | K30-39 | 00:36:16 | ||
28 | KURLOVICH Hanna | 93 | GDAŃSK | K18-29 | 00:29:05 | ||
29 | KNITTER Kalina | 291 | Geoban | GDYNIA | K18-29 | 00:31:40 | |
30 | RAŹNIKIEWICZ Aleksandra | 165 | GDAŃSK | K30-39 | 00:33:59 | ||
31 | KACZMAREK Sylwia | 62 | O-SOWA BIEGA | GDAŃSK | K40-49 | 00:34:48 | |
32 | SOŁTYSIAK Natalia | 179 | GDAŃSK | K30-39 | 00:29:30 | ||
33 | STYLSKA Anna | 188 | MIŚKI | GDAŃSK | K18-29 | 00:22:51 | |
34 | TULIMOWSKA Monika | 223 | GDAŃSK | K18-29 | 00:29:02 | ||
35 | TROJANOWSKA Bogumiła | 222 | BIEGAJ Z GŁOWĄ | GDAŃSK-OLIWA | K50-59 | 00:34:08 | |
36 | ŻYWICA Katarzyna | 258 | GDAŃSK | K18-29 | 00:36:55 | ||
37 | STANKIEWICZ Katarzyna | 182 | WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY | GDAŃSK | K40-49 | 00:29:06 | |
38 | STUDENT Beata | 186 | BELLA-SI! KOSMETYKA GDYNIA | BOJANO | K40-49 | 00:34:08 | |
39 | KARSKA Natalia | 68 | ASE | DĘBOGÓRZE | K18-29 | 00:38:09 | |
40 | KOSCHEMBAHR-ŁYSKOWSKA Danuta | 77 | SOPOT | K18-29 | 00:35:01 | ||
41 | CIEŚLUKOWSKA Agata | 21 | GDYNIA | K30-39 | 00:30:56 | ||
42 | ANDRZEJEWSKA Katarzyna | 2 | GDAŃSK | K18-29 | 00:25:10 | ||
43 | BARTOSZ Sylwia | 7 | GDAŃSK | K18-29 | 00:27:41 | ||
44 | SUŁKOWSKA Agnieszka | 193 | GDAŃSK | K18-29 | 00:29:09 | ||
45 | WICKA Anna | 292 | KARTUZY | K30-39 | 00:30:02 | ||
46 | BRODZIK Martyna | 274 | LISEWO MALB. | K30-39 | 00:34:41 | ||
47 | KRZYŻAK Joanna | 84 | GDAŃSK | K40-49 | 00:36:37 |
Znaleziono 47 wynik(ów)