Organizator : | Rowerowa Brzoza |
Data : | 2015-09-19 |
Miejsce : | Przyłęki-Brzoza |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 617 |
Wystartowało : | 562 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 560 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
| Drużyny | Drużyny mundurowe | Rodziny | Kobiety | Mundur Kobiety | Mundur Mężczyźni | Mężczyźni | Mundur K35 | Mundur M35 | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | Mundur K36+ | Mundur M36-45 | K4 | M4 | Mundur M46+ | K5+ | M5 | M6 | M7+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna mundurowa | Rodzina | Czas startu | 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SIERACKI Kamil | 7 | Shettleston Harriers | INOWROCŁAW | M2 | 00:00:02 | 00:16:11 | |||
2 | KABAT Damian | 2 | WMLKS Pomorze Stargard Szczeciński | STARGARD SZCZECIŃSKI | M1 | WMLKS Pomorze Stargard Szczeciński | 00:00:02 | 00:16:12 | ||
3 | NARTOWSKI Kamil | 10 | RWT w Bydgoszczy | TORUŃ | M3 | RWT w Bydgoszczy | 00:00:01 | 00:16:15 | ||
4 | RACZYŃSKI Mikołaj | 545 | RWT w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M2 | RWT w Bydgoszczy | Raczyńscy | 00:00:01 | 00:16:16 | |
5 | KŁOPOTEK Damian | 333 | CSAiU | TORUŃ | M3 | CSAiU | 00:00:04 | 00:17:13 | ||
6 | KRYSKE Bartosz | 11 | 4RUN Team Bydgoszcz | BIAŁE BŁOTA | M3 | JW2980 | KRYSKE | 00:00:02 | 00:17:15 | |
7 | POLAŃSKI Tomasz | 601 | B4SPORT | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:02 | 00:17:16 | |||
8 | TUCZYŃSKI Sylwester | 44 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:03 | 00:17:16 | |||
9 | KULPA Michał | 619 | Sport Zdrowie Kondycja | ŚWIECIE | M2 | Kulpa | 00:00:03 | 00:17:17 | ||
10 | SERAFIŃSKI Maciej | 423 | OSP Kowalewek /KB Aktywni Konin | KONIN | M1 | OSP | Serafińscy | 00:00:03 | 00:17:24 | |
11 | GÓRNY Maciej | 531 | CSLog Grupa | GUBIN | M3 | CSLog Grupa | 00:00:02 | 00:17:44 | ||
12 | ŚLIWIŃSKI Dariusz | 480 | KWP w Bydgoszczy | ŻNIN | M2 | KWP w Bydgoszczy | 00:00:03 | 00:17:54 | ||
13 | KOŚMIEJA Marcin | 547 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:04 | 00:17:58 | |||
14 | MAŁECKI Jakub | 141 | RWT w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M3 | RWT w Bydgoszczy | nie | 00:00:03 | 00:18:03 | |
15 | MUDZIEJEWSKI Jarosław | 595 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:03 | 00:18:03 | |||
16 | KOWALCZYK Marek | 382 | KWP w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M3 | KWP w Bydgoszczy | 00:00:02 | 00:18:04 | ||
17 | GACZKOWSKI Robert | 300 | ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992 | ŻNIN | M4 | 00:00:03 | 00:18:17 | |||
18 | SZYMAŃSKI Piotr | 16 | TORUŃ | M5 | 00:00:02 | 00:18:18 | ||||
19 | WALENDZIAK Klaudiusz | 532 | CSLog Grupa | JEŻEWO | M4 | CSLog Grupa | 00:00:01 | 00:18:20 | ||
20 | JAGIEŁA Jarosław | 12 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | nie | Jagieła-Jedras | 00:00:03 | 00:18:27 | |
21 | MACZYŃSKI Grzegorz | 205 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:02 | 00:18:28 | |||
22 | NIEDZIAŁKOWSKI Patryk | 275 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:04 | 00:18:46 | |||
23 | KRYSKE Mariusz | 140 | 4RUN Team Bydgoszcz | BIAŁE BŁOTA | M3 | KRYSKE | 00:00:04 | 00:18:49 | ||
24 | ŻAL Robert | 466 | NCIA CSU Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | NCIA CSU Bydgoszcz | 00:00:03 | 00:18:52 | ||
25 | KALATA Łukasz | 348 | CSAiU | GÓRSK | M2 | CSAiU | 00:00:04 | 00:19:03 | ||
26 | ZIĘTAK Andrzej | 501 | - | BRZOZA | M4 | 00:00:03 | 00:19:04 | |||
27 | BIAŁEK Dawid | 486 | KWP w Bydgoszczy | NAKŁO | M2 | KWP w Bydgoszczy | 00:00:05 | 00:19:04 | ||
28 | URYNOWICZ Marek | 213 | CSLog Grupa | SUWAŁKI | M3 | CSLog Grupa | 00:00:06 | 00:19:05 | ||
29 | DEPTUŁA Grzegorz | 182 | VII LO Bydgoszcz | OSIELSKO | M3 | 00:00:04 | 00:19:06 | |||
30 | BALCERZAK Marcin | 587 | JW3293 Powidz | DĄBROWA | M4 | JW3293 Powidz | 00:00:04 | 00:19:08 | ||
31 | WIWATOWSKI Michał | 228 | Przyłęki | PRZYŁĘKI | M3 | 00:00:04 | 00:19:09 | |||
32 | SOWA Wojciech | 340 | CSAiU | UNISŁAW | M3 | CSAiU | 00:00:03 | 00:19:11 | ||
33 | SPYCHALSKI Waldemar | 339 | ZABIEGANI ŁOCHOWICE | ŁOCHOWICE | M4 | 00:00:06 | 00:19:23 | |||
34 | MOROSZCZAK Bogumił | 121 | 4RUN Team Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | SŁUŻBA OCHRONY POCZTA POLSKA | MOROSZCZAK | 00:00:05 | 00:19:24 | |
35 | GROCHOWIAK Piotr | 105 | . | BARCIN | M3 | 00:00:23 | 00:19:24 | |||
36 | RYBAK Łukasz | 408 | Biegaj w Niemczu | NIEMCZ | M3 | K.Ł.RYBAK | 00:00:03 | 00:19:25 | ||
37 | BALMOWSKI Radosław | 410 | II Pułk Inżynieryjny Inowrocław | JANIKOWO | M3 | II Pułk Inżynieryjny Inowrocław | 00:00:05 | 00:19:25 | ||
38 | DĘBSKI Włodzimierz | 448 | RWT w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M4 | RWT w Bydgoszczy | 00:00:04 | 00:19:26 | ||
39 | RETECKI Krzysztof | 221 | BOGMAR OSTROMECKO | OSTROMECKO | M4 | Służba Więzienna | 00:00:04 | 00:19:27 | ||
40 | LIBERA Maksymilian | 249 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M1 | Libera | 00:00:04 | 00:19:34 | ||
41 | KOPEĆ Waldemar | 502 | JW4228 | ŁOWICZ | M4 | JW4228 | 00:00:10 | 00:19:35 | ||
42 | CICHOŃCZUK Antoni | 1 | FLOTA Gdynia | GDYNIA | M6 | FLOTA Gdynia | 00:00:02 | 00:19:37 | ||
43 | ZIÓŁKOWSKI Mariusz | 489 | CSLog | GRUDZIĄDZ | M3 | CSLog Grupa | 00:00:08 | 00:19:38 | ||
44 | SZYSZKA Mariusz | 484 | 4RUN Team Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:04 | 00:19:39 | |||
45 | SZERSZEŃ Kamil | 296 | RWT w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M3 | RWT w Bydgoszczy | 00:00:03 | 00:19:41 | ||
46 | JĘDRAL Janusz | 386 | KWP w Bydgoszczy | JEŻEWO | M4 | KWP w Bydgoszczy | 00:00:05 | 00:19:42 | ||
47 | LIS Piotr | 289 | Geografia Wojskowa Toruń | ZAROŚLE CIENKIE | M3 | Geografia Wojskowa Toruń | NIE | 00:00:05 | 00:19:46 | |
48 | KLÓSKA Fabian | 560 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:05 | 00:19:47 | ||||
49 | CHOJNACKI Krzysztof | 376 | RUN Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:09 | 00:19:47 | |||
50 | BODNAR Jan | 328 | CSAiU | TORUN | M5 | CSAiU | 00:00:03 | 00:19:54 | ||
51 | ŁAZ Kamil | 335 | RUN Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:07 | 00:19:55 | |||
52 | JAGODZIŃSKI Mateusz | 379 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:05 | 00:20:02 | |||
53 | OBRĘBSKI Grzegorz | 421 | SIEBIEGA | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:17 | 00:20:03 | |||
54 | SZCZEPANIAK Cezary | 280 | Juventus | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:05 | 00:20:05 | |||
55 | BZDAWKA Tomasz | 188 | Nakielski Klub Biegacza | WYSTĘP | M4 | Bzdawka | 00:00:04 | 00:20:06 | ||
56 | PURWIN Piotr | 239 | Cytadela Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M4 | Cytadela Grudziądz | 00:00:23 | 00:20:11 | ||
57 | GOLINOWSKI Darek | 181 | KOBYLARNIA | KOBYLARNIA | M4 | 00:00:02 | 00:20:12 | |||
58 | DUCHIŃSKI Wojciech | 196 | Brzoza Biega | OSIELSKO | M4 | Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych | 00:00:09 | 00:20:12 | ||
59 | JANICKI Rafał | 584 | Służba Więzienna, AŚ w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M3 | Służba Więzienna, AŚ w Bydgoszczy | 00:00:02 | 00:20:15 | ||
60 | WIŚNIEWSKI Rafał | 469 | CSLog Grupa | IŁAWA | M3 | CSLog Grupa | 00:00:08 | 00:20:17 | ||
61 | WIŚNIEWSKI Leszek | 156 | Brzoza | BRZOZA | M4 | Wiśniewscy Leszek Jakub | 00:00:09 | 00:20:17 | ||
62 | BUKOWIŃSKI Michał | 602 | KLUB HANI & ANTKA | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:09 | 00:20:18 | |||
63 | FUKSIEWICZ Michał | 264 | JW4385 | BYDGOSZCZ | M4 | JW4385 | 00:00:10 | 00:20:18 | ||
64 | WIŚNIEWSKI Jan | 152 | CSLog Grupa | NOWA WIEŚ | M4 | CSLog Grupa | Wiśniewski | 00:00:08 | 00:20:21 | |
65 | SZYCHOWSKI Jarosław | 303 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | WIERZCHUCICE | M2 | Szychowscy | 00:00:07 | 00:20:29 | ||
66 | ZWIEWKA Sebastian | 93 | Bushido | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:07 | 00:20:29 | |||
67 | PRZYBYLSKI Maciej | 215 | niezrzeszony | PRZYŁĘKI | M4 | 00:00:08 | 00:20:29 | |||
68 | STANIEC Tomasz | 514 | niezrzeszony | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:08 | 00:20:29 | |||
69 | GRALIK Jędrzej | 45 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M2 | Gralik | 00:00:05 | 00:20:34 | ||
70 | CHOLEWIŃSKI Dariusz | 133 | Huragan Miedzyń | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:07 | 00:20:34 | |||
71 | ŻAROŃ Sławomir | 53 | EBUD-Przemysłówka | BYDGOSZCZ | M5 | Żaroń | 00:00:04 | 00:20:39 | ||
72 | NOWAK Przemysław | 278 | Kabel Team Bydgoszcz | NOWA WIEŚ WIELKA | M3 | 00:00:08 | 00:20:45 | |||
73 | NAWROCKI Mariusz | 302 | SYLWIA FOTO-PASJA | INOWROCŁAW | M3 | NAWROCCY | 00:00:06 | 00:20:46 | ||
74 | STRABEL Łukasz | 529 | runspace.pl / Harpagan Kuyavia | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:04 | 00:20:47 | |||
75 | LEWANDOWSKI Rafał | 332 | VENI, CUCURRI, VICI. | TORUŃ | M3 | 00:00:06 | 00:20:47 | |||
76 | DAŃCZUK Jerzy | 318 | RWT w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M5 | RWT w Bydgoszczy | 00:00:08 | 00:20:49 | ||
77 | SZOPIŃSKI Rafał | 503 | brak | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:13 | 00:20:49 | |||
78 | HASS Adam | 316 | brak | BYDGOSZCZ | M3 | Hass | 00:00:10 | 00:20:50 | ||
79 | PAWŁOWSKI Radosław | 86 | JFTC SU | ZIELONKA | M4 | JFTC SU | TAK | 00:00:05 | 00:20:51 | |
80 | SYNAKIEWICZ Tomasz | 195 | BANK SPÓŁDZIELCZY W NAKLE NAD NOTECIĄ | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:17 | 00:20:52 | |||
81 | KULPA Marcin | 211 | CSLog Grupa | GRUDZIĄDZ | M3 | CSLog Grupa | 00:00:08 | 00:20:54 | ||
82 | RÓŻNOWSKI Dariusz | 621 | INOWROCŁAW | M4 | 00:00:07 | 00:20:55 | ||||
83 | ZBOIŃSKI Filip | 271 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:07 | 00:20:57 | |||
84 | PILACHOWSKI Mariusz | 189 | nie | BYDGOSZCZ | M3 | tak | 00:00:14 | 00:20:58 | ||
85 | KUŁAKOWSKI Krzysztof | 449 | Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:14 | 00:20:58 | |||
86 | MEYER Marek | 347 | RUN Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:05 | 00:21:02 | |||
87 | MUSS Aleksander | 558 | Sklep Biegacza Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:10 | 00:21:04 | |||
88 | WALKUSZ Marek | 494 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:09 | 00:21:06 | |||
89 | NISZCZOTA Karol | 413 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:09 | 00:21:07 | |||
90 | WIŚNIEWSKI Zbigniew | 20 | Brzoza Biega | BRZOZA | M4 | Wiśniewski Olimpin | 00:00:03 | 00:21:10 | ||
91 | KAMIŃSKI Arkadiusz | 130 | Cslog | GRUDZIĄDZ | M3 | Cslog | 00:00:08 | 00:21:12 | ||
92 | CZARNECKI Piotr | 168 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M3 | Czarneccy | 00:00:09 | 00:21:12 | ||
93 | FEDYCZKOWSKI Edward | 482 | NCIA CSU Bydgoszcz | STRZEGOM | M4 | NCIA CSU Bydgoszcz | 00:00:15 | 00:21:12 | ||
94 | KOŁODZIEJSKI Mieczysław | 148 | brak | WARSZAWA | M4 | 00:00:21 | 00:21:12 | |||
95 | GRABOWSKI Krysztof | 212 | nie zrzeszony | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:03 | 00:21:14 | |||
96 | KUŚNIEREK Bartosz | 591 | Pałuki Running Team | ŻNIN | M2 | 00:00:15 | 00:21:14 | |||
97 | PIECUCH Michał | 440 | JW4228 | RZESZÓW | M2 | JW4228 | 00:00:10 | 00:21:15 | ||
98 | MACIEJEWSKI Rafał | 265 | Pałuki Running Team | ŻNIN | M4 | 00:00:15 | 00:21:15 | |||
99 | BUDZYŃSKI Tomasz | 222 | Twierdza Chełmno | TORUŃ | M4 | 00:00:15 | 00:21:18 | |||
100 | MICHALIK Łukasz | 247 | Brzoza Biega | BRZOZA | M3 | 00:00:04 | 00:21:19 | |||
101 | ZAKURZEWSKI Tomasz | 178 | Brzoza biega | BRZOZA | M4 | 00:00:09 | 00:21:19 | |||
102 | NOWAK Rafał | 146 | Ciele | BIAŁE BŁOTA | M2 | 00:00:08 | 00:21:21 | |||
103 | KAZUBOWSKI Jacek | 442 | 45plus | BIAŁE BŁOTA | M4 | 00:00:07 | 00:21:25 | |||
104 | KRAMARZ Nikodem | 569 | Brak | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:12 | 00:21:28 | |||
105 | KOWALSKI Jacek | 412 | brak | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:05 | 00:21:30 | |||
106 | GRZEGORZEWSKI Rafał | 495 | Brzoza Biega | NIEMCZ | M4 | 00:00:07 | 00:21:30 | |||
107 | CZEPEK Aleksander | 102 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:04 | 00:21:31 | |||
108 | CZARNECKI Grzegorz | 167 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M3 | Czarneccy | 00:00:09 | 00:21:36 | ||
109 | KANIA Dariusz | 214 | SKS Żnin | ŻNIN | M4 | 00:00:08 | 00:21:37 | |||
110 | SKOTARCZAK Wiktor | 526 | MARUNTHON.COM | TORUŃ | M1 | 00:00:12 | 00:21:37 | |||
111 | BERNAŚ Janusz | 485 | II Pułk Inżynieryjny Inowrocław | ORCHOWO | M3 | II Pułk Inżynieryjny Inowrocław | 00:00:06 | 00:21:39 | ||
112 | BLUKACZ Grzegorz | 343 | CSAiU | TORUŃ | M4 | CSAiU | Nie | 00:00:11 | 00:21:39 | |
113 | BĄCZKOWSKI Michał | 478 | SISU OWB TEAM | KORONOWO | M3 | Bączkowscy | 00:00:02 | 00:21:43 | ||
114 | GZYL Mikołaj | 356 | 'Exodus' | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:15 | 00:21:43 | |||
115 | STRYSIK Tomasz | 165 | CSLog Grupa | GRUPA | M3 | CSLog Grupa | 00:00:08 | 00:21:44 | ||
116 | MICHAŁKIEWICZ Adrian | 596 | T2/4 | TORUŃ | M2 | 00:00:19 | 00:21:44 | |||
117 | OSIŃSKI Karol | 402 | Pałuki Running Team | JAROSZEWO | M3 | 00:00:14 | 00:21:45 | |||
118 | KANARKOWSKI Stanisław | 262 | niezrzeszony | CZARNOWO | M5 | 00:00:07 | 00:21:46 | |||
119 | WRZESIŃSKI Wojciech | 433 | RUN Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:13 | 00:21:47 | |||
120 | BONIECKI Piotr | 292 | Geografia Wojskowa Toruń | CZARNE BŁOTO | M4 | Geografia Wojskowa Toruń | Tak | 00:00:10 | 00:21:49 | |
121 | FRYCKOWSKI Adam | 391 | brak | OLIMPIN | M4 | straż | 00:00:13 | 00:21:55 | ||
122 | DUTKOWSKI Tomasz | 565 | MMPJ TEAM | LUBAWKA | M3 | 00:00:35 | 00:22:00 | |||
123 | JURAS Łukasz | 306 | Komenda Miejska Policji w Toruniu | BRZOZÓWKA | M3 | Komenda Miejska Policji w Toruniu | 00:00:08 | 00:22:02 | ||
124 | NICZYPORUK Andrzej | 202 | CSLog Grupa | GRUDZIĄDZ | M3 | CSLog Grupa | 00:00:09 | 00:22:07 | ||
125 | NALEWALSKI Paweł | 255 | - | MOGILNO | M3 | 00:00:15 | 00:22:07 | |||
126 | KOŁODZIEJCZYK Łukasz | 499 | NCIA CSU Bydgoszcz | OSIELSKO | M3 | NCIA CSU Bydgoszcz | 00:00:16 | 00:22:07 | ||
127 | LIPIŃSKI Krzysztof | 64 | LIPAS | INOWROCŁAW | M4 | 00:00:17 | 00:22:08 | |||
128 | KAŹMIERSKI Mirosław | 155 | JANIKOWO NA SPORTOWO | KOŁODZIEJEWO | M4 | 00:00:18 | 00:22:09 | |||
129 | TRZCIŃSKI Franciszek | 184 | SiR START / MLKS Nadwiślanin Chełmno | CHEŁMNO | M5 | Tak | 00:00:04 | 00:22:10 | ||
130 | LISEWSKI Piotr | 128 | niezrzeszony | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:16 | 00:22:10 | |||
131 | SKRZYPCZAK Dariusz | 483 | NCIA CSU Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | NCIA CSU Bydgoszcz | 00:00:21 | 00:22:12 | ||
132 | HĘŚ Leszek | 425 | VELUX GNIEZNO | GNIEZNO | M2 | 00:00:12 | 00:22:13 | |||
133 | KRUSZKA Łukasz | 387 | KWP w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M3 | KWP w Bydgoszczy | 00:00:13 | 00:22:13 | ||
134 | SŁODOWNIK Rafał | 185 | - | ZIELONKA | M4 | 00:00:09 | 00:22:15 | |||
135 | GLIWKA Artur | 96 | 1. BLWL Inowrocław | INOWROCŁAW | M3 | 1. BLWL Inowrocław | 00:00:11 | 00:22:17 | ||
136 | GRUBA Marek | 419 | niezrzeszony | BRZOZA | M2 | GRUBA | 00:00:11 | 00:22:17 | ||
137 | ŚLUSARSKI Przemysław | 113 | brak | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:28 | 00:22:17 | |||
138 | LEBA Rafał | 362 | JW4385 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M3 | JW4385 | 00:00:31 | 00:22:18 | ||
139 | GRALIK Kacper | 299 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M1 | Gralik | 00:00:06 | 00:22:22 | ||
140 | STROMCZYŃSKI Wiesław | 117 | RWT w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M5 | pracownik cywilny wojska | 00:00:11 | 00:22:22 | ||
141 | KRZEMKOWSKI Paweł | 351 | Fordon | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:24 | 00:22:23 | |||
142 | GMYS Tomasz | 522 | brak | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:22 | 00:22:24 | |||
143 | DRÓBKA Krzysztof | 477 | niezrzeszony | INOWROCŁAW | M4 | II Pułk Inżynieryjny Inowrocław | 00:00:12 | 00:22:25 | ||
144 | JABŁOŃSKI Marcin | 99 | BBL | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:22 | 00:22:26 | |||
145 | KRUCZKOWSKI Piotr | 393 | KRYSPORT BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:23 | 00:22:26 | |||
146 | JÓŹWIAK Marek | 450 | Brzoza Biega | BORÓWNO | M5 | 00:00:22 | 00:22:27 | |||
147 | NOCEK Paweł | 612 | 1. Blog Bydgoszcz | SZCZECINEK | M3 | 1. Blog Bydgoszcz | 00:00:11 | 00:22:29 | ||
148 | PASZKIET Remi | 40 | Barcin Biega | BARCIN | M3 | 00:00:12 | 00:22:29 | |||
149 | MIELCAREK Jędrzej | 394 | brak | BRZOZA | M2 | Mielcarek | 00:00:14 | 00:22:29 | ||
150 | NADRAJKOWSKI Adam | 400 | II Pułk Inżynieryjny Inowrocław | INOWROCŁAW | M5 | II Pułk Inżynieryjny Inowrocław | 00:00:15 | 00:22:31 | ||
151 | WARYLEWSKI Dariusz | 79 | Gala24.pl TEAM | ŁOCHOWICE | M4 | 00:00:24 | 00:22:31 | |||
152 | WDOWCZYK Piotr | 541 | II Pułk Inżynieryjny Inowrocław | GRUDZIĄDZ | M3 | II Pułk Inżynieryjny Inowrocław | 00:00:10 | 00:22:32 | ||
153 | BOINSKI Sebastian | 258 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:20 | 00:22:35 | ||||
154 | KUTYŁA Krzysztof | 566 | VII Liceum Ogólnokształcące | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:11 | 00:22:36 | |||
155 | DĘBSKI Adrian | 497 | Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M2 | Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych | 00:00:17 | 00:22:36 | ||
156 | ZIÓŁKOWSKI Mieczysław | 409 | zgubiłem sponsora | JANIKOWO | M5 | OCHRONA MIENIA I OSÓB | 00:00:07 | 00:22:37 | ||
157 | POPIELA Maksymilian | 192 | BANK SPÓŁDZIELCZY W NAKLE NAD NOTECIĄ | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:16 | 00:22:40 | |||
158 | KLIMEK Paweł | 320 | n/z | BYDGOSZCZ | M2 | - | Klimek | 00:00:13 | 00:22:41 | |
159 | JAKUĆ Krzysztof | 580 | Lokator Nieruchomości Piła | PIŁA | M3 | 00:00:11 | 00:22:45 | |||
160 | BURAK Maciej | 599 | II Pułk Inżynieryjny Inowrocław | GNIEWKOWO | M3 | II Pułk Inżynieryjny Inowrocław | 00:00:11 | 00:22:45 | ||
161 | KULKA Marek | 118 | brak | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:17 | 00:22:47 | |||
162 | LEWANDOWSKI Tomasz | 198 | CSLog Grupa | GRUDZIĄDZ | M4 | CSLog Grupa | 00:00:09 | 00:22:48 | ||
163 | KATULSKI Radosław | 470 | BBL Inowrocław | INOWROCŁAW | M3 | 00:00:15 | 00:22:49 | |||
164 | BIAŁOUS Krzysztof | 89 | Niezrzeszony | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:12 | 00:22:51 | |||
165 | APANASIEWICZ Bartosz | 600 | RunSpace.pl | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:19 | 00:22:51 | |||
166 | DAGIEL Aleksander | 329 | GKMA Louis Team | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:20 | 00:22:53 | |||
167 | GROMADA Marcin | 380 | seta | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:20 | 00:22:53 | |||
168 | KUBIAK Sławomir | 455 | - | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:21 | 00:22:53 | |||
169 | BĄCZKOWSKI Maciej | 431 | SISU OWB TEAM | BIAŁE BŁOTA | M3 | 00:00:02 | 00:22:56 | |||
170 | RYBAK Krzysztof | 270 | Docent Felga Team | PRZYŁĘKI | M5 | K.Ł.RYBAK | 00:00:07 | 00:23:02 | ||
171 | CHRZĄSTKOWSKI Lucjan | 157 | El-Aktywni Elbląg | ELBLĄG | M6 | 00:00:13 | 00:23:03 | |||
172 | GRABOWSKI Grzegorz | 554 | Fundacja Aktywne Trzemeszno | TRZEMESZNO | M5 | tak | 00:00:16 | 00:23:06 | ||
173 | KISIEL Dariusz | 481 | NCIA CSU Bydgoszcz | GDYNIA | M4 | NCIA CSU Bydgoszcz | 00:00:21 | 00:23:09 | ||
174 | KOWALSKI Paweł | 378 | kowale team | TORUŃ | M3 | 00:00:21 | 00:23:10 | |||
175 | STANISZEWSKI Krzysztof | 179 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | ŚWIECIE | M4 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | 00:00:22 | 00:23:13 | ||
176 | TYLUTKI Radosław | 326 | Barcin Biega | BARCIN | M3 | 00:00:12 | 00:23:15 | |||
177 | NITKA Ireneusz | 111 | Nakielski Klub Biegacza | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M4 | SW Potulice | 00:00:44 | 00:23:15 | ||
178 | RACZYŃSKI Krzysztof | 544 | - | BYDGOSZCZ | M5 | Raczyńscy | 00:00:11 | 00:23:17 | ||
179 | PILECKI Piotr | 246 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:28 | 00:23:17 | |||
180 | GRYCZKA Piotr | 70 | Brzoza | BRZOZA | M5 | 00:00:23 | 00:23:19 | |||
181 | SYNAKIEWICZ Piotr | 92 | eS-Team | BRZOZA | M3 | eS-Team | 00:00:11 | 00:23:21 | ||
182 | KOSTRZAK Dominik | 324 | Proponeo.pl | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:16 | 00:23:21 | |||
183 | MURAS Michał | 337 | JW4385 | BYDGOSZCZ | M4 | JW4385 | 00:00:31 | 00:23:21 | ||
184 | HAREMZA Mariusz | 125 | kobylarnia | KOBYLARNIA | M4 | 00:00:10 | 00:23:22 | |||
185 | SERAFIŃSKI Robert | 424 | KB Aktywni Konin | KONIN | M4 | Serafińscy | 00:00:36 | 00:23:22 | ||
186 | RZEMPOWSKI Marcin | 82 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:06 | 00:23:24 | |||
187 | ŻYWICA Adam | 74 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:06 | 00:23:24 | |||
188 | KOWALSKI Krzysztof | 42 | Kruszyn Krajeński | KRUSZYN KRAJEŃSKI | M3 | 00:00:33 | 00:23:24 | |||
189 | SIKORA Antoni | 623 | M6 | 00:00:11 | 00:23:25 | |||||
190 | MRUK Tomasz | 285 | Straż Miejska w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M3 | Straż Miejska w Bydgoszczy | 00:00:39 | 00:23:25 | ||
191 | SZPOJDA Grzegorz | 496 | - | WYRZYSK | M3 | 00:00:46 | 00:23:25 | |||
192 | HOLICZKO Mirosław | 24 | JW 1515 BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:18 | 00:23:28 | |||
193 | KLINIKOWSKI Jacek | 119 | POLSKA | ŚWIEKATOWO | M4 | OSP w Świekatowie | 00:00:40 | 00:23:28 | ||
194 | CYL Dawid | 153 | RUN Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:19 | 00:23:29 | |||
195 | PIOTROWSKI Dariusz | 87 | Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:21 | 00:23:30 | |||
196 | KURS Jarosław | 256 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:30 | 00:23:30 | |||
197 | WYSOCKI Jerzy | 284 | Straż Miejska w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M5 | Straż Miejska w Bydgoszczy | 00:00:38 | 00:23:30 | ||
198 | KOSMEJA Piotr | 282 | Straż Miejska w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M4 | Straż Miejska w Bydgoszczy | 00:00:38 | 00:23:31 | ||
199 | GAWLIKOWSKI Przemek | 375 | 12 WOG Toruń | WIELKA NIESZAWKA | M3 | 12 WOG Toruń | 00:00:07 | 00:23:32 | ||
200 | ŻAROŃ Maciej | 49 | DRINKBUS TEAM RUNNING | BYDGOSZCZ | M3 | Żaroń | 00:00:12 | 00:23:33 | ||
201 | JĘDRZEJCZYK Mikołaj | 112 | Nakielski Klub Biegacza | WYSTĘP | M4 | 00:00:41 | 00:23:33 | |||
202 | GŁOWSKI Aleksander | 461 | SGF | KOBYLARNIA | M4 | 00:00:24 | 00:23:34 | |||
203 | KRAJEWSKI Dariusz | 241 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M5 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | Nie | 00:00:47 | 00:23:34 | |
204 | KRUK Łukasz | 294 | Geografia Wojskowa Toruń | TORUŃ | M3 | Geografia Wojskowa Toruń | nie | 00:00:23 | 00:23:35 | |
205 | JANKOWSKI Kacper | 173 | JankesTeam | BYDGOSZCZ | M1 | Jankowski | 00:00:30 | 00:23:37 | ||
206 | HERMELIN Wojciech | 426 | Kancelaria-HMM | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:27 | 00:23:38 | |||
207 | JANKOWSKI Maciej | 176 | JankesTeam | BYDGOSZCZ | M1 | Jankowski | 00:00:29 | 00:23:38 | ||
208 | BARCZAK Marek | 131 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M4 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | 00:00:09 | 00:23:39 | ||
209 | WÓDKOWSKI Zbigniew | 435 | niezrzeszony | BYDGOSZCZ | M6 | 00:00:17 | 00:23:39 | |||
210 | MAGDZIARZ Jakub | 427 | Kancelaria-HMM | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:26 | 00:23:39 | |||
211 | CZAJEWSKI Tomasz | 154 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M3 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | 00:00:43 | 00:23:41 | ||
212 | GRZENIA Jacek | 590 | MJG Investments | NIEMCZ | M4 | 00:00:12 | 00:23:42 | |||
213 | PODSIEDLIK Zbigniew | 381 | JW4385 | BYDGOSZCZ | M4 | JW4385 | 00:00:18 | 00:23:42 | ||
214 | MARCIŃSKI Robert | 151 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M4 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | 00:00:43 | 00:23:42 | ||
215 | ŚWIERCZYŃSKI Robert | 142 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | NOCHOWO | M5 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | 00:00:36 | 00:23:43 | ||
216 | WALCZAK Sławomir | 550 | Pałuki Running Team | ŻNIN | M3 | 00:00:41 | 00:23:44 | |||
217 | BRZOZOWSKI Marcin | 209 | Brzoza Tri Team | BRZOZA | M2 | Brzozowscy | 00:00:27 | 00:23:46 | ||
218 | ROŚCISZEWSKI Łukasz | 34 | Team Myślęcinek | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:22 | 00:23:47 | |||
219 | GRODEK Krzysztof | 237 | Cytadela Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M4 | Cytadela Grudziądz | 00:00:23 | 00:23:48 | ||
220 | SZTEJKA Damian | 101 | brak | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:19 | 00:23:49 | |||
221 | WIŚNIEWSKI Janusz | 26 | CARBON TEAM TORUŃ | TORUŃ | M4 | wojsko | 00:00:25 | 00:23:49 | ||
222 | OGRODOWICZ Mark | 582 | Polska Running Team | NOWY JORK | M5 | 00:00:29 | 00:23:50 | |||
223 | LEWANDOWSKI Bartosz | 557 | Marunthon | KOPANINO | M3 | 00:00:32 | 00:23:50 | |||
224 | BERNACIAK Mateusz | 624 | MOGILNO | M2 | 00:00:49 | 00:23:50 | ||||
225 | HORODYSKI Maciej | 562 | Włocławek | WŁOCŁAWEK | M6 | 00:00:34 | 00:23:51 | |||
226 | KANAREK Szymon | 519 | 1. BLWL | KRUSZWICA | M3 | 1. BLWL | 00:00:14 | 00:23:52 | ||
227 | GRYCZKA Karol | 226 | Brzoza | BRZOZA | M1 | 00:00:37 | 00:23:52 | |||
228 | MACIEJEWSKI Sławomir | 288 | Geografia Wojskowa Toruń | ROZGARTY | M4 | Geografia Wojskowa Toruń | NIE | 00:00:44 | 00:23:53 | |
229 | TRZCIŃSKI Eugeniusz | 161 | Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M5 | Tak | 00:00:14 | 00:23:54 | ||
230 | STERNAL Tomasz | 277 | BRAK | ROJEWO | M4 | 00:00:24 | 00:23:54 | |||
231 | PODLASZEWSKI Jacek | 349 | veni,cucurri,vici | TORUŃ | M4 | 00:00:06 | 00:23:55 | |||
232 | SPYCHALSKI Bartosz | 553 | Miedzyń | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:26 | 00:23:55 | |||
233 | SCIGOCKI Waldemar | 50 | - | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:16 | 00:23:57 | |||
234 | GRAJEWSKI Mateusz | 527 | Run4Fun | ŚWIECIE | M3 | 00:00:18 | 00:23:58 | |||
235 | STEMPNIAK Krzysztof | 197 | niezrzeszony | INOWROCŁAW | M4 | 00:00:23 | 00:24:01 | |||
236 | WIŚNIEWSKI Piotr | 286 | Inowrocławski Klub Kyokushin | INOWROCŁAW | M1 | Wiśniewscy | 00:00:36 | 00:24:03 | ||
237 | GÓRECKI Łukasz | 578 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:06 | 00:24:04 | |||
238 | KUŹMA Wojciech | 217 | KliTri | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:12 | 00:24:04 | |||
239 | WODA Janusz | 604 | Szkocja | SZKOCJA | M4 | 00:00:13 | 00:24:05 | |||
240 | SZULC Jarosław | 123 | Szulc Team | PRZYŁEKI | M3 | Szulc Team | 00:00:45 | 00:24:08 | ||
241 | ORŁOWSKI Janusz | 232 | RUN Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:19 | 00:24:09 | |||
242 | SZYDŁO Sławomir | 429 | MMPJ TEAM | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M4 | 00:00:33 | 00:24:11 | |||
243 | OPASKA Marcin | 75 | Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:28 | 00:24:13 | |||
244 | DOMAN Janusz | 360 | UKS Szabla Brzoza | BRZOZA | M6 | 00:00:05 | 00:24:14 | |||
245 | DAWIDOWICZ Maciej | 97 | Brzoza | BRZOZA | M3 | 00:00:13 | 00:24:14 | |||
246 | MEYER Łukasz | 67 | Miśki Haribo | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:28 | 00:24:14 | |||
247 | GOZIMIRSKI Adam | 586 | Rowerowa Brzoza | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:09 | 00:24:15 | |||
248 | GŁOWSKI Karol | 583 | Kobylarnia | KOBYLARNIA | M1 | 00:00:20 | 00:24:15 | |||
249 | LIPSKI Krzysztof | 166 | Allianz Running Team | BYDGOSZCZ | M4 | Lipski | 00:00:35 | 00:24:16 | ||
250 | RZEMEK Sławomir | 363 | ERZET | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:35 | 00:24:18 | |||
251 | SZWARC Paweł | 61 | RUN Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:33 | 00:24:19 | |||
252 | WIŚNIEWSKI Mikołaj | 180 | Brzoza Biega | BRZOZA | M1 | Wiśniewski Olimpin | 00:00:06 | 00:24:20 | ||
253 | SIERANT Oskar | 543 | Zawisza | BIAŁE BŁOTA | M4 | 00:00:08 | 00:24:20 | |||
254 | DRZEWIECKI Dariusz | 293 | Geografia Wojskowa Toruń | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | M3 | Geografia Wojskowa Toruń | nie | 00:00:43 | 00:24:21 | |
255 | PRZYBYŁOWSKI Robert | 110 | Indywidualnie | OSÓWIEC | M4 | 00:00:39 | 00:24:24 | |||
256 | LIPIŃSKI Marek | 515 | Toruń | TORUŃ | M3 | 00:00:18 | 00:24:27 | |||
257 | MALIK Rafał | 567 | - | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:31 | 00:24:30 | |||
258 | ANDRZEJEWSKI Ryszard | 171 | Wzgórze Wolności | BYDGOSZCZ | M6 | 00:00:13 | 00:24:31 | |||
259 | KANIA Michał | 276 | niezrzeszony | BYDGOSZCZ | M3 | Kania Team | 00:00:19 | 00:24:31 | ||
260 | LUDWINIAK Bogdan | 414 | 45plus | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:46 | 00:24:32 | |||
261 | STEFANOWICZ Krzysztof | 606 | Brak | BIAŁE BŁOTA | M6 | 00:00:03 | 00:24:34 | |||
262 | ZILLMANN Tadeusz | 295 | Geografia Wojskowa Toruń | TORUŃ | M3 | Geografia Wojskowa Toruń | NIE | 00:00:04 | 00:24:34 | |
263 | SONDEJ Rafał | 203 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M3 | JFTC SU | 00:00:45 | 00:24:35 | ||
264 | LITKE Marek | 517 | JW4228 | KRAKÓW | M4 | JW4228 | 00:00:11 | 00:24:37 | ||
265 | ŁUGOWSKI Tomasz | 372 | BIL biega | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:23 | 00:24:37 | |||
266 | RATAJ Maciej | 36 | . | ŁOCHOWO | M4 | 00:00:21 | 00:24:38 | |||
267 | JABŁOŃSKI Adrian | 521 | niezrzeszony | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M3 | 00:00:25 | 00:24:38 | |||
268 | CHABORA Arkadiusz | 134 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | SZKOCJA | M4 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | 00:00:36 | 00:24:38 | ||
269 | GOGOLIN Zbigniew | 585 | Charbon Team Toruń | TORUŃ | M4 | 00:00:30 | 00:24:39 | |||
270 | DYLIK Andrzej | 472 | niezrzeszony | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:27 | 00:24:40 | |||
271 | MAGDZIARZ Michał | 446 | Huragan Bierutowice | PRZYŁĘKI | M3 | 00:00:17 | 00:24:42 | |||
272 | GOŁĘBIEWSKI Jerzy | 259 | brak | ZIELONKA | M4 | 00:00:38 | 00:24:42 | |||
273 | KNYCH Krzysztof | 384 | KWP w Bydgoszczy | INOWROCŁAW | M2 | KWP w Bydgoszczy | 00:00:47 | 00:24:42 | ||
274 | KUZIEMSKI Jacek | 238 | Cytadela Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M5 | Cytadela Grudziądz | 00:00:25 | 00:24:44 | ||
275 | STĘPIEŃ Tomasz | 430 | SF | JARUŻYN | M4 | SF | 00:00:42 | 00:24:46 | ||
276 | ŻERDZIŃSKI Marcin | 68 | Team Kristofa | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:22 | 00:24:47 | |||
277 | FOLERZYŃSKI Dawid | 204 | 4RUN Team Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M1 | Moroszczak | 00:00:35 | 00:24:47 | ||
278 | AUGUSTYNOWICZ Andrzej | 85 | RWT w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M4 | RWT w Bydgoszczy | 00:00:17 | 00:24:48 | ||
279 | TOCZKIEWICZ Piotr | 187 | brak | BRZOZA | M3 | 00:00:28 | 00:24:51 | |||
280 | ŚCIBAK Wojciech | 207 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M3 | JFTC SU | 00:00:48 | 00:24:52 | ||
281 | PAWLACZYK Szymon | 267 | brak | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:16 | 00:24:53 | |||
282 | JAWORSKI Krzysztof | 69 | niezrzeszony | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:22 | 00:24:53 | |||
283 | BRZOZOWSKI Piotr | 71 | Brzoza Tri Team | BRZOZA | M2 | Brzozowscy | 00:00:21 | 00:24:55 | ||
284 | SUCHOMSKI Marek | 462 | OPENTAX24.PL | ŚWIEKATOWO | M4 | SUCHOMSCY | 00:00:26 | 00:24:57 | ||
285 | RAKOWSKI Paweł | 358 | Żandarmi z Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M3 | Żandarmi z Bydgoszczy | Rakowscy | 00:00:27 | 00:24:57 | |
286 | LEWICKI Konrad | 55 | Żandarmi z Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M3 | Żandarmi z Bydgoszczy | 00:00:28 | 00:24:57 | ||
287 | MACIEJCZYK Piotr | 534 | Docent Felga Team | PRZYŁĘKI | M4 | 00:00:08 | 00:24:58 | |||
288 | PROKOP Michał | 533 | II Pułk Inżynieryjny Inowrocław | RYŃSK | M3 | II Pułk Inżynieryjny Inowrocław | 00:00:16 | 00:24:58 | ||
289 | RYŚNIK Dariusz | 536 | Żandarmi z Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M4 | Żandarmi z Bydgoszczy | 00:00:29 | 00:24:58 | ||
290 | KOŚCIELAK Maciej | 535 | Żandarmi z Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M3 | Żandarmi z Bydgoszczy | 00:00:26 | 00:24:59 | ||
291 | JĘDRA Andrzej | 62 | brak | POZNAŃ | M4 | 00:00:45 | 00:25:00 | |||
292 | SIEMIENIECKI Dariusz | 315 | Siemieniecki | TORUŃ | M4 | żołnierz zawodowy | 00:00:36 | 00:25:01 | ||
293 | CZERWIŃSKI Michał | 540 | 12 WOG Toruń | INOWROCŁAW | M3 | 12 WOG Toruń | 00:00:48 | 00:25:02 | ||
294 | JASEWICZ Tadeusz | 488 | niezrzeszony | BYDGOSZCZ | M6 | Policja | nie | 00:00:06 | 00:25:03 | |
295 | ZNANIECKI Michał | 206 | BBL Inowrocław | INOWROCŁAW | M4 | Znanieccy | 00:00:32 | 00:25:03 | ||
296 | QUAAS Łukasz | 158 | brak | BYDGOSZCZ | M3 | słuzba wiezienna | Quaas | 00:00:30 | 00:25:05 | |
297 | POPOWSKI Zbigniew | 149 | RUN Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M6 | POPOWSCY | 00:00:30 | 00:25:08 | ||
298 | WIDŹGOWSKI Przemysław | 95 | Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:43 | 00:25:08 | |||
299 | DEREZINSKI Tadeusz | 464 | FAT | GNIEWKOWO | M4 | 00:00:16 | 00:25:11 | |||
300 | PIEKARSKI Arek | 115 | brak | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:26 | 00:25:11 | |||
301 | BOŻEK Mariusz | 548 | niezrzeszony | BRZOZA | M5 | 00:00:31 | 00:25:12 | |||
302 | WOJANOWSKI Zbigniew | 234 | Cytadela Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M5 | Cytadela Grudziądz | 00:00:23 | 00:25:13 | ||
303 | BRZEZIŃSKI Sławomir | 281 | Straż Miejska w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M3 | Straż Miejska w Bydgoszczy | 00:00:38 | 00:25:13 | ||
304 | DUL Andrzej | 577 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M4 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | 00:00:27 | 00:25:15 | ||
305 | SLINKO Sebastian | 138 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M4 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | 00:00:42 | 00:25:16 | ||
306 | DUNAJEWSKI Marcin | 614 | ŁOCHOWO | M4 | Dunajewscy | 00:00:14 | 00:25:17 | |||
307 | MELLER Jarosław | 475 | GĘBICE | M2 | 00:00:31 | 00:25:17 | ||||
308 | PERLIK Grzegorz | 330 | miałem szczęście... | BYDGOSZCZ | M6 | 00:00:30 | 00:25:18 | |||
309 | DERENDA Miroslaw | 542 | 1. BLWL | INOWROCLAW | M3 | 1. BLWL | 00:00:15 | 00:25:19 | ||
310 | ŚLEFARSKI Marcin | 29 | Brak | BIAŁE BŁOTA | M3 | Brak | Brak | 00:00:25 | 00:25:19 | |
311 | MRÓZ Robert | 116 | niezrzeszony | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:39 | 00:25:19 | |||
312 | SADOWSKI Michał | 447 | ZFCI | INOWROCŁAW | M3 | 00:00:14 | 00:25:20 | |||
313 | GUZIŃSKI Andrzej | 551 | Akademia Biegania | GDAŃSK | M5 | 00:00:35 | 00:25:21 | |||
314 | BIAŁOBŁOCKI Marek | 338 | Polska | WĄBRZEŹNO | M3 | 00:00:47 | 00:25:21 | |||
315 | LANGE Waldemar | 263 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M4 | JFTC SU | 00:00:48 | 00:25:21 | ||
316 | WOŁKIEWICZ Marcin | 322 | brak | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:20 | 00:25:26 | |||
317 | KOSTRZEWSKI Aleksander | 235 | Cytadela Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M4 | Cytadela Grudziądz | 00:00:23 | 00:25:29 | ||
318 | CZAJKOWSKI Piotr | 568 | niezrzerzony | TORUŃ | M5 | 00:00:27 | 00:25:30 | |||
319 | SZTOBRYN Aleksander | 395 | STRAŻ GRANICZNA LOK POGRANICZNIK | BYDGOSZCZ | M3 | STRAŻ GRANICZNA LOK POGRANICZNIK | 00:00:39 | 00:25:30 | ||
320 | POLITOWICZ Kamil | 350 | Trzynastka | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | M3 | 00:00:10 | 00:25:32 | |||
321 | SIERADZKI Wojciech | 397 | Straż Pożarna | INOWROCŁAW | M4 | Straż Pożarna | 00:00:21 | 00:25:32 | ||
322 | MUCHA Marcin | 90 | BatRun | PAWŁÓWEK | M3 | 00:00:43 | 00:25:34 | |||
323 | SZESZUŁA Michał | 84 | Wielkopolscy Biegacze | OPALENICA | M4 | 00:00:41 | 00:25:35 | |||
324 | SAWICKI Michał | 374 | brak | GOLUB-DOBRZYŃ | M3 | Sawicki | 00:00:36 | 00:25:37 | ||
325 | FURMAŃSKI Arkadiusz | 346 | Trzynastka | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | M4 | 00:00:11 | 00:25:38 | |||
326 | MIELCAREK Zdzisław | 21 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M7+ | 00:00:06 | 00:25:41 | |||
327 | WIŚNIEWSKI Włodzimierz | 31 | niezrzeszony | TORUŃ | M5 | 00:00:34 | 00:25:41 | |||
328 | BANACH Grzegorz | 345 | niezrzeszony | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | M5 | 00:00:18 | 00:25:43 | |||
329 | RACIBORSKI Grzegorz | 556 | TASAK Team | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:40 | 00:25:43 | |||
330 | DERDZINSKI Marcin | 576 | Biegam bo lubie | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:38 | 00:25:45 | |||
331 | ROGULSKI Mariusz | 230 | Polska | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:20 | 00:25:46 | |||
332 | ZARĘBSKI Sławomir | 357 | El-Aktywni Elbląg | ELBLĄG | M5 | 00:00:26 | 00:25:49 | |||
333 | JAWORSKI Janusz | 114 | Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych | ZŁAWIEŚ WIELKA | M5 | Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych | 00:00:12 | 00:25:50 | ||
334 | KOZIAK Roman | 106 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M4 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | 00:00:44 | 00:25:50 | ||
335 | KLIMEK Przemysław | 389 | Brak | BYDGOSZCZ | M2 | Klimek | 00:00:34 | 00:25:51 | ||
336 | KLABAN Marcin | 445 | 11 WOG | TORUŃ | M3 | 00:00:51 | 00:25:57 | |||
337 | SOŁDON Bogusław | 269 | biegaj z nami | OSIELSKO | M6 | tak | tak | 00:00:32 | 00:25:58 | |
338 | NAPORA Paweł | 331 | Miedzyń | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:25 | 00:25:59 | |||
339 | RASIŃSKI Adrian | 407 | Niezrzeszony | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:50 | 00:26:07 | |||
340 | SIERACKI Jarosław | 392 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M4 | JFTC SU | 00:00:47 | 00:26:10 | ||
341 | PRUS Marcin | 129 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:51 | 00:26:10 | ||||
342 | WOJCIECHOWSKI Jarosław | 78 | TEAM MYŚLĘCINEK | BYGOSZCZ | M4 | J. E. Wojciechowscy | 00:00:30 | 00:26:14 | ||
343 | HORODYSKI Daniel | 441 | Toruń | TORUŃ | M2 | 00:00:35 | 00:26:15 | |||
344 | GAJZLER Jerzy | 169 | Bartodzieje | BYDGOSZCZ | M6 | 00:00:29 | 00:26:17 | |||
345 | KLINIEWSKI Piotr | 559 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:37 | 00:26:19 | |||
346 | JASIAK Sebastian | 520 | Angels Toruń | TORUŃ | M2 | 00:00:33 | 00:26:22 | |||
347 | JELENIEWSKI Eugeniusz | 439 | Błądzim biega | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:22 | 00:26:25 | |||
348 | BORYSKIN Andrzej | 18 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M6 | 00:00:06 | 00:26:26 | |||
349 | TUPAJKA Tomasz | 404 | niezrzeszony | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:47 | 00:26:27 | |||
350 | ZIĘTARSKI Cezary | 144 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M3 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | 00:00:41 | 00:26:34 | ||
351 | RUSZKIEWICZ Łukasz | 589 | niezrzeszony | PRZYŁĘKI | M3 | 00:00:34 | 00:26:38 | |||
352 | BIESIADA Tomasz | 581 | TriSpace | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:06 | 00:26:40 | |||
353 | STACHNIUK Przemysław | 103 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M3 | JFTC SU | 00:00:47 | 00:26:40 | ||
354 | RAUT Wiesław | 537 | Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M6 | 00:00:44 | 00:26:43 | |||
355 | SZMAŃDA Kacper | 219 | Team Speed Big Tony | ŁYSOMICE | M1 | Team Speed Big Tony | 00:00:08 | 00:26:49 | ||
356 | SIKORSKI Jarek | 524 | brak | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:31 | 00:26:49 | |||
357 | DZIEŁAK Andrzej | 145 | JURMET | TORUŃ | M4 | 00:00:25 | 00:26:50 | |||
358 | GRUBA Jacek | 420 | niezrzeszony | BRZOZA | M5 | GRUBA | 00:00:36 | 00:26:52 | ||
359 | SYNAKIEWICZ Ryszard | 88 | eS-Team | ZAMOŚĆ | M2 | eS-Team | 00:00:12 | 00:26:53 | ||
360 | KAZIMIERCZAK Tomasz | 593 | brak | TORUŃ | M4 | 00:00:27 | 00:26:54 | |||
361 | GLASNER Rafał | 505 | Weekendowy Biegacz | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:47 | 00:26:55 | |||
362 | SEROCKI Bartosz | 98 | KCBM Franek i Róża | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:34 | 00:26:57 | |||
363 | KALA Michał | 490 | Brak | ŁABISZYN | M3 | 00:00:47 | 00:26:58 | |||
364 | ZNANIECKI Wojciech | 54 | Znanieccy | BYDGOSZCZ | M3 | Znanieccy | 00:00:31 | 00:27:00 | ||
365 | GURDAK Leszek | 616 | TUR | M3 | 00:00:40 | 00:27:03 | ||||
366 | WILLMA Jarosław | 17 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:09 | 00:27:10 | |||
367 | BEHRENDT Rafał | 273 | KWP w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M3 | KWP w Bydgoszczy | 00:00:44 | 00:27:12 | ||
368 | BRZOZA Mateusz | 571 | BPH Running Team | ŻNIN | M2 | 00:00:38 | 00:27:15 | |||
369 | GĄSIOROWSKI Robert | 91 | RUN Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:33 | 00:27:16 | |||
370 | MIROWSKI Mariusz | 37 | nie dotyczy | PRZYŁĘKI | M4 | 00:00:37 | 00:27:18 | |||
371 | KASZOWICZ Marek | 231 | RWT w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M4 | RWT w Bydgoszczy | 00:00:38 | 00:27:18 | ||
372 | SŁOMSKI Dariusz | 422 | 11 WOG | BYDGOSZCZ | M4 | 11 WOG | 00:00:52 | 00:27:20 | ||
373 | KIEŁPIŃSKI Krzysztof | 224 | www.dobry-wybor.pl | ŁABISZYN | M3 | 00:00:39 | 00:27:29 | |||
374 | DUDZIAK Tomasz | 81 | Pyszczoszczypie | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:33 | 00:27:32 | |||
375 | WOJTYSIAK Szymon | 46 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:23 | 00:27:34 | |||
376 | LASKOWSKI Maciej | 220 | Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:13 | 00:27:39 | |||
377 | CHWIŁKA Daniel | 549 | highfiveteam.pl | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:41 | 00:27:41 | |||
378 | KOWALCZYK Łukasz | 297 | NIEZRZESZONY | INOWROCŁAW | M2 | 00:00:26 | 00:27:45 | |||
379 | RAMBOWICZ Andrzej | 43 | Rowerowa Brzoza | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:49 | 00:27:52 | |||
380 | REMLINGER Michał | 56 | RUN Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:50 | 00:27:58 | |||
381 | KANIA Daniel | 323 | Niezrzeszony | BYDGOSZCZ | M3 | Kania Team | 00:00:25 | 00:27:59 | ||
382 | JANCZARSKI Andrzej Czasowiec | 19 | CARBON TEAM TORUŃ | TORUŃ | M6 | 00:00:45 | 00:28:00 | |||
383 | KOMOSIŃSKI Paweł | 383 | KWP w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M3 | KWP w Bydgoszczy | 00:00:49 | 00:28:03 | ||
384 | SIMIŃSKI Maciej | 594 | brak | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:45 | 00:28:09 | |||
385 | RUJNA Przemysław | 525 | MARUNTHON.COM | PRZYSIEK | M3 | 00:00:32 | 00:28:10 | |||
386 | TUCZYŃSKI Robert | 401 | niezrzeszony | TORUŃ | M3 | 00:00:48 | 00:28:11 | |||
387 | WAWRZYNIAK Michał | 456 | BIL biega | SOLEC KUJAWSKI | M3 | Wawrzyniak | 00:00:34 | 00:28:13 | ||
388 | PODLECKI Tomasz | 579 | Lokator Nieruchomości Piła | PIŁA | M3 | 00:00:11 | 00:28:14 | |||
389 | WODEJKO Artur | 100 | TURBOBOY | SOLEC KUJAWSKI | M3 | 00:00:33 | 00:28:14 | |||
390 | KALINOWSKI Wojciech | 509 | Japan Promotion Team | TORUŃ | M5 | 00:00:26 | 00:28:19 | |||
391 | KLEISTER Dionizy | 465 | brak | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:41 | 00:28:20 | |||
392 | OKRASKA Marcin | 617 | PRZYŁĘKA | M4 | 00:00:41 | 00:28:27 | ||||
393 | STĘPIEŃ Bogdan | 546 | Brak | NOWY DWÓR | M3 | 00:00:22 | 00:28:32 | |||
394 | JASZCZ Tomasz | 574 | JANIKOWO NA SPORTOWO | BRONIEWICE | M4 | 00:00:23 | 00:28:33 | |||
395 | GRUBA Paweł | 417 | niezrzeszony | BRZOZA | M3 | GRUBA | 00:00:36 | 00:28:37 | ||
396 | MATUSZAK Radosław | 305 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M4 | JFTC SU | 00:00:49 | 00:28:37 | ||
397 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 290 | Brak | INOWROCŁAW | M4 | Wiśniewscy | 00:00:36 | 00:28:41 | ||
398 | POŁOMSKI Rafał | 291 | Geografia Wojskowa Toruń | TORUŃ | M3 | Geografia Wojskowa Toruń | nie | 00:00:32 | 00:28:42 | |
399 | BUDZIAK Bartosz | 403 | no name | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:13 | 00:28:57 | |||
400 | KOZŁOWSKI Mirek | 109 | brak | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:18 | 00:28:57 | |||
401 | ZIELASKOWSKI Aleksander | 507 | CSLog Grupa | GRUDZIĄDZ | M4 | żołnierz zawodowy | 00:00:10 | 00:29:03 | ||
402 | MŁODZIK Adam | 608 | 1. Blog Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | 1. Blog Bydgoszcz | 00:00:15 | 00:29:03 | ||
403 | SOSNOWSKI Tomasz | 139 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M4 | 2 RWT SP BYDGOSZCZ | 00:00:42 | 00:29:05 | ||
404 | MINTA Adam | 615 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:40 | 00:29:17 | ||||
405 | PALKA Robert | 240 | Indywidualnie | PRZYŁĘKI | M3 | 00:00:29 | 00:29:30 | |||
406 | KOWALCZYK Grzegorz | 298 | NIEZRZESZONY | INOWROCŁAW | M5 | TAK | 00:00:27 | 00:29:31 | ||
407 | RODA Sławomir | 341 | Żandarmi z Bydgoszczy | TUCHOLA | M2 | Żandarmi z Bydgoszczy | 00:00:31 | 00:29:31 | ||
408 | JANKOWSKI Tomasz | 174 | JankesTeam | BYDGOSZCZ | M4 | Jankowski | 00:00:37 | 00:29:34 | ||
409 | GRABOWSKI Piotr | 225 | Brzoza Biega | CIELE | M4 | 00:00:36 | 00:29:39 | |||
410 | BRĄGIEL Jakub | 63 | RUN Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | Brągiel | 00:00:35 | 00:29:42 | ||
411 | ZABOROWSKI Robert | 83 | PGB Sportowa Paczka | ŁOCHOWO | M3 | 00:00:44 | 00:29:59 | |||
412 | SYNAKIEWICZ Marcin | 39 | eS-Team | BRZOZA | M3 | eS-Team | 00:00:13 | 00:30:04 | ||
413 | CEGIELSKI Maciej | 327 | Żandarmi z Bydgoszczy | ŚWIEKATOWO | M4 | Tak | Nie | 00:00:30 | 00:30:16 | |
414 | JULLY Arkadiusz | 312 | brak | BRZOZA | M3 | 00:00:46 | 00:30:18 | |||
415 | JANKOWSKI Roman | 444 | niezrzeszony | TRZEMESZNO | M4 | 00:00:48 | 00:30:22 | |||
416 | GANCKOWSKI Piotr | 23 | niezrzeszony | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:17 | 00:30:26 | |||
417 | KAZUBOWSKI Jeremiasz | 443 | niezrzeszony | BIAŁE BŁOTA | M1 | 00:00:46 | 00:30:28 | |||
418 | ROŻNIAKOWSKI Dawid | 575 | Brak | OLIMPIN | M3 | 00:00:06 | 00:30:40 | |||
419 | PIANOWSKIO Marek | 459 | BIURO INŻYNIERII ŚRODOWISKA | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:47 | 00:30:42 | |||
420 | MODRZEJEWSKI Grzegorz | 467 | Brak | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:49 | 00:30:55 | |||
421 | SZMAŃDA Tomasz | 223 | Team Speed Big Tony | ŁYSOMICE | M4 | Team Speed Big Tony | 00:00:10 | 00:31:13 | ||
422 | LISIECKI Jacek | 453 | AJ | NIEMCZ | M4 | 00:00:48 | 00:31:13 | |||
423 | FERNANDEZ Cristian | 317 | Brak | BYDGOSZCZ | M3 | Fernandez | 00:00:33 | 00:31:17 | ||
424 | GIERACH Krzysztof | 310 | RUN Niemcz | NIEMCZ | M6 | Gierach | 00:00:42 | 00:31:18 | ||
425 | CIBOROWSKI Bartłomiej | 367 | Indywidualnie | PRUSZCZ | M3 | 00:00:29 | 00:31:29 | |||
426 | FRYCKOWSKI Oskar | 511 | Fryckowski | OLIMPIN | M2 | Fryckowski | 00:00:40 | 00:31:56 | ||
427 | KAWA Marcin | 73 | Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:43 | 00:32:22 | |||
428 | RĄCZKA Łukasz | 132 | Volleyteam | INOWROCŁAW | M3 | 00:00:49 | 00:33:31 | |||
429 | WIŚNIEWSKA Elżbieta | 199 | Brzoza Biega | OLIMPIN | M4 | Wiśniewski Olimpin | 00:00:35 | 00:34:03 | ||
430 | RYMARKIEWICZ Sławomir | 107 | Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:28 | 00:34:20 | |||
431 | SWOBODA Daniel | 200 | NKB | BIAŁE BŁOTA | M3 | tak | Swoboda | 00:00:44 | 00:35:46 | |
432 | PAWULSKI Jakub | 476 | Osova Fitness | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:43 | 00:35:47 | |||
433 | KARWASZ Andrzej | 30 | Start Pakość | PAKOŚĆ | M3 | 00:00:00 | ||||
434 | WOLNY Piotr | 244 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M5 | Wolni na start ! | 00:01:06 | |||
435 | SPARZYŃSKI Adam | 390 | 1. BLWL | INOWROCŁAW | M3 | 1. BLWL | 00:50:33 |
Znaleziono 435 wynik(ów)