VI HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
90 km
Zgłoszonych:
113
Wystartowało:
97
Nie ukończyło:
19
Ukończyło:
78
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 26km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
    
1STOLARZ Piotr 107Aktywni DąbrowaDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0200:56:5402:24:24
2GRZĄDZIEL Dominik 3Attiq Team SalmingDZIEKANOWICEM3000:00:0100:56:4302:24:27
3GAJOS Daniel 5Muay Running Team / BiegaortopedaKRAKÓWM4000:00:0100:56:4502:25:47
4KOPEL Rafał 257JASIONKAM3000:00:0200:57:3102:28:11
5KRAWENDA Robert 97PŁAZAM2000:00:0300:56:4602:29:12
6BORÓWKA Ryszard 23GDYNIAM4000:00:0300:56:4502:31:16
7ŚLIWKA Cezary 98Dwaj Zgryźliwi TetrycyKIELCEM3000:00:0300:58:0002:31:45
8ŚCIESZKA Wojciech 613 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM4000:00:0200:58:4902:32:07
9SZECHLECKI Krzysztof 74UNSTOPPABLESOSNOWIECM4000:00:0700:56:4002:34:59
10NALAZEK Marcin 69Kalenji by DecathlonWARSZAWAM3000:00:0700:56:4002:38:11
OLEK Marcin 93#Marcin Śiwerc TeamSIEDLCEM40DNF00:56:47 DNF02:39:08 DNF
12PIĄTEK Mateusz 57Kamos/ hercog running teamBUKOWNOM2000:00:0200:59:1002:40:04
13DOMISZEWSKA Maria 9USTRZYKI DOLNEK5000:00:0300:58:4702:40:09
14WOJTASIK Andrzej 15AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁódźŁÓDŹM4000:00:0500:58:4402:40:27
15GRYGIEL Marek 14JacekBiega Running TeamKRAKÓWM4000:00:0300:59:1002:40:32
16JARMOLIŃSKI Piotr 61Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECIN MIERZYNM4000:00:0501:02:2302:40:38
17POPIS Tomasz 91IZBICAM4000:00:0400:56:4202:44:30
18KAŹMIERCZYK Adam 109Michał Linek TeamKATOWICEM3000:00:0201:02:2802:45:50
19PLISZKA Bartosz 68OLA TEAMOSTROŁĘKAM4000:00:0301:02:1702:45:50
20CICHOŃ Maciej 4442.194 WejherowoREDAM4000:00:0600:58:4502:46:47
CHOJNACKI Wiktor 79LUTOWISKAM30DNF01:01:13 DNF02:50:26 DNF
22TAUZ Andrzej 81WARSZAWAM4000:00:0701:02:2002:50:35
23SIEPIETOWSKI Piotr 105ART PROFIWARSZAWAM4000:00:0501:02:2602:50:56
24OSAKOWICZ Mateusz 65WARSZAWAM3000:00:0301:04:5802:51:03
25PYRZAK Jacek 33RZESZÓWM3000:00:0301:06:3302:51:05
Przekroczony limit czasu: 15:00:00
26KOWALCZYK Mateusz 32Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM2000:00:0500:58:4902:51:07
27JASTRZĄB Piotr 95Dekan LeskoLESKOM5000:00:0300:59:1602:51:13
28GRYSZKO Artur 82WARSZAWAM4000:00:0701:02:2002:52:32
GRABOWSKI Błażej 19JacekBiega Running TeamWARSZAWAM30DNF01:01:57 DNF02:52:34 DNF
30SUM Łukasz 41LONDYNM2000:00:1201:07:0702:53:37
31MAJ Robert 37Stary Insane/Banda GrudniaLUBLINM4000:00:0401:06:3002:53:39
32SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 83WARSZAWAM3000:00:0801:06:3302:53:45
33GRONDYS Paweł 60WROCŁAWM3000:00:0501:02:5302:53:47
34BANASIK Grzegorz 703WKURW_TEAMKIELCEM4000:00:1101:01:4802:54:19
35KRAWCZAK Paulina 211Biegusiem.plDĘBLINK3000:00:1301:07:0602:54:26
36KOMISARCZYK Anna 10Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:00:0501:02:2202:55:36
37MIKOWSKI Artur 72GRÓJECM4000:00:1101:03:3302:57:15
38KOŚCIAK Jan 77Dzikie MustangiPASZCZYNAM4000:00:0401:03:4102:57:23
MACHUCKI Adrian 113RZESZÓWM30DNF01:07:05 DNF02:59:02 DNF
40FELUCH Krzysztof 64ORA WarszawaWARSZAWAM4000:00:0801:06:3902:59:12
41RUT RUTKOWSKI Darek 70DSS OrlętaDĘBLINM4000:00:1401:07:0602:59:16
42BIENIECKA Anna 1Alpin Sport Team/OTK RzeźnikGLIWICEK3000:00:0601:06:2102:59:17
43JASIŃSKI Marcin 90BBL CzęstochowaLGOTA K. CZĘSTOCHOWYM3000:00:0501:06:3302:59:19
44KRAJEWSKI Jakub 12Zaporowy Maraton TeamORELECM3000:00:0401:06:3702:59:32
45SIEMASZKO Wojciech 58Above2000TIPTONM4000:00:0501:10:1503:03:45
46OLESIAK Grzegorz 112Gorce Ultra TailWARSZAWAM5000:00:0401:10:1703:03:46
47KARPIŃSKI Tomasz 80RZESZÓWM4000:00:0401:06:3603:03:48
48LANGE Beata 8BIŁGORAJK4000:00:1001:10:1203:04:30
SLOKA Piotr 63LONDONM30DNF01:11:51 DNF03:04:32 DNF
50DĄBROWSKI Emil 54duust.coWARSZAWAM3000:00:1101:09:2303:04:46
51STAWIŃSKI Piotr 3912triWARSZAWAM3000:00:0801:09:4803:04:50
52KUCIEL Paweł 21Axis Usługi Fizjoterapetyczne Sebastian WalczykTENCZYNEKM2000:00:0901:02:5703:05:35
53FOLTA Sławomir 73Orange PolskaMIELECM4000:00:0801:06:2003:06:47
54JĘKALSKI Tomasz 84WARSZAWAM4000:00:0701:09:3703:11:28
55STODOLNY Krzysztof 17WORYTYM5000:00:0501:10:1203:11:33
56PASTUSZKA Piotr 99BIELSKO-BIAŁAM5000:00:0801:09:3903:11:55
57ŚWIDZIŃSKI Tomasz 92Vege RunnersKRAKÓWM4000:00:1001:10:3403:12:32
58WOJTKOWIAK Maciej 85wkurw_teamBYDGOSZCZM4000:00:1201:15:2503:13:45
59STACHURSKI Paweł 110ŁAŃCUTM3000:00:0501:07:3503:13:48
60ORLOW Kuba 42TYCHYM3000:00:0901:09:5703:13:57
61REINERT Aleksandra 78PSZCZYNAK4000:00:0801:13:3703:14:04
62WRÓBEL Grzegorz 1001973ŻARÓWKAM4000:00:1201:10:1603:14:07
63DĘBSKA Joanna 49Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:1001:10:1203:15:51
64FRĄC Dariusz 62Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0901:10:1403:15:54
65PODOLSKI Marek 31biegamyrazem.plGDYNIAM3000:00:0501:11:5203:15:59
66RÓŻYCKI Konrad 13WARSZAWAM5000:00:0201:10:4703:16:11
67HYDZIK Grzegorz 48SANOKM3000:00:1001:14:1303:18:18
68CHRUŚCIEL Michał 53Fartlek GOGORZYCEM3000:00:0401:13:5303:18:26
69ROSTAFIŃSKI Jerzy 102KWW/GCHWARSZAWAM3000:00:0701:17:5403:19:21
70ŻŁOBECKI Piotr 96PAWŁÓWM4000:00:0701:07:3803:20:30
71PONIEWOZIK Irek 59LUBLINM4000:00:0401:10:1603:20:35
72GUZEK Agnieszka 51ZIELONKAK4000:00:0901:11:5203:20:55
WACH Grzegorz 111LUBLINM30DNF01:08:08 DNF03:21:09 DNF
74KORBUT Radosław 16KONIUCHY OCRSIEDLCEM3000:00:1501:13:5103:25:36
75RZĄDKOWSKI Krzysiek 75Klub Wysokogórski LublinLUBLINM4000:00:1101:17:3903:25:37
FURMAN Tomasz 45WARSZAWAM50DNF01:14:48 DNF03:25:45 DNF
77LIPSKI Michał 108JULIANÓWM2000:00:1401:14:4903:26:05
78BIAŁA Joanna 2It will happenZĄBKIK4000:00:0501:10:5603:26:16
79BEZAK Magdalena 106ostrobiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK3000:00:1101:13:0303:27:34
ŻUK Zbigniew 38BrwilandiaBRWILNOM50DNF01:09:05 DNF03:27:39 DNF
CIECIELĄG Piotr 94WKURW_TEAMPIASECZNOM40DNF01:16:30 DNF03:28:57 DNF
82DĄBROWSKA Katarzyna 20PIASECZNOK3000:00:1501:16:2003:29:16
83POTERA Maciej 47Frytków!!!!ŁAŃCUTM3000:00:0601:15:5803:30:40
KOCHANIEC Waldemar 55TKKF 'SOKÓŁ' Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM40DNF01:12:38 DNF03:31:32 DNF
85SURDEL Dawid 43Biegne zeby Bartek mogl biegacKIELCEM3000:00:1101:19:1003:33:04
BĄK Michał 26wkurw_teamBILCZAM30DNF01:19:11 DNF03:33:05 DNF
MOSKAŁA Remigiusz 89WARSZAWAM30DNF01:15:44 DNF03:37:02 DNF
SADOWSKI Piotr 67OSTRÓDAM30DNF01:17:12 DNF03:37:07 DNF
SKÓRKA Jarosław 88brakWARSZAWAM30DNF01:15:44 DNF03:37:36 DNF
BRÓDKA Wojciech 87ZIELONKAM30DNF01:15:38 DNF03:37:36 DNF
91OLESZEK Magdalena 103#czeladzbiegaCZELADŹK3000:00:1101:16:5003:40:35
PIETRULIŃSKI Mateusz 66Spartanie DzieciomWARSZAWAM30DNF01:15:29 DNF03:40:38 DNF
PFAJFER Marek 104Spójnia Białe BłotaLEGBĄDM30DNF01:15:50 DNF03:41:31 DNF
KWIECIEŃ Zbigniew 101FaudanaTYCHYM60DNF01:17:00 DNF03:42:59 DNF
RYBAK Wojciech 35GOPR BIESZCZADYŁAŃCUTM40DNF01:19:26 DNF03:43:13 DNF
BERNAŚ Dariusz 313BSCzadyWETLINAM30DNF01:18:10 DNF03:49:17 DNF
SIKORSKA Agnieszka 30EkobiegiWARSZAWAK40DNF01:19:18 DNF04:08:18 DNF
Znaleziono 97 wynik(ów)