VI HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
90 km
Zgłoszonych:
113
Wystartowało:
97
Nie ukończyło:
19
Ukończyło:
78
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 12km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Roztoki
12km
   
1NALAZEK Marcin 69Kalenji by DecathlonWARSZAWAM3000:00:0700:56:40
2SZECHLECKI Krzysztof 74UNSTOPPABLESOSNOWIECM4000:00:0700:56:40
3POPIS Tomasz 91IZBICAM4000:00:0400:56:42
4GRZĄDZIEL Dominik 3Attiq Team SalmingDZIEKANOWICEM3000:00:0100:56:43
5GAJOS Daniel 5Muay Running Team / BiegaortopedaKRAKÓWM4000:00:0100:56:45
6BORÓWKA Ryszard 23GDYNIAM4000:00:0300:56:45
7KRAWENDA Robert 97PŁAZAM2000:00:0300:56:46
OLEK Marcin 93#Marcin Śiwerc TeamSIEDLCEM40DNF00:56:47 DNF
9STOLARZ Piotr 107Aktywni DąbrowaDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0200:56:54
10KOPEL Rafał 257JASIONKAM3000:00:0200:57:31
11ŚLIWKA Cezary 98Dwaj Zgryźliwi TetrycyKIELCEM3000:00:0300:58:00
12WOJTASIK Andrzej 15AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁódźŁÓDŹM4000:00:0500:58:44
13CICHOŃ Maciej 4442.194 WejherowoREDAM4000:00:0600:58:45
14DOMISZEWSKA Maria 9USTRZYKI DOLNEK5000:00:0300:58:47
15ŚCIESZKA Wojciech 613 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM4000:00:0200:58:49
Przekroczony limit czasu: 15:00:00
16KOWALCZYK Mateusz 32Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM2000:00:0500:58:49
17PIĄTEK Mateusz 57Kamos/ hercog running teamBUKOWNOM2000:00:0200:59:10
18GRYGIEL Marek 14JacekBiega Running TeamKRAKÓWM4000:00:0300:59:10
19JASTRZĄB Piotr 95Dekan LeskoLESKOM5000:00:0300:59:16
CHOJNACKI Wiktor 79LUTOWISKAM30DNF01:01:13 DNF
21BANASIK Grzegorz 703WKURW_TEAMKIELCEM4000:00:1101:01:48
GRABOWSKI Błażej 19JacekBiega Running TeamWARSZAWAM30DNF01:01:57 DNF
23PLISZKA Bartosz 68OLA TEAMOSTROŁĘKAM4000:00:0301:02:17
24TAUZ Andrzej 81WARSZAWAM4000:00:0701:02:20
25GRYSZKO Artur 82WARSZAWAM4000:00:0701:02:20
26KOMISARCZYK Anna 10Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:00:0501:02:22
27JARMOLIŃSKI Piotr 61Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECIN MIERZYNM4000:00:0501:02:23
28SIEPIETOWSKI Piotr 105ART PROFIWARSZAWAM4000:00:0501:02:26
29KAŹMIERCZYK Adam 109Michał Linek TeamKATOWICEM3000:00:0201:02:28
30GRONDYS Paweł 60WROCŁAWM3000:00:0501:02:53
31KUCIEL Paweł 21Axis Usługi Fizjoterapetyczne Sebastian WalczykTENCZYNEKM2000:00:0901:02:57
32MIKOWSKI Artur 72GRÓJECM4000:00:1101:03:33
33KOŚCIAK Jan 77Dzikie MustangiPASZCZYNAM4000:00:0401:03:41
34OSAKOWICZ Mateusz 65WARSZAWAM3000:00:0301:04:58
35FOLTA Sławomir 73Orange PolskaMIELECM4000:00:0801:06:20
36BIENIECKA Anna 1Alpin Sport Team/OTK RzeźnikGLIWICEK3000:00:0601:06:21
37MAJ Robert 37Stary Insane/Banda GrudniaLUBLINM4000:00:0401:06:30
38PYRZAK Jacek 33RZESZÓWM3000:00:0301:06:33
39JASIŃSKI Marcin 90BBL CzęstochowaLGOTA K. CZĘSTOCHOWYM3000:00:0501:06:33
40SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 83WARSZAWAM3000:00:0801:06:33
41KARPIŃSKI Tomasz 80RZESZÓWM4000:00:0401:06:36
42KRAJEWSKI Jakub 12Zaporowy Maraton TeamORELECM3000:00:0401:06:37
43FELUCH Krzysztof 64ORA WarszawaWARSZAWAM4000:00:0801:06:39
MACHUCKI Adrian 113RZESZÓWM30DNF01:07:05 DNF
45KRAWCZAK Paulina 211Biegusiem.plDĘBLINK3000:00:1301:07:06
46RUT RUTKOWSKI Darek 70DSS OrlętaDĘBLINM4000:00:1401:07:06
47SUM Łukasz 41LONDYNM2000:00:1201:07:07
48STACHURSKI Paweł 110ŁAŃCUTM3000:00:0501:07:35
49ŻŁOBECKI Piotr 96PAWŁÓWM4000:00:0701:07:38
WACH Grzegorz 111LUBLINM30DNF01:08:08 DNF
ŻUK Zbigniew 38BrwilandiaBRWILNOM50DNF01:09:05 DNF
52DĄBROWSKI Emil 54duust.coWARSZAWAM3000:00:1101:09:23
53JĘKALSKI Tomasz 84WARSZAWAM4000:00:0701:09:37
54PASTUSZKA Piotr 99BIELSKO-BIAŁAM5000:00:0801:09:39
55STAWIŃSKI Piotr 3912triWARSZAWAM3000:00:0801:09:48
56ORLOW Kuba 42TYCHYM3000:00:0901:09:57
57STODOLNY Krzysztof 17WORYTYM5000:00:0501:10:12
58LANGE Beata 8BIŁGORAJK4000:00:1001:10:12
59DĘBSKA Joanna 49Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:1001:10:12
60FRĄC Dariusz 62Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0901:10:14
61SIEMASZKO Wojciech 58Above2000TIPTONM4000:00:0501:10:15
62PONIEWOZIK Irek 59LUBLINM4000:00:0401:10:16
63WRÓBEL Grzegorz 1001973ŻARÓWKAM4000:00:1201:10:16
64OLESIAK Grzegorz 112Gorce Ultra TailWARSZAWAM5000:00:0401:10:17
65ŚWIDZIŃSKI Tomasz 92Vege RunnersKRAKÓWM4000:00:1001:10:34
66RÓŻYCKI Konrad 13WARSZAWAM5000:00:0201:10:47
67BIAŁA Joanna 2It will happenZĄBKIK4000:00:0501:10:56
SLOKA Piotr 63LONDONM30DNF01:11:51 DNF
69PODOLSKI Marek 31biegamyrazem.plGDYNIAM3000:00:0501:11:52
70GUZEK Agnieszka 51ZIELONKAK4000:00:0901:11:52
KOCHANIEC Waldemar 55TKKF 'SOKÓŁ' Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM40DNF01:12:38 DNF
72BEZAK Magdalena 106ostrobiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK3000:00:1101:13:03
73REINERT Aleksandra 78PSZCZYNAK4000:00:0801:13:37
74KORBUT Radosław 16KONIUCHY OCRSIEDLCEM3000:00:1501:13:51
75CHRUŚCIEL Michał 53Fartlek GOGORZYCEM3000:00:0401:13:53
76HYDZIK Grzegorz 48SANOKM3000:00:1001:14:13
FURMAN Tomasz 45WARSZAWAM50DNF01:14:48 DNF
78LIPSKI Michał 108JULIANÓWM2000:00:1401:14:49
79WOJTKOWIAK Maciej 85wkurw_teamBYDGOSZCZM4000:00:1201:15:25
PIETRULIŃSKI Mateusz 66Spartanie DzieciomWARSZAWAM30DNF01:15:29 DNF
BRÓDKA Wojciech 87ZIELONKAM30DNF01:15:38 DNF
SKÓRKA Jarosław 88brakWARSZAWAM30DNF01:15:44 DNF
MOSKAŁA Remigiusz 89WARSZAWAM30DNF01:15:44 DNF
PFAJFER Marek 104Spójnia Białe BłotaLEGBĄDM30DNF01:15:50 DNF
85POTERA Maciej 47Frytków!!!!ŁAŃCUTM3000:00:0601:15:58
86DĄBROWSKA Katarzyna 20PIASECZNOK3000:00:1501:16:20
CIECIELĄG Piotr 94WKURW_TEAMPIASECZNOM40DNF01:16:30 DNF
88OLESZEK Magdalena 103#czeladzbiegaCZELADŹK3000:00:1101:16:50
KWIECIEŃ Zbigniew 101FaudanaTYCHYM60DNF01:17:00 DNF
SADOWSKI Piotr 67OSTRÓDAM30DNF01:17:12 DNF
91RZĄDKOWSKI Krzysiek 75Klub Wysokogórski LublinLUBLINM4000:00:1101:17:39
92ROSTAFIŃSKI Jerzy 102KWW/GCHWARSZAWAM3000:00:0701:17:54
BERNAŚ Dariusz 313BSCzadyWETLINAM30DNF01:18:10 DNF
94SURDEL Dawid 43Biegne zeby Bartek mogl biegacKIELCEM3000:00:1101:19:10
BĄK Michał 26wkurw_teamBILCZAM30DNF01:19:11 DNF
SIKORSKA Agnieszka 30EkobiegiWARSZAWAK40DNF01:19:18 DNF
RYBAK Wojciech 35GOPR BIESZCZADYŁAŃCUTM40DNF01:19:26 DNF
Znaleziono 97 wynik(ów)