VI BIEG PRZEŁAJOWY IM. CHOR. SZTAB. TADEUSZA KLOSKOWSKIEGO
VI BIEG PRZEŁAJOWY im. chor. sztab. Tadeusza KLOSKOWSKIEGO
Organiser : Fundacja "Sub ventum" w Słupsku
Date : 2021-09-04
Place : Słupsk
Distance : 6 km
Registered : 98
Started : 96
Not finished : 0
Finished : 96
On the track : 0
Complete results :
Uproszczone :
Classification at splits: Start | Finish
Classifications acc. to categories: All | OPEN -K | OPEN -M | K16 | M16 | K30 | M30 | K45 | M45 | K56+ | M56+
Classification by gross time. Unofficial results !!!
PlaceParticipantNumberClubCityNATCategoryMCatF/MNet
time
6km
GapPace
min/km
Pace
km/h
     
1PIĄTEK Michał 1267. BOWSIEMIENICEM301M 100:27:16.30 4:3213,2
2OSIŃSKI Wojciech 68TEAMZABIEGANEDNISŁUPSKM302M 200:27:40.20+00:00:264:3613,0
3ŻULIŃSKI Jakub 116SŁUPSKM161M 300:28:51.30+00:01:374:4812,5
4WALENSKI Michal 96TKKFSKIBIENKOM451M 400:29:07.75+00:01:534:5112,4
5DROZDOWSKI Filip 24SŁUPSKM162M 500:29:36.35+00:02:224:5612,2
6SITEK Mariusz 82SŁUPSKM303M 600:30:18.45+00:03:055:0311,9
7GRACHEL Przemek 33REDZIKOWOM304M 700:30:19.15+00:03:055:0311,9
8ŻYLICZ Paweł 103ARESZT ŚLEDCZY SŁUPSKSŁUPSKM163M 800:31:30.95+00:04:175:1511,4
9DREWNIAK Tomasz 23SŁUPSKM452M 900:32:08.80+00:04:565:2111,2
10JANKOWSKI Grzegorz 36POZYTYWNIE NAKRĘCONYBYTÓWM453M 1000:32:20.40+00:05:065:2311,1
11HORBACZ Grzegorz 35SŁUPSKM454M 1100:32:32.65+00:05:205:2511,1
12JAŻDŻYK Łukasz 119USTKAM305M 1200:33:18.55+00:06:065:3310,8
13BOGDANOWICZ Paula 9SŁUPSKK301K 100:33:30.20+00:06:165:3510,7
14SZCZYGIEŁ Marcin 85KRĘPA SŁUPSKAM306M 1300:33:46.80+00:06:355:3710,7
15RACZYŃSKA Anna 108BALTIC SEALSPOLSKAK302K 200:33:51.65+00:06:375:3810,6
16CHUDY Henryk 15K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM56+1M 1400:33:59.55+00:06:465:3910,6
17DERRA Michał 22WPK SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM307M 1500:33:58.85+00:06:545:3910,6
18TOMCZAK Dominik 93W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM455M 1600:34:15.60+00:07:045:4210,5
19CYWIŃSKI Tomasz 16SŁUPSKM164M 1700:34:24.55+00:07:125:4410,5
20WEILAND Cyprian 98NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKM165M 1800:34:33.00+00:07:195:4510,4
21LITWIN Barbara 58STOPA SŁUPSK/ LEASE&DRIVESŁUPSKK303K 300:34:37.35+00:07:235:4610,4
22LASZKIEWICZ Piotr 57UKS SPARTA SYCEWICESYCEWICEM308M 1900:35:01.00+00:07:485:5010,3
23GAJEWSKI Andrzej 28STOPA SŁUPSKDAMNICAM309M 2000:33:32.00+00:07:545:3510,7
24KAMIŃSKI Marcin 41ANANASY Z 3FALSLUPSKM3010M 2100:35:05.05+00:07:565:5010,3
25FIGURSKI Andrzej 25USTKAM456M 2200:35:20.60+00:08:105:5310,2
26ŻMIJEWSKI Wojciech 109MYT SERWIS SPORT TEAMSŁUPSKM3011M 2300:35:41.55+00:08:345:5610,1
27FURMAN Tomasz 17STOPA SŁUPSKSŁUPSKM3012M 2400:35:44.30+00:08:365:5710,1
28BIKUN Łukasz 104SŁUPSKM3013M 2500:35:49.85+00:08:385:5810,1
29SKĘPIEC Adrian 83SŁUPSKM3014M 2600:35:47.30+00:08:415:5710,1
30KRZYŻANEK Marta 56GARDNA WIELKAK304K 400:36:11.00+00:08:586:019,9
31KAMIŃSKI Marcin 42SMOŁDZINOM3015M 2700:36:11.25+00:08:596:019,9
32ADAMIEC Marek 2W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM457M 2800:36:22.75+00:09:136:039,9
33KASPROWICZ Małgorzata 45SŁUPSKK305K 500:36:37.75+00:09:276:069,8
34KAMIŃSKA Monika 39ANANASY Z 3FALSŁUPSKK306K 600:36:38.40+00:09:296:069,8
35ŻĄDEŁEK Jarek 102SŁUPSKM458M 2900:36:49.30+00:09:386:089,8
36GRABOWSKI Grzegorz 32SŁUPSKM3016M 3000:37:19.80+00:10:096:139,6
37KISIEL Paweł 47CEPELINBOOKSSŁUPSKM3017M 3100:37:15.95+00:10:096:129,7
38KONKOL Kazimierz 105SŁUPSKM459M 3200:37:45.65+00:10:336:179,5
39SZMIGIERO Arkadiusz 87W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM4510M 3300:37:53.35+00:10:456:189,5
40ANTOSIAK Grzegorz 4SŁUPSKM166M 3400:37:54.15+00:10:476:199,5
41GAWEŁ Iza 29SŁUPSKK307K 700:37:57.70+00:10:486:199,5
42POLAWSKI Łukasz 113SZOPAND JITSUM3018M 3500:38:24.00+00:11:146:249,4
43NIEMCZEWSKI Sebastian 67SŁUPSKM3019M 3600:38:31.00+00:11:186:259,3
44SZMIGIERO Sebastian 88W.P.K SŁOÑ TEAMSŁUPSKM3020M 3700:38:35.75+00:11:286:259,3
45KONKEL Bonita 51POZNAŃK308K 800:38:39.20+00:11:296:269,3
46KNEBLEWSKA Joanna 111KOSZALINK309K 900:38:52.10+00:11:446:289,3
47RUMINKIEWICZ Monika 80KRĘPA SŁUPSKK451K 1000:39:07.10+00:11:546:319,2
48RAHOZA Szymon 75SIEMIANICEM3021M 3800:39:18.35+00:12:096:339,2
49GRABOWSKA Kinga 31ORANGE POLSKASŁUPSKK3010K 1100:39:22.70+00:12:116:339,1
50GAFFKE Krzysztof 27W.P.K. SŁOŃ TEAMGŁOBINOM3022M 3900:39:59.05+00:12:506:399,0
51MAJCIERZAK Łukasz 1217. PBOTSŁUPSKM3023M 4000:39:52.35+00:12:516:389,0
52CHERVIAK Olha 13SLUPSKK161K 1200:40:17.90+00:13:126:428,9
53CISZEWSKA Anna 114SŁUPSKK3011K 1300:41:03.75+00:13:566:508,8
54LESIAK Marcin 115SERKOLSŁUPSKM3024M 4100:41:04.60+00:13:576:508,8
55PACHUTA Damian 69WRZEŚNICAM167M 4200:41:08.50+00:13:596:518,8
56MROZIK Joanna 65SŁUPSKK3012K 1400:41:37.45+00:14:286:568,7
57KAMIŃSKI Witold 40STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM4511M 4300:42:04.30+00:14:577:008,6
58KNEBIEWSKI Łukasz 112KOSZALINM3025M 4400:42:12.85+00:15:067:028,5
59FRUBA Karina 26STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK3013K 1500:42:36.15+00:15:287:068,5
60CZERWIŃSKA Anna 19NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKK3014K 1600:42:41.40+00:15:297:068,4
61WEILAND Agnieszka 97NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKK3015K 1700:42:41.40+00:15:297:068,4
62KARAŚ Radosław 43TERMOSOL TEAMSŁUPSKM3026M 4500:43:18.35+00:16:117:138,3
63KLIMEK Marcin 48SŁAWNOM3027M 4600:44:02.05+00:16:517:208,2
64PAKUŁA Mateusz 70SŁUPSKM3028M 4700:44:07.90+00:16:587:218,2
65SZEWCZUK Piotr 86SŁUPSKM3029M 4800:44:08.50+00:16:587:218,2
66SAGAŁA Patrycja 81ANANASY Z 3FALSŁUPSKK3016K 1800:44:15.25+00:17:057:228,1
67ROZENTAL Basia 79KOBYLNICAK3017K 1900:44:15.50+00:17:067:228,1
68KONKEL Joanna 50MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK452K 2000:44:22.15+00:17:127:238,1
69SKIBIŃSKI Rafał 84AJ TEAMSŁUPSKM4512M 4900:44:22.75+00:17:147:238,1
70KRAJEWSKA Justyna 54SŁUPSKK3018K 2100:44:26.35+00:17:177:248,1
71KRUPSKI Piotr 55SŁUPSKM4513M 5000:45:21.25+00:18:107:337,9
72URBAN Ewelina 95GMINA SŁUPSKDĘBNICA KASZUBSKAK3019K 2200:45:43.00+00:18:327:377,9
72MARUSZAK Anna 125BESTBEASTSSŁUPSKK3019K 2200:45:46.40+00:18:327:377,9
74CZYGIER Tomasz 20SŁUPSKM3030M 5100:45:51.50+00:18:427:387,9
75BORODZIUK Aneta 118SŁUPSKK3021K 2400:46:27.25+00:19:207:447,8
76KIRZESZOWSKI Łukasz 110SŁUPSKM3031M 5200:47:49.05+00:20:407:587,5
77KOWALIK Mariusz 53CPSPGRABNOM4514M 5300:48:04.80+00:20:588:007,5
78MAJCHRZAK Dariusz 120CPSPUSTKAM4515M 5400:48:05.15+00:20:598:007,5
79DYNARKOWSKI Michał 123CPSPSŁUPSKM168M 5500:48:06.30+00:20:598:017,5
80KARWACKI Adrian 124CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAM169M 5600:48:06.05+00:20:598:017,5
81KUBIAK Maciej 122CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHDĘBNICA KASZUBSKAM1610M 5700:48:05.55+00:21:008:007,5
82MUSIAŁ Klałdia 66K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK162K 2500:48:22.60+00:21:108:037,4
83PŁODZIEŃ Karolina 74SŁUPSKK3022K 2600:49:07.10+00:21:538:117,3
84WYSZECKA Anna 101ANANASY Z 3 FALSŁUPSKK3023K 2700:49:42.25+00:22:348:177,2
85WELTROWSKA Alicja 99ANANASY Z 3 FALSŁUPSKK163K 2800:49:42.25+00:22:348:177,2
86ANDRZEJCZYK Ewelina 3ANANASY Z 3FALSŁUPSKK3024K 2900:49:45.35+00:22:368:177,2
87BURMAN Tomasz 12ANANASY Z 3FALSŁUPSKM1611M 5800:49:45.05+00:22:368:177,2
88KOS Krystian 52CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHKOBYLNICAM3032M 5900:49:47.90+00:22:428:177,2
89PIETRZYCKI Andrzej 73NIEZRZESZONYSŁUPSKM56+2M 6000:50:18.00+00:23:138:237,2
90RAKOWSKA Katarzyna 76SŁUPSKK3025K 3000:51:29.20+00:24:288:347,0
91TURCZYN Grzegorz 94W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM4516M 6100:51:29.05+00:24:288:347,0
92KOWALCZYK Justyna 107WPK SŁOŃ TEAMUSTKAK3026K 3100:51:32.50+00:24:318:357,0
93KRYGIER Ireneusz 106WPK SŁOŃ TEAMUSTKAM3033M 6200:51:35.10+00:24:338:357,0
94PIETRZYCKA Edyta 71SŁUPSKK3027K 3200:53:00.60+00:25:558:506,8
94PIETRZYCKI Dariusz 72SŁUPSKM4517M 6300:53:00.50+00:25:558:506,8
96NODLISZEWSKA Aleksandra 117SŁUPSKK164K 3301:03:54.55+00:36:4110:395,6
Total 96 results.