VI BIEG PRZEŁAJOWY MARYNARSKA DYCHA - 10 KM
VI BIEG PRZEŁAJOWY MARYNARSKA DYCHA
Organizator : CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ (CSMW)
Data : 2021-09-26
Miejsce : Ustka
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 112
Wystartowało : 100
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 100
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1JEFIMCZYK Norbert 261 BATALION ZMECHANIZOWANYLĘBORKM18-291M 100:36:03.25 4:3013,3
2HAJDUKIEWICZ Rafał 2312 WBOTCZERWONAKM30-391M 200:37:18.20+00:01:144:3912,9
3BOKACZ Piotr 5USTKAM30-392M 300:39:02.70+00:02:594:5212,3
4ŚWIĘCICKI Arkadiusz 98KSZTAŁTOMANIAKIEKRZM40-491M 800:43:24.45+00:07:215:2511,1
5WEGNER Przemysław 103MOWIUSTKAM40-492M 900:43:59.55+00:07:565:2910,9
6STEC Jakub 114BEST BEASTSNIEMIEROWOM30-393M 1300:45:36.55+00:09:335:4210,5
7GUZIK Piotr 21USB USTKASŁUPSKM18-292M 1400:45:50.50+00:09:475:4310,5
8ANDRYSKOWSKI Zdzisław 112KOLARZ POLLĘBORKM50-591M 1500:46:06.35+00:10:035:4510,4
9KOCZOROWSKI Paweł 34W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-493M 1600:46:41.10+00:10:375:5010,3
10UROWSKI Wojciech 102TRI TUR CHOJNICECHARZYKOWYM40-494M 1700:46:41.70+00:10:385:5010,3
11DREWNIAK Tomasz 14SŁUPSKM40-495M 1800:47:18.10+00:11:145:5410,1
12KAMIŃSKI Marcin 31SMOŁDZINOM40-496M 1900:47:24.30+00:11:215:5510,1
13PĘKAŁA Piotr 72SP MANOWO/SOSW KOSZALINKOSZALINM50-592M 2000:47:24.75+00:11:215:5510,1
14WIELGAT Łukasz 104KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOM30-394M 2200:47:59.30+00:11:565:5910,0
15KOLIŃSKI Krzysztof 35LIPUSZM40-497M 2300:48:14.85+00:12:116:0110,0
16ŚWIDERSKI Michał 96SŁUPSKM18-293M 2500:48:41.20+00:12:376:059,9
17KAMIŃSKI Radosław 2912 WBOTROKIETNICAM30-395M 2600:49:07.85+00:13:046:089,8
18FIJAŁKA Ryszard 18BRODOWOM50-593M 2700:49:28.00+00:13:246:119,7
19WŁAŚNIAK Łukasz 106LUBUCZEWOM30-396M 2800:49:32.05+00:13:286:119,7
20NOWAK Paweł 65BALTIC SEALSSŁUPSKM18-294M 2900:50:02.65+00:13:596:159,6
21GRZECHULSKI Piotr 20MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWANOWY DWÓR WEJHEROWSKIM40-498M 3000:50:46.50+00:14:436:209,5
22TOMCZAK Dominik 100MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWASŁUPSKM50-594M 3100:50:59.40+00:14:566:229,4
23SZYSZKO Stanisław 9512 WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJPIŁAM30-397M 3200:51:03.75+00:15:006:229,4
24WILCZOPOLSKI Ernest 105SŁUPSKM18-295M 3300:51:09.10+00:15:056:239,4
25GRÓDECKI Krzysztof 1921BLTPŁOTYM30-398M 3500:51:49.35+00:15:466:289,3
26KWAŚNIAK Zdzisław 51PRO DYSTANSSŁUPSKM60+1M 3600:51:51.15+00:15:476:289,3
27SKOMOROWSKI Michał 88MOWI RUNNING TEAMUSTKAM30-399M 3800:52:04.00+00:16:006:309,2
28KAMIŃSKI Marcin 30SLUPSKM30-3910M 3900:52:12.50+00:16:096:319,2
29BLUMA Tomasz 4SŁUPSKM30-3911M 4000:52:30.45+00:16:276:339,1
30ZIELONKA Mateusz 108BALTIC SEALS/ 7BOWDAMNICAM30-3912M 4200:53:16.10+00:17:126:399,0
31PIŁAT Paweł 74BEST BEASTSWŁYNKOWOM30-3913M 4300:53:48.70+00:17:456:438,9
32SZAJERKA Krzysztof 93RUMIAM50-595M 4400:54:49.35+00:18:466:518,8
33KOZIOŁ Krzysztof 41MORS TEAM LĘBORKLĘBORKM40-499M 4500:55:47.75+00:19:446:588,6
34KOSIEDOWSKI Sebastian 39USB USTKAUSTKAM40-4910M 4600:55:54.55+00:19:516:598,6
35CIESZYŃSKI Łukasz 9SZCZECINM30-3914M 4800:56:40.65+00:20:377:058,5
36KONWIŃSKI Michał 38MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWAINOWROCŁAWM18-296M 4900:56:42.45+00:20:397:058,5
37HAŁAS Piotr 24SŁUPSKM30-3915M 5200:58:13.75+00:22:107:168,2
38RZYMYSZKIEWICZ-FIJAŁKA Miłosz 86BRODOWOM18-297M 5300:58:50.90+00:22:477:218,2
39KRUKOWSKI Łukasz 43GŁOBINOM30-3916M 5400:59:04.55+00:23:017:238,1
40RUSZKOWSKI Arkadiusz 85MORS TEAM LĘBORKLĘBORKM30-3917M 5500:59:10.35+00:23:077:238,1
41ŚWIDERSKI Łukasz 97SLUPSKM30-3918M 5600:59:12.55+00:23:097:248,1
42KRUKOWSKI Tadeusz 42DĘBNICA KASZUBSKAM60+2M 6000:59:27.95+00:23:247:258,1
43TÓRZ Andrzej 101USTKAUSTKAM60+3M 6200:59:45.10+00:23:417:288,0
44MUSZYŃSKI Marcel 6012 WBOT 125BLP LESZNOPOZNAŃM18-298M 6301:00:14.65+00:24:117:318,0
45KUREK Adrian 4776-015M40-4911M 6401:00:25.45+00:24:227:337,9
46KANIA Brajan 32SŁUPSKM18-299M 6501:00:45.05+00:24:417:357,9
47ZAGRODZKI Ireneusz 107KB TUPOT USTKAUSTKAM60+4M 6701:01:05.55+00:25:027:387,9
48BATIUK Rafał 3GRUDZIADZM40-4912M 6801:01:35.70+00:25:327:417,8
49BAŁUCH Paweł 2ŚRODA WIELKOPOLSKAM30-3919M 6901:01:49.15+00:25:457:437,8
50NIWIŃSKI Grzegorz 62K.B. TUPOT USTKAUSTKAM60+5M 7001:01:58.15+00:25:547:447,7
51OLEKSY Andrzej 68SAM SOBIE BIEGAMSŁUPSKM60+6M 7101:02:55.00+00:26:517:517,6
52DOBOSZ Romuald 12'TUPOT'USTKAUSTKAM60+7M 7301:03:45.75+00:27:427:587,5
53NOWACKI Marek 63CS MW USTKAREDZIKOWOM40-4913M 7501:05:49.60+00:29:468:137,3
54POKORNY Edward 79TUPOT USTKAUSTKAM60+8M 7801:09:07.25+00:33:048:386,9
55MARCZAK Andrzej 56W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAŻELKOWOM60+9M 7901:12:04.95+00:36:019:006,7
Znaleziono 55 wynik(ów)