Organizator : | Rada Dzielnicy Oliwa; Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2018-10-14 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 160 |
Wystartowało : | 144 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 144 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Start_All 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MODERHAK Mateusz | 119 | GDAŃSK | M30-39 | 00:19:00 | ||
2 | SUCHENIA Piotr | 190 | INOV-8 TEAM / FJORD NANSEN TEST TEAM / RUNPASSION.PL | REDA | M30-39 | 00:19:01 | |
3 | SAMSONOV Sergey | 259 | GDANSK | M30-39 | 00:19:14 | ||
4 | PALASCHKE Michał | 141 | SPORTOWY MAJKEL | GDAŃSK | M18-29 | 00:19:20 | |
5 | KUHN Piotr | 88 | ASE | GDAŃSK | M18-29 | 00:19:51 | |
6 | PEPLIŃSKI Grzegorz | 145 | GDAŃSK | M40-49 | 00:19:56 | ||
7 | WIATROWSKI Krzysztof | 232 | TRIWIATRAKI RUN-PASSION.PL | KOWALE | M40-49 | 00:20:10 | |
8 | ZAWISZA Dariusz | 249 | BCT TEAM | GDAŃSK | M40-49 | 00:21:11 | |
9 | LACHOWICZ Adrian | 99 | GDYNIA | M30-39 | 00:21:29 | ||
10 | TORBICZ Piotr | 269 | GDAŃSK | M40-49 | 00:21:35 | ||
11 | OLENDER Tomasz | 138 | GRUDZIĄDZ | M30-39 | 00:21:42 | ||
12 | SUŁEK Grzegorz | 192 | JEPPESEN POLAND | RZESZÓW | M30-39 | 00:21:42 | |
13 | SZAJDZIUK Piotr | 195 | GDAŃSK | M40-49 | 00:21:42 | ||
14 | ZACHARIASZ Maciej | 246 | GDAŃSK | M30-39 | 00:22:04 | ||
15 | ANTKOWIAK Mikołaj | 3 | AMW GDYNIA | GDYNIA | M18-29 | 00:22:06 | |
16 | KOŁTUNIAK Zbigniew | 74 | EPAM TEAM | GDANSK | M30-39 | 00:22:16 | |
17 | HOLK-ŁEBIŃSKI Mateusz | 49 | SIERAKOWICE | M18-29 | 00:22:18 | ||
18 | DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd | 26 | BIEGAMYRAZEM.PL | CHWASZCZYNO | M60-69 | 00:22:35 | |
19 | ZNAJMIECKI Piotr | 254 | BANINO | M30-39 | 00:22:40 | ||
20 | STYLSKI Michał | 189 | MIŚKI | GDAŃSK | M30-39 | 00:22:45 | |
21 | PIEŃKOWSKI Tomasz | 148 | SAKO GDYNIA | GDAŃSK | M30-39 | 00:22:48 | |
22 | BABEROWSKI Marek | 5 | GDAŃSK OLIWA | M50-59 | 00:23:00 | ||
23 | JANCZAK Sławomir | 289 | Dream Tri Team | PSZCZÓŁKI | M30-39 | 00:23:00 | |
24 | SZATKOWSKI Józef | 196 | MORSY Z GRUDZIĄDZA | GRUDZIĄDZ | M60-69 | 00:23:12 | |
25 | SZYMAŃSKI Artur | 206 | LOTOS TEAM | GDAŃSK | M40-49 | 00:23:18 | |
26 | KACZMAREK Maciej | 60 | OMIDA RUN TEAM | GDAŃSK | M18-29 | 00:23:21 | |
27 | JABŁOŃSKI Andrzej | 52 | BIEGAM BO LUBIĘ | CZARNE | M40-49 | 00:23:27 | |
28 | PERZYŃSKI Filip | 146 | GDAŃSK | M18-29 | 00:23:31 | ||
29 | BIAŁOWĄS Maciej | 278 | KS ISKRA | GDAŃSK | M40-49 | 00:23:38 | |
30 | MILLER Jan | 118 | ASE | GDAŃSK | M30-39 | 00:23:39 | |
31 | ZIELONKA Michał | 252 | SOMONINO | M18-29 | 00:23:40 | ||
32 | ŚWIĘCICKI Tomasz | 214 | GDAŃSK | M30-39 | 00:23:43 | ||
33 | JAKUBOWSKI Maciej | 55 | PGB SPORTOWA PACZKA | GDAŃSK | M30-39 | 00:23:44 | |
34 | MAKURAT Michał | 113 | GDAŃSK | M30-39 | 00:23:44 | ||
35 | POLAK Mikołaj | 156 | GDAŃSK | M30-39 | 00:23:50 | ||
36 | FELD Maciej | 32 | BYDGOSZCZ | M60-69 | 00:23:55 | ||
37 | TOMASZEWSKI Mieczysław | 220 | KŁANINO | M60-69 | 00:24:01 | ||
38 | KACZMAREK Krzysztof | 61 | O-SOWA BIEGA | GDAŃSK | M40-49 | 00:24:06 | |
39 | KUCAL Maciej | 86 | 3ATHLETE | GDAŃSK | M30-39 | 00:24:13 | |
40 | LIPKOWSKI Paweł | 106 | 3ATHLETE | TCZEW | M30-39 | 00:24:13 | |
41 | LEHMANN Dawid | 100 | GDAŃSK | M30-39 | 00:24:15 | ||
42 | MAHIAT Thibault | 111 | GDAŃSK | M30-39 | 00:24:20 | ||
43 | ZEMKE Stefan | 251 | GDAŃSK | M40-49 | 00:24:25 | ||
44 | KRÓL Michał | 82 | SOPOT | M30-39 | 00:24:26 | ||
45 | ROSZYK Paweł | 169 | WITKOWO | M50-59 | 00:24:33 | ||
46 | STUDENT Tomasz | 185 | BELLA-SI! KOSMETYKA GDYNIA | BOJANO | M50-59 | 00:24:38 | |
47 | WOJSA Marcin | 237 | GDAŃSK | M30-39 | 00:24:45 | ||
48 | ORENOWICZ Jarosław | 139 | TUFORULEZ | SOPOT | M50-59 | 00:25:02 | |
49 | NAWROT Witold | 128 | GDAŃSK | M30-39 | 00:25:12 | ||
50 | PORTEE Jacek | 260 | O-SOWA BIEGA | GDAŃSK | M40-49 | 00:25:16 | |
51 | WASIL Łukasz | 230 | GDAŃSK | M18-29 | 00:25:23 | ||
52 | GAJDUS Wiktor | 37 | DCT DRUŻYNA BIEGOWA | GDAŃSK | M30-39 | 00:25:23 | |
53 | WRZESIŃSKI Paweł | 239 | GDAŃSK | M30-39 | 00:25:26 | ||
54 | SOBIERAJ Grzegorz | 176 | GDAŃSK | M30-39 | 00:25:39 | ||
55 | LIPKOWSKI Rafał | 105 | GDAŃSK | M40-49 | 00:25:47 | ||
56 | SZMAGLIŃSKI Bartosz | 199 | HEL | M30-39 | 00:26:06 | ||
57 | ROLA Michał | 168 | GDAŃSK | M40-49 | 00:26:11 | ||
58 | SUCHOPARSKI Szczepan | 191 | MUŃ MUŃ MUŃ TEAM | GDYNIA | M18-29 | 00:26:12 | |
59 | HILDEBRANDT Cezary | 48 | KARTUZY | M18-29 | 00:26:12 | ||
60 | ŚLIWKA Jarosław | 210 | GDAŃSK | M40-49 | 00:26:15 | ||
61 | NAJDER Kacper | 293 | GDANSK | M40-49 | 00:26:18 | ||
62 | KONASZEWSKI Sławomir | 76 | GDAŃSK | M40-49 | 00:26:54 | ||
63 | WYTRWAŁ Tomasz | 243 | GDYNIA | M40-49 | 00:26:59 | ||
64 | SOBIESZCZYK Tomasz | 177 | GDAŃSK | M50-59 | 00:27:00 | ||
65 | URBAŃSKI Dariusz | 226 | GDYNIA | M30-39 | 00:27:01 | ||
66 | WORZALA Wojciech | 238 | SPECOPS | GDYNIA | M40-49 | 00:27:08 | |
67 | SZYMAŃSKI Marek | 207 | GDAŃSK | M30-39 | 00:27:20 | ||
68 | HEWELT Karol | 47 | GDYNIA | M18-29 | 00:27:28 | ||
69 | SZYDŁOWSKI Gaweł | 205 | ŁÓDŹ RATUNKOWA | GDAŃSK | M18-29 | 00:27:38 | |
70 | KULESZA Piotr | 89 | GDAŃSK | M40-49 | 00:27:44 | ||
71 | PŁASKONOS Marek | 151 | ASE | GDAŃSK | M30-39 | 00:27:46 | |
72 | LACH Rafał | 98 | GDYNIA | M30-39 | 00:28:11 | ||
73 | KRZYSZTOFIAK Marek | 83 | GRUPA TRÓJMIASTO | STEBLEWO | M60-69 | 00:28:39 | |
74 | KOWALSKI Adam | 80 | MIELŻYN | MIELŻYN | M50-59 | 00:28:52 | |
75 | GLINKA Bartłomiej | 41 | GDAŃSK | M40-49 | 00:28:56 | ||
76 | KARNAS Kamil | 67 | GDAŃSK | M18-29 | 00:28:57 | ||
77 | ORŁOWSKI Piotr | 140 | GDYNIA | M30-39 | 00:29:00 | ||
78 | FILIPOWICZ Wojciech | 33 | GDYNIA | M30-39 | 00:29:03 | ||
79 | GRZENKOWICZ Michał | 45 | ZAKON FENIKSA | REDA | M18-29 | 00:29:10 | |
80 | KURAJK Paweł | 90 | MICHALIN KORONKI | M30-39 | 00:29:20 | ||
81 | STYKUC Dariusz | 187 | GDAŃSK | M30-39 | 00:30:37 | ||
82 | SIEMIŃSKI Jerzy | 173 | ARCON | GDAŃSK | M50-59 | 00:30:44 | |
83 | PĄCZEK Andrzej | 144 | COOKIES | GDAŃSK | M40-49 | 00:30:48 | |
84 | SZYDŁOWSKI Mirosław | 204 | GDAŃSK | M40-49 | 00:30:49 | ||
85 | HORNY Wojtek | 50 | GDAŃSK | M40-49 | 00:30:58 | ||
86 | KARSKI Kamil | 69 | ASE | GDYNIA | M18-29 | 00:31:32 | |
87 | KARCZEWSKI Ireneusz | 65 | PUŁAWY | M40-49 | 00:31:59 | ||
88 | GITNER Marcin | 40 | PIĘKNI I BESTIE | GDYNIA | M40-49 | 00:32:13 | |
89 | SZCZĘSNY Tadeusz | 197 | GDAŃSK | M60-69 | 00:32:17 | ||
90 | KURAJK Marian | 91 | GDAŃSK | M60-69 | 00:32:58 | ||
91 | FORMELA Marceli | 35 | GDAŃSK | M18-29 | 00:33:59 | ||
92 | GĘBSKI Andrzej | 39 | GDAŃSK | M30-39 | 00:34:00 | ||
93 | JANKOWSKI Mateusz | 57 | GDAŃSK | M18-29 | 00:34:12 | ||
94 | WOJNOWSKI Krzysztof | 236 | ASE | GDAŃSK | M18-29 | 00:34:20 | |
95 | ŚLUFARSKI Marcin | 211 | GDYNIA | M18-29 | 00:35:01 | ||
96 | STANISZEWSKI Jacek | 181 | ALGECO | GDYNIA | M50-59 | 00:35:48 | |
97 | BRUSKI Dariusz | 16 | GDAŃSK | M50-59 | 00:35:57 |
Znaleziono 97 wynik(ów)