Organizator : | Rada Dzielnicy Oliwa; Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2018-10-14 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 160 |
Wystartowało : | 144 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 144 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Start_All 5km | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WIATROWSKI Krzysztof | 232 | TRIWIATRAKI RUN-PASSION.PL | KOWALE | M40-49 | 1 | M 5 | 00:20:10 | 00:40:24.60 | 4:02 | 14.8 (100%) | ||
2 | PEPLIŃSKI Grzegorz | 145 | GDAŃSK | M40-49 | 2 | M 7 | 00:19:56 | 00:41:03.95 | +00:00:39 (1.6%) | 4:06 | 14.6 (98.6%) | ||
3 | ZAWISZA Dariusz | 249 | BCT TEAM | GDAŃSK | M40-49 | 3 | M 8 | 00:21:11 | 00:43:04.15 | +00:02:39 (6.2%) | 4:18 | 13.9 (93.9%) | |
4 | TORBICZ Piotr | 269 | GDAŃSK | M40-49 | 4 | M 10 | 00:21:35 | 00:43:55.70 | +00:03:31 (8.0%) | 4:23 | 13.7 (92.6%) | ||
5 | SZAJDZIUK Piotr | 195 | GDAŃSK | M40-49 | 5 | M 12 | 00:21:42 | 00:44:05.55 | +00:03:40 (8.4%) | 4:24 | 13.6 (91.9%) | ||
6 | SZYMAŃSKI Artur | 206 | LOTOS TEAM | GDAŃSK | M40-49 | 6 | M 25 | 00:23:18 | 00:47:00.75 | +00:06:36 (14.0%) | 4:42 | 12.8 (86.5%) | |
7 | BIAŁOWĄS Maciej | 278 | KS ISKRA | GDAŃSK | M40-49 | 7 | M 27 | 00:23:38 | 00:47:10.40 | +00:06:45 (14.3%) | 4:43 | 12.7 (85.8%) | |
8 | JABŁOŃSKI Andrzej | 52 | BIEGAM BO LUBIĘ | CZARNE | M40-49 | 8 | M 34 | 00:23:27 | 00:48:33.75 | +00:08:09 (16.8%) | 4:51 | 12.4 (83.8%) | |
9 | KACZMAREK Krzysztof | 61 | O-SOWA BIEGA | GDAŃSK | M40-49 | 9 | M 39 | 00:24:06 | 00:49:03.85 | +00:08:39 (17.6%) | 4:54 | 12.2 (82.4%) | |
10 | ZEMKE Stefan | 251 | GDAŃSK | M40-49 | 10 | M 46 | 00:24:25 | 00:50:50.65 | +00:10:26 (20.5%) | 5:05 | 11.8 (79.7%) | ||
11 | PORTEE Jacek | 260 | O-SOWA BIEGA | GDAŃSK | M40-49 | 11 | M 48 | 00:25:16 | 00:51:20.10 | +00:10:55 (21.3%) | 5:08 | 11.7 (79.1%) | |
12 | LIPKOWSKI Rafał | 105 | GDAŃSK | M40-49 | 12 | M 52 | 00:25:47 | 00:51:30.50 | +00:11:05 (21.5%) | 5:09 | 11.6 (78.4%) | ||
13 | NAJDER Kacper | 293 | GDANSK | M40-49 | 13 | M 58 | 00:26:18 | 00:52:45.90 | +00:12:21 (23.4%) | 5:16 | 11.4 (77.0%) | ||
14 | KONASZEWSKI Sławomir | 76 | GDAŃSK | M40-49 | 14 | M 59 | 00:26:54 | 00:52:52.35 | +00:12:27 (23.6%) | 5:17 | 11.3 (76.4%) | ||
15 | ROLA Michał | 168 | GDAŃSK | M40-49 | 15 | M 60 | 00:26:11 | 00:54:32.55 | +00:14:07 (25.9%) | 5:27 | 11 (74.3%) | ||
16 | WORZALA Wojciech | 238 | SPECOPS | GDYNIA | M40-49 | 16 | M 61 | 00:27:08 | 00:54:43.90 | +00:14:19 (26.2%) | 5:28 | 11 (74.3%) | |
17 | WYTRWAŁ Tomasz | 243 | GDYNIA | M40-49 | 17 | M 62 | 00:26:59 | 00:54:59.95 | +00:14:35 (26.5%) | 5:30 | 10.9 (73.6%) | ||
18 | ŚLIWKA Jarosław | 210 | GDAŃSK | M40-49 | 18 | M 69 | 00:26:15 | 00:56:32.35 | +00:16:07 (28.5%) | 5:39 | 10.6 (71.6%) | ||
19 | KULESZA Piotr | 89 | GDAŃSK | M40-49 | 19 | M 72 | 00:27:44 | 00:57:35.35 | +00:17:10 (29.8%) | 5:45 | 10.4 (70.3%) | ||
20 | GLINKA Bartłomiej | 41 | GDAŃSK | M40-49 | 20 | M 75 | 00:28:56 | 00:59:15.65 | +00:18:51 (31.8%) | 5:55 | 10.1 (68.2%) | ||
21 | SZYDŁOWSKI Mirosław | 204 | GDAŃSK | M40-49 | 21 | M 83 | 00:30:49 | 01:02:51.90 | +00:22:27 (35.7%) | 6:17 | 9.5 (64.2%) | ||
22 | HORNY Wojtek | 50 | GDAŃSK | M40-49 | 22 | M 84 | 00:30:58 | 01:03:12.50 | +00:22:47 (36.1%) | 6:19 | 9.5 (64.2%) | ||
23 | PĄCZEK Andrzej | 144 | COOKIES | GDAŃSK | M40-49 | 23 | M 86 | 00:30:48 | 01:03:34.10 | +00:23:09 (36.4%) | 6:21 | 9.4 (63.5%) | |
24 | GITNER Marcin | 40 | PIĘKNI I BESTIE | GDYNIA | M40-49 | 24 | M 88 | 00:32:13 | 01:04:42.50 | +00:24:17 (37.6%) | 6:28 | 9.3 (62.8%) | |
25 | KARCZEWSKI Ireneusz | 65 | PUŁAWY | M40-49 | 25 | M 90 | 00:31:59 | 01:05:33.80 | +00:25:09 (38.4%) | 6:33 | 9.2 (62.2%) |
Znaleziono 25 wynik(ów)