VI HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
90 km
Zgłoszonych:
113
Wystartowało:
97
Nie ukończyło:
19
Ukończyło:
78
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 60km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
P5_Wetlina
60km
      
1GRZĄDZIEL Dominik 3Attiq Team SalmingDZIEKANOWICEM3000:00:0100:56:4302:24:2703:43:2306:13:09
2KOPEL Rafał 257JASIONKAM3000:00:0200:57:3102:28:1103:49:4906:24:41
3STOLARZ Piotr 107Aktywni DąbrowaDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0200:56:5402:24:2403:48:2006:26:22
4GAJOS Daniel 5Muay Running Team / BiegaortopedaKRAKÓWM4000:00:0100:56:4502:25:4703:49:5006:30:13
5ŚCIESZKA Wojciech 613 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM4000:00:0200:58:4902:32:0704:02:0906:44:34
6BORÓWKA Ryszard 23GDYNIAM4000:00:0300:56:4502:31:1604:02:1406:57:36
7ŚLIWKA Cezary 98Dwaj Zgryźliwi TetrycyKIELCEM3000:00:0300:58:0002:31:4504:02:1606:57:52
8KRAWENDA Robert 97PŁAZAM2000:00:0300:56:4602:29:1203:56:4707:03:57
9PIĄTEK Mateusz 57Kamos/ hercog running teamBUKOWNOM2000:00:0200:59:1002:40:0404:11:3407:04:03
10SZECHLECKI Krzysztof 74UNSTOPPABLESOSNOWIECM4000:00:0700:56:4002:34:5904:10:4007:11:10
11PLISZKA Bartosz 68OLA TEAMOSTROŁĘKAM4000:00:0301:02:1702:45:5004:17:5807:12:25
12DOMISZEWSKA Maria 9USTRZYKI DOLNEK5000:00:0300:58:4702:40:0904:11:0307:16:10
13JARMOLIŃSKI Piotr 61Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECIN MIERZYNM4000:00:0501:02:2302:40:3804:14:1707:17:58
14KAŹMIERCZYK Adam 109Michał Linek TeamKATOWICEM3000:00:0201:02:2802:45:5004:17:5307:21:27
15GRYGIEL Marek 14JacekBiega Running TeamKRAKÓWM4000:00:0300:59:1002:40:3204:17:5607:38:54
16JASTRZĄB Piotr 95Dekan LeskoLESKOM5000:00:0300:59:1602:51:1304:33:4407:41:15
17TAUZ Andrzej 81WARSZAWAM4000:00:0701:02:2002:50:3504:34:4007:41:15
18KRAWCZAK Paulina 211Biegusiem.plDĘBLINK3000:00:1301:07:0602:54:2604:36:5207:42:55
19SIEMASZKO Wojciech 58Above2000TIPTONM4000:00:0501:10:1503:03:4504:46:3907:43:08
20GRONDYS Paweł 60WROCŁAWM3000:00:0501:02:5302:53:4704:46:3707:48:55
21KOMISARCZYK Anna 10Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:00:0501:02:2202:55:3604:40:4607:50:00
22SUM Łukasz 41LONDYNM2000:00:1201:07:0702:53:3704:33:3807:51:49
23SIEPIETOWSKI Piotr 105ART PROFIWARSZAWAM4000:00:0501:02:2602:50:5604:34:1707:51:54
24BIENIECKA Anna 1Alpin Sport Team/OTK RzeźnikGLIWICEK3000:00:0601:06:2102:59:1704:40:5207:53:03
25PYRZAK Jacek 33RZESZÓWM3000:00:0301:06:3302:51:0504:33:4507:54:22
26CICHOŃ Maciej 4442.194 WejherowoREDAM4000:00:0600:58:4502:46:4704:33:2207:59:47
27LANGE Beata 8BIŁGORAJK4000:00:1001:10:1203:04:3004:48:1208:01:37
28KRAJEWSKI Jakub 12Zaporowy Maraton TeamORELECM3000:00:0401:06:3702:59:3204:46:5308:01:45
29POPIS Tomasz 91IZBICAM4000:00:0400:56:4202:44:3004:34:1408:01:47
30SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 83WARSZAWAM3000:00:0801:06:3302:53:4504:34:1508:03:32
31NALAZEK Marcin 69Kalenji by DecathlonWARSZAWAM3000:00:0700:56:4002:38:1104:26:4208:04:19
32WOJTASIK Andrzej 15AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁódźŁÓDŹM4000:00:0500:58:4402:40:2704:34:0108:06:32
33ROSTAFIŃSKI Jerzy 102KWW/GCHWARSZAWAM3000:00:0701:17:5403:19:2104:59:5008:06:55
34FELUCH Krzysztof 64ORA WarszawaWARSZAWAM4000:00:0801:06:3902:59:1204:47:4908:11:02
35GRYSZKO Artur 82WARSZAWAM4000:00:0701:02:2002:52:3204:38:3608:11:58
36BANASIK Grzegorz 703WKURW_TEAMKIELCEM4000:00:1101:01:4802:54:1904:48:1208:12:08
37JASIŃSKI Marcin 90BBL CzęstochowaLGOTA K. CZĘSTOCHOWYM3000:00:0501:06:3302:59:1904:48:1708:12:20
38RUT RUTKOWSKI Darek 70DSS OrlętaDĘBLINM4000:00:1401:07:0602:59:1604:48:1108:17:00
39MIKOWSKI Artur 72GRÓJECM4000:00:1101:03:3302:57:1504:48:1308:18:57
40OLESIAK Grzegorz 112Gorce Ultra TailWARSZAWAM5000:00:0401:10:1703:03:4604:53:2408:18:58
41KOŚCIAK Jan 77Dzikie MustangiPASZCZYNAM4000:00:0401:03:4102:57:2304:48:1908:19:08
42PASTUSZKA Piotr 99BIELSKO-BIAŁAM5000:00:0801:09:3903:11:5505:05:3308:26:22
43DĄBROWSKI Emil 54duust.coWARSZAWAM3000:00:1101:09:2303:04:4605:00:0308:33:33
44PODOLSKI Marek 31biegamyrazem.plGDYNIAM3000:00:0501:11:5203:15:5905:14:0608:33:37
45KUCIEL Paweł 21Axis Usługi Fizjoterapetyczne Sebastian WalczykTENCZYNEKM2000:00:0901:02:5703:05:3505:05:4808:33:37
46WOJTKOWIAK Maciej 85wkurw_teamBYDGOSZCZM4000:00:1201:15:2503:13:4505:00:1608:36:50
47OSAKOWICZ Mateusz 65WARSZAWAM3000:00:0301:04:5802:51:0304:46:5008:38:31
48WRÓBEL Grzegorz 1001973ŻARÓWKAM4000:00:1201:10:1603:14:0705:06:1908:43:07
49STODOLNY Krzysztof 17WORYTYM5000:00:0501:10:1203:11:3305:04:4408:43:16
50FOLTA Sławomir 73Orange PolskaMIELECM4000:00:0801:06:2003:06:4705:05:2808:43:25
51KARPIŃSKI Tomasz 80RZESZÓWM4000:00:0401:06:3603:03:4804:56:3308:43:31
52STAWIŃSKI Piotr 3912triWARSZAWAM3000:00:0801:09:4803:04:5004:56:3308:43:35
53MAJ Robert 37Stary Insane/Banda GrudniaLUBLINM4000:00:0401:06:3002:53:3905:10:2708:47:54
54REINERT Aleksandra 78PSZCZYNAK4000:00:0801:13:3703:14:0405:09:0208:49:20
Przekroczony limit czasu: 15:00:00
55ŚWIDZIŃSKI Tomasz 92Vege RunnersKRAKÓWM4000:00:1001:10:3403:12:3205:05:4608:50:45
56RÓŻYCKI Konrad 13WARSZAWAM5000:00:0201:10:4703:16:1105:14:1208:55:00
57JĘKALSKI Tomasz 84WARSZAWAM4000:00:0701:09:3703:11:2805:05:2808:55:29
58HYDZIK Grzegorz 48SANOKM3000:00:1001:14:1303:18:1805:15:5408:59:20
59STACHURSKI Paweł 110ŁAŃCUTM3000:00:0501:07:3503:13:4805:20:4508:59:21
60PONIEWOZIK Irek 59LUBLINM4000:00:0401:10:1603:20:3505:19:4508:59:28
61ORLOW Kuba 42TYCHYM3000:00:0901:09:5703:13:5705:25:5309:11:13
62RZĄDKOWSKI Krzysiek 75Klub Wysokogórski LublinLUBLINM4000:00:1101:17:3903:25:3705:36:0909:15:14
63CHRUŚCIEL Michał 53Fartlek GOGORZYCEM3000:00:0401:13:5303:18:2605:26:2509:16:13
64KORBUT Radosław 16KONIUCHY OCRSIEDLCEM3000:00:1501:13:5103:25:3605:25:2409:19:57
CHOJNACKI Wiktor 79LUTOWISKAM30DNF01:01:13 DNF02:50:26 DNF04:29:30 DNF09:21:01 DNF
66GUZEK Agnieszka 51ZIELONKAK4000:00:0901:11:5203:20:5505:24:0209:26:23
67BEZAK Magdalena 106ostrobiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK3000:00:1101:13:0303:27:3405:44:2809:26:43
68DĘBSKA Joanna 49Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:1001:10:1203:15:5105:24:0909:26:54
69FRĄC Dariusz 62Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0901:10:1403:15:5405:24:1009:26:57
70ŻŁOBECKI Piotr 96PAWŁÓWM4000:00:0701:07:3803:20:3005:33:1809:27:59
71LIPSKI Michał 108JULIANÓWM2000:00:1401:14:4903:26:0505:36:0109:33:26
72KOWALCZYK Mateusz 32Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM2000:00:0500:58:4902:51:0705:20:4609:33:46
73BIAŁA Joanna 2It will happenZĄBKIK4000:00:0501:10:5603:26:1605:36:1309:37:37
74POTERA Maciej 47Frytków!!!!ŁAŃCUTM3000:00:0601:15:5803:30:4005:44:3709:38:30
RYBAK Wojciech 35GOPR BIESZCZADYŁAŃCUTM40DNF01:19:26 DNF03:43:13 DNF05:45:53 DNF09:40:51 DNF
76SURDEL Dawid 43Biegne zeby Bartek mogl biegacKIELCEM3000:00:1101:19:1003:33:0405:36:0509:40:53
ŻUK Zbigniew 38BrwilandiaBRWILNOM50DNF01:09:05 DNF03:27:39 DNF05:33:13 DNF09:48:02 DNF
78DĄBROWSKA Katarzyna 20PIASECZNOK3000:00:1501:16:2003:29:1605:40:0109:57:31
79OLESZEK Magdalena 103#czeladzbiegaCZELADŹK3000:00:1101:16:5003:40:3506:01:1010:00:10
BĄK Michał 26wkurw_teamBILCZAM30DNF01:19:11 DNF03:33:05 DNF05:36:13 DNF10:05:55 DNF
CIECIELĄG Piotr 94WKURW_TEAMPIASECZNOM40DNF01:16:30 DNF03:28:57 DNF05:36:30 DNF10:06:26 DNF
SKÓRKA Jarosław 88brakWARSZAWAM30DNF01:15:44 DNF03:37:36 DNF05:51:40 DNF10:06:31 DNF
PIETRULIŃSKI Mateusz 66Spartanie DzieciomWARSZAWAM30DNF01:15:29 DNF03:40:38 DNF05:51:42 DNF10:09:43 DNF
SADOWSKI Piotr 67OSTRÓDAM30DNF01:17:12 DNF03:37:07 DNF05:51:44 DNF10:25:24 DNF
MOSKAŁA Remigiusz 89WARSZAWAM30DNF01:15:44 DNF03:37:02 DNF05:53:28 DNF10:26:16 DNF
BRÓDKA Wojciech 87ZIELONKAM30DNF01:15:38 DNF03:37:36 DNF05:55:55 DNF10:28:43 DNF
WACH Grzegorz 111LUBLINM30DNF01:08:08 DNF03:21:09 DNF05:37:00 DNF10:36:18 DNF
FURMAN Tomasz 45WARSZAWAM50DNF01:14:48 DNF03:25:45 DNF05:52:56 DNF DNF
MACHUCKI Adrian 113RZESZÓWM30DNF01:07:05 DNF02:59:02 DNF04:50:16 DNF DNF
GRABOWSKI Błażej 19JacekBiega Running TeamWARSZAWAM30DNF01:01:57 DNF02:52:34 DNF04:47:43 DNF DNF
PFAJFER Marek 104Spójnia Białe BłotaLEGBĄDM30DNF01:15:50 DNF03:41:31 DNF06:27:52 DNF DNF
SLOKA Piotr 63LONDONM30DNF01:11:51 DNF03:04:32 DNF04:46:47 DNF DNF
OLEK Marcin 93#Marcin Śiwerc TeamSIEDLCEM40DNF00:56:47 DNF02:39:08 DNF04:47:27 DNF DNF
KWIECIEŃ Zbigniew 101FaudanaTYCHYM60DNF01:17:00 DNF03:42:59 DNF06:03:56 DNF DNF
SIKORSKA Agnieszka 30EkobiegiWARSZAWAK40DNF01:19:18 DNF04:08:18 DNF DNF DNF
BERNAŚ Dariusz 313BSCzadyWETLINAM30DNF01:18:10 DNF03:49:17 DNF06:27:47 DNF DNF
KOCHANIEC Waldemar 55TKKF 'SOKÓŁ' Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM40DNF01:12:38 DNF03:31:32 DNF05:53:11 DNF DNF
Znaleziono 97 wynik(ów)