VI HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
90 km
Zgłoszonych:
113
Wystartowało:
97
Nie ukończyło:
19
Ukończyło:
78
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 38km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
     
1GRZĄDZIEL Dominik 3Attiq Team SalmingDZIEKANOWICEM3000:00:0100:56:4302:24:2703:43:23
2STOLARZ Piotr 107Aktywni DąbrowaDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0200:56:5402:24:2403:48:20
3KOPEL Rafał 257JASIONKAM3000:00:0200:57:3102:28:1103:49:49
4GAJOS Daniel 5Muay Running Team / BiegaortopedaKRAKÓWM4000:00:0100:56:4502:25:4703:49:50
5KRAWENDA Robert 97PŁAZAM2000:00:0300:56:4602:29:1203:56:47
6ŚCIESZKA Wojciech 613 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM4000:00:0200:58:4902:32:0704:02:09
7BORÓWKA Ryszard 23GDYNIAM4000:00:0300:56:4502:31:1604:02:14
8ŚLIWKA Cezary 98Dwaj Zgryźliwi TetrycyKIELCEM3000:00:0300:58:0002:31:4504:02:16
9SZECHLECKI Krzysztof 74UNSTOPPABLESOSNOWIECM4000:00:0700:56:4002:34:5904:10:40
10DOMISZEWSKA Maria 9USTRZYKI DOLNEK5000:00:0300:58:4702:40:0904:11:03
11PIĄTEK Mateusz 57Kamos/ hercog running teamBUKOWNOM2000:00:0200:59:1002:40:0404:11:34
12JARMOLIŃSKI Piotr 61Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECIN MIERZYNM4000:00:0501:02:2302:40:3804:14:17
13KAŹMIERCZYK Adam 109Michał Linek TeamKATOWICEM3000:00:0201:02:2802:45:5004:17:53
14GRYGIEL Marek 14JacekBiega Running TeamKRAKÓWM4000:00:0300:59:1002:40:3204:17:56
15PLISZKA Bartosz 68OLA TEAMOSTROŁĘKAM4000:00:0301:02:1702:45:5004:17:58
16NALAZEK Marcin 69Kalenji by DecathlonWARSZAWAM3000:00:0700:56:4002:38:1104:26:42
CHOJNACKI Wiktor 79LUTOWISKAM30DNF01:01:13 DNF02:50:26 DNF04:29:30 DNF
18CICHOŃ Maciej 4442.194 WejherowoREDAM4000:00:0600:58:4502:46:4704:33:22
19SUM Łukasz 41LONDYNM2000:00:1201:07:0702:53:3704:33:38
20JASTRZĄB Piotr 95Dekan LeskoLESKOM5000:00:0300:59:1602:51:1304:33:44
21PYRZAK Jacek 33RZESZÓWM3000:00:0301:06:3302:51:0504:33:45
22WOJTASIK Andrzej 15AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁódźŁÓDŹM4000:00:0500:58:4402:40:2704:34:01
23POPIS Tomasz 91IZBICAM4000:00:0400:56:4202:44:3004:34:14
24SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 83WARSZAWAM3000:00:0801:06:3302:53:4504:34:15
25SIEPIETOWSKI Piotr 105ART PROFIWARSZAWAM4000:00:0501:02:2602:50:5604:34:17
26TAUZ Andrzej 81WARSZAWAM4000:00:0701:02:2002:50:3504:34:40
27KRAWCZAK Paulina 211Biegusiem.plDĘBLINK3000:00:1301:07:0602:54:2604:36:52
28GRYSZKO Artur 82WARSZAWAM4000:00:0701:02:2002:52:3204:38:36
29KOMISARCZYK Anna 10Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:00:0501:02:2202:55:3604:40:46
30BIENIECKA Anna 1Alpin Sport Team/OTK RzeźnikGLIWICEK3000:00:0601:06:2102:59:1704:40:52
31GRONDYS Paweł 60WROCŁAWM3000:00:0501:02:5302:53:4704:46:37
32SIEMASZKO Wojciech 58Above2000TIPTONM4000:00:0501:10:1503:03:4504:46:39
SLOKA Piotr 63LONDONM30DNF01:11:51 DNF03:04:32 DNF04:46:47 DNF
34OSAKOWICZ Mateusz 65WARSZAWAM3000:00:0301:04:5802:51:0304:46:50
35KRAJEWSKI Jakub 12Zaporowy Maraton TeamORELECM3000:00:0401:06:3702:59:3204:46:53
OLEK Marcin 93#Marcin Śiwerc TeamSIEDLCEM40DNF00:56:47 DNF02:39:08 DNF04:47:27 DNF
GRABOWSKI Błażej 19JacekBiega Running TeamWARSZAWAM30DNF01:01:57 DNF02:52:34 DNF04:47:43 DNF
38FELUCH Krzysztof 64ORA WarszawaWARSZAWAM4000:00:0801:06:3902:59:1204:47:49
39RUT RUTKOWSKI Darek 70DSS OrlętaDĘBLINM4000:00:1401:07:0602:59:1604:48:11
40LANGE Beata 8BIŁGORAJK4000:00:1001:10:1203:04:3004:48:12
41BANASIK Grzegorz 703WKURW_TEAMKIELCEM4000:00:1101:01:4802:54:1904:48:12
42MIKOWSKI Artur 72GRÓJECM4000:00:1101:03:3302:57:1504:48:13
43JASIŃSKI Marcin 90BBL CzęstochowaLGOTA K. CZĘSTOCHOWYM3000:00:0501:06:3302:59:1904:48:17
44KOŚCIAK Jan 77Dzikie MustangiPASZCZYNAM4000:00:0401:03:4102:57:2304:48:19
MACHUCKI Adrian 113RZESZÓWM30DNF01:07:05 DNF02:59:02 DNF04:50:16 DNF
46OLESIAK Grzegorz 112Gorce Ultra TailWARSZAWAM5000:00:0401:10:1703:03:4604:53:24
47KARPIŃSKI Tomasz 80RZESZÓWM4000:00:0401:06:3603:03:4804:56:33
48STAWIŃSKI Piotr 3912triWARSZAWAM3000:00:0801:09:4803:04:5004:56:33
49ROSTAFIŃSKI Jerzy 102KWW/GCHWARSZAWAM3000:00:0701:17:5403:19:2104:59:50
50DĄBROWSKI Emil 54duust.coWARSZAWAM3000:00:1101:09:2303:04:4605:00:03
51WOJTKOWIAK Maciej 85wkurw_teamBYDGOSZCZM4000:00:1201:15:2503:13:4505:00:16
52STODOLNY Krzysztof 17WORYTYM5000:00:0501:10:1203:11:3305:04:44
Przekroczony limit czasu: 15:00:00
53JĘKALSKI Tomasz 84WARSZAWAM4000:00:0701:09:3703:11:2805:05:28
54FOLTA Sławomir 73Orange PolskaMIELECM4000:00:0801:06:2003:06:4705:05:28
55PASTUSZKA Piotr 99BIELSKO-BIAŁAM5000:00:0801:09:3903:11:5505:05:33
56ŚWIDZIŃSKI Tomasz 92Vege RunnersKRAKÓWM4000:00:1001:10:3403:12:3205:05:46
57KUCIEL Paweł 21Axis Usługi Fizjoterapetyczne Sebastian WalczykTENCZYNEKM2000:00:0901:02:5703:05:3505:05:48
58WRÓBEL Grzegorz 1001973ŻARÓWKAM4000:00:1201:10:1603:14:0705:06:19
59REINERT Aleksandra 78PSZCZYNAK4000:00:0801:13:3703:14:0405:09:02
60MAJ Robert 37Stary Insane/Banda GrudniaLUBLINM4000:00:0401:06:3002:53:3905:10:27
61PODOLSKI Marek 31biegamyrazem.plGDYNIAM3000:00:0501:11:5203:15:5905:14:06
62RÓŻYCKI Konrad 13WARSZAWAM5000:00:0201:10:4703:16:1105:14:12
63HYDZIK Grzegorz 48SANOKM3000:00:1001:14:1303:18:1805:15:54
64PONIEWOZIK Irek 59LUBLINM4000:00:0401:10:1603:20:3505:19:45
65STACHURSKI Paweł 110ŁAŃCUTM3000:00:0501:07:3503:13:4805:20:45
66KOWALCZYK Mateusz 32Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM2000:00:0500:58:4902:51:0705:20:46
67GUZEK Agnieszka 51ZIELONKAK4000:00:0901:11:5203:20:5505:24:02
68DĘBSKA Joanna 49Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:1001:10:1203:15:5105:24:09
69FRĄC Dariusz 62Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0901:10:1403:15:5405:24:10
70KORBUT Radosław 16KONIUCHY OCRSIEDLCEM3000:00:1501:13:5103:25:3605:25:24
71ORLOW Kuba 42TYCHYM3000:00:0901:09:5703:13:5705:25:53
72CHRUŚCIEL Michał 53Fartlek GOGORZYCEM3000:00:0401:13:5303:18:2605:26:25
ŻUK Zbigniew 38BrwilandiaBRWILNOM50DNF01:09:05 DNF03:27:39 DNF05:33:13 DNF
74ŻŁOBECKI Piotr 96PAWŁÓWM4000:00:0701:07:3803:20:3005:33:18
75LIPSKI Michał 108JULIANÓWM2000:00:1401:14:4903:26:0505:36:01
76SURDEL Dawid 43Biegne zeby Bartek mogl biegacKIELCEM3000:00:1101:19:1003:33:0405:36:05
77RZĄDKOWSKI Krzysiek 75Klub Wysokogórski LublinLUBLINM4000:00:1101:17:3903:25:3705:36:09
78BIAŁA Joanna 2It will happenZĄBKIK4000:00:0501:10:5603:26:1605:36:13
BĄK Michał 26wkurw_teamBILCZAM30DNF01:19:11 DNF03:33:05 DNF05:36:13 DNF
CIECIELĄG Piotr 94WKURW_TEAMPIASECZNOM40DNF01:16:30 DNF03:28:57 DNF05:36:30 DNF
WACH Grzegorz 111LUBLINM30DNF01:08:08 DNF03:21:09 DNF05:37:00 DNF
82DĄBROWSKA Katarzyna 20PIASECZNOK3000:00:1501:16:2003:29:1605:40:01
83BEZAK Magdalena 106ostrobiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK3000:00:1101:13:0303:27:3405:44:28
84POTERA Maciej 47Frytków!!!!ŁAŃCUTM3000:00:0601:15:5803:30:4005:44:37
RYBAK Wojciech 35GOPR BIESZCZADYŁAŃCUTM40DNF01:19:26 DNF03:43:13 DNF05:45:53 DNF
SKÓRKA Jarosław 88brakWARSZAWAM30DNF01:15:44 DNF03:37:36 DNF05:51:40 DNF
PIETRULIŃSKI Mateusz 66Spartanie DzieciomWARSZAWAM30DNF01:15:29 DNF03:40:38 DNF05:51:42 DNF
SADOWSKI Piotr 67OSTRÓDAM30DNF01:17:12 DNF03:37:07 DNF05:51:44 DNF
FURMAN Tomasz 45WARSZAWAM50DNF01:14:48 DNF03:25:45 DNF05:52:56 DNF
KOCHANIEC Waldemar 55TKKF 'SOKÓŁ' Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM40DNF01:12:38 DNF03:31:32 DNF05:53:11 DNF
MOSKAŁA Remigiusz 89WARSZAWAM30DNF01:15:44 DNF03:37:02 DNF05:53:28 DNF
BRÓDKA Wojciech 87ZIELONKAM30DNF01:15:38 DNF03:37:36 DNF05:55:55 DNF
93OLESZEK Magdalena 103#czeladzbiegaCZELADŹK3000:00:1101:16:5003:40:3506:01:10
KWIECIEŃ Zbigniew 101FaudanaTYCHYM60DNF01:17:00 DNF03:42:59 DNF06:03:56 DNF
BERNAŚ Dariusz 313BSCzadyWETLINAM30DNF01:18:10 DNF03:49:17 DNF06:27:47 DNF
PFAJFER Marek 104Spójnia Białe BłotaLEGBĄDM30DNF01:15:50 DNF03:41:31 DNF06:27:52 DNF
SIKORSKA Agnieszka 30EkobiegiWARSZAWAK40DNF01:19:18 DNF04:08:18 DNF DNF
Znaleziono 97 wynik(ów)