Organizator : | Rada Dzielnicy Oliwa; Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2018-10-14 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 5 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 133 |
Wystartowało : | 114 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 114 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GÓRSKI Mateusz | 266 | LBK Braci DETK Lębork/ Morski Oddział Straży GranicznejG | LĘBORK | M18-29 | 1 | M 1 | 00:18:44.60 | 3:44 | 16 (100%) | ||
2 | GRZYBOWSKI Maksym | 272 | LKS Zorza Gdynia | GDYNIA | M18-29 | 2 | M 2 | 00:18:46.15 | +00:00:01 (0.1%) | 3:45 | 16 (100%) | |
3 | RADULSKI Radosław | 163 | GDAŃSK | M30-39 | 1 | M 3 | 00:19:28.05 | +00:00:43 (3.7%) | 3:53 | 15.4 (96.3%) | ||
4 | NAWROCKI Dariusz | 127 | GDAŃSK | M30-39 | 2 | M 4 | 00:21:27.10 | +00:02:42 (12.6%) | 4:17 | 14 (87.5%) | ||
5 | VASYLEVSKYI Oleksii | 227 | GDAŃSK | M30-39 | 3 | M 5 | 00:21:37.60 | +00:02:53 (13.3%) | 4:19 | 13.9 (86.9%) | ||
6 | NIEMC Adrian | 130 | GDAŃSK | M30-39 | 4 | M 6 | 00:21:39.10 | +00:02:54 (13.4%) | 4:19 | 13.9 (86.9%) | ||
7 | CHMIELOWSKI Michał | 19 | GÓRSKIE PĘDZIWIATRY | JUSZKOWO | M30-39 | 5 | M 7 | 00:21:39.40 | +00:02:54 (13.5%) | 4:20 | 13.8 (86.3%) | |
8 | CIEPLIK Andrzej | 265 | AZS Uniwersytet Gdański | GDANSK | M30-39 | 6 | M 8 | 00:22:19.35 | +00:03:34 (16.0%) | 4:27 | 13.4 (83.8%) | |
9 | SKRZECZOWSKI Bartosz | 284 | GDANSK | M30-39 | 7 | M 9 | 00:22:23.50 | +00:03:38 (16.3%) | 4:28 | 13.4 (83.8%) | ||
10 | RZEPECKI Radosław | 171 | GDAŃSK | M30-39 | 8 | M 10 | 00:22:37.15 | +00:03:52 (17.1%) | 4:31 | 13.3 (83.1%) | ||
11 | WITCZAK Arkadiusz | 234 | IRONTEAM3CITY | KOWALE | M40-49 | 1 | M 11 | 00:22:44.20 | +00:03:59 (17.6%) | 4:32 | 13.2 (82.5%) | |
12 | WIECZOREK Tomasz | 233 | GDAŃSK | M50-59 | 1 | M 12 | 00:22:44.25 | +00:03:59 (17.6%) | 4:32 | 13.2 (82.5%) | ||
13 | REDYNK Mateusz | 166 | JJ | GDAŃSK | M18-29 | 3 | M 13 | 00:22:48.75 | +00:04:04 (17.8%) | 4:33 | 13.1 (81.9%) | |
14 | TATYS Tomasz | 218 | - | ŚWIDWIN | M40-49 | 2 | M 14 | 00:23:14.85 | +00:04:30 (19.4%) | 4:38 | 12.9 (80.6%) | |
15 | JAKOBSCHY Łukasz | 54 | F3TEAM | GDAŃSK | M40-49 | 3 | M 15 | 00:23:42.05 | +00:04:57 (20.9%) | 4:44 | 12.7 (79.4%) | |
16 | BARAN Seweryn | 6 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | GOŁCZEWO | M18-29 | 4 | M 16 | 00:24:03.25 | +00:05:18 (22.1%) | 4:48 | 12.5 (78.1%) | |
17 | SZOSKA Sławek | 201 | CROSSELITE | TCZEW | M40-49 | 4 | M 17 | 00:24:27.15 | +00:05:42 (23.3%) | 4:53 | 12.3 (76.9%) | |
18 | CHOLEWIŃSKI Tomasz | 20 | GPNS | GDAŃSK | M30-39 | 9 | M 18 | 00:24:43.15 | +00:05:58 (24.2%) | 4:56 | 12.1 (75.6%) | |
19 | WYWIGACZ Przemysław | 245 | TREC TEAM | REDA | M30-39 | 10 | M 19 | 00:24:52.35 | +00:06:07 (24.6%) | 4:58 | 12.1 (75.6%) | |
20 | DOLATA Szymon | 28 | PRUSZCZ GDAŃSKI | M30-39 | 11 | M 20 | 00:25:11.95 | +00:06:27 (25.6%) | 5:02 | 11.9 (74.4%) | ||
21 | PIASK Przemysław | 147 | GDAŃSK | M30-39 | 12 | M 21 | 00:25:24.85 | +00:06:40 (26.2%) | 5:05 | 11.8 (73.8%) | ||
22 | JEWSTAFIEW Mateusz | 59 | IX LO GDAŃSK | GDAŃSK | M18-29 | 5 | M 22 | 00:25:25.50 | +00:06:40 (26.3%) | 5:05 | 11.8 (73.8%) | |
23 | OLEJNICZAK Andrzej | 281 | Sportevo | GDANSK | M60-69 | 1 | M 23 | 00:26:01.60 | +00:07:17 (28.0%) | 5:12 | 11.5 (71.9%) | |
24 | WALAS Damian | 228 | CROSSELITE | TCZEW | M30-39 | 13 | M 24 | 00:26:41.05 | +00:07:56 (29.8%) | 5:20 | 11.2 (70.0%) | |
25 | KUROWSKI Wojciech | 270 | Wataha | GDANSK | M40-49 | 5 | M 25 | 00:27:24.75 | +00:08:40 (31.6%) | 5:29 | 10.9 (68.1%) | |
26 | BOGALECKI Marek | 15 | SAFE SPORT TEAM | GDAŃSK | M60-69 | 2 | M 26 | 00:27:39.20 | +00:08:54 (32.2%) | 5:32 | 10.8 (67.5%) | |
27 | SZCZEPANOWSKI Piotr | 279 | GDYNIA | M30-39 | 14 | M 27 | 00:27:39.65 | +00:08:55 (32.2%) | 5:32 | 10.8 (67.5%) | ||
28 | SZYMAŃSKI Stanisław | 208 | GDAŃSK | M18-29 | 6 | M 28 | 00:27:43.45 | +00:08:58 (32.4%) | 5:32 | 10.8 (67.5%) | ||
29 | NOSTITZ-JACKOWSKI Mateusz | 132 | GDAŃSK | M30-39 | 15 | M 29 | 00:27:51.70 | +00:09:07 (32.7%) | 5:34 | 10.8 (67.5%) | ||
30 | POCHROŃ-FRANKOWSKI Leszek | 155 | GDAŃSK | M30-39 | 16 | M 30 | 00:27:52.90 | +00:09:08 (32.8%) | 5:34 | 10.8 (67.5%) | ||
31 | KLEIN Kamil | 70 | STAROGARD GDAŃSKI | M30-39 | 17 | M 31 | 00:27:58.30 | +00:09:13 (33.0%) | 5:35 | 10.7 (66.9%) | ||
32 | FRYCZKE Maciej | 36 | T-MOBILE SPORT TEAM | GDAŃSK | M30-39 | 18 | M 32 | 00:28:00.50 | +00:09:15 (33.1%) | 5:36 | 10.7 (66.9%) | |
33 | TUSZYŃSKI Wacław | 224 | KARTUZY | M30-39 | 19 | M 33 | 00:28:43.20 | +00:09:58 (34.7%) | 5:44 | 10.4 (65.0%) | ||
34 | STOJANOWSKI Krzysztof | 184 | GDAŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN | GDYNIA | M30-39 | 20 | M 34 | 00:28:46.45 | +00:10:01 (34.9%) | 5:45 | 10.4 (65.0%) | |
35 | MUSZALSKI Sebastian | 122 | GDAŃSK | M30-39 | 21 | M 35 | 00:29:01.85 | +00:10:17 (35.4%) | 5:48 | 10.3 (64.4%) | ||
36 | JACHOWICZ Darek | 276 | ASE | GDANSK | M50-59 | 2 | M 36 | 00:29:04.35 | +00:10:19 (35.5%) | 5:49 | 10.3 (64.4%) | |
37 | ŻEBROWSKI Artur | 256 | GDAŃSK | M30-39 | 22 | M 37 | 00:29:04.50 | +00:10:19 (35.5%) | 5:48 | 10.3 (64.4%) | ||
38 | BĄKOWSKI Zbigniew | 11 | AKADEMIA BIEGANIA | GDAŃSK-OLIWA | M60-69 | 3 | M 38 | 00:29:08.40 | +00:10:23 (35.7%) | 5:49 | 10.3 (64.4%) | |
39 | TALAŚKA Tomasz | 216 | STAROGARD GDAŃSKI | M30-39 | 23 | M 39 | 00:29:08.90 | +00:10:24 (35.7%) | 5:49 | 10.3 (64.4%) | ||
40 | WYSOCKI Mieczysław | 242 | GDAŃSK | M50-59 | 3 | M 40 | 00:29:10.45 | +00:10:25 (35.8%) | 5:50 | 10.3 (64.4%) | ||
41 | LULIS Zbigniew | 107 | O-SOWA BIEGA | GDAŃSK | M50-59 | 4 | M 41 | 00:29:17.50 | +00:10:32 (36.0%) | 5:51 | 10.2 (63.8%) | |
42 | PŁOTKA Grzegorz | 153 | KŁOSOWO | M30-39 | 24 | M 42 | 00:29:58.15 | +00:11:13 (37.5%) | 5:59 | 10 (62.5%) | ||
43 | GĄSKA Maciej | 38 | PĘDZĄCE ŚLIMAKI | GDYNIA | M40-49 | 6 | M 43 | 00:30:13.45 | +00:11:28 (38.0%) | 6:02 | 9.9 (61.9%) | |
44 | NAGÓRSKI Ryszard | 125 | CIECHOCINEK | M60-69 | 4 | M 44 | 00:30:30.60 | +00:11:46 (38.6%) | 6:06 | 9.8 (61.3%) | ||
45 | SZYMAŃSKI Michał | 209 | GDAŃSK | M40-49 | 7 | M 45 | 00:30:42.05 | +00:11:57 (38.9%) | 6:08 | 9.8 (61.3%) | ||
46 | BARTUŚ Alan | 10 | STOWARZYSZENIE ŁÓDŹ RATUNKOWA | GDAŃSK | M18-29 | 7 | M 46 | 00:31:03.00 | +00:12:18 (39.6%) | 6:12 | 9.7 (60.6%) | |
47 | KUROWSKI Michał | 271 | GDANSK | M30-39 | 25 | M 47 | 00:31:20.20 | +00:12:35 (40.2%) | 6:16 | 9.6 (60.0%) | ||
48 | KĘDZIERSKI Wojciech | 273 | GDYNIA | M18-29 | 8 | M 48 | 00:31:47.70 | +00:13:03 (41.0%) | 6:21 | 9.4 (58.8%) | ||
49 | TARKOWSKI Dawid | 217 | CROSSELITE | PRUSZCZ GDAŃSKI | M30-39 | 26 | M 49 | 00:31:49.15 | +00:13:04 (41.1%) | 6:22 | 9.4 (58.8%) | |
50 | SELEGA Jacek | 172 | GDYNIA | M30-39 | 27 | M 50 | 00:31:58.35 | +00:13:13 (41.4%) | 6:23 | 9.4 (58.8%) | ||
51 | LEWANDOWSKI Przemysław | 102 | KIJANKA OSOWA | SOPOT | M30-39 | 28 | M 51 | 00:31:59.70 | +00:13:15 (41.4%) | 6:24 | 9.4 (58.8%) | |
52 | SZRAMOWSKI Przemek | 202 | WARSZAWA | M30-39 | 29 | M 52 | 00:32:00.90 | +00:13:16 (41.5%) | 6:24 | 9.4 (58.8%) | ||
53 | MAKA Jarek | 112 | TREC TEAM | GDAŃSK | M40-49 | 8 | M 53 | 00:32:19.30 | +00:13:34 (42.0%) | 6:28 | 9.3 (58.1%) | |
54 | KUŹMA Mateusz | 96 | KOWALE | M30-39 | 30 | M 54 | 00:32:57.60 | +00:14:13 (43.1%) | 6:35 | 9.1 (56.9%) | ||
55 | ZIEŃCZUK Piotr | 253 | GAIT NIE MARNUJ TLENU | GDAŃSK | M40-49 | 9 | M 55 | 00:40:39.90 | +00:21:55 (53.9%) | 8:08 | 7.4 (46.3%) | |
56 | PAŁASZ Edmund | 264 | RUMIA | M70+ | 1 | M 56 | 00:47:00.55 | +00:28:15 (60.1%) | 9:24 | 6.4 (40.0%) | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
DQ | BLOCH Szymon | 14 | GDYNIA | M18-29 | 00:21:19.30 DQ | - | - (0.0%) |
Znaleziono 57 wynik(ów)